Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuzulik
1. lis 2010

@lucula73
mala som na mysli tie popruhy, ktore maju na konci taku akoby svorku...teda nie tie ,co idu cez strechu...pisem ako tatar,ale snad rozumies, ktore mam na mysli... 😉

zuzulik
1. lis 2010

@lucula73
a kde najdem to video?

zuzulik
1. lis 2010

uz mam aj videjko... 😉

renisco
1. lis 2010

@lucula73 ale pouze v poloze sedu, v lehu tu stříšku dopředu nedáš a proti větru nechrání.... je to nedomyšlené... když dítě sedí, tak chce koukat, a ne mít před očima střechu 😕

renisco
1. lis 2010

jo holky, a já koupila jetý ten gesslein future. tak uvidím, jak budu spokojená...

mmacko
1. lis 2010

@renisco som velmi zvedava, ci budes spokojna, daj urcite vediet. Nehegla sa ti rucka do stran? A kocikuje sa ti dobre? Podla mna ide ovela tazsie ako fusion

renisco
1. lis 2010

@mmacko ještě nevím, teprve jsem ho zaplatila. netuším, jak dlouho se připisují kč do stejné banky z čech na slovensko.... a jak dlouho jde od Vás k nám balík... určitě se bude "kočíkovat" hůř než fusion, to je prostě paráda, jen ty kolečka mohli udělat nafukovací - nebo aspoň mohl být víc odpružený - vždyť co by jim to udělalo 😀

kvetinkatn
1. lis 2010

@zuzulienkah ja mám hug, teraz ho majú za super cenu v brendone, ale len farby 2008, takže trošku divočina 🙂

mmacko
1. lis 2010

@renisco vies co, nemuseli by byt nafukovacie, podla mna naj kolieska mal abc design, co som mala (a to mi preslo rukami vela kocikov), take gumenne, cize ziadny defekt, ale makucke ako nafukovacie, take keby mal fusion, tak paraaaaada

kvetinkatn
1. lis 2010

@renisco tak to som zvedavá 🙂 teším na opisy.

kvetinkatn
1. lis 2010

@zuzulik no ja to mám dvakrát omotané ako na tom videu ale nie na druhom cvoku od košíku ale na prvom, vtedy ide viacej do ľahu, pôvodne som to nemala dvakrát omotané išiel viacej do ľahu ale opieral sa o suché zipsy a predral sa mi tam a strieška a mi sklápala. teraz to síce nemám ako na videu ale o zipsy sa to neopiera ako vidieť na foto a strieška sa mi v ľahu nesklápa. tak si dávaj pozor, keď to odmotáš, aby sa ti to nedralo o tie suché zipsy na košíku.

mmacko
1. lis 2010

@renisco daj potom aj foto toho gessika, som zvedava 😉

renisco
1. lis 2010

@mmacko jj stačily by tzv. bezdušové, hlavně ty malé v předu, ty by to potřebovaly jak sůl 😀 😀

mmacko
1. lis 2010

@renisco no tieto concordove su taky stred, mala som Cam a to bola hrkalka, my tu mame vsade na okolo zamkovu dlazbu a to hrkaloooooooooo, ten abc s tymi gumovymi kraaasa a concord v pohode, da sa, takze taky stred 😉

lucula73
1. lis 2010

@renisco hej v ľahu to nejde až k madlu,ale ja som to už tak ponaťahovala,že ten moj vysoký ľah,alebo polosed celkom stačí,aby mi to šlo aj k madlu...
@zuzulik ano,aj ja som ti písala o tých popruhoch,čo si mala na mysli ty 😉 ..fotočku ti sem už hodili 😉

renisco
1. lis 2010

@mmacko je šedo růžový a myslím, že se u mě dlouho neohřeje....

orovka
1. lis 2010

@zuziatko ďakujem za mail. Dva dni som tu nebola a vy ste tu toho popísali..... 🙂 Mne sa tá strieška páči, ale je strašne drahá. Už som vycapla kopu peňazí za kočík a ešte aby som dokupovala takú drahú striešku..... 😠 Ja som spokojná aj s tým dorobeným zadným dielom. Niekto sa pýtal ako je to v sede. Ja používam kočík len v ľahu takže neviem povedať a teraz ho mám v aute. Zajtra vyskúšam dať do sedu a napíšem. Fusak mám Kaiser a sedí super, ani sa nešmýka. Podľa mňa HUG je dosť drahý pokiaľ nieje niekde akcia.

orovka
1. lis 2010

@wolfskinka aký športový peg-pérego máš požičaný? Ak máš pliko , tak tam sa dá otočiť strieška, aby si na malého videla a ani by mu nefúkalo. 😉

wolfskinka
1. lis 2010

@orovka jaj to by si vela po mne chcela aky to je ale pokial viem tak sa otocit neda, ale ten tyzden to este nejako vydrzime dufam, nech je len takto teplucko a nebude mu fukat, kupila som mu vcera aj fusak, tak v najhorsom pojde do fusaku

wolfskinka
1. lis 2010

@kvetinkatn tpo bolo prve co som sa pytala ze aky maju nahradny kocik ze ci maju concord tak ked na mna vybalila ake maju kociky tak som povedala, ze dakujem, ze si poziciam od kamosky

ten fusak sa ti ukazal len v tej farbe ale my mame cierno sivy a je tam este ten trojuholnikovy medzikus, ktory tam moze byt aj nemusi , ked je dieta vacsie da sa vlozit aby bol sirsi a ten zips dole je na to, ze ked ma dieta topanocky tak sa daju topanocky vystrcit von

orovka
1. lis 2010

@wolfskinka ja som sa len tak pýtala, lebo na peg-peregách sa väčšinou dajú otočiť všetky striešky. Ja som mala pliko P3 aj GT3 a malú som vozila tak opačne s otočenou strieškou, aby som na ňu videla. 😉 Inak to ma prekvapilo, že ti kázali doniesť kočík až o týždeň na reklamáciu.

orovka
1. lis 2010

Baby minule som študovala ten môj poťah, či mi to derie ten suchý zips čo je na košíku a zistila som, že sa mi to o ten zips vôbec neopiera aj keď mám kočík stále v ľahu. Asi zase mi to derie tá doska (vystuženie) čo je vo vnútri opierky. Porazí ma ak sa mi to zase roztrhne!
@kvetinkatn ty už máš vymenený poťah?

mmacko
2. lis 2010

@orovka snad sa ti to uz neroztrha, nechapem, ako to moze spravit ta doska, pritom na dotyk sa tie materialy zdaju kvalitne. Mne je zatial vsetko ok, tak sa tesim 😉
Ty si mala aj GT 3? Aky je? Ten sa mi dost paci a aj Uno od perega, len stale nechcem vymenit fusion, lebo Uno mi pride ako trosku vacsie Pliko (a to mam doma) a GT zas ako taky tank, ale su to moje srdcovky, rada by som si ich vyskusala.
A
@wolfskinka , orovka ma pravdu, na viacerych PP sa da strieska dat opacne, aby si videla na babo. Spytaj sa tej kamosky, od ktorej ho mas.

renisco
2. lis 2010

já bych tomu, že to dere ta deska věřila. je hrozně ostrá. když ji vyndáte, tak uvidíte, že vůbec není zaoblená .... a na 2009 je jinak uřízlá než u 2010.

kvetinkatn
2. lis 2010

@orovka ešte nie, neposlali mu to ešte, ale tento týždeň mám ísť na predajňu, že mi dá nejaký čo majú na predajni 🙂 tak aj ja ešte preštudujem, či to nie je deravé z tej výstuhy, ak áno ma šľahne... som sa tešila ako som to vyriešila 🙂

kvetinkatn
2. lis 2010

@mmacko no ja som mala požičaný PP Uno, lebo som po ňom túžila, kým som kúpila fusiona, ale bol veľmi úzky, malú som tam vozila 5 mesačnú v lete a bol jej tak LTT 🙂 a veľmi som chcela prehadzovaciu rúčku, ale keď som mala potom tie malé koliečka pri nohách a veľké vpredu a trošičku nerovný terén bola to fuška ukarovať, tak som bola rada, že som ho nekúpila 😉 takže neodporúčam... kamoška má GT3 a nevie si ho vynachváliť, veliký a že super do snehu 🙂

wolfskinka
2. lis 2010

@mmacko dik za tip, skusim sa spytat
@orovka lebo maju zvoz do servisu raz za tyzden vzdy v pondelok a v pondelok bol statny sviatok ... tak mi ho nechali doma aby som ho pouzivala, ale bez vrchneho krytu mi je na dve veci, sice teraz bolo teplo dalo sa ist aj s dekou

mmacko
2. lis 2010

@kvetinkatn jeeej, dakujem za postrehy s PP, mne sa to uno tiez paci, ale ked som ho merala, tak je rovnako siroke ako pliko (ta sedacka) a to je fakt malo. Preto som si aj nechala fusiona, ten je bezkonkurencne najsirsi. A to GT je sice siroke, ale nemam rada trojkolky a tiez je len v smere jazdy. Na tom une ma lakala ta rucka, ked velmi fuka, tak by bolo super si malu otocit...

orovka
2. lis 2010

@mmacko GT3 je strááááášne veliký do auta. Na zimu a do terénu je super, čo sa týka koliesok, ale tá strieška mi prišla taká tenká. Ja som ho do auta ani neskladala, lebo bol veľmi veľký, tak v aute som vozila pliko. Plocha na ležanie je menšia ako na fusione. Myslím, že mal nejakých 97cm na dĺžku a dokonca sa mi zdalo, že malá leží dole hlavou, musela som jej tam podkladať vankúšik. 🙂

radlora
2. lis 2010

Dobry den, zdravim vsechny,
mam kocarek Concord Fusion, kolekce 2009. Mala mi uz vyrostla z hluboke korby a autosedacky (sportak jeste pouzivam), tak bych korbu a sedacku mela na prodej. Je to vinova barva, oboje je v perfektnim stavu, ciste, neposkozene, jeste pul roku v zaruce. S kocarkem jsem moc spokojena, je moc hezky, prostorny, skladny, vyborne se s nim jezdi. V pripade zajmu zaslu fotky mailem.
Radhei@centrum.cz