Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

dandulle
21. únor 2011

No čím je Ondra těžší, je to s tou stabilitou dost na prd. Vozím ho proti sobě a celou tu váhu vozím na tom předním kole. Dost těžko se s tím manipuluje. No a Můj starší synek už ho málem 2x vyklopil. Radši bych čtyřkolku,přijde mi dost stabilnější.

lucula73
21. únor 2011

@dandulle ja mám slnečnú clonu,takú čiernu,čo zasahuje aj pred madlo..ale len v lete som ju používala....

dandulle
21. únor 2011

Já mám z minulého léta slunečník, to byl Ondrášek v hlubokékorbičce a přežili jsme tak léto.
tak si myslím, že by to se slunečníkem šlo i letos.
No a abych ten bordel vhlavě měla tuplovane - dneska jsem Ondrovi ležení obrátila a vozila ho
proti směru jízdy. Mám pocit, že se mu to líbilo,měl volný výhled a mě se kočárek ovládal teda o dost líp.
tak teď už fakt nevim, už řešímjen tu šířku sedačky???
Potřebovala bych nějakou maminku z Kladna s Concordem, abych mohla kočárek pořádně okouknout a Ondru tam třebas i posadit....

kvetinkatn
21. únor 2011

@dandulle aj ja hovorím, že v smere jazdy majú viac zábavy, nie stále čumieť len na maminu, tú vidia stále 🙂 a obchod tam nemáte? veď aj tam to môžeš vyskúšať 🙂

dandulle
21. únor 2011

No ono ta možnost vozit ho proti sobě byla super,když jsme Ondru museli dát z hl.korby do sporťáku v 6 měsících, protože se tam prostě už nevešel. Vyšlo nám to akorát na zimu, takže jsem za to byla ráda a s tím jsem kočárek i vybírala. Zimu jsme takhle odjezdili bezvadně 🙂 na to nenechám dopusti. Teď už , jak píšeš je pro něj větší zábava koukat ven, to je mi jasné.
A ještě dotaz na kolečka? Nešustí nebo nedrnčí nějak, když nejsou nafukovací??? Nesjíždějí se?
Moc Vám děkuju za trpělivost 😉 😉 😉

dandulle
21. únor 2011

@lucula73
kterou konkrétně???

lucula73
21. únor 2011

@dandulle napr, aaj tu je..hneď prvý obrázok
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=138583

orovka
21. únor 2011

@dandulle pozri v mojom albume....mám tam clonu čo som používala v lete a myslím, že aj lucula73 má takú istú.(sunshine kids)

bredmax
21. únor 2011

@dandulle se hlásím,nejsem teda přímo z Kladna,ale poblíž a občas na Kladno i jedem,nevím jak na to pospícháš teda 😅

dandulle
21. únor 2011

@bredmax
No paní říkala,že mi počká tak týden, ale kdyby se jí naskytnul 100% zájemce, tak si ho prodá...
Nemáš cestu na Kladno??? chichi, bydlíme u Oázy 😉

dandulle
21. únor 2011

Chtěla jsem vám všem ještě jednou poděkovat, moc mi pomáháte v rozhodování 😉 DÍKY!

dandulle
21. únor 2011

@lucula73
Ta clona vypadá opravdu dobře 🙂 Drží....?
Já koupila loni jednu a trčela hrozně 🙄 ani jsmejí pak nepoužívali

kvetinkatn
21. únor 2011

@dandulle ja mám presne tú istú, je fajn, len som odstrihla tie suché zipsy, lebo mi zatŕhali striešku 😒

bredmax
21. únor 2011

@dandulle bohužel zrovna nemáme 😝 tak šup na hlavní třídu,třeba ho tam někde potkáš 😀 nebo v oáze tam se to maminkama hemží,né 😀

lucula73
21. únor 2011

@dandulle ja som s ňou bola spokojná,asi ju vytiahnem aj tento rok...orovka ju má v albume,kukni 🙂

renisco
22. únor 2011

gesslein je doma... schválně jsem objednala nový, ať je to fifty fifty a ejhle...
nedodali mi madlo před dítě. takže s ním zatím nevyjíždím, dokud se to nevyřeší...
už na to fakt nemám nerva...

lucula73
22. únor 2011

@renisco no smola,ale snáď dodajú,je to len nedorozumenie...
Ty sa vyznáš aj v golfkách?zháňam nejaké golfky,aby boli priestranné,ľahké a hlavne skladné na dovolenku.....neviem sa rozhodnúť...

sakura77
22. únor 2011

@renisco no,potesi,co..a je madlo vo vybave,ci treba zvlast doobjednat?

renisco
22. únor 2011

@sakura77 je součástí, každý ho tam má, jen já musím mít zas problém. hned jak jsem to vybalila, volala jsem prodejci, že mi ho nedodali, tak že to pořeší s kolegou. nějaké přímé odpovědi - samozřejmě Vám ho dodatečně pošleme - jsem se nedočkala. tak snad mi ho pošlou... jsem holt smolař . 😢

kvetinkatn
22. únor 2011

@renisco juj nakopla by som ich... nezodpovedníci... takže sa ešte netešís ☹

renisco
22. únor 2011

@lucula73 v golfkách se nevyznám, jen si hodně chválí chicco multivay, ale já bych nespojenou rukojeť nechtěla ani za mák. ten gesslein F4 buggy se ti nelíbí? je hodně prostorný, vejde se tam i větší dítko, dá se s ním jezdit jak v létě, tak i v zimě, vleze se tam dítko i s fusakem. jen ta cena je jinde...

renisco
22. únor 2011

@kvetinkatn netěším, čekám, co z toho vyleze. český návod k tomu taky není, tak nevím, jak se skládá ...

renisco
22. únor 2011

prosím - mám dotaz, který je trošku mimo - nevíte, jakou banku má ten internetový obchod na slovensku forbaby? já si s nima dopisovala a už je mi blbé se jich na to ptát... 😀 😀 😀

ninan2
22. únor 2011

Ahojte baby, rozmyslam o kupe Concord Fusion Travel Set Intense 2011, okrem ineho aj kvoli tomu, ze ma velku vanicku, chcela by som tam dieta vozit este pocas zimy, kedy bude mat uz 6 mesiacov a aj s fusakom sa teda do vacsiny ostatnych kocikov zrejme nezmesti. Citala som tu ale, ze nova vanicka ma byt mensia... po vzoru novych modelov Jane.
Na tejto stranke ale uvadzaju dost velke rozmery: 86 cm x 53 cm x 66 cm (Dlzka x Sirka x Vyska)
http://www.kiddies24.de/shop/en/Stroller-Pushch...
Myslite, ze sa na tie rozmery da spolahnut? A ake su potom priblizne rozmery vnutornej casti, o kolko cm to tak byva kratsie?
Kocik sa v kamennych obchodoch este nepredava, ze? Ak ho niekde v BA uvidite, dajte mi pls vediet 🙂
Vopred dakujem za infosky!

jajulaa
22. únor 2011

Lucula, ja som si kúpila peg perego pliko, myslím, že je dosť priestranný aj sa ľahko ovláda, ľahko sa skladá a zaberá naozaj málo miesta. Zložený sám stojí. Na leto a na dovolenku bude úplne stačiť 😉.
Ale concord ostane navždy moja srdcovka 🙂 .

imperis
22. únor 2011

čaute baby, chcem sa spýtať na kočík concord fusion - športová časť dá sa otočiť aj smerom ku mne ?
lebo na fotkách je stále v tej istej polohe.... alebo ak máte skúsenosti aj s kočíkom X-lander -tiež by ma zaujímalo či tá športová časť sa dá otočiť alebo je len smerom von.... lebo myslím, že keď fúka vietor, alebo proste len chcete vidieť na dieťa tak je od veci aby bolo otočené iným smerom.... nejak sa neviem k tomu dopátrať.... zatiaľ rozmýšlam len nad týmito dvomi kočíkmi....

renisco
22. únor 2011

@imperis concord fusion se otáčet v obou směrech nedá.
X-lander otočnou sedačku má a to typ XQ z roku 2010 a 2011. rok 2009 ještě otočný není...

renisco
22. únor 2011

@ninan2 té korbičky transporter udávají tyto rozměry:
Rozměry korbičky Transporter:
•hmotnost korbičky: 5,8 kg
•rozměry: 66 x 27 cm (d x š)
Je to z kolekce Jane, ale na concord je to to samé.

ninan2
22. únor 2011

@renisco hmm no a preco je potom na tej stranke napisanie nieco uplne ine? Aj inde co som citala... Zeby to boli rozmery minulorocnej vanicky, ktora bola este velka? Transporter viem ze je dost mala, tu nechcem... Tato vanicka od Concord sa vola Sleepers.

kvetinkatn
22. únor 2011

@ninan2 podľa mňa udávajú rozmery Protonu a nie Sleepers☹ no ani Proton podľa mňa nie je pre 6mesačné dieťa s fusakom. To by musel byť taký malý špuntík, aby sa tam vošiel🙂 podľa mňa je naj vanička od Peg perego Young, tam dáš aj 8mesačné dieťa 🙂