Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

dominka11
23. zář 2011

@laloona prečo predávate tento kočík?

laloona
23. zář 2011

@dominka11 Protože máme ještě jeden a tento se nám nevejde do výtahu v novém domě,tak proto,jinak by pryč nešel ☹

lucula73
23. zář 2011

@laloona @dominka11 ale tak ako na foto idú iba kočíky do kolekcie 2008...tie z neoprenovou strechou nie 🙂 ..len na upresnenie

laloona
23. zář 2011

@lucula73 to asi ano, i když ten nový jsem nezkoušela 🙂

lucula73
23. zář 2011

@laloona akože teroreticky ide do ľahu aj tento s neoprenovou,ale potom ti padá tá strecha,nedrží... 😝

laloona
23. zář 2011

@lucula73 tak to nevím, já když jsem tento sháněla,tak jsem se dívala i na nový model,ale pak jsem ho viděla a ta stříška mi přijde tak tenká, že kdybych zavadila o keř třeba u domu,podle mě bych jí rozpárala ☹

renisco
23. zář 2011

@dominka11 no že by jste si místo neoprenové sehnala jinou - to pak do lehu pujde. s neoprenovou do lehu nejde ani omylem

renisco
23. zář 2011

@dominka11 takhle pujde do maximálního lehu, když bude mít jinou než neoprenovou boudu

mmacko
23. zář 2011

Baby, tak nechapem, ze ta kolekcia 2012 je ziadna inovacia...ze nic trosku nezmenili na kocikoch, uz 4 roky ziadne zmeny ☹. Ale ta farba CANDY vyzera dobre.

@dominka11 Mne isiel do skoro uplneho lahu aj kol 2009 ( tusim) uz s tou neoprenovou strechou, ked som nemala 2 krat omotanu sedacku o konstrukciu. Ta strecha nie je tenka, ja som jazdila rok a nema ziadne poskodenie, ani vo vetre nepadala, jedina vada je, ze na niektorych kusoch ked das aj do pololahu tak padne o jeden diel a to je na figu

renisco
23. zář 2011

@mmacko asi to maminy kupují i tak, tak je to netankuje... 😠

mmacko
23. zář 2011

@renisco no hej, ale ked maju dost reklamacii, to ma samo o sebe vypovedaciu schopnost, len oni to ignoruju....a to mohli mat fakt este lepsi predaj keby vychytali muchy

renisco
23. zář 2011

@mmacko naprosto soulasím... přesto to jsou i docela podstatné muchy...

tanija133
24. zář 2011

@mmacko kde si videla tu farbu candy ?...aj ich stranku som pozerala a nic 😒

mmacko
25. zář 2011

@tanija133 Tani, v tom linku, co tu je pridany. je taka sedo cervena

tanija133
25. zář 2011

@mmacko jaj, to som, si nevsimla, az teraz...celkom pekna ta fialkova..... 😉

kwetinka1
26. zář 2011

pripajam sa do tejto diskusie, lebo som nahevana na moj kocik concord. uz tretikrat je na reklamacii. aj vy mate take negativne skusenosti. nebol to najlacnejsi kocik a takato kvalita????

lucula73
26. zář 2011

@kwetinka1 čo sa ti kazí?ja som ho mala dva razy kvoli poťahu 😝

kwetinka1
26. zář 2011

prvykrat to bolo vajicko, nezasekla sa rukovat v polohe v strede, teda tak aby som malu vedel niest v tom vajicku. zvrtlo sa mi a isla som ju vykotit. druhykrat mi odpadlo zadne koliesko a nedrzala poistka a treaz som dala sportovu cast a strieska sa stale stahuje, vobec ju neviem mat roztiahnutnu. uplne som sklamana z toho kocika

renisco
26. zář 2011

@kwetinka1 stříšku Vám nejspíš nevykreklamují, protože to je bohužel u všech concordů s neoprenovou střechou. jak ji dáte do lehu, tak se stříška sklopí. aby to nedělalo, je potřeba ten pásek, co má na konci tu plastovou sponu, omotat 2x kolem rukojeti, ale nedáte opěrku do lehu... ale podle výrobce to právě tak má být...

lucula73
26. zář 2011

@kwetinka1 ano,skus omotať tie pásy dva krát okolo rukovate,ak bude aj tak padať,tak by mohli uznať reklamáciu 😝

mmacko
26. zář 2011

@kwetinka1 fiha, take reklamacie pocujem prvykrat, to s tym vajcom a kolesom, strecha je o tom potom, to pada u viacerych fusionoch. Drzim palce na reklamaciu.

kwetinka1
26. zář 2011

@mmacko ked som tam bola reklamovat vajicko, tak tam bol tiez jeden pan s reklamaciou na vajicko. mal problem s naklikavanim.

@lucula73 @renisco skusali mi to spravit na predajni. ako malu nalozim a uz pocas toho ako ju nakladam, staci tuknut do kocika a striezka padne. otrasne. co si mala s potahom? ked neuznaju tak budem zas reklamovat. da sa aj nejako priamo, alebo len cez predajnu,kde som to kupovala?

renisco
26. zář 2011

@kwetinka1 tu stříšku neuznají - jen pobouchají nýty, ale to bohužel i tak nestačí, protože je krátký ten neopren, toť vše. toto dělá téměř všem concordům a to na reklamaci nevyřídí - řeknou, že jsi měla málo omotané ty pásky - musíš je omotat 2x, ale nepujde do lehu. takže bud leh a bude padat stříška, nebo pololeh a stříška padat nebude....

kwetinka1
26. zář 2011

@renisco rozumiem co hovoris, ale ta strieska padne hned ako ju tak dam, dokonca nemusi byt kocik v "lahu" (do uplne nejde), co ine kociky nerobili. neviem ci mam nejaky vadny kus alebo co, ale aj to vajicko ma prekvapilo, ze ako toto mohli pustit do predajne.

renisco
26. zář 2011

@kwetinka1 aha - no stejně jen bouchnou do nýtů a bude spraveno...
jinak ti povím, že máš teda pech... je pravda, že kočárek za X tisíc a je to docela "šunt". a to ještě počkej, až se ti za chvíli bude trhat na zádové opěrce potah (tě nechci strašit, jen je to dost častá vada kočárku, na to jsou reklamace jak na běžícím pásu....)

kwetinka1
26. zář 2011

@renisco to po akom case zacne robit? nech to stihne aspon pokial je v zaruke 🙂

lucula73
26. zář 2011

@kwetinka1 renisco ti napísala...derie sa poťah na opierke pod tým zipsom,čo je prizipsovaná tá striška...hlavne ak sa ti tam opiera dáka taška,tak sa to prederie.....mne sa predral asi za 5 mesiacov a to som kočík používala veeeeľmi málo.

baby,včera sme boli v na jednej terase na káve a bola tam baba,mala fusion bamboo..nedalo mi to a pýtam sa,či je spokojná s kočíkom....ona že ano,veľmi......no a pýtam sa ,strecha vám nepadá?ona že nooo padá,ale že to nerieši 🤐 ......a poťah sa vám nederie?ona že nie...kuknem na opierku a úplne preslabené,takmer ppredraté na celej tej hrane.....ona mi vraví,že to si ani nevšimla 😠 .....no bola som z nej vyvalená ,ale hlavne že ona je maximálne spokojná,chlapček mal 14 mesiacov,čo v tom kočíku bol...ach jaj 😝

kwetinka1
26. zář 2011

@lucula73 no otrasne...uznali reklamaciu?

lucula73
26. zář 2011

@kwetinka1 no uznali tak,že mi poprešívali ten poťah takou čiernou pásovinou,aj na takých miestach,kde som to predraté vobec nemala,že preventívne,otras inak....som su hodila aj foto,ale neviem kde to bolo,musela by som pohľadať.....predtým menili komplet poťahy,teraz vraj prešívajú,ale ako som sa dozvedela,tak niekomu poťah vymenili,neviem ako to riešia,no des 😝

renisco
26. zář 2011

@kwetinka1 tuším, že někdo psal i po 3 měsících...