Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

moka
3. čer 2012

@mmacko Na str. 230 som davala foto tej nadsitej casti.

laloona
4. čer 2012

@mmacko děkuju 🙂

laloona
4. čer 2012

@renisco díky 🙂

bamarama82
4. čer 2012

-renisco- GT ma nastavitelnu rukovat? vyzera paradneja som kupila city mini, ta strecha he bezkonkurencna, ale akosi i vrzgoce ked s nim idem tak ho mam len doma na spanie pre malu, inak je tam nie moc miesta proti fusionu

a k tomu praniu potahu-mna to caka prvy krat, tiez som sla vyberat tie vystuhy a potom kukam ze no to treba odsrobovat, pri mojom stasti sa tam nieco pokaka a uz to nenasrobujem spat... ostatne casti su uz oprate.
Nova strieska co mi poslali je rovnaka ako stara kratka takze drzat na sto pro nebude. kedysi som skusala buchat po tych nitoch kladivom-bez uspechu. tak ak mate navod ako utiahnut tie nity prosim dajte vediet.

renisco
4. čer 2012

@bamarama82 jj - ten GT má už polohovací rukojeť. ale celkově je ten košík vyšší než concord nebo gesslein

mmacko
4. čer 2012

@moka pozerala som tu tvoju fotku nadstavby, vyzera to super, vedela by si mi to spravit? Prosiiim. Len sa mi zda, ze ty mas opacny zips, mne ide ked stojis za kocikom zlava doprava (konci vpravo). Inak, vidim, ze si rovnaka ako ja, ja uz mam tunning vo forme clony, nanoznika, kapsy na rukovat, vlozka, teraz som si objednala ten zabavny potah na madlo 😀 😀 😀

mmacko
4. čer 2012

@moka dokonca aj jedna kamoska by take chcela, dalo by sa spravit rovno dve prosim. Ja som na sitie a podobne veci lava 😖

moka
4. čer 2012

@mmacko zial, asi Ti nepomozem... Ja som na sitie tiez uplne lava, tak som si to dala usit jednej krajcirke. Ani latku uz nemam. Nemas nejaku krajcirku v okoli? Je to len jednoduchy pasik s nasitym zipsom. Treba ist do galanterie a poskusat zips, ktory tam zapasuje (lebo to zipsujes na original zips). Je mozne, ze mas opacny zips, my sme to tak mali na nahradnom potahu, ked sme reklamovali kocik.

mmacko
4. čer 2012

@moka hmm, no skoda ☹. Ale dakujem. Prosim ta, zisti od manzela, ako pritiahol tie nity. Dakujem krasne

moka
4. čer 2012

@mmacko jasne, zistim, ale az vecer Ti napisem, lebo poobede ideme prec. Keby si chcela, tak Ti mozem este ten pasik pomerat. Ale najlepsie je, ked Ti to namieru urobi krajcirka.

mmacko
4. čer 2012

@moka jeej, si zlata, no so sestrou sme si objednavali u lilinky nieco, tak jej este napisem, ci by to vedela usit, aj ked neviem, ci to nie je risk objednat "naslepo", bez vyskusania zipsu.

moka
4. čer 2012

@mmacko tak som sa pytala manzela a tu je jeho podrobny popis 🙂 Treba odstranit nity, tak, aby sa neposkodili plastove klbiky. Potom nity nahradit skrutkami+podložka+matica. Ta matica ma byt poistna - taka, co sa neuvolnuje, ked sa to zatiahne. Pisala som to "po lopate", ale vraj by to mal zvladnut kazdy chlap, co zvladne vymenit klucku 😉 Zajtra vam to mozem aj odfotit.

mmacko
4. čer 2012

@moka dakujem pekne, ja sice neviem, v akej reci to bolo, ale manzel chape, tak snad sa bude aj cinit a spravi mi to 😀

renisco
5. čer 2012

@mmacko prostě vyměníš nýty za šroubky... 😀 😀 😀 😀

renisco
5. čer 2012

@mmacko jde o to, že kdybys to chtěla sklepnout, tak na to musíš mít spešl nářadí. nýtky se dají vyvrtat vrtačkou - vlastní zkušenost, ale žádná sranda pro mě. chlap to měl raz dva, já se s tím potila jak blázen 😀 😀 😀 😀

mmacko
5. čer 2012

@renisco ja som poprosila muza, snad sa k tomu niekedy dokope 😉
Jaaj, stale ma mata ten muum.....choroba.....

renisco
5. čer 2012

@mmacko neeeeeeeeee, neměň.

mmacko
5. čer 2012

@renisco vsak nevymenim na 99%, teraz som dala opickovu podlozku do fusionu a je krasny...ja len vymyslam 😀 ...ach jo, keby nebol ten muum taky lacny, tak na to ani nepomyslim

mmacko
5. čer 2012

Baby, ste ma inspirovali, oprala som si sportak ked sa to tu spominalo, nova sedacka a sama odrobinka, teraz je ako z krabice novucky 😀

veronka
6. čer 2012

@tanija133 @renisco @moka @mmacko @tilly baby počúvajte, teda čítajte 😀 ja som dnes tak nad tým concordom rozmýšľaľa, že asi radšej kúpim používaný, aj ked by som chcela tu 2012, ale vyhodim 400 € za nový, budem ho používať cca 1 rok, ani nie, a kedze druhe planujeme az za 2-3 roky, tak to by uz bolo davno po zaruke, a ak by sa mu potom zrovna nieco stalo (čo sa vacsinou po zaruke stava), tak by som ho mohla rovno vyhodit......tak asi bude najlepsie riesenie toto, a bud ho potom predam, alebo dam k babke a nebudem musiet pri druhom vlacit kocik so sebou a potom budu nove uz ovela vymakanejsie 😀 dobrá predstava, len keby to tak bolo 😀 baby, čo poviete na moje rozhodnutie? súhlasite so mnou?

renisco
6. čer 2012

@veronka a nechceš ten můj? 😀 😀 😀 😀

lucula73
6. čer 2012

@veronka mňa si sa nepýtala síce 😀 ,ale podla mňa si to dobre premyslela,lebo nechávať kočík pre druhé je podľa mňa blbosť...nikdy nevieš,kedy to bude a ak aj za pár ročkov,budú iné kočíky,možno lepšie,možno krajšie....a fakt tvojmu malému by stačil ojazdený,lebo na novom sa veľmi veľa stráca 😝 🙂

veronka
6. čer 2012

@renisco aka to je farba? kolko je pouzivany? a cena?

veronka
6. čer 2012

@renisco nechavas si GT?

tanija133
6. čer 2012

@veronka ja si tiez myslim, ze by ti stacil ojazdeny, pre tak velke dieta, ake uz mas ty....Ved ho kupis v dobrom stave za polovicu a potom aj dobre predas.....a pre druhe kupis novy, ked to budes potrebovat, aj tak sa ti uz mozno bude pacit nieco ine, a ak nie, tak kupis Concord,ale bude v zaruke, a bude to najnovsi model... 😉

renisco
6. čer 2012

@veronka ještě nevím. dnes jsem ho poprvé byla projet, ale s gessem se mi jezdí líp.

fidac
6. čer 2012

Maminky, nevíte, jestli se dá sehnat takové to kolečko na aretaci předních kol????Někde se nám vytratilo.... 😒

veronka
6. čer 2012

@lucula73 nepýtala, ale chcela som sa 😉 dobre, že si sa ozvala 😀

veronka
6. čer 2012

@renisco a aká bola jazda?

tilly
6. čer 2012

@veronka suhlasim s babami, kup jazdeny, taky nejaky novsi, alebo ak by si vedela zohnat za uplne dobru cenu, tak novy, skratka, aby si az tak netratila, ked ho za rok budes predavat.... a druhe poriesis neskor, kto vie ake budu novinky...