Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
8. únor 2011

@kvetinkatn graco znacka mi nieje sympaticka 😉 Uf, tak uvidim, vsak mam cas, mozno len to pliko vymenim za otocne a fusion si necham...dakujem za postrehy 😉

kvetinkatn
8. únor 2011

@peta131 toto vadí veľa mamičkám, mne to vôbec neprekáža, naša malá je naučená zaspávať sama od malička aj v postieľke, ju moja prítomnosť rozčuľuje a rozptyľuje, pre ňu je podnet, že keď tam som je čas na hru a jašenie 🙂 takže ja keď som ju dala asi 6 mesačnú do hlbokého lebo veľmi fúkalo, tak ona tam nemohla zaspať, lebo ma videla, hlava stále zdvihnutá 🙂 a čo máš vyhliadnuté?

kvetinkatn
8. únor 2011

@mmacko veru času máš dosť a to bude aj nový rok a budú nejaké novinky, keď si spokojná s plikom, vymeň za otočné, budeš presne vedieť do čoho ideš🙂

renisco
8. únor 2011

mám vyhlídlí kočárek 😀 😀 😀
akorát je prťavý a je to houpačka. ale na jaro-léto by se šiknul ☹ ☹ ☹

kvetinkatn
8. únor 2011

@renisco no daj 🙂 nech zase rozvírime debatu .-)

sakura77
8. únor 2011

@renisco no sak prezrad aky,ja mam tiez ale este rozmyslam,niezeby som potrebovala 😀
ale slintam nad nim uz nejaku dobu,ale len teraz pride aj na sk,tak cakam aku cenu tasnu
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...
a da sa aj v smere aj v protismere 😉

peta131
8. únor 2011

@kvetinkatn ja som si tiez myslela, ze mi to nebude vadit a ani malemu a vidis 😒 mam objednany mamas and papas sola 😉
http://www.mamasandpapas.com/product-sola-2-in-...

@sakura77 nad tym som uvazovala aj ja ale ma ho kamaratka tak som sa nechcela opicit 😀 ale ona ma striebornu konstrukciu 🙂

sakura77
8. únor 2011

@peta131 no ten som tiez uz obcumovala,ale da sa len cela kombinacia,nie? ci ?

renisco
8. únor 2011

@sakura77 ten je úžasný!!!
ale pro mě není už jen proto, že já nechci vysouvací rukojeť, potřebuju kloubovou...

peta131
8. únor 2011

@sakura77 nie da sa aj samoatne kupit sportak, ja si ho sice davm doviest z UK ale som pozerala na kocikovo.sk ze tam ho tiez predavaju a da sa aj samostatne kupit len tam vychadza dost draho 😒

kvetinkatn
8. únor 2011

@sakura77 tento som už aj ja pozerala, ale mi vadí, teda skôr neviem či sa to dá zložiť aj spolu s korbičkou, lebo tam ju dáva dolu, keď skladá podvozok a to by ma teda sakra obaťažovalo, keďže ja viac kočík skladám ako vozím.

kvetinkatn
8. únor 2011

@sakura77 vyzerá fajn aj ja som zvedavá na cenu, potom napíš, lebo ja už moc nesledujem 🙂

kvetinkatn
8. únor 2011

@renisco tá váha je super 🙂 vyzerá fajn, aj teda meníš, či len dráždiš?

renisco
8. únor 2011

@kvetinkatn concorda nedám, takže měnit nemůžu... ale korbička nám bude za chvíli malá a ten concord sporťák je moc velký (s fusakem ne, ale bez něj navolno bude obr), tak bych na přechodné období chtěla něco menšího a tohle se mi zamlouvá i proto, že je to hluboký - takže bychom ho ještě chvíli užili a pak šup sporťák a hlavně se dá otočit proti směru... ještě mám rozjednaný ten gess buggy, takže špekuluju co a jak vymyslet. oba kočárky si dovolit jaksi nemůžu.... 🤐 🤐 🤐

lenkasan
8. únor 2011

@kvetinkatn Už mám kočík...Hurááááááááááááá.Polar vaničku a polar ION a šporťák LAVA.Som happy.Ty a predstav si tie sv..e už nevedia čo zo sebou.Je síce pekné,že si kúpiš nafukovacie kolieska,ale osky tiež nesedia.Takže obe nafukovacie kolieska stoja 100,- eur a jedna oska 30,- eur.Špica.
Ale skúšali sme a sedia aj kolieska z NEO.

lucula73
8. únor 2011

@lenkasan a bola si v tej PD na predajni?a to máš všetko nové veci? 🙂

lenkasan
8. únor 2011

@lucula73 Lava-šporťák je nová,ale polar už sa nedá zohnať.Takže som musela kúpiť používanú vaničku-polar,ale je v super stave.Ja som strašný zástanca nového.Ale keď mne sa tak nepáčia tie nové farby.JA som bola vždy hotová s polar farby.TAk vaničku a vajíčko mám použité,ale vyšlo ma to tak isto ako keby som kúpila nové.. 😒

lucula73
8. únor 2011

@lenkasan veď preto som sa pýtala,lebo to bola kolekcia 2009...............a vaničkaa sa nemože zničiť,za tých 5-6 mesiacov.....hlavne že si spokojná 😉

kvetinkatn
8. únor 2011

@lenkasan tak super 🙂 teším s Tebou 😀 tie kolieska sedia ako píšu baby, ale ich nezabrzdíš, lebo na Neo je iná brzda, to ste skúšali? lava je super, aj ja ju mám 🙂ja by som si vybrala aj z nových farieb, ale zase sa mi nepáči tá nová vanička. to prečo taká cena, že ako za nový? ja mám tašku polar a mala som aj fusak hug, ale keď som ho išla prvý krát použiť som zistila, že je malý, ten je asi len pre malé dieťa do hlbokáča, do športáka som videla, že majú nejaký iný fusak 🙂 tá cena za tie koliečka je príšerná, to ja nedám a mne zase nevadia, že nie sú nafukovacie, si bola u Tomáša?

lenkasan
8. únor 2011

@kvetinkatn Bola som u Tomáša.Skúšali sme to a fungovala aj brzda.Je tam mini voľa,ale to by vyriešila nejaká vložka,alebo matička.No a cena....športový stojí 400,- a vanička s vajíčkom ma vyšla 200,- takže dokopy 600,- ako za celý nový set 2010.No ale teraz pomooooooooooooooooc našla som ten Mamas&Papas SOLA .Som hotová.

lenkasan
8. únor 2011

@peta131 Dá sa celý Mamas&Papas SOLA zložiť aj so športovou časťou či ju musíš dať dole.

kvetinkatn
9. únor 2011

@lenkasan no je super🙂 a to si teda u tomáša videla ja mamas papas mula, ten je tiež super, ale tá cena ☹

peta131
9. únor 2011

@lenkasan sa mi zda ze sa da cely zlozit 😉 na buduci tyzden mi pride tak dam vediet 😉

renisco
9. únor 2011

@lenkasan nezlobte se, ale to nemohly být kola z NEO... leda z nomadu popř ze slalomu... kola z NEO nemají na vrchu zoubky, takže se ta brzda neměla do čeho zaháknout....

lenkasan
9. únor 2011

@renisco Ale my sme vymenili celé koleso + sme vymenili aj tie zubky.Neo má dierky.Tie sme vybrali a dali tam tie zubky s concordu a pasovalo to. 😉

renisco
9. únor 2011

@lenkasan aháááááááááá, tak to potom jo... v tomhle mi to právě nesedělo... ale než tohle, tak raději koupím nafukovačky na nomada a nemusela bych nic páčit a měnit... 😀 bych měla strach, že to kolo spíš poškodím 😎

lenkasan
9. únor 2011

Ale z nomada tiež nesedí oska.Tú osku proste musíte kúpiť a stojí 30 eur.A to je oska k fusionu.

hribek
9. únor 2011

ahoj holky, mam doma concord fusion a chtela sem se zeptat jestli se k nemu da dokoupit drzak na napoj atd, proste nejaky vychytavky? Diky

renisco
9. únor 2011

@lenkasan jane nomad air jsou stejné jako jane slalom a ty na concord pasují... Vám to nepasovalo, když jste to zkoušeli?