Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

dandulle
23. únor 2011

@janette
sháněla jsem speciálně barvu Polar, bohužel, už jí nikde nemají. Mě se líbí nejvíc...takže tiše závidím 😉 😀

ninan2
23. únor 2011

@sakura77 @mimirisi @kvetinkatn @barboramarek Baby pekne dakujem za info a nazory, vyzera to naozaj na fajn kocik, uz len ho niekde vidiet nazivo 🙂

renisco
24. únor 2011

@dandulle teď nevím, jestli jsi brala concord, ale pokud ano, tak polohování je úplně stejné jako u slalomu a košík je u concordu větší co se šířky a délky týče, možná ta výška bude menší - jak jsem koukala na youtube, lépe se tam určitě z boku věci vkládají u slalomu... já když potřebuju dát do košíku něco většího, u předního kola odepnu sucháč i cvok a nacpala jsem tam vše, co jsem zatím potřebovala.
a bouda je úplně na stejném principu taky jako slalom... je tam rozdíl jen v podvozku a v tom, že concord má delší zádovou opěrku o 9cm

kvetinkatn
24. únor 2011

@dandulle polohu si určíš pásmi 🙂 strieška drží super-žiadne navoľno, ale tiež ako komu ☹ u väčšiny je to ok, len ho treba omotal dvakrát okolo konštrukcie a nie raz, vtedy mne napr. padala strieška v ľahu, niekomu nie, potom keď budeš mať problém napíš, vysvetlíme 😉

renisco
24. únor 2011

@kvetinkatn neobjednávala jsi někdy něco ve forbaby.sk? 😢 😀

karmelka77
24. únor 2011

@ninan2 da sa dat aj do lahu, ked das dole pasiky s tou umelou hmotou, ktore dva krat obmotavas, treba ich uplne dat dole...moj maly v nom spava na brusku a to bola podmienka ked som concord kupovala aby sa dal dat do uplneho lahu🙂))

ninan2
24. únor 2011

@karmelka77 aha jasne... a nie je to trochu komplikovane takto, resp. nezaberie to vela casu davat hore/dole tie pasiky?

karmelka77
24. únor 2011

@ninan2 tak je to robota navyse, ale ked chces mat lah musis to absolvovat🙂)) ja to mam zlozitejsie aj v tom ze ho musim otocit este na brusko a teraz v zime...ale zvladame to v pohode🙂))

ninan2
24. únor 2011

@karmelka77 jasne... no uvidim nazivo ako mi to pojde teda, snad to bude OK 🙂 A inak pohoda, akurat co citam je tazsi pristup do kosika, ostatne Ti vyhovuje hej? 🙂

karmelka77
24. únor 2011

@ninan2 poviem ti ze az tak ze mi nic nie je dobre teraz, kupovala som nedavno golfac a stale som hovorila ze preco Concord nema golface...akoze fakt uzasny kocik...ja som si nanho dala usit nanoznik, a celu zimu sme prezili aj sneh vsetko, nenormalne lahko sa ovlada...tiez som inak uz postracala nejake casti manipulaciou do auta, ale chystam sa si ich objednat...a som rozhodnuta ze ked budem mat druhe babo tak concord od zaciatku...🙂)) odporucam fakt...ta strieska ma trochu hneva, lebo ked je v tomto uplnom lahu neda sa s nou nic robit, takze ked prsi alebo snezi musim mat prsiplast, ale aspon mu tam nefuka🙂))

ninan2
24. únor 2011

@karmelka77 no tak v takomto pocasi dufam von moc chodit nebudem 🙂 A Concord teda nema vlastne nanozniky, musim si nejaku inu znacku kupit?

renisco
24. únor 2011

@ninan2 nemá nánožníky, jen ten tenounký, co je v madle....

kvetinkatn
24. únor 2011

@karmelka77 a nepadá ti pri tejto verzii strieška? lebo ja som to mala omotané len raz aj dané tie umelé veci a strieška padala o spravili sa mi diery na poťahu o suchý zips na košíku, lebo sa to dotýkalo a dralo ☹ nič také nepozoruješ?

kvetinkatn
24. únor 2011

@renisco zatiaľ nie, majú striešku?

kvetinkatn
24. únor 2011

@ninan2 myslím, že si zvykneš bez odmotávania, pri tom spaní na brušku ich musí dávať dolu, ale keď nespíte na bruchu tak si zvykne aj na ten poloľah, ani mu to neukazuj, ešte by si zvykol 🙂)))

kvetinkatn
24. únor 2011

@ninan2 ja mám len fusak a stačí, podľa mňa nie je nutné kupovať nánožník, niektoré kočky píšu, že dokúpili a niektoré ho tiež nemajú, taký tenký je zabudovaný v madle, ten neprefúka a ja som ho ešte nikdy nepoužila🙂 ja dávam malej deku do fusaku a je to ok, je teplučká a spokojná.

renisco
24. únor 2011

@kvetinkatn mají právě a levnou (oproti čr), ale nevím, jakou mají banku a je mi blbé se jich zeptat 😀 😀 kvůli poplatkům za převod €

dandulle
24. únor 2011

...s těma páskama mi to budete muset pak vysvětlit. Je teda fakt, že na prodejně to měli tak, že to šlo do úplného lehu což mě dost nadchlo....ale ta boudička, to je teda blbý v téhle poloze 😒 No myslím,že bude stačit ten pololeh.... 😉
Teda, já se na něj tak těšim🙂))

karmelka77
24. únor 2011

@kvetinkatn praveze mne sa nic neprediera zatial a uz ho pouzivam dennodenne asi pol roka🙂) asi mam stastie...ja som inak donedavna tiez nejak blbo davala tie pasky ani som ich neomotavala a stale mi padalo operadlo, ma islo porazit, ale konecne som na to dosla ako to dva krat omotat, samozrejme pri sede🙂) a je to super, vtedy krasne strieska drzi a da sa uplne zatiahnut az skoro k madlu, no ale pri tom lahu je to nanic fakt, uz som rozmyslala ze tam vsijem nejaky suchy zips a pritiahnem ako sa len bude dat, ale bolo by to nanic, lebo keby som to tahala tak zdviham aj operadlo a uz by nebol v lahu...tak to riesim tym prsiplastom🙂) ja sa nestazujem, je to lepsie aj koli vetru tak🙂)

karmelka77
24. únor 2011

@ninan2 ja som si ten nanoznik kupila, lebo ma aj proti vetru dosite take neviem ako to nazvat, ale ked natiahnes nanoznik na kocik tak ide uplne ku strieske a este tam stoji kus latky, ze mu tam nefuka...cize ked aj sedi a sklopim striesku tak vieme ist aj v dazdi aj v snezeni krasne bez prsiplasta🙂))

kvetinkatn
24. únor 2011

@karmelka77 tak namiesto pršiplášťa je to super, lebo ja vždy dávam pršiplášť, keď sneží alebo prší, ale ja zase nechodím von spať, len na prechádzky 🙂 a to v zime nie na dlho.

karmelka77
24. únor 2011

@kvetinkatn no my vacsinou chodime von spat lebo vnutri mi spi iba chvilku a vonku dost dlho🙂)) takze boli casy ked som bola 3 x denne vonku🙂) a teda aj dve tri hodiny vkuse na jedno spanie🙂)

lucula73
24. únor 2011

@dandulle aj ja som to tak mala,keď som doniesla kočík z obchodu,úplný ľah a strieška na figu...ale keď si pozriete video na yutube,tak tam pri predvádzaní fusionu sú omotané pásky dva razy a strieška tým pádom nepadá..ale nie je to ľah,taký poloľah.........
Link bol aj v tejto ddiskusii niekde,ale nemám čas to hľadať.........a viem,že jedna holka keď reklamovala tú striešku,že jej padá,tak jej odpísali,že kočík ani nemá ísť úplne do ľahu....ak si ho tak dáš,tak tá strecha je ozaj na figu 😒

a nánožník mám aj ja a práve tá vyvýšená časť pri strieške je v tomto počasí na nezaplatenie 😉 ,ako písala @karmelka77 🙂

kvetinkatn
24. únor 2011

@lucula73 ja ho mám omotaný dvakrát ale zapnutý na prvom cvoku od košíka, už sme to tu tisíc krát rozoberali a strieška je ok 🙂 v tom videu je to na druhý od kočíku a to je potom ešte menej v ľahu ☹

barbora87
24. únor 2011

Babule ako ste spokojne s concord fusion?dost nad nim uvazujem...

lucula73
24. únor 2011

@kvetinkatn ano,aj ja to mám na prvom cvoku,lebo to by už vobec nebo ľah 😒

@barbora87 stále sa to tu rozoberá dokolečkaa,ak si prečítaš nejakých posledných 5-10 strán,tak nájdeš nejaké infošky...... 😉

karmelka77
25. únor 2011

Prave preto ze oficialne kocik nejde do uplneho lahu musim tu striesku aceptovat, ale vobec mi to nevadi vzhladom na jeho ostatne pozitiva🙂))

dandulle
25. únor 2011

renisko,díky 😉 Já doufám, že to paní měla už nastavené,tak uvidím a popřípadě pošteluju....
Hlavně jsem tu četla fígl, jak vyzrát na d tím košíkem - odepnout ho , narvat to tam a pak zase zapnout pásek 😉 🙂
Myslím, že to se bude hodit 😉

gumimaci
25. únor 2011

Ahojte,
od vcera mame novy sportiak fusion a som z neho nadsena, jedine trochu tiez ta strieska ma zarazila, ked je v lahu, tak sa s nou nic neda robit. ale maly je aj tak vo fusaku az po nos, takze to nevadi. teraz ma pol roka, neskor uz bude sediet a to zas bude o inom 🙂
Chcela som sa spytat na tie pasiky co tu spominate, ze omotavate??? ake a o co? 😅