Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

sakura77
2. lis 2010

@orovka ano aj mne sa to derie a pritom sa mi to o kosik neopiera,nonstop mame v sede,v lahu vobec,mne mala v nom nespi,takze podla mna to je zle ten material vnutri...podla mna ta vystuz moc tlaci na ten potah a nevydrzi to...a mne tiez povedali ze mi daju nahradny concord-alebo aby som si vopred zavolala ci maju nahradny volny az potom doniesla moj,ale teraz som si kupila lahky golfac na rychle presuny len ked treba,takze nebudem si brat ani od nich vobec,len sa uz konecne musim vytrepat do tej bratislavy,co sa mi vobec nechce teda

orovka
2. lis 2010

@sakura77 takže poštou si ho nemohla poslať? Musíš tam ísť osobne?

sakura77
2. lis 2010

@orovka ano,lebo ze treba podpista reklamacny a tak...no neviem,co uz,nechce sa mi,mam to dost daleko,tak ale musim,no,ked nechcem aby sa mi celkom rozpadol

mmacko
2. lis 2010

@orovka vsak to je velka nevyhoda GTcka, ze je hrozne velky, v tomto je fusion premakany, ze je velmi priestranny, ale maly po zlozeni do auta...ja kocik stale skladam do auta, kedze nemame vytah.
Uz som bola nalomena, ze predam fusiona a kupim to Uno, ale ked som ho bola pozriet nazivo, tak som to zamietla, oproti fusionu nic moc, aj ked pekne odpruzeny, ale ta lozna plocha, mala strecha. Fusion je super, kedze mala ma rok a pol a teraz v zime tam ma vela miesta aj na dlzku aj na sirku

zuzulik
2. lis 2010

@kvetinkatn
dakujem, skusim to dat na tu 1.dierku

kvetinkatn
2. lis 2010

@mmacko uff už som sa zľakla, že si to vymenila 🙂 nie je nad fusiona 🙂 ja sa teším na výmenu a potom dúfam, že bude všetko ok. výmenu v rámci reklamácii som myslela 🙂)))

mmacko
2. lis 2010

@kvetinkatn jasne, taka kratka zmena je super, potom aspon vies, ze mas to naj 😉

renisco
5. lis 2010

tak se mi do šití boudy nějak nechce. vyaukčila jsem si novou tu boudu na JANE za poloviční cenu, tak uvidím, jak bude pasovat. buď ji přešiju, nebo prodám dál 😀 😀 😀 barevně se mi moc nehodí, ale chci to aspoň skusit... 😀 😀

mmacko
5. lis 2010

@renisco fiha, tak hod potom foto, ako to vyzera na kociku.

renisco
5. lis 2010

to víš že blejsknu

haffynka
6. lis 2010

Ahoj holky,já jsem taáááááááááááááák 😠 Mám měsíc novej potah,zapnutý na druhý cvok od košíku a dneska při mytí jsme zjistila,že tam mám opět v potahu malé dírky,prostě jako kdyby to někdo prořízl 😖 Tak počítám,že během 14dnů budou dírky větší,tak to pak nafotím a pošlu to jak na prodejnu,kde jsme ho koupila tak do německa.Budu chtít aby mi ten potah vyměnily na počkání,nemůžu být bez kočáru,tak se snad dohodnem.Reklamoval jste někdo potah vícekrát nebo mám prostě smůlu.Sem si musela ulevit,fakt mě to dopálilo,kočár za takový prachy a tohle. 😢

lucula73
6. lis 2010

@haffynka no nie si prvá,posledné strany sa tu hádam iné ani nerieši 😠 ..aj ja mám dierky,zospodu od košíka,predrali mi poťah také šrobiky..ale neni to moc veľké,no reklamovať to pojdem ... 😝

haffynka
6. lis 2010

@lucula73 já tu psala opár stránek dřív,že první reklamaci mi uznaly,ale to co tam napsal p,Fiala jako vyjádření,že jsme si to způsobila sama a že mi vlastně mění potah na solidnost firmy,že oni mi reklamaci neuznaly.Počkám až se to prodře víc a pak se snima bud klidně hádat.Jo mě to taky dělaj ty báječný nýty co se hýbou,u nový kolekce 2010 jsou už napevno.Držím palce at' dopadneš dobře,já to budu řešit tak po novém roce,nemám druhej kočár a malej má 9m.

mala_hodna
6. lis 2010

ahoj holky na emiminu jsem na vás dostala typ že si některá z vás objednávala fusiona na slovenských stránkách kolem 7tis nemáte typ? že prý za 300,-posílaly i do čr díky moc

mala_hodna
6. lis 2010

tak už jsem ty stránky našla bylo to http://www.brendon.sk ale kočík tam nemají 😒

tanija133
6. lis 2010

@mala_hodna Myslim ze minuly mesiac bol ten sportak v akcii, ale ho uz asi vypredali....

renisco
6. lis 2010

@mala_hodna ano, tam byl, ale pouze barva cherry. a pokud vím, tak neposílali, ale muselo se osobně...

mala_hodna
6. lis 2010

ahaa tak ten cherry bych stejně nechtěla mě se líbí ten liquid našla jsem ho na jednom českém eshopu za 8999,- tak ho asi koupím

jste s ním spokojené?

renisco
6. lis 2010

až na tu stříšku, hodně se děravějící potah a plastové kola je SUPER 😀

mala_hodna
6. lis 2010

@renisco ty jo to mě děsíte 😀 já bych si asi dokoupila ty nafukovací aby byly aspoň ty zadní k nečemu. já už jsem těch kočárků měla hodně a nějak jsem se rozmlsala ale tenhle mě fakt padnul do oka

renisco
6. lis 2010

mě ty zadní vůbec nevadí, že nejsou nafukovací, ty jsou v poho. ale ty přední hrkají jak štěrchátka 😀
no a taky nafukovačky se dělají jen stříbrné... tak jestli ti to nebude vadit...

mala_hodna
6. lis 2010

to bych přestříkala přinejhorším 😀 a jak myslíte že zvládne sníh?

renisco
6. lis 2010

tak to bohužel neporadím, taky nás to čeká poprvé. ale rozhodně líp jak dvojkola, ale zase jsou menší... nevím nevím... určo poradí holky, co už zimu zažily.

mala_hodna
6. lis 2010

no už jsem si ho objednala 😀 😀 😀

renisco
6. lis 2010

@mala_hodna tak pevné nervy 😀 😀

mala_hodna
6. lis 2010

holky a jakou k němu máte tašku? přímo concorďáckou?

miminkopodruhe
6. lis 2010

Ahojky. Někde jsem četla, že korbičky Proton od Concordu by měly jít nasadit i na podvozky Jané. Nemáte některá zkušennost? Uvažuji o pořízení na podvozek Slalom Pro... Pokud je to možné, je to snadné, jako s korbičkami přímo na Jané, nebo je třeaba nějaký zvlášť adaptér? A dále, zda jde autosedačka Concord nasadit na podvozek Jané. Děkuji.

orovka
6. lis 2010

@mala_hodna ja mám mamabag rok 2008 od concordu, ale hodí pasuje hocijaká 😉

orovka
6. lis 2010

@miminkopodruhe áno autosedačka, aj korbička od Concordu sedí na podvozok Jané Slalom Pro a zase opačne Jané korba a autosedačka sedí na Concord. Netreba žiadny adaptér. 😉

wolfskinka
6. lis 2010

@haffynka je mi ľúto, čo sa Ti stalo, jednoducho máš smolu tak ako ja, ja mam concord proton vanicku uz 3 tyzdne na reklamacii, už druhý krát som ju reklamovala s tou istou závadou, nedá sa zapnúť zips, teda vlastne po prvej reklamacii sme to ani neprevzali, Matej bude mať 4 mesiace a už skoro mesiac som bez kočíka a v lete som ten vrchnak do kocika nepouzivala, zacala som ho pouzivat koncom septembra a od oktobra uz bol zips zlý a od 3 mesiacov vozím Mateja v požičanom športiaku, kde nie je naležato, čo by 3mesačné dieťa malo byť ... tak si vieš predstaviť, aká som nasratá ja a keď mi ho vrátia bohvie s akým vyrozumením tak sa mi tam pomaly Matej už nezmestí a ak mi ho vrátia a neuznajú reklamáciu, tak homôžem hodiť rovno do koša celý proton, lebo zips keď nezapnem tak ho tam voziť nemôžem a rovno môžem prehodiť na fusion , na čo sa mi zda ešte Matej veľmi maličký ale ak to nevymenia za nový vrch tak inej možnosti mať nebudem