Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
28. črc 2011

@strapadielko jasné,len som sa pýtala,lebo vačšinou sa tu baby sťažujú,že je kočík pre 6 mesačné dieťa moc veľký,široký.... 🙂

strapadielko
28. črc 2011

@lucula73
no aj to, ale zas je dobry pre vacsie dieta, nie? ja by som si ho aj nechala, ze na neskor, ale smola, ten vytah je proste krpaty
lebo ako hlboky bol paradny🙂 moj muz za nim doteraz smuti:D

strapadielko
28. črc 2011

@lucula73
no pozeram vedla ze mas BJCM, heh, mame asi podobny "vkus" na kociky, ten druhy som kupila presne ten
🙂

lucula73
28. črc 2011

@strapadielko fakt máš bjcm?ja som s ním maximálne spokojná,rozmýšľam,či concord predať,lebo počítam,že aj v zime sa ešte voziť budeme,len či tento bude na zimu vhodný 😕
A ja som korbu nemala,rovno šporťák som kúpila,kvoli tej priestornosti 🙂

strapadielko
28. črc 2011

@lucula73
aj ja som spokojna, je super🙂
v zime uvidim, verim, ze taku mestsku zimu ten kocik zvladne🙂

lucula73
28. črc 2011

@strapadielko v to aj ja dúfam,však do polmetrového nepojdeme 😉

renisco
29. črc 2011

@simik99 stoupni si ke kočárku, jako bys ho chtěla vést a ty nástavce vysuň směrem k sobě... prostě tahej, jako bys jela po té tyči až nahoru k madlu 😀 stejným způsobem se tam pak nasunou zpět...

renisco
29. črc 2011

@kiwi82 šije je jedna mamina na MMB. pokud je to na ten starý typ, tak na ty ty boudy sedí OK, pokud na ten novější typ s neoprenovou boudou, tak tam potom poprosit o ušití toho zadního dílu trošku většího, protože ty neoprenové concordy mají o cca 9cm delší zádovou opěrku
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=16196 ..... je to tahle paní. akorát má dovolenou, tak má pozastavené album, takže nemá žádné fota....

ještě jsem našla tuhle paní, ale nemám s ní zkušenost, takže netuším, jestli posílá na slovensko a jaké jsou její boudy
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46052994&tab=8

cutce
29. črc 2011

Holky prosim vas nevite jaky bcyh mela koupit fusak do sportovni verze na zimu aby nesjizdel? Moc dekuju

mmacko
29. črc 2011

@cutce no kazdy sa ti bude trosku smykat, aj tie s protismykovym spodkom sa smykaju....na concorde sa neda nikde priviazat...ale mala som aj kocik, kde sa dal priviazat a aj tak som ho vytahovala stale, rovnako ako na concorde, takze je to jedno, aky kupis 😉

cutce
29. črc 2011

@mmacko dekuju 😉

karamellka1
30. črc 2011

Kočky, potrebujem poradiť nejaký nánožník na kočík Concord fusion na zimu.
Alebo ste používali len fusak a ten tenký nánožník čo je všitý v madle?

lucula73
30. črc 2011

@karamellka1 ja som si dávala šiť u jednej baby na českom mmb..na str. 73 ho mám odfotený,ten zelenočierny 🙂 .No niektoré holky nemali nánožník,že im stačil fusak a deka prípadne,ale tento čo mám ja má aj tú vyvýšenú časť,takže keď fukalo alebo snežilo,bolo to super,lebo podla mňa je ten šporťák dosť otvorený.
A dostať aj nejaké univerzálne,čo pasujú,u nás na predajni v PD ich mali 😉

nellyf
31. črc 2011

Ahojte, ak má niektorá z Vás Concord Fusion v odtieni Peacock, poslala by ste mi reálnu fotku kočíku, prosím? Mail pošlem cez IP. Hľadala som po nete, ale všade sú len tie originál, a ja by som veľmi potrebovala vidieť reálnu farbu... Ďakujem

renisco
31. črc 2011

@nellyf na straně 79 jsou reálné fotky

nellyf
31. črc 2011

renisco, veľmi pekne ďakujem 🙂

marbella
31. črc 2011

ahojte, máme tento kočík a pred pár dňami nám začal dosť vrzgať 😠
Robí to aj vám?

mmacko
31. črc 2011

@karamellka1 ja som pouzivala v zime len fusak, deku a ten tenky nanoznik ked bola fakt kosa, uplne staci fusak a deka.

@marbella tieto kociky to moc nerobia, skus zistit, kde ti to vrzga a nastriekat to trosku WDckom

lucula73
31. črc 2011

@mmacko ako sa presne volá ten spray,nevieš?a kde ho dostať?lebo aj nám vzga 😠

A nemali ste niekto vo fusione fusak lodger bunker?lebo ten flís by mohol byť stabilnejší ako šušťákový fusak,mne sa strašne šmýka fusak v kočíku 😒

mmacko
1. srp 2011

@lucula73 renisco ti napisala 😉
Ale vies co, ja ked mi vrzgalo pliko, tak som ho normal nastriekala kuchynskym olejom (mam taky davkovac na olej, co pouzivam ked robim palacinky, ze to strieka ako sprej) a islo to ako po masle. Ale ako wd funguje aj obyc silikonovy olej, ten predavaju v moto potrebach.
Ten lodger je nadherny, ale podla mna tak max do roka a pol. A su strasne drahe 😉

lucula73
1. srp 2011

@mmacko dík za odpove´d.............ano,mňa teraz pokuša ten lodger,lebo ho majú v akcii,ale veľmi ľutujem,že som ho neskusila skor.....asi to už nechám tak,akože zmestiť by sa určo zmestil,len s topánkami neviem ako 😒

mmacko
1. srp 2011

@lucula73 keby stal tak 50 eur, tak si ho mozno kupim pre druhe, ale takto je vela a aj tak mam 2 fusaky, tak kaslem na to, aj ked nehovorim, ze nie su krasne, ale ako hovoris, pre vacsie dieta s topankami nic moc.

adrianmama
1. srp 2011

Ahojte, ja som si prave zarezervovala concorf fusion travel set, pouzivany pol roka, a celkom sa uz nan tesim. Zaujala ma diskusia okolo nafukovacich koliesok, co si myslim, ze na zimu, na hlboku cast je to celkom fajn verzia...Poradite mi, kde v blave, pisali ste ze v ags sporte, sa daju objednat? a ak som to spravne pochopila, mam si ich objednavat ako pre kocik jane?

adrianmama
1. srp 2011

@mmacko my mame lodger bunker, a v pohode sa don zmesti aj dvojrocne dieta, v zime sme tiez nemali problemy so spinenim , len som samozrejme musela davat pozor, aby nemal topanky plne snehu, a ani sa moc nespinia, alebo my sme nemavali spinave topanky..;) mne sa do toho fusaku celkom oplatili dat peniaze, aj po jednom dietati je stale ako novy, teraz cakame druhe, takze ho este upotrebime este do sytosti...ani sa nezmolkuje, ani nebledne, urcite vyborne volba pre fusak..🙂

lucula73
1. srp 2011

@adrianmama ags sport je dovozca,takže by mohli vedieť...objednajj si klasicky na concord,ab si to náhodou nepoplietla...oni musia vedieť,ktoré pasujú 😉

renisco
2. srp 2011

@adrianmama obednejte na concord fusion (NE na NEO, ty na fusion nepasují!). oni už budou vědět. nebude na nich napsáno concord, ale jane - protože to je náhradní díl a ten pasuje i na jane.

mmacko
2. srp 2011

@adrianmama to fakt ste vyuzili lodger do 2 rokov? Segra sa do neho zamilovala, ja uz nemozem vymyslat s fusakom, mam 2, ale sestra velmi rozmysla, ci tento lodger bunker alebo emitex combi.....

lucula73
2. srp 2011

@adrianmama a je v tom lodgeri dosť miesta aj na topánky?lebo moj bude mať asi až 25 čislo zimné...či by sa tam vobec zmestili 😕

adrianmama
2. srp 2011

@mmacko lodger je priam idealny do sportoveho kocika, a aj ked boli mrazy minus desat a viac, maly tam cucal ako v bavlnke, neviem aku kvalitu ma emitex, videla som ich len na obrazkoch, ale ak si "omaka" lodger, neodola..;)Je pravda, ze nema otvory na topanky, ale v zime nemam mat preco nohy otvorene, preto je vo fusaku.Je super, ze sa don vklada aj vnutorna vypln, tu som davala , az ked bola naozaj zima, a ked sa oteplovalo tu vnutornu cast som davala ako vlozku do kocika, maly mal chrbatik v teplucku a nemal sklony v kociku prechladnut.;)