Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
27. dub 2011

@biela ak budeš mať správne omotané tie popruhy okolo rukovate a bude ti padať,máš právo na reklamáciu..dnes sme sa o to bavili s predavačkou....lebo baby to majú zle omotané,aby bol kočík viac v ľahu a potom im padá strecha.,niekomu však padá aj tak...je to hrozné,taký drahý kočík..... 😒

kvetinkatn
28. dub 2011

@biela ako píše lucula, treba to mať dobre omotané, potom nepadá🙂

renisco
28. dub 2011

@kvetinkatn padá 😔 😔 😔

jajulaa
28. dub 2011

Lucula, aj ja som ho reklamovala a tiež mi to neurobili pekne, ale mne sa to dralo len málo, aj ja som ho chcela predať, ale po 4-týždňovej absencie počas reklamácie som mala peg perego pliko a poviem ti, mala som z neho svalovicu a nervy na dranc, tak som sa rozhodla, že si ho nechám, fakt sa to nedá porovnať, nedám na "concordík" dopustiť, idem si kúpiť podložku a deku do neho a trochu ho vynoviť.
Dievčatá, nepátrali ste, či by sa nedali niekde zohnať tie nové kolesá z 2011 kolekcie?

lucula73
28. dub 2011

@jajulaa to fakt?ty máš tuším už druhý concord,nie?aj tento sa ti dral?
Ja som práve kukala na to pliko teraz v predajni,neviem sa rozhodnúť,aký kočík na leto ...len sa mi videl úzky ten pliko 😒
A tá nová kolekcia má presne také isté kolieska ako 2010.....nič iné 😉

andyda
29. dub 2011

@renisco a mozem sa spytat kde ti sili tu striesku a kolko ta vysla? Ja som kocik este nepouzila ale podla tejto diskusie mam z tej striesky obavu nakolko mala pojde do sportaku niekedy v november - december 2011 ako 1/2 rocna a to tam bude iste aj spinkat .

renisco
29. dub 2011

@andyda jednu stříšku jsem vyaukčila za polovinu pořizovací ceny a druhou jsem si podle ní ušila sama...
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=16196 tato paní šije boudičky. nejsou sice nejlevnější, ale za ty peníze stojí...

kvetinkatn
29. dub 2011

@renisco padá, ale prevažne to pomohlo, potom sú bohužiaľ aj smoliari .-(

mmacko
29. dub 2011

@lucula73 peregova kolekcia 2011 je sice rovnaka pri plikach, ale to nove pliko easy drive je uplna novinka, je sirsie, ta sedacka, otocna sedacka a spojena rucka, pricom sa sklada do dazdnika ako klasicke pliko. Podla mna ideal, ja si ho urcite kupim tento rok.

Ja som taka rada, ze som moj fusion tak dobre kupila, za super cenu a ani strecha nepada, ani dierky nemam, tiez ho milujem 😉

renisco
29. dub 2011

@kvetinkatn koukej, mám další 😀 😀 😀
ještě čekám na vatelín, protože mi došel a budu pokračovat, ještě mi tu nějaké látky zůstaly

lucula73
29. dub 2011

@renisco ja z teba nemožem 😕 🙂 ,si šikulka veľká,krásne podložky 🙂

@mmacko ahoj,no pojde s malým na predajnu a poskúšame kočíky..... 😉
A gesslein swift ste niekto nemali? 😕 ....
@renisco ty sa vyznáš v geslainoch,nevieš aký je?

renisco
29. dub 2011

@lucula73 který máš na mysli - ten swift? tak to bohužel netuším. já golfové hole nemám ráda, takže po takových ani nekoukám...

kvetinkatn
29. dub 2011

@renisco ty si maniak 🙂 v dobrom zmysle slova 🙂 šikula, kedy to stíhaš?

renisco
29. dub 2011

@kvetinkatn dopoledne, odpoledne... ono nejhorší je to si to nastříhat - to mě nebaví. pak už to jde rychle.... 😀 mít stále po ruce materiál, tak jsem tím v obležení, ale zas nemám vatelín, tak mám pausu.

andyda
30. dub 2011

@renisco dakujem! Hned som si ju ulozila medzi oblubene na MMB a ak mi bude padat tak ju objednam. Len mi nie je jasne to pripnem na tu konstrukciu strechy co mam alebo je to komplet nova strecha?

renisco
30. dub 2011

@andyda to je komplet nová střecha.... je to taková, jakou má jane nebo starý typ concordu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38737526&tab=5 paní ušije jakoukoliv barevnou kombinaci , kterou si řeknete - je to i s kšiltem....

andyda
30. dub 2011

@renisco dakujem tak tu si na zimu urcite objednam

bamarama82
2. kvě 2011

dievcata ja som s concordom bola spokojna...dnes sme ale vytiahli prvy krat sportiak lebo herecka nechce byt vo vanicke, spi velmi kratko a potom sa tam nudi a nechce ani sediet vypodlozena... sice nesedi sama tak som ju dnes pripla do sportiaka. ... moje dojmy... bola som na nervy lebo strieska mi nedrzala... mala som to to zapnute uz na oba sposoby... do lahu mi aj tak uplne nejde... mam 2010 chilli. z nemecka. musela som snurkou z dudla pripnut striesku k zirafe co som mala na madle 😅 aby som mohla vozit a nenatahovat.. skoro ma slahlo. diskusiu mam precitanu este z tehu, kuknute video na u tube a este aj podla vyrobcu som to zapla... ale nedrzi to. mam to natahovat doma??? vam ide do uplneho lahu??? a dalsia vec, som na nervy ze nevidim na malu... nema este 6 mesiacov takze nie je este taka ista ked ma nevidi... a ked som jej tu strechu dala uplne nadoraz tak nevidela ani pred seba ☹ juj sklamana som....

lucula73
3. kvě 2011

@bamarama82 do úplneho ľahu nejde ani náhodou,je to taký poloľah 😒 .
A to máš veru riadne na figu,že aj keď si to správne omotala / dva razy?/,tak ti tá strecha padá.... 😠 .A ja som dala malého do šporťáka keď mal 6,5 mesiaca,najprv mi to vadilo,že na mňa nevidí,mne,jemu nie 🙂 ,ale potom som si zvykla....
Čo spravíš?ideš kúpiť iný kočík?ja zháňam golfky,alebo niečo ľahké,asi ten moj tiež predám 😝

lucula73
3. kvě 2011

@bamarama82 alebo si kúp tú strechu,čo je na ňu link pár riadkov dozadu...a aj do skoro úplneho ľahu ti to pojde,lebo to bude stačiť,ak to omotáš len jeden krát 😉
ešte raz ju sem dám
www.mimibazar.cz/foto.php?id=38737526&tab=5

renisco
3. kvě 2011

dnes jsem poprvé vyjela s concordem sporťákem. byla jsem ráda, že prší a mohla jsem mít pláštěnku, aspoň nebyla malá tak odkrytá. a ještě že mám tu jinou stříšku (ne tu neoprenovou), by mě už fakt kleplo. Jen jsem zápasila s pláštěnkou, vůbec jsem nevěděla, jak ji tam nandat 😀 😀 😀 příště raděj vemu gessleina 😠

mmacko
3. kvě 2011

@bamarama82 to ma mrzi, ze ti takto blbne sportiak, asi naj boli verzie 2009, co mam aj ja, mne ide do skoro uplneho lahu a strecha vobec nepada. Kamoska mala chilli 2009 a tiez bola v poriadku, neviem, co porobili od kol 2010, ze to takto blbne.

renisco
3. kvě 2011

@mmacko měla jsem chvíli 2009 apple (nebo jak se to píše) a padala taky 🙄

mmacko
3. kvě 2011

@renisco to fakt??? Tak to si mala fakt smolu, lebo viacere, co mali 2009 su spokojne, ja na milion %

renisco
3. kvě 2011

@mmacko a teď mám 2010 a padá i otočená na 2x... ale nějak mi k srdci přirostl víc gesslein... asi to bude tou otočnou sedajdou....

bamarama82
3. kvě 2011

@lucula73 preto sme nebrali neo ze fusion je vacsi ide viac do lahu atd atd....no ked poviem staremu ze chcem iny kocar tak osedivie... on je do tohto zalubeny... mali sme ho len raz vonku a ze predat??? ved to je taka skoda. tak som ho velmi chcela.ani neviem aky by som chcela nemam prehlad v kocikoch...
@renisco mas foto svojho kocika s tou novou strechou?
@mmacko jaj asi mam smolu

bamarama82
3. kvě 2011

ja uz som rozmyslala ze dam strec hu dole a nasijem si tam nejake okienko cez ktore uvidim 😖

renisco
3. kvě 2011

@bamarama82 je na straně 115, 121, 125

bamarama82
3. kvě 2011

@renisco ja by som uvitala to okienko vacsie a aby sa dalo zakryt... a nie je to oproti tej origos concord neopren.strieske kratsie??? lebo ked ju zatiahnem az dolu je to pomaly po madlo a tato z MMB vyzera o dost kratsia??? nie?

renisco
3. kvě 2011

@bamarama82 tahle nejde k madlu, to je fakt, ale na druhou stranu - když dítě sedí a stáhne se mu stříška, že nic nevidí, se mi zdá nevymyšlené. bylo by to potřeba, když dítko leží, aby se to dalo stáhnout, ať na něj nesvítí. takže tahle vychytávka je pro mě tabu. paní tam všívá oddělatelné stínítko - clonu, což je podle mě rozhodně lepší...