Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

karlanov
7. dub 2012

@petulienka211 s obojím bych se obrátila nejspíš na ags sport - vím, že se tam dá sehnat stoprocentně potah sporťáku, ale cena v čr je 3490,- Kč, košík jsem zatím neřešila, ale zkusila bych to taky tam

petulienka211
7. dub 2012

@karlanov dakujem pekne, skusim, mali byt aj na Slovensku, skusim ich oslovit

haffynka
7. dub 2012

Ahoj na košík jsem se ptala v roce 2010 a cena byla 800kč,za ten na kolekce s neoprénovou střechou.Neuznaly mi tenkrát reklamaci,trhnul se mi od skládání kočáru 😒 Další menší vada u této kolekce 😕

penelope1
7. dub 2012

Ahojte! Máte niekto concord fusion kolekciu 2012? Máte s ňou tiez problémy, co sa týka padajucej striesky, roztrhaneho poťahu, pripadne niečo iné ? Ďakujem!

luciafed
10. dub 2012

ahojte, aj my uvazujeme nad concord fusion 2012. co sa tyka negativ tak ma tiez upozornovali na padajucu striesku. mne este vadi ze sportova cast sa neda polohovat na jednu alebo na druhu, iba v smere jazdy. cakame prve babetko a ani netusim ci to moze byt problem, viete mi poradit tie ktore ho mate doma? este sa chcem opytat ci sa da dat sportova cast do celkom vodorovnej polohy. dakujem.

renisco
10. dub 2012

@luciafed jsou dítka, které nechcou koukat na maminu, tak jim otočená sedačka nevadí. ale můžou být dítka, které na maminu vidět chcou... mně v tomto směru neotočná sedačka vůbec nevadila, spíše mi vadilo, že na dítko fouká, ale dá se to vyřešit pláštěnkou, clonou.
úplně vodorovně do lehu nejde. pro dítka od 6 měsíců je tato pozice docela OK - pokud jsou třeba i blinkající, je lepší, když neleží úplně vodorovně. já se snažila taky o kočárek co nejvíc v lehu, ale malé ten vodorovný leh nakonec vadí, tak jí stejně (když spí) musím sedák zvednout...

mmacko
12. dub 2012

@tanija133
@renisco no kocky, tak uz som sa vratila k mojmu milovanemu fusionu...mm stale pindal na casual, tak som sa nastvala a predala ho 😉....takze uz koncim s kocikmi (dufam), max poriesim nove kolesa na fusion....keby ste nasli niekde dobru cenu na kolesa (aj obyc aj nafukovacky), pls, myslite na mna a hodte mi link. Dakujem

Tani, uz predavas fusion?

renisco
12. dub 2012

@mmacko neke, to se casu tak rychle prodal? tak to gratuluju 😅

mmacko
12. dub 2012

@renisco hej hej, dala som inzerat a na druhy den som mala 2 zaujemcov 😀...aj neo sa tak rychlo aj toto....paradicka. Prosim ta, ak uvidis niekde tie kolesa na fusion, daj mi vediet...ty mas prehlad vsade 😉.

renisco
12. dub 2012

@mmacko u nás nejsou vůbec a na slovensko kouknu tak 1x za půl roku 😀 😀 😀
ti závidím. já ten agile poupravovala a nikdo ho nechce. jako chápu, že každý kouká na cenu, ale kdyby si to nechávali dodělávat na své náklady, zaplatí ještě mnohem víc..............

mmacko
12. dub 2012

@renisco mne sa ten agile nepaci...neviem, znama ho ma, tak som ho videla nazivo a desny.
Ja ukecavam jednu maminu tu na MK, co predava nomada s nafukovackami a aj s novymi plastakmi (ze dokupovali nafukovacky), nech mi preda jedny alebo druhe a nechce...ze kocik strati na hodnote...podla mna by nestratil...skoda
A dakujem

tanija133
12. dub 2012

@mmacko moni, tak parada, pojazdila si si , vyskusala CP a stacilo.... 😉 Inac preco mas v inzeratoch NEO, ved ten si uz predala.....Co sa tyka Fudsionu, asi ho nepredam, nechcam si ho tu u mojich rodicov, aby som tu nemusela vlacit vzdy kocik a uvidim....lebo fakt je to naj kocik, tu na dedinske tereny....a bohvie co bude buducu zimu, maly sa zacal celkom rad vozit.....Videla som tu na dedine sa vozit stale 2 rocneho chlapceka vo Fusione, tak asi ho nepredam este.....
No velmi ti neverim ze koncis s kocikmi, mozno neskor ta budu lakat nejake golfky.....
@renisco inac ja som videla konecne nazivo cierny BJCM, ten sa dost podoba na B agile...a celkom sa mi pacil.... Priestranny, s madlom, pohodlny, velka strieska....aj pultik sa da dokupit....Ale teraz mam zalusk na ten Maclaren XT....

mmacko
12. dub 2012

@tanija133 tani, ako pises, vyskusala som a vratila sa k staremu dobremu fusionu 😉
Neo v inzeratoch je kamoskine, nejde jej ho predat, tak ze ja mam stastie, tak som si ho dala ja do inzeratov 😉. Ale akurat som videla tu farbu 2009 polar v predeti, len sportak neo ze 519 e!!!!!!
Podla mna tiez fusion nepredaj, aj 2,5 rocne sa v nom vyspi.
A golfky mam, normalne som z toho nesvoja, ze uz po ziadnom kociku netuzim....aaaaale, o 2 t idem s naj kamoskou pozerat kociky, tak uvidime 😀
Podla mna si spln ten maclaren, inak ti to neda pokoj. A nechavas si aj bee?

tanija133
12. dub 2012

@mmacko No momentalne netuzis, ale to pride zasa..... 😉 My nepotrebujeme spat v kociku, ale aj na sedenie a vozenie je super....tank....a nevyzera ako tank.... 😉 To neo je pekne ale tiez by som ho uz nechcela....AK budem spokojna s macom tak Bee predam.... 😉 lebo je este rok v zaruke....a treba to vyuzit....a tie sa predavaju tiez ze za 5 minut....

renisco
13. dub 2012

@mmacko ještě že máme každá jiný vkus. mě se líbí hodně, a nelíbí se mi BJCM...
ale já chci jiné madlo na gessíka a ruční brzdu, a s britaxem nejezdím. Kdybych byla vyšší, bylo by to lepší, ale mě se blbě řídí... ale líbí se mi i luna (má kloubovku, což je pro něj velké +, ale krátká stříška) nebo navington (ten má bezva boudu, ale vysouvací ručku). Je mi líto nechat ten britax stále v kufru. No uvidím - buď se prodá, nebo ho tam šoupnu 😀 😀

renisco
13. dub 2012

@tanija133 já po nespojené rukojeti vůbec nekoukám, tak ani nevím, který to je. pro mě je na prvním místě spojená, pak to ostatní...

tanija133
13. dub 2012

@renisco a preco je naj podla teba spojena rucka? ja zasa pre zmenu chcem golf. palice, chcem si to vyskusat.... 😉

renisco
13. dub 2012

@tanija133 jenom proto, že se mnohem líp s nimi manévruje. měla jsem i golf, ale bolelo mě z nich zápěstí - je to větší záhul. a při dvou dětech, kdy třeba jedno držím za ruku, se s ním nedá řídit.... ale každému může vyhovovat něco jiného, já už bych do nespojených nešla ani zadarmo 😀 😀

adrianmama
13. dub 2012

ahojte, potrebovala by som poradit. kupila som si slnecnu clonu, sunshine kids, a presla som si so suchymi zipsami z nej po strieske na kociku, a na troch miestach sa mi povytahovali ocka na neoprenovej strieske...nadavala som na ten neopren celkom dost....nedaju sa tie ocka dako zneviditelnit?...dik za rady

renisco
13. dub 2012

@adrianmama bohužel si myslím, že je to nadosmrti... proto jsem tu šušinu neměla ráda, už i kvůli tomuto. nasadit tu plácačku na stříšku je docela problém 😀 😀 😀

adrianmama
13. dub 2012

@renisco ano, je celkom neprakticka, take hoviadko ako rozlozene tak aj zlozene..ale co uz, je doma, tak ju znosim, uz si setrim na sijaci stroj, tak mozno ak ma aj strieska aj clona vytocia, zlatam daco nove .... 🙂 celkom ma ten poskodeny neopren mrzi, som zvedava ci to na jesen takto predam, no jo...

renisco
13. dub 2012

@adrianmama na to už tu někdo upozornoval, že si těma sucháčema poškodil boudu... já ji měla taky - jednou jedinkrát jsem ji zkoušela na kočar dát a než jsem ji přišpendlila, uběhlo snad půl dne 😀 😀

mmacko
13. dub 2012

@adrianmama fuha, to ma mrzi, skoda, tej striesky, ale videla som na bazare, niekto predaval novu ciernu, mrkni, ci tu este nie je. Ja mam clonu lilinka, ta sa privazuje a ma aj take "one", neviem, ako to nazvat, ale to tam ja nemam, len to mam po boku priviazane na spodku budy a je super.

mmacko
13. dub 2012

@tanija133
@renisco ozaj kocky, uz mam nove kolesa 😉, tak nemusite na mna mysliet ....nove z nomada za 22 e 😉

lucula73
14. dub 2012

@mmacko ahoj,odkial ich máš?mne by sa zišli veru,sú otrasné 😠

mojinecka
14. dub 2012

Ahojte, mám športový Jané Nomad kolekciu z r. 2008. Chcela by som kúpiť vajičko concord Ion - vraj tam bábo dlhšie vydrží oproti vajíčku zo Jané. Vaňu buď Strata od Jané alebo Proton od Concordu. Dnes som bola v obchode a predavačky mi nevedeli s istotou povedať, či mi bude pasovať Concord na podvozok Jané. Nemáte s tým niektorá skúsenosť? Ďakujem veľmi pekne.

adrianmama
14. dub 2012

@mmacko aka je to ta clona lilinka? novu striesku kupovat nebudem, videla som ju za 50 ecok, co je dost vela, by sa mi nevratili, ked budem predavat vanicku, som pozerala ze su velmi velke rozdiely v cenach od 30 az do 180 e, tak neviem, podla coho si to predavajuci vymyslaju....budem rada ak ju na jesen predam spolu s vajickom za nieco vyse 100 e.....;)

adrianmama
14. dub 2012

@renisco ano, je to des....a to ju este treba pri skladani kociara znovu zlozit....naozaj otrava, ak si mam predstavit, ze v lete ju bude treba dennodenne.....jaj, mat taku predlzenu budu, ako mas....na nezaplatenie.... 🙂

renisco
14. dub 2012

@mojinecka mám s tím osobní zkušebnost - pasovat BUDOU
jsou kompatibilní, takže můžete cokoliv od concordu dát na jane, nebo jane na concord.
měla jsem stratu a měnila jsem ji za jane, ale kdyby už tenkrát byly adaptéry, tak bych vzala maxi cosi vajíčko. je větší než obě zmiňované a pohodlnější.

mmacko
14. dub 2012

@adrianmama http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13121859&tab=3
mam tuto a je fajna, sedela mi aj na vanicku scout, aj na neo a teraz aj na fusion.A nie je to take velke "hebedo" ako je ta sunshine.
Tu striesku mas poskodenu na protonke? Tak to je mensie zlo ako na sportiaku, ale na sportiak by som tu tvoju clonu uz nedavala, tato lilinka je fakt fajn, pri skladani sa nemusi davat dole.