Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

manila421
17. zář 2012

Ahojte maminky , zima ide. Nanožník nemam.. chcela by som od Jane nanožnik, je ich viac druhov? ktory presne pasuje na Fusion? nie ze hlupost objednam a nebude to sediet.
Dakujem

renisco
17. zář 2012

@manila421 ten poslední bude sedět určitě, ale nemá límec... nebo má?

renisco
17. zář 2012

@manila421 ten druhý je na revers (ten s tou otočnou), tak bude nejspíš menší

takže bud první nebo poslední http://www.ondalek.cz/produkt/jane-slalom-pro-n...

renisco
17. zář 2012

@mmacko zítra (max pozítří) mi dorazí nová kára 😀 😀

mmacko
17. zář 2012

@renisco fuha, akyyyy? mne sa ten novy concord paci, ale nejak ma nelaka. Ta sola je suprova, a kedze mi ostal fusion, tak som max spokojna

renisco
18. zář 2012

@mmacko mamas papas luna 😀 😀 😀

tanija133
18. zář 2012

@renisco A nemala si mat ten hratan i go?

renisco
18. zář 2012

@tanija133 jo, ten mám taky, ale dávám ho pryč. já na ty golfové hole fakt nejsem....

tanija133
18. zář 2012

@renisco Super a akej farby? som zvedava ako budes spokojna...daj vediet potom 😉

renisco
18. zář 2012

@tanija133 jsem na černou, ale ta nová Luna 2012 je děsně drahá, tak jsem vzala použitý v této barvě. ale už přemýšlím, kde sehnat černou aspoň boudu 😀 😀

tanija133
18. zář 2012

@renisco Tieto luny u nas vobec nejazdia, ani sa nepredavaju..tu skor tie Soly a Urbo....Ale pekna je.... 😉

renisco
18. zář 2012

@tanija133 já je taky potkávám jen na fotkách 😀 😀 a to i Solu. spíš vídám tu Oru....
jinak třeba je doprodej pár ks starých kolekcí a jen jeden obchod má tuto novou kolekci.

tanija133
18. zář 2012

@renisco tak ty si este nevidela live tu Lunu?

renisco
18. zář 2012

@tanija133 ne, jen na fotkách a pak až dnes, když jsem ji vybalila z krabice 😀

tanija133
18. zář 2012

@renisco A co hovoris? priestor, jazdne vlastnosti? kolieska?

renisco
18. zář 2012

@tanija133 ještě nevím, nezkoušela jsem ho projet.
kola jsou gumové, nejsou plastové, prostorný je si myslím dost, jen to madlo poměrně nízko...
ta barva mi vadí nejvíc. jelikož je malá nemocná, tak ani nemám tušení, kdy ho prubnu...

mmacko
19. zář 2012

@renisco pekny je, aj ked nie uplne moj styl kocika. Co sa tyka rozmerov, sedacka je sirsia ako moja sola, ale kratsia (sola ma az 52 cm). Ja som max spokojna so solou, som zvedava, co ty budes hovorit na toto.

mmacko
19. zář 2012

@renisco A malicka je velmi zlata 😉

renisco
19. zář 2012

@mmacko taky to není zrovna můj styl, ale sežen golfáče se spojenou rukojetí - to je nadlidský výkon. zopa, mark, quatro, torino - to jsou sice spojené, ale rukojeti jsou vysoko a jsou to zmetky. my v kočaru nespíme, takže zádovku už řešit nemusím. no dnes jsem ji prubla, ale musím namazat kola, jdou nějak ztěžka. ale když to se všema co jsem měla porovnám - NEJ co se jízdních vlastností týče byl GESSLEIN F4. Ten jel úplně sám. A do kufru se to složí natotata a vleze mi to tam, takže nebudu vymýšlet, jen ta barva mi VŮBEC nevoní 😢 😢 😢 z té jsem nešťastná...

tanija133
19. zář 2012

@renisco joj, verim ti ,farba je dost dolezita, ja zelenu vobec nemusim, maly ani ja nemam nic v zelenej....ale mozes to zakamuflovat bud tou streiskou, alebo nejaku podlozku do toho....Ozaj tie nozicky sa daju polohovat, zdvihnut? Malinka je chutnucka... 😉 A ozaj to BJCM GT este mas? tie sa mi zdaju ako fajn golface, nieco medzi sporatkom a golfacom... 😉

mmacko
19. zář 2012

@renisco sranda, mne zas nesadli gessiky. Este je golfac so spojenou cybex calisto, ten sa mne velmi paci. Mne ta sola vyslovene sadla, ani som to necakala, ta u nas prezije min zimu 😉

renisco
19. zář 2012

@tanija133 já tam právě vložku nechci. ony se stejně zašpiní (i kdyby tam vložka byla) jak ty boky tak i podnožka. a taky mi jde hlavně o střechu. on se totiž skládá stejně jako BJ GT - potah je zvenku, když je složený, nestkládá se dovnitř. a střechu nemůžu černou nikde sehnat - prostě nejsou. JJ - nožky se polohovat dají do dvou poloh - buď dolů nebo zarovnaně se sedačkou. A BJ GT mám, ten nechávám na zimu, protože mě auto v zimě nechce jezdit 😀 😀

renisco
19. zář 2012

@mmacko no tak na ten jsem slyšela spoustu negativ.
a mají vysoko rukojeť, takže nic pro mě. je na nich hodně rovný sed, takže dítko sjíždí a podnožka nevystužená...
mě z gessleinu nesedl ani future, ani vision, ale ta F4 je úplně o něčem jiném - fakt na ni nedám dopustit .

mmacko
19. zář 2012

@renisco fakt? mne sa ten calisto pozdaval, ale nepoznam nikoho, kto ho ma.
No z gessikov aj mne sa najviac pozdava ta f 4, kedze ma samostatnu vanu a aj sportak je mozme mat ten velky otocny sedak aj maly, pride mi v pohode, aj ked som citala na forach, ze potah nic moc...kazdemu sedi nieco ine 😉

renisco
19. zář 2012

@mmacko přesně tak. jeden je náročný a na vše blble a druhému je to fuk, kočar jak kočar 😀 😀
vím, že holky ty calista hodně vracely zpátky do obchodu, že je i dost úzký, ale co člověk, to jiný vkus.
z toho gesse se mi teď hodně líbí ta novinka F3. já sice nejsem vůbec na trojkolky, ale vzhledově se mi líbí.
potah na buggy nebyl nic moc, ale bylo vidět, že je to stavěné na golfky a ne sporťák už jen kvůli tomu potahu. podvozek byl spor´tákový, ale ten sedák byl opravdu golf.

luckap123
19. zář 2012

holky můžete mi poradit
mám concord fusion 2010 a ted jsem nasadila sporták a dost padá bouda :( máte to některá taky a dá se stím něco dělat?

renisco
19. zář 2012

@luckap123 o tomhle problému si tu můžete pročíst téměř celou diskusi.
je potřeba omotat ty pásky 2x kolem konstrukce a pak teprve zacvaknout. pak bouda nepadá (ovšem mě padala i tak, ale byla jsem jedna z mála), ale musíte počítat s tím, že Vám nepujde do úplného lehu. Holky to tu řeší i tak, že vyvrtají nýt a dají tam šroubek, ale pokud je bouda krátká, tak i tato varianta nepomůže.
takže pokud chcete mít kočárek co nejvíc v lehu, tak už jedině dát clonu, páč další rada není....

mmacko
19. zář 2012

@luckap123 ako pise
@renisco , kup si clonu, ja to tak tiez mam, kedze ked nie je kocik v lahu (ked je to omotane 2 krat), tak mensim babetkam pri lezani pada hlavka do boku.