Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
12. říj 2012

@sesilia ja som v brendone a co sa tyka reklamacie, tak su velmi korektni

laloona
12. říj 2012

maminky nevíte, kde se dají koupit náhradní zadní kola na concord za dobré peníze? děkuji

katkakostkova
15. říj 2012

@mmacko prosím ťa v brendone ten fusion za 354eur má v tej cene aj tasku?? U nich sa to nedá objednať cez net však? Bývam totiž od blavy 200km, mame to trochu od ruky co je veľká škoda ☹

sesilia
15. říj 2012

@katkakostkova neviem, skus tam zavolat alebo napisat mail.

mmacko
16. říj 2012

@katkakostkova ma aj tasku v cene. Maju zeleny a cierny za 354 e a aj neo 2011 bezove v tej istej cene

katkakostkova
16. říj 2012

@mmacko taká škoda že neposielaju, len osobne, nemám si ho ísť ako vziat

mmacko
16. říj 2012

@katkakostkova Oni mavaju dobre ceny, dobry zarucny servis. Urcite by mali ovela lepsi obchod, keby mali aj e shop. Nemas niekoho z rodiny, kto by ti to tu kupil a poslal alebo priviezol?

katkakostkova
16. říj 2012

@mmacko no ved to by mali super 🙂 nevies koľko by stal Kurier odtiaľ ku nám do Žiliny?

mmacko
16. říj 2012

@katkakostkova podla mna cca 10 e

zeltie
16. říj 2012

ahojte, mam k dispozicii fusion 2010 este s vanickou Proton (asi najlepsia zatial zo vsetkych), aj vajicko ION. napiste mi do IP ak mate zaujem.

katkakostkova
17. říj 2012

@mmacko nevies náhodou kde by som zohnala nafukovacie kolesa ku Concordu fusion 2012?

zuziatko
18. říj 2012

Ahojte
nepredáva niektorá náhodou Neo športový kočík ??

helloukitty
19. říj 2012

@mmacko ahoj,este by som potrebovala poradit 🙂 mam dilemu,ci budem potrebovat aj fusak?babo cakame na zac.februara. a kedze sa vanicka da pekne zazipsovat,tak teraz neviem ci to staci alebo radsej kupit este aj fusak?lebo podla mna to vyzera celkom teplucko..,ci nie?nevies mi poradit?dakujem 🙂

mmacko
19. říj 2012

@helloukitty ahojky, ja by som fusak urcite kupila. Odporucam emitex combi 3 v 1, je super, ze spodok sa da odzipsovat a tak nie je zbytocne dlhy do vanicky (ja som ho tiez mala vo vanicke) a potom do sportaka prizipsujes spodok a mas fusak do 3 rokov.

helloukitty
19. říj 2012

@mmacko jasne,dik..pekny den 🙂

zuziatko
20. říj 2012

@mmacko ahojky. zvažujem kúpiť v brendone to neo sahara. je v super cene. Mám na podvozok fusion vaničku od jané a autosedačku rebel pro. nevieš či mi to bude na neo podvozok sedieť ??

zuziatko
20. říj 2012
mmacko
20. říj 2012

@zuziatko ahoj, hej, to neo je super cena. A ked mas doma fusion a aj neo, to je naj kombinacia 😉. Urcite ti budu Jane prvky sediet

zuziatko
20. říj 2012

@mmacko ďakujem. ešte si to overím na predajni, ale aj ja si myslím, že by to malo sedieť 😉 😉
Inak hocijakú tašku si na neho zapnem ??

mmacko
20. říj 2012

@zuziatko myslis prebalovaciu? Jasne, ja osobne mam teraz tasku jj cole a je super, predtym som mala este nurse bolso a tu DM kovu a obe boli tiez super.

zuziatko
20. říj 2012

@mmacko hej na kočík. ďakujem pekne za odpovede 😉 😉

renisco
21. říj 2012

@zuziatko bude sedět. já měla taky tuto Jane korbičku, i proton korbičku - sedí vše 😉

petka73
27. říj 2012

Baby, chcem sa opýtať, ako zaisťujete na vaničke Proton, aby nefúkalo na bábo? Mám pocit, že jej tam spredu dosť fúka, keďže strieška je taká priestranná. Ďakujem

mmacko
27. říj 2012

@petka73 ak natiahnes strechu, da sa stiahnut este o dalsi diel smerom k tebe, bola tu aj foto, tak je babo viac chranene pred vetrom

renisco
28. říj 2012
renisco
28. říj 2012

@mmacko čauky - tak co mamas&papas?

mmacko
28. říj 2012

@renisco helou, je supernyyyyyyyyyyyy, dnes som akurat dala fusak, tak uvidime, ako sa osvedci s nim, ale zatial maximalna spokojnost, ani som neverila, ze bude taky skvely 😉

sesilia
30. říj 2012

@mmacko ahoj, videla som inzerat, ze predavas ten kocik mamas papas, mozem sa opytat, nebola si spokojna? dakujem

mmacko
30. říj 2012

@sesilia ahoj, je super, sibe mi, ani neviem, ci ho chcem predat 😉. Kocikomaniacka....

tanija133
30. říj 2012

@mmacko co aj Solu, aj Fusion? SIsi misi? 🙂