Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuzuula
7. bře 2011

ahojte baby tak uz mam konecne doma concord 2011 😀 😀 😀 som stastna konecne, je nadherny

tanija133
7. bře 2011

@zuzuula Je krasny, odkial z akej stranky si ho objednavala? Ta druha foto to je tiez vanicka? lebo to skoro vyzera ako sportiak s nanoznikom, a concord nemal taketo nanozniky...

zuzuula
7. bře 2011

@tanija133 ja som si ho kupila v obchode predeti, na nete ho maju za 829,- v obchode bol za 889,- ale som ich tam tolko otravovala ze ho chcem, ze mi ho dali za tych 829 tak som si ho rovno brala. A na tej druhej fotke je vanicka zvrchu. Sportovy som este nevybalila 🙂

tanija133
7. bře 2011

@zuzuula Super cena, som myslela ze nova kolekcia bude drahsia...JA mam 2010..

leteku
7. bře 2011

Ahojte. Rozmýšľam nad kúpou nánožníku na Concorda neviete mi poradiť aký je najlepší? Nejako si neviem predstaviť fungovať bez neho, doteraz som mala vždy nánožník. Teraz stále odkladám prechod z vaničky do šporťáku hlavne kvôli tomuto. Ďakujem za rady.

zuzuula
7. bře 2011

@tanija133 no vraj to prisla len jedna seria v tej cene, dalsia uz bude stat 1100 euro, lebo ze oni to maju tak nastavene v systeme ako akciu na ten 2010, a aby to nebol taky brutalny rozdiel 😉 tak som ho hned brala 🙂

tanija133
7. bře 2011

@zuzuula Tak to si dobre vystihla, lebo ja som pocula iba o tej vyssej cene.... 😉

brisilda
7. bře 2011

@leteku podla mna nanoznik ti teraz uz netreba ved na dvere klope jar a uplne ti postaci fusak,deka a nanoznik or. s concordu zabud. v madle kocika 😉 no inak jedna kocka na mimibazari.cz sije nanoznik aj na concord za super cenu 😉

lucula73
7. bře 2011

@leteku ano,teraz ti moc netreba nánožník,ale ak chceš,kukni ,na str. 73 je foto mojho,mám ho z toho českého mmb 😉

leteku
8. bře 2011

Ďakujem za odpovede. Mne práveže ten nánožník bude chýbať. Dávať malého do fusaku sa mi na jar nechce to radšej dám nánožník. @lucula73 od koho si ho prosím ťa kúpila, za koľko a nerobí ta babenka problém s posielaním na Slovensko?

leteku
8. bře 2011

@barboramarek - no ešteže ťa mám, ty nájdeš všetko 😉

barboramarek
8. bře 2011

@leteku vidis 😉 ja si musim na tom zalozit zivnost 😀

leteku
8. bře 2011

@barboramarek / to by si teda mohla 😀

lucula73
8. bře 2011

@leteku tak už ti hodili link,od tej prvej 😉 ,musíš poslať eurá v listovej zásielke doporučene a ona ti ho potom pošle.Vyšiel ma inak dosť,s prerátaním a poštovným asi 27 euro 😠

lucula73
8. bře 2011

@leteku pardon,posielala som české koruny,zameniť som musela tých 27 euro 😉

kacci
8. bře 2011

Dneska mi místo Concordu dorazila ta limitovaná kolekce jané, je úúúúžasná, malá se ze sporťáku nechce hnout, hodlala tam i usnout🙂), teď jdu ještě sundat sporťák a vyzkoušet korbičku a autosedačku. Všechno je úžasně prostorné, jsem nadšená a nakonec jsem i ráda, že jsem to změnila.

sasena033
8. bře 2011

@kacci ahoj my teda este necakame ale uz chceme druhe mimco..a tiez sa mi velmi paci Jane limited aku mas farbu??? pocula som ze je perfektny-hlavne dost miesta diky 🙂

lenkasan
8. bře 2011

@kacci Ja som sleeper merala v obchode.Vnútro má naozaj len 66 cm.

kacci
8. bře 2011

@sasena033 rozhodovala jsem se mezi šedou a béžovou a nakonec jsem zvolila šedou...a azurově zelený lodger, který to rozsvítí. Červená mi pro kluka nepřišla úplně ok a ta žlutozelená zase byla hodně jedovatá. Jinak prostornost parádní, moje zlatíčko má 20 měsíců, 15 kg a 88 cm a hověla si tam jak královna🙂

sasena033
8. bře 2011

@kacci tak to je super,,mna sa tiez paci ta bezova 🙂 su 4 farby nie?? bezova,cierna zlta a ta cerveno cierna ta je tiez pekna aj pre chlapca no uvidime snad budu kociky k dispozicii aj zac.bud roka 😒 v skutocnosti musi vyzeraz super aj hlboka korbicka a vajko

kacci
8. bře 2011

vypadají opravdu super🙂.
No nevím, myslím, že ta limitovaná kolekce už k mání nebude...ale třeba koupíš lehce použitou levněji..

kvetinkatn
8. bře 2011

@kkatrina bola si u Tomáša v PD? dnes mi volal a hovoril, že mu poslali fusiona vyrobeného pre UK a že to je niečo úplne iné, super materiál, že vyzerá super 🙂 má len pár kusov, nechceš sa ísť pozrieť na neho? či už máš záväzne objednané?

kvetinkatn
8. bře 2011

@kacci chceme foto 🙂

kacci
8. bře 2011

udělala jsem hned jak ho přivezli pár fotek, nejsou teda zrovna dokumentární🙂, škoda, mohla jsem Káju vyfotit, jak tam sedí a má ještě spoustu prostoru, ale chytla jsem foťák až když byla v poloze ležmo. Stříšku na sporťák jsem ani nepřidávala, jen jsem všechno narychlo vyzkoušela, že to sedí... a sedí🙂.

sasena033
8. bře 2011

@kacci je upllne uzasny 😉 😉

kacci
8. bře 2011

každopádně jsem spokojená 😀

kvetinkatn
8. bře 2011

@kacci super, presne túto farbu som chcela na unlimite, kým som nezistila aký je prťavý 🙂
inak baby, našla som prvú osobu čo má Neo a priznala, že je malý, že keby mohla vrátiť kúpi fusiona 🙂 lebo inak sa tu baby stráááášne rozčuľujú, keď niekto povie, že Neo je malý, že to hovoria len tí čo ho nemajú... a jej dieťa je šťúplik, 1.5 roku a ledva 12kg 🙂

kacci
8. bře 2011

tak tam by .se moje Kája moc nerozvalovala🙂