Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lenkasan
5. únor 2011

@lucula73
4 moje kamošky majú concord.A nemali žiadny problém.Ale o tom trhaní sm počula od toho kamoša,čo má ten obchod.

kvetinkatn
5. únor 2011

@lenkasan no nám sa to tu trhá o stošesť ☹ aj sestra reklamovala aj ja... tá doska vnútri je proste ostrá a trhá ten poťah, u mňa bol problém, že bol zle zložený, omotaný len jeden krát a to sa mi šúchalo o suché zipsy na košíku a to robilo dierky... AT4 sa mi páčila, keď bola novinka, taký tank 🙂 ale na mňa príliš ťažký do baráku ☹

lenkasan
5. únor 2011

@kvetinkatn

No ja ho mám na terén-AT4, teraz bude na balkóne a na prechádzky okolo domu.Moj manžel vraví,že to je mercedes.Mercedes medzi kočíkmi.Do auta chcem fusion,ale som tu preštudovala tých 142 strán a mám teda dosť.

lusilia
5. únor 2011

@renisco aha, dakujem, no skusim to dat este mojmu tatovi opravit, dufam, ze to pojde a ked nie, tak budem musiet kupit 😒

lucula73
5. únor 2011

@lenkasan gratulujem k preštudovaniu 😀 .ja som to tu prečítala tiež celé ale pred rokom keď som to čítala,tak tu takmer nikto nepísal o padajúcej strieške a poťahy sa trhali iba dolu..to spevnili,striešku dali neoprenovú,tak som si myslela,že mám ideálny kočík 😀 😝

kvetinkatn
5. únor 2011

@lenkasan tak to si dobrá, že si to prečítala, ja neviem u mňa to bolo vyslovene o zlom namontovaní, v predajni mi to dali tak preto, lebo vtedy ide kočík viac do ľahu, ale padala mi strieška a dralo sa to o tie suché zipsy, to mi tomáš vymenil, ja som to omotala dvakrát ako to je na videu na youtube a je všetko krásne, nederie sa a strieška nepadá. baby tu ešte riešia to otáčanie korby a okienko v streche, že im chýba, ale to ja problém nemám. je super ovládateľný, ľahko skladateľný, ja ho viac skladám do auta ako vozím a to sú pre mňa ďalšie plusy. ja by som nemenila. inak tomáš hovoril, že nejak úplne úžasne vynovili cam cortinu, tak neviem spýtaj sa ho...

lenkasan
5. únor 2011

@lucula73 No tak to mi dalo zabrať ...Po nociach som to čítala v posteli...Ale aspoň som v obraze. 🙂
@kvetinkatn No ja tiež nepotrebujem okienko,ani otáčanie,takže dúfam,že mi bude kočík vyhovovať.Ešte zvažujem kúpu navetty a bude to ideál.S Tomášom mám dobré vťahy,ale dúfam,že nebudem reklamovať,teda,že nebudem potrebovať jeho pomoc.
CAM som videla,ale čo ja viem...Skôr som ešte kukala MUTSY 4 rider,ale športový je dosť úzky a troška mi v niečom nesedí.
Keď teraz je toľko kočíkov..Strašne sa mi páči Stokke,ale je to len imidžovka,aj Joolz je super,ale šporťák len na imidž.
Tak nakoniec som na 98% rozhodnutá pre fusion.Strašne som ho chcela vo farbe polar,ale už po ňom niej ani chýru...Bola to 2009-tka.TAk som teraz chcela vidieť chilli.Mám doma dievčatko,ale teraz bude chlapec. 🙂

kvetinkatn
6. únor 2011

@lenkasan stokke je tiež moja srdcovka, ale čistá nepraktičnosť 🙂 na mutsy mi vadia tie veľké strechy, keď je zložená a kočár v sede, také ovisnuté to tam je. Joolz má strášne blbú vaničku, taká úzka a dlhá, divne to vyzerá. Mne ešte sedí aj Neo, ale keďže mám zimné dieťa v každej predajni ma odhovorili, že tam ročné dieťa s fusakom nedám a veru keď vidím susedu, tak je to pravda. No ja som tiež túžila po polare, ale nebol už pred rokom, jedine jazdený. Mám lava, som maxi spokojná kúpila som do neho takú vložku čiernu s bielymi bodkami a červenou kvetinkou, nemá to chybu 🙂
ty budeš kupovať len športák, že? to už bude 2011 kolekcia a tam sa mi páčia tie sivé, čisto čierny už nerobia ☹

lenkasan
6. únor 2011

@kvetinkatn No to máš pravdu...čistý imidž...No a fusion už teraz predávajú len celý komplet.Už nikde nekúpiš len šporťák alebo vaničku,len použitú,alebo straé zásoby.Nové už posielajú a predávajú,len ako celé komplety.JA budem kupovať všetko,lebo v júni čakáme chlapca. 🙂
Tak fusion chcem mať taký do auta do mesta a AT 4 do terénu a na balkón.
A nechcem kolekciu 2011,lebo vanička nová 2011 meria len 66 cm, asi sa zbláznili.Porodíš dieťa amá cca 50 cm,tak to koľko vydrží ten hlboký.Majú mu prísť do PD staré farby v akciovej cene.2010 chilli,lava a ešte nejaký.Tak chcem ten lebo tam má vanička cca 74 cm. 😵

triowax
6. únor 2011

@lenkasan jak to???normálně jsem kolekci 2011 viděla v nabídce jen spor´ták.

lenkasan
6. únor 2011

@triowax Tak to neviem,ale všade sa posielajú všetky 3 veci.Už to robí skoro každý aj JAné,aj Cam.Ešte asi nejaké zásoby,alebo niekto kto má v ponuke aj vajíčko aj vaničku.

triowax
6. únor 2011

@lenkasan tak ja jsem narazila na klasicky sportak

oskerka
6. únor 2011

Ahojky holky může te mně říci velikost předních a zadních kol (průměr). Dále by mně zajímalo celková délka lehu sportovní sedačky a šířka sedačky. Diky

triowax
6. únor 2011

@oskerka pár stran zpátky jsem rozměry dávala.

kvetinkatn
6. únor 2011

@lenkasan no tá nová vanička je des... aj tá strieška je nejaká nízka, ale zato prekrýva pol kočíku a vyzerá to divne... nemuseli sa veru tak veľmi opičiť po jané... a to teda nechápem, že triomax našla aj šporťák, ale divím sa, že na stránke predeti nie je nič o novej kolekcii.. ja mám len šporťák a tiež plánujem druhé a chcem dokúpiť len vaničku a vajíčko, tak to aby som sa čo najskôr rozhodla... alebo kúpim od kamošky celý neo, budem mať dva podvozky a dva šporťáky, ale neo je ako sme tu s babami skonštatovali super na prechod, keď ešte dieťa nesedí a už nechce ležať, čo bude fajn🙂 hádam mi ho dá za dobrú cenu 🙂

triowax
7. únor 2011

@kvetinkatn oni se neopičí po chané.
concord a jané je jeden a tentýž koncern. Jedna stejná firma

sarulinda
7. únor 2011

Ahojky, chtěla jsem se poptat jak jste spokojené s kočárekem Fusion? Mě se líbí moc, jen se bojím těch koleček, dočetla jsem se, že na kamínkách atd. to strašně skáče, tak se toho bojím 😒

triowax
7. únor 2011

@sarulinda nepřijde mi to. pro sedící dítě uplně v pohodě

sarulinda
7. únor 2011

@triowax: a ty kolečka jsou z nějaké plastového materiálu? My bydlíme na vesnici a na cestě jsou všude ty pidi kamínky hlavně po zimě tak se děsím, abych pak z dítěte nevytloukla duši 😉 . Jinak se mi líbí moc i korbička 2010, je super lehoučký. A co autosedačka???

triowax
7. únor 2011

@sarulinda ty kaminky jsou ale i u nas ve meste na sidlisti. neprijde mi ze by to byl problem a nejake extra drkotani.
myslim, ze je to plast. nová kolekce jsem videla ma nejaky vzorek na koleckach

sarulinda
7. únor 2011

@triowax: taky jsem si všimla, že tam je nějaký vzorek na kolečkách....že by byli nafukovací??? 😉 To by bylo super, zjistim 🙂...jinak díky za názor

triowax
7. únor 2011

@sarulinda to nejspíš ne. Dají se dokoupit nafukovací zadní.
¨
Spíš tam šoupli vzorek kvuli kamínkum

sarulinda
7. únor 2011

@triowax: hm asi máš pravdu

sarulinda
7. únor 2011

@triowax: Ty jsi měla Fusion i s korbičkou nebo jen sporťák?

triowax
7. únor 2011

@sarulinda my jsme kupovali jen spor´ták, když měla mala necelý rok.

lucula73
7. únor 2011

@sarulinda drkotanie ani nie,ale nabijú sa ti do kolies statočne....teraz keď sú posypané cesty,tak každý deň to trochu kefujem,aspoň zhruba....a ak ti vadí drkotanie,tak si kúp nafukovacie kolesá 😉

bredmax
7. únor 2011

@sarulinda měla jsem celý set a velká spokojenost 🙂 kamínky občas taky domů přitáhnem 😀 ale není nic hroznýho 😝

lenkasan
7. únor 2011

@kvetinkatn Ja už neviem čo tak vymýšľajú.Doteraz to bolo dobré a oni musia ešte zmenšiť vaničky.Predávať celé sety,len aby i skomplikovali život. 🙂

triowax
7. únor 2011

@lenkasan ale on se dá koupit samostatně sporták.