Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

hamilka
17. pro 2011

Aj moja ma 3 mesiace a dlha je 65cm,takze uz sme vo vanicke LTT,ale ja by som rada este dva mesiace vydrzala takto.Ale keby to neslo,tak sa mi paci ten nanoznik
@moka poslala by si mi prosim kontakt na tu pani,co ti ho sila?Ja by som ho chcela hlavne koli tomu vetru,nech je viac schovata.A este dievcata,pouzivate na vanicku prsiplast?A kde ste ho kupili?Aky pasuje?Lebo ja mam prsiplast len na sportovy,ale aj vanicku by som si rada setrila a bola som v DM a nemali....

lila69
17. pro 2011

Ahojte baby, tak najskor k otazke: ja mam tiez concord ale z roku 2009 - bol kupovany ako novy a teda nebol zrovna nejlacnejsi. Ja som s nim bola spokojna, je skladny, dobre sa s nim manipuluje. Maly sa mi narodil v maji, takze v zime sme uz boli v sportaku. Vanicka je relativne dost velka, akurat dnes si ho pozicala kamoska ktora ma 3 mesacneho chlapceka a ma uz 7 kilo a v jej kociku je napratany... 🙂
Len jedna rada - nekupujte zbytocne drahy kocik, ja viem, clovek chce malemu dopriat, ale my sme teda kocik moc nevyuzili, nakolko moje drahe dieta v nom najskor nechcelo lezat (vo vanicke) a potom uz ani sediet... Takze som zaplatila asi 700 eciek za kocar v ktorom sa maly nechcel vozit. Takze myslite aj na to, ze kocik
ktorym sa chcete popysit, mozno ani velmi nevyuzijete 😉

mmacko
17. pro 2011

@zuzkakorienok no moja mala teraz v 3 m skoro 60 centi a 5,5,kg a ja mam vanicku scout. No co uz, neo o mesiac vysteliem aby to bola rovina 😉

tanija133
17. pro 2011

@zuzkakorienok super si to vymyslela, denim je krasny a hodi sa ku vsetkym kocikom.... 😉 Len ja som psycho a musim mat vsetko svetle..... 😀 😀 😀 Moj maly tiez isiel do sportaku , ked mal 6,5 mesiaca a tiez bol uz vtedy buchta, cez 7 kilov mal....a dovtedy sa zmestil a bol zimne babo, vozil sa od oktobra do aprila vo fusaku....tiez mam 2010.....
@moka prefektny je ten nanoznik...aj ta strieska 100 bodov, kto ti to nadsival? da sa to dat potom aj prec?

tanija133
17. pro 2011

@hamilka ahoj, mozem ti poslat moj prisplast, uz ho nepouzivam z DM ky nahlboku vanicku...ak chces, darujem.... 😉
@lila69 ono je to tazko, kocik ani nekupujes pre babo drahy, ale pre seba aby si bola spokojna....teda aspon ja tak, keby bolo na mojom krpcovi, dlabe mi na vsetky kociky a staci mu obycajna karicka...ale ho, ho.....ved musime nejako vyzerat.... 😉

moka
17. pro 2011
moka
17. pro 2011

@tanija133 Sila mi to jedna pani krajcirka. Je to iba nadsity pas (obdlznik), ktory je tam nazipsovany, teda ak to nebudem chciet, odzipsujem a hotovo 🙂 S kocikom som teraz spokojna, len neviem, co ta dierka na strieske a tiez sa mi uz trochu derie opierka chrbta pri zipse. Mala som tu dosku obalit molitanom, ale nejako som sa k tomu nedostala a tu je vysledok. Ako to robia pri reklamacii? Presivaju, ci daju novy potah?

moka
17. pro 2011

@zuzkakorienok ja som tu striesku davala co najdalej este predtym, ako som mala nadsity ten diel, tak asi vtedy sa to trochu natrhlo...

zuzkakorienok
18. pro 2011

@moka ked si prevadzala peniaze tej pani za nanoznik tak sa nieco plati navyse za prevod do ciech alebo sa to berie ze je to v ramci EU?

moka
18. pro 2011

@zuzkakorienok ja som nanoznik kupovala spolu s byv. kolegynou a platila to jej svagrina, ktora zije v CR. Ale pokial viem, tak pri platbe zo SR preferuje tato pani, aby si jej poslala peniaze v obalke. Viem, zvlastny sposob, ale vraj to takto robi.

zuzkakorienok
18. pro 2011

@moka fiiiha tak pani je ina expertka. To by som potom radsej riesila tak ze by som poprosila kamaratku v cechach nech mi to zaplati a vyrovnala by som sa s nou. v obalke by som urcite peniaze neposielala 😖

moka
18. pro 2011

@zuzkakorienok no ved prave, my sme to tiez radsej takto poriesili.

mmacko
18. pro 2011

Ako to, ze vam sa zmestili deti do 6 m do vane a aj Tanickin Misko? Ved ta scout je rovnako dlha ako proton, mala je na dlzku ltt...☹
no co uz, budes sa to snazit ju tam nechat kym jej tam nebude nepohodlne.
Krasne je to nadsite ta strecha.
Prireklamacii niektote obchody presivaju, ine menia, je to indiv

zuzkakorienok
18. pro 2011

@mmacko netrap sa. Ved som ti pisala ze nas Samik je malinky uz od narodenia, ani velmi nema byt po kom vysoky tak preto sa zmesti. Smejem sa ze keby som mu odparala brmbolec na ciapke, tak by vydrzal este dlhsie vo vanicke, ale uz na sirku je mu to uzke lebo v bunde si uz nepolozi rucky vedla seba ale idu mu uz na brusko. A teraz ked mam Lodger tak ho uz dam do sportaku, lebo co mam vo vanicke fusak tak ten sa neda priputat vobec.

lucula73
18. pro 2011

@zuzkakorienok ja som tiež posielala peniaze v obálke 😖 ,zaokrúhlila som to nejak,aby som poslala len papierové,nech tam mince neštrngajú 😝

@mmacko však deti nespia s vystretými nožkami,či..??podľa mňa troešku ohnuté v kolenách možu mať,vonku vydržia...či aj tak je tam len tak tak? 😕

adrianmama
18. pro 2011

ahojte, tak uz konecne uz aj my budeme drat kocik concord..narodili sme sa 12.12. 2011, volame sa hanka, a merali sme 53 cm a vazili sme 4230 gr....a chuti nam tento svet..;)

lucula73
18. pro 2011

@adrianmama gratulujem k maličkej,riadna baba je to 🙂

tanija133
18. pro 2011

@moka tak ako mmacko pise, niekde presivaju, niekde davaju novy potah, zalezi kde si ho kupila....
@mmacko ja ti uz ani neviem, ale normalne sa tam v Lodgeri zmestil celu zimu, aj ked tam bol od vrchu az pospodok, ale spaval ako polienko v nom vonku... 😉
@adrianmama blahozelame k Hanke..... 🙂 🙂 🙂 teda je to baba velka.... 😉 Nech je zdravucka... 😉

mmacko
18. pro 2011

@adrianmama gratulujeme ku kocke hanke, krasne meno 🙂

mmacko
18. pro 2011

@lucula73 no Hanka spi s trosku ohnutymi nozkami, ale tym, ze je tam fusak, tak je to take LTT, ale snad ten mesiac vydrzime, idealne aj 2, no uvidime 😉

Renisco, ty si porovnavala scout a proton, oni su rovnako dlhe, nie?

hamilka
18. pro 2011

@tanija133 to fakt?Si zlata,tak ti napisem do IP
@moka dakujem 🙂

renisco
18. pro 2011

@mmacko jj jsou stejné - tam to jen opticky vypadá jinak proto, že protonka se rozšiřuje nahoře, kdežto scout je dole i nahoře stejně široký.... ale jinak jsou stejné....

@adrianmama GRATULUJUUUUUUU - hlavně zdrvíčko a ať vám dělá jen a jen radost...

mmacko
18. pro 2011

@renisco vsak to, to som si aj myslela, len si neviem predstavit, ze malicka tam bude do polroka vo fusaku...no uvidime ako vyda 😉

renisco
19. pro 2011

@mmacko malá se narodila v červenci a vešli jsme se v zimě v pohodě

laloona
19. pro 2011

maminky chtěla jsem se zeptat, nemáte některá zkušenost s concordem a jané nomad? je to se mi zdá stejný podvozek,ale co se velikosti týče,jsou také stejné? PS:nevíte,zda by šla nová neoprenová stříška i na janéčko? díky 🙂

moka
20. pro 2011

@tanija133 Kupila som ho v obchode predeti. Mate s tym niekto nejaku skusenost, ako tu vybavuju reklamacie?
Mne sa maly zmestil do vanicky do 7-meho mesiaca a to je riadny macko. Nechavala som ho tam, kym bol spokojny. Potom sa uz zacal nozkami odtlacat, tak som vedela, ze mu je nepohodlne. Ale zasa my sme boli v hlbokom v lete a na jesen, teda bez fusaku.

tanija133
20. pro 2011

@moka to bude @mmacko vediet, ako riesia reklamacie v pre deti s potahom...Ona ma z Brendonu a tam jej vymenili cely potah....

zrzuska
20. pro 2011

ahojte.
my sme zatial kocik nereklamovali. uz po sviatkoch. akosi sa nam nepodarilo uz ho tam dopravit kedze to mame riadnu dialku do ba. 😒
ale inak mne sa aj tak najlepsie a najlahsie kocikuje concord. zatial ziadny kocik neni lepsi. ale ten potah ma stve 🙄
teraz mam quinny buzz. moj chlap frfle na neho, nepaci sa mu a ani ho nechce kocikovat 😝 neviem ci je to tym ze je to trojkolka ale hrozne mi ide raz do jednej strany raz do druhej, je strasne pruzny takze sa mi aj zle dava na zadne kolieska ked vychadzam na obrubnik, do terenu hruuuuuza. 😝
a akurat som nasla inzerat, predavaju nadstavbu concord neo. no drbne ma. som si radsej to mala kupit 😕

@mmacko ako to myslis ze vystelies neo?aby nebola mala v korytku? ale rovno? nevypadne potom?inak aj moj isiel ako nieco vyse 4mes do sportaku 🙂
a ty si davala fotky nea na podvozku fusionu? ze? ako sa polohuje neo? lebo buzz ked je babo otocene ku mne tak sa polohuje iba polosed a lah ale ten lah neni rovina ale ako v lehatku. kdezto ked je babo otocene v smere jazdy tak su tri polohy. riadny sed, polosed a lah a ten je taky ze chrbatik je v rovine. to ma tiez stve. som myslela ze to tak ide aj ked je ku mne otocene.

lucula73
20. pro 2011

@zrzuska a prečo nepoužívaš concord,však kým pojde na reklamáciu sa nemožte voziť?veď to je už jedno,aká veľká bude tá diera,nie? 😕

tasha12
21. pro 2011

Ahojte, mám concord fusion 2010, malý je februárový a je veeľký, takže my sme vaničkovali iba do augusta, potom už musel byť v športovom, lebo vo vaničke sa pridržiaval rúčkami a skúšal si sadať. Ležať ho už nebavilo. Takže mám od augusta športiak a včera som ho bola reklamovať v obchode "pre deti" v ZA, nakoľko som tam mala zdola 3 diery z predratia. Za 4 mesiace, celkom pekne:(
Moka, ja som v obchode pre deti dopadla tak, že som si najprv volala dopredu do obchodu, tam mi ponukli na výber 3 druhy kočíkov na bezaplatné zapožičanie. Dali mi na výber Nurse Dacar, Fusion Neo a tretí si nepamätám. Neo som nechcela, malý by bol natlačený a keďže spí iba v kočíku cez deň, nechcela som riskovať, že by mal málo miesta. Tak som zobrala včera ten Dacar, večer sme nahodili naň aj fusak. Na reklamáciu som odovzdala iba športovú časť, podvozok som si nechala. A budú mi volať keď to bude vybavené. Tak uvidíme, ako si pokočíkujem s trojkolkou🙂 Dám vedieť, ako som dopadla, ako mi to poprešívali.