Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tanija133
13. srp 2011

@mmacko Zlato , teba by Concord mal platit za obhajobu tejto znacky na MK..... 😀 😀 si tu naozaj jedina ,ktora ho ma tak rada a obhajuje ho.....Ja sa snazim si najst k nemu cestu, ale je to tazke..... 😉 Mne to neotacanie hrooozne vadi, a ver tomu bude aj tebe.... 😉 padajuca strecha, a este ho malo pouzivam a na mne sa vsetko nalepi, takze urcite budem mat aj predraty potah casom.....A pri nasej vahe, to uz bude asi coskoro 😀 Ale uz sme sa bavili s drahym , zakazal mi ho predat, kupoval ho totiz on, a on ho ma rad....tak sa snazim ho mat rad aj ja.... 😉

tanija133
13. srp 2011

@lucula73
@adrianmama ja som si uz vytrpela asi 2 mesiace toho smykania z podlozky, a sedel mi tam maly cely vykryveny, a madlo mal rovno pred ocami, nic nevidel, ani pred sebo a ani mna........ked mal 6, 7, 8 meciacov...neznasala som ten kocik, teraz trosku podrastol a uz konecne vidi aj pred seba.....to uz bude mat 10 mesiacov nastastie...Jediny dovod preco som ho nepredala, bol ze som sa utesovala ze bude dobry v zime....a to asi bude....A aj na tieto posledne 3 mesiace som radsej kupila druhy kocik ,otocne golfky...lebo som bola na nervy z toho kocika...ale snad uz bude len dobre..... 😉

lucula73
13. srp 2011

@adrianmama už to nerieš,uvidíš sama,ak to bude na figu,predáš a kúpiš iný 😉

lucula73
13. srp 2011

@tanija133 to si vystihla...že obhajoba na MK 😀

lucula73
13. srp 2011

@tanija133 tak to neotáčanie mne napr. nevadilo....a to je asi jediná vec,kktorú vieš už keď kočík kupuješ,nie?to že padá strecha a derie sa poťaah zistíš dodatočne 😝

adrianmama
13. srp 2011

@lucula73 ved ano, prave rozmyslam, ze moj syncek mal v zime 6,7,8, atd mesiacov, a to bol zababuseny v overale a vo fusaku, co ho vlastne v tom kociku drzalo na pevno, ine je to, ak ma tolko dieta v lete....takze nakoniec, treba vystihnut sparvny cas na predaj a mamina bude spokojna na sto pro..;)

lucula73
13. srp 2011

@adrianmama 🙂 .takže idem predávať aj ten moj,nech v zime dakomu dobre slúži 😀 ☹

tanija133
13. srp 2011

@lucula73 No len ja som tomu az tak nerozumela vtedy, teda vobec, ked som kupovala kocik.....a predavacky mi radili ze dieta v 6 mesiacoch uz nepotrebuje vidiet na mamu.....Prosiiiim????? 😠 😠 😠 A ja som im na to skocila....ved jasne predavaju kocik....... 😠 a nemala som ani take kamaratky, ktore by mi vedeli v tomto poradit...... teraz uz viem ze moje dieta potrebovalo na mna vidiet a ja na neho takisto ..... 😠 Mozno kazde dieta je indi vindi, ale ja uz vsade prehlasujem teraz ze matka by mala vidiet na dieta od 6-12 mesiaca...Mat spolu ocny kontakt, vdiis nan ci sa ti neskymyka, ci ti negrcka,....atd....Concord je fajn ale az od roka..... 😉

tanija133
13. srp 2011

@lucula73 ma spravdu na zimu to bude asi naj.... 😉

lucula73
13. srp 2011

@tanija133 ano,v zime ho oceníš 🙂
no porozmýšľam,však inzerát možem dať,neverím že sa predá,bude to asi problém,teda všetko sa dá predať,ale ja ho za 100 euro nedám

tanija133
13. srp 2011

@lucula73 Myslela som ze tvoj predaj tohoto kocika na zimu bude naj.... 😀

brisilda
14. srp 2011

dievcata ked vam pada strieska na concorde a pare sa potah aky je to rocnik? ja som kupovala concord v marci 2010 a taketo problemi nemam ...mala som problem s vypadavajucim kolieskom no uz to je ok bola tam iba nejaka spinka 🙂 teraz ho idem predavat nakolko maly potrebuje na mna vidiet a mne to tiez viac vyhovuje 😀 len si nesom este celkom ista ci je dobre ho vymenit za brio go 🤐

mmacko
14. srp 2011

@tanija133
@lucula73
hehe, ze obhajkyna...no hej, ja som spokojna, aj ked je dost mozne, ze mi bude chybat to otocenie. Len za co ho ked tak vymenit? Zakladna otazka 😉. Aby bol priestranny, skladny, lahko karovatelny, s velkou strechou,.....babo rad 😉

@brisilda potah sa dral a strecha padala na niektorych kusoch rocnika 2009 a 2010, neviem, ako je to s 2011, to tu tusim este nikto nema. Brio go - mne sa najpr pacilo, ale minule som ho popozerala v obchode a je take divne, ako odpruzenie fantasticke, ale ma velmi divnu, uzku strechu a cele to sedatko je take uzke a konstrukcia siroka, tak je to take divne. Co sa tyka jazdnych vlastnosti, to ti neviem povedat.

tanija133
14. srp 2011

@brisilda mne pada strieska a mam ho kupovany 8/10 , potah sa mi nepare zatial, lebo ho malo pouzivam, kedze mam druhy kocar, ktory sa otaca a tiez stale potrebujem na maleho vidiet..Kolko ma tvoj maly? Brio vyzera super, kamaratka ho ma a je spokojna.....ja mam Bubaboo bee plus, ale to nie je koci na zimu...ani estra priestranny....To je iba moja dizajnovka.....Mne sa velmi paci aj Mamas and Papas Sola, Teutonie, pripadne PP switch easy drive..vsetky samozrejme otacave, v tych som uz expert.... 😉

tanija133
14. srp 2011

@tanija133 No ty si vacsi expert v kocikoch,ale uz aj ja sa priblizujem....ha, ha, ha.... no a este si zabudla dodat aj do terenu....Taky neexistuje, aky by sme potrebovali.....Videla si uz tu Solu? Ta je skoro takato...maju ju v kocikove vystavenu....

tanija133
14. srp 2011

@mmacko No ty si vacsi expert v kocikoch,ale uz aj ja sa priblizujem....ha, ha, ha.... no a este si zabudla dodat aj do terenu....Taky neexistuje, aky by sme potrebovali.....Videla si uz tu Solu? Ta je skoro takato...maju ju v kocikove vystavenu....No dobre mi sibe, ked som si sama sebe poslala prispevok 😀 😀 😀

mmacko
14. srp 2011

@tanija133 hehe
to s tym terenom mas pravdu, zabudla som....to vies, uz mi vrcholi tehu skleroza a tak 😉
A ta Sola mi nepride zrovna do terenu. Fakt neviem, za co by som fusion vymenila, mne sa pacil aj ten britax b smart 4, ale ten tiez nie je do terenu. Mne sa dost menia kociky, ktore sa mi pacia, co sa ma nechapem, tak uvidim, co bude o toho polroka.
Segra ma super kocik a tiez uz sa zalubila do dalsieho a to ma jej maly len mesiac 😉. A pritom jej som vyberala taky, aby splnal co najviac kriterii super kocika 😉.

lucula73
14. srp 2011

@mmacko a aký ste vybrali? 😉
Inak do terenu je vraj dobrý aj baby jogger city elite.nedá sa otočiť síce,ale má dve okienka na streche,tak na bábo vidíš 😕

tanija133
14. srp 2011

@mmacko No Sola nie je az taky terenak ako Fusion, ale nie je to ani golfka s malymi kolesami...A ten Britax nevyzera zle, ma aj velku striesku, nevidela som ho , tak neviem ako je priestranny.... A segre aky ste vybrali kocik? A aky sa jej uz paci? Je to hrozna mania s tymi kocikmi, nastastie zatial len v nasich hlavach, ale su aj take babeny tu, co aj prakticky vymienaju kocik kazdy mesiac skoro.... 😉
No ale je pravda, ze jeden kocik ti nasplni vsetky kriteria ktore potrebujeme...na to treba aspon 2, otacavy terenak - mozno Teutonka a otacacve golfky na rychle vybavovacky -priestranny PP switch easy ??? Hm?????? .....
@lucula73 elite, vyzera super, ale skor pre chlapca a nie je otacavy, a to okienko nestaci.... 😉

mmacko
14. srp 2011

@lucula73 ja zas nepotrebujem nejaky brutal terenny, ale aby som necitila kazdu jamku na ceste. Urcite neotocny nebudem kupovat.
Vybrali sme hartan VIP XL, je super odpruzeny, priestrannejsi ako teutonie, maly skladny podvozok. Jedina chyba na nom je, ze ma ukoncenie noh, co mne osobne trosku vadi (nema to rovne ako fusion). Ale tento aspon splnal co najviac poziadaviek 😉

mmacko
14. srp 2011

@tanija133 no ja chcem minimalne taky "terenny" ako je fusion. Ten britax ze je velmi priestranny aj sportak, v BM mi hovorili, ze dokonca je rovnako priestranny ako PP GT3, cize fajn. Len sa mi zda menej odpruzeny ako fusion, co je dost nafigu, inak vyzera super.
Segra ma ten hartan, co som pisala vyssie a zalubila sa do Jane Slalom ta zlta limitka (ale ten sa neda otocit, tak jej hovorim, ze ma lepsi....ale to ta kocikochoroba 😉 )

tanija133
14. srp 2011

@mmacko inac tie Hartany sa velmi podobaju na Teutonie aj s tym ukoncenim noh..... 😉

mmacko
14. srp 2011

@tanija133 podobaju, ale su viac odpruzene, maju sirsiu sedacku a lepsie sa skladaju, na mensie. A nie je ich v BA tolko ako teutonii. A to ukoncenie noh sice maju, ale da sa natiahnut, takze je to dlhsie pre vacsie babo 😉

tanija133
14. srp 2011

@mmacko ja by som vseeetky chcela vyskusat a potom by som mohla povedat ktory by nam najviac sedel...keby sa to tak dalo ,ze?
Jasne ze segra ma lepsi ako ten co sa jej paci....A ten VBritax sa da aj dat do polohy lezmo s vyrovnaynymi nozickami? No a tie Hartany su hlavne aj lacnejsie....

mmacko
14. srp 2011

@tanija133 ja som taka ista, muz sa mi smeje, ze si mam zalozit obchod s kocikmi po materskej 😉
Hej, ten britax ide do uplneho lahu, s rovnymi nozkami, ma velku strechu, aj kosik v pohode. Ten je jeden z favoritov keby som menila.

tanija133
14. srp 2011

@mmacko tak si ho zalozime spolu ten obchod , aby sme sa prestriedali..ha, ha, ha....no len potom ked nasi kprci vyrastu, tak nas to asi uz nebude tak zaujimat ako teraz...to si najdeme nove manie.... 😉

mmacko
14. srp 2011

@tanija133 oki, suhlas, mne by v podstate ani netrebalo vlastny obchod, stacilo by, keby si ma nejaky "prenajal" ako skusacku kocikov 😀
No som zvedava, ci mi nebude luto za touto maniou, neviem, ci ma niekedy nieco takto chytilo 😵 ....keby som tak mala takych par litrov free budget na tuto maniu, nech si ju naplno uzijem ....

dara29
15. srp 2011

Ak by mal niekto záujem predávam vaničku Proton farba Peacoock - info IP.

blondi2
15. srp 2011

baby chcem dat oprat sportak, ale som z toho jelen...co vsetko mozem zlozit a dat do pracky? tu vlozku a striesku asi ano a dalej?

lucula73
16. srp 2011

@blondi2 ak to zistíš,napíš sem prosím,aj mňa to čaká 😝 🙂