Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
19. zář 2010

@orovka a máme rovnakú slnečnú clonu 🙂

orovka
19. zář 2010

@kvetinkatn objednala som cez www.predeti.sk ale mali len túto čiernu s oranžovým v akcii za 24,90eur 😉
http://www2.predeti.sk/?c=detail&id=4252

orovka
19. zář 2010

@kvetinkatn aj ty máš clonu? Si s ňou spokojná? Ja som ju veľmi využila v lete. 🙂

kvetinkatn
19. zář 2010

@orovka škoda, sestra má apple, to sa jej asi nebude hodiť s tými oranžovými zipsami ale pošlem jej to.
clonu som veeeeľmi využila, je super, akurát mi ten suchý zips pozatŕhal striešku ale to som reklamovala a vymenia mi to. neviem či si čítala o tých mojich dierkach na zadnej časti, tie mi tiež vyreklamovali, objednali mi novú športovú časť aj novú striešku, ale zjavne sú tie dierky z toho, že mám ten iný podvozok asi je tam rozdiel, malinký ale je, keď je kočík v ľahu tak to drhne o nákupný košík a z toho sú tie dierky, som to dnes študovala. Vieš mi pozrieť výrobné číslo kočíku či tam nebude zmienka o roku v ktorom je vyrobený, že by som mala jasný dôkaz, keď tam zajtra budem volať. Díky

lucula73
19. zář 2010

@kvetinkatn aj mne ten suchý zips na tej slnečnej clone pozatrhal ten neopren....myslíš,že by mi to uznali ako reklamaciu?sa mi nezdá.....

kvetinkatn
20. zář 2010

@lucula73 Mne ten pán, kde som ho kúpila povedal, že mi ju objedná v rámci reklamácie a keď som sa spýtala či tam nemusí poslať kočík tak povedal, že mu dôverujú. Ale som počula, že concord je veľmi benevolentný, že oni vymenia skoro všetko, tak skús, za to nič nedáš 🙂 a ja keď mi dôjde nová strieška odstrihnem tie suché zipsy aj tak ich nepoužívam 😉

renisco
20. zář 2010

@kvetinkatn na straně 83 jsem dala pár fotek rozdílů roku 2009 a 2010.
ale je zajímavé a podivovala jsem se nad tím - sem koukala na kočárky Lava na netu a buď je na černé konstrukci, nebo na stříbrné (takové, jaké jsou z roku 2009) a přesto píší rok 2010. mají jak stříbrnou brzdu, tak i stříbrnou tu tyčku pod sedačkou (2010 ji má celou černou na tom stříbrném podvozku....)

renisco
20. zář 2010

@kvetinkatn http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35380380&tab=7
je to ale bohužel čr...

já teda mám Lava na podvozku 2010... černá brzda a černá tyčka pod sedačkou. a pokud máš košík, na kterém jsou suché zipy - dá se vytahnout tudíž ta deska, tak to je taky košík 2009. rok 2010 tam ten suchý zip nemá a deska se nedá vytahnout...

kvetinkatn
20. zář 2010

@renisco tá čierna konštrukcia je limitovaná edícia a dá sa kúpiť len ako travel set, tak preto je aj na striebornej. ja som kupovala len športový kočík a ten sa dá kúpiť len na striebornej.

renisco
20. zář 2010

@kvetinkatn si trošku nerozumíme...
nebavím se o CELÉ černé konstrukci, ta se dá koupit v setu v barvě Lava a Bambo

mám na mysli to, že kolekce 2009 je celá stříbrná, kdežto 2010 je stříbrno černá - má černou brzdu a tyč u zadních kol + celou černou tyč, na kterou se usazuje sportovní část, zbytek je stříbrný. vše viz fota na str. 83.
Lava je pokud vím kolekce 2010 a přesto ji na netu u prodejců najdeš na obrázcích s celostříbrnou konstrukcí roku 2009, což se mi nelíbí, je to klamání...
http://www.eshopbaby.cz/katalog/fusion-kocarek-...
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...

kvetinkatn
20. zář 2010

@renisco tak už Ťa chápem 😉 no tak ja som ten prípad s celou striebornou konštrukciou, ale ako píšem riešim to len kvôli tým dierkam a preto som na to prišla inak by som na to nikdy nedošla a tiež súhlasím je to klamanie, keď 2010 tak s novou konštrukciou a nie, že robíme obidve...

renisco
20. zář 2010

@kvetinkatn nevím no, já mám tu Lavu z druhé ruky a mám ho rok 2010 a je právě už s tou černou barvou na konstrukci.... jestli se dá sehnat i s celou stříbrnou konstrukcí... kdo ví - třeba fakt jo 😀 😀 😀 a ten nákupní košík ti fakt závidím. to vědět, tak je přehodím a nechám si ten roku 2009 🤐

kvetinkatn
20. zář 2010

@renisco no ja mám tú celú striebornú a pozrieš mi prosím Ťa aj ty či sa ti na zadnej strane neurobili dierky? ja ich mám dolu, tak kde sa kočík v ľahu dotýka tých suchých zipsov na košíku a hore nad tým pásom čo sa polohuje kočík, normálne predraté komplet až na to vnútro a to malá v kočíku spáva minimálne...

renisco
20. zář 2010

@kvetinkatn já mám 2 měsíční mimi, takže jsme zatím v hluboké korbičce... ale vím, že deska v zádové opěrce sporťáku 2010 je jinak vykrojená (seřízlá) než byla v tom z roku 2009

renisco
20. zář 2010

@kvetinkatn jinak to předřetí, co píšeš, dělali potahy roku 2009. máš na zadním díle opěrky to vystužení? je to taky na obrázku ze strany 83... potahy roku 2009 měli právě dírky dole jak píšeš (tam dali vystužení pro rok 2010) a pak nahoře zádové opěrky někde blízko zipu, co je u boudičky....
jinak ten potah je na reklamaci, to by ti měli na 99,9% uznat

bredmax
20. zář 2010

holky to spodní proděření se prý dělá,že nejsou nacvaknutý takový patenty co jsou zespod na potahu a na konstrukci,jsou ze stran na tý txči a když prý nejsou zacvaklý,tak kočár je "volnej" a tím pádem se dře ten potah a tohle už prý uznávat nebudou,ale určo bych to zkusila vyreklamovat a hlavně
@kvetinkatn když to máš prodřený i nahoře vyreklamuj to 😉

orovka
20. zář 2010

Ahojte. Tak kočík už mám doma po reklamácii. Minulý pondelok som ho posielala a dnes mi ho už doniesla UPC. 🙂 Koliesko opravené, poťah úplne nový a na strieške mi vymenili tie kĺbiky. Takže super rýchla reklamácia. 😉 🙂
Hneď som pozrela aj tie krytky na predných kolieskach čo ste tu rozoberali. Mám všetky a sú prišróbované.

@kvetinkatn Aj mne sa prederavil poťah zospodu na boku ale vyššie ako tebe a hore pri tom zipse už bol vyšúchaný a vymenili mi ho. Kde je napísané to výrobné číslo?

@renisco pozrela som tie linky čo si vložila a môj Amber je tam na obrázku tiež so striebornou brzdou a to čo je pod ňou tá tyč je tiež strieborná a ja to mám čierne. Tak ja už neviem ako to predávajú. 😒 😕 Sme ich riadne prekukli 😵 😅 , nás len tak neoklamú 😀

kvetinkatn
20. zář 2010

@renisco no ja mám už nový poťah to je isté, lebo Lava sa 2009 nerobila, to vystuženie tam je presne ako na to obrázku, odfotím a dám to sem budete múdrejšie 🙂
poťah je určite 2010 to viem aj preto, lebo mi ho dávali dolu z tej limitovanej čiernej konštrukcie, ale už som si nevšimla ktorý dali dolu aby mi dali striebornú konštrukciu, keďže vtedy na predajni nemali samostatný Lava, tam sa buď stala chyba, že mi dali 2009 konštrukciu alebo to bol ten zo začiatkov, kde ešte bola tá 2009 konštrukcia ako si mi poslala tie linky ☹
ja to hlavne spájam s tým, že by šporťák 2010 nesedel na 2009 podvozok a preto sa mi to vydralo, možno je tam niečo o málinko kratšie a je to zle...

renisco
20. zář 2010

@orovka aspoň fotky by mohli být reálné, nebo to uvést aspoň do popisu. někdo si zakládá i na barvě podvozku, tak abys nenarazili prodejci díky špatným fotkám

@kvetinkatn já si myslím, že podvozky jsou stejné, jen to pořád asi nemají pořádně vychytané....

kvetinkatn
20. zář 2010

@renisco
@orovka
@bredmax
baby mne reklamaciu uznali v pohode, vymenia mi to aj pozatŕhanu striešku, som tu už písala, že ani som ho nemusela nechávať na predajni, pán čo mi ho predával ma také dobré vzťahy s predajcom, že mu veria. Ja som len riešila, to, že ak sa mi to spraví znovu, že to nechcem reklamovať donekonečna a hlavne chcem tento kočík aj pre druhé mimi a to už bude po záručnej dobe. Chcela som vedieť či sa to robí aj niekomu inému a ako tomu predísť 🙂 potom som náhodou došla na to, že mám podvozok 2009 a myslela som si, že to má možno nejaký súvis centimetrík hore centimetrík dolu a hneď sa niečo derie 😉 ale idem pozrieť to čo píše bredmax i keď mne ho skladali v predajni, hovorili hlavne preto, že ľudia si to urobia zle a potom sú z toho nepríjemnosti, že oni odporúčajú, keď u nich niekto kúpi celý set, tak keď prechádza na športák, aby to doviezli, že oni im to namontujú.
Jáj baby ďakujem Vám moc za všetky rady🙂
pridávam aj tie fotky, vidím, že ich vymenilo tak druhá je nad tým pásom čo sa polohuje a prvá je nad tým vystuženým rohom dolu, to mám predraté aj v pravo aj v ľavo.

renisco
20. zář 2010

@kvetinkatn koukám, že výstuhy jsou tu zbytečné, když se to trhá na jiných místech...
ano, ze spodní strany sedací části jsou cvoky, ty je nutné zapnout do sebe...

a mě sem fotky nejdou dát.... asi mám něco s noťasem....

zuziatko
20. zář 2010

@orovka to je super. To bola bleskovka 🙂 🙂
Tak si užívaj vynovený kočík, ale hlavne nech je to už ok 😉 😉 . Kĺbiky ti menili, aby ti strieška nepadala ??

lucula73
20. zář 2010

@orovka no super reklamácia.....nech to vydrží 🙂
a ako ti teraz drží strieška?ako predtým alebo lepšie?

renisco
20. zář 2010

já když chtěla vyměnit ty klouby na stříšce, že se mi zdají málo pružící, tak mi řekli, že mi to nikdo nevymění, protože to nevyměňují... prej si to mám sklepnout sama, že kdybych jim to poslala, sklepli by mi to taky... takhle prej ušetřím za poštu.

orovka
20. zář 2010

Baby ďakujem, dúfam, že sa mi to už neprederie a nebudem to musieť znovu reklamovať. Asi by ma porazilo.

@kvetinkatn ja som to mala presne roztrhnuté tam kde ty na prvej foto, len na ľavej strane a preslabené som to mala vyššie ako máš na druhej foto(hneď hore pri zipse ako je strieška).Ja si myslím, že mi to spravila tá doska(vystuženie) čo je na chrbátiku, lebo to sa mi nikde nedotýkalo, aj keď bola opierka v ľahu. Tá strieška drží lepšie, ale aj tak musím opierku trošku vydvihnúť, ale menej ako predtým. Kĺbiky na strieške mi vymenili, lebo mala som tam trošku škrabnuté a už to tam nieje, takže viem podľa toho. 😉

kvetinkatn
20. zář 2010

@orovka tak super, máš nový kočík 🙂 ja ho tiež budem mať budúci týždeň, tak dúfam, že druhý krát to už nebudem musieť reklamovať ☹

kvetinkatn
21. zář 2010

@orovka inak ešte som včera poriadne prešmejdila, o čo sa mi to derie. Keď dám kočík do ľahu a malá ho zaťaží, tak sa mi to derie o ten suchý zips čo drží košík. Tie dierky sú u mňa tak, že tá výstuž opierky to nemá dôvod byť. A tá vrchná dierka tá neviem z čoho je, tam sa to o nič neopiera, jedine, že by od tašky ☹ inak je to dobrá haluz, lebo moja malá spí v kočíku tak maximálne 40 minút a to 2 krát do týždňa. Keď si predstavím, že sestrin malý spával v kočíku 2 hodky 2krát denne a ona tam nemá absolútne nič ani náznak.

renisco
21. zář 2010

@kvetinkatn ta vrchní dírka je od tašky na 100% . nechápu, proč používají tak blbou látku... 😢

kvetinkatn
21. zář 2010

@renisco nie je od tašky, dnes som to sledovala, taška sa tam vôbec neopiera v žiadnej polohe... ☹ netuším...

lucula73
21. zář 2010

@kvetinkatn aký máš ten podvozok,2009 alebo 2010?