Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
11. říj 2011

@renisco vajicko je klasika na cestovanie 😉
pocuj, daju sa zohnat kolieska na Neo aj v nejakej dobrej cene? Kamoska ma Neo a dost znicene kolieska, tak si chce kupit nove. A daju sa kupit aj predne na Neo? Diky moc za info, ty vies vsetko o concordoch 😉

@mexx papabag je na houby, kamoska ju ma a je velmi velka vzhladom ale vnutri malinka, skor mamabag, alebo ja mam nurse bolso a ta je najsuper 😉

renisco
11. říj 2011

@mmacko myslím, že jako náhradní díl ty přední se koupit dají (když jdou i na fusion). a zadní si může koupit nafukovací, ale ty se v dobré ceně bohužel moc sehnat nedají. Leda by je někdo prodával, kdo je už nechce, ale to by musela být náhoda, že je prodá levně...

mmacko
11. říj 2011

@renisco a keby nechcela nafukovanie, ale tie klasicke? Nevies, kde by sa dali zohnat za naj cenu? A tie predne sa asi potom daju riesit len cez ten AGS sport?

renisco
11. říj 2011

@mmacko oboje jedině přes AGS (co teda zatím vím)

mmacko
11. říj 2011

@renisco dakujem moja

adulik76
11. říj 2011

@gilly mala som ho len raz v kočíku, ale bolo to v pohode, tak ešte to neviem celkom posúdiť. Zatiaľ som spokojná, hlavne, že je malej teplo

tanija133
11. říj 2011

@mexx Ja som mala Papabag, a nemala som ju rada, ani som ju nenosila, velka na pohlad, ale absolutne neprakticka...ked som chcela nieco vybrat, musela som celu tasku vyhadzat....uz som ju predala.....Mamabag neviem,ale teraz som si kupila EMitexovu klasicku ciernu a je superrrrr, o polovicu mensia na pohlad,a le ovela priestrannejsia a praktickejsia..... 😉

lucula73
11. říj 2011

@mexx tašku si vyber podľa praktickosti,nie vzhľadu a krásy.....ja mám tiež tú nurse čo spomínala mmacko a je super....mne síce odpadol nit a nový čo mi daali nie je taký pevný,tak mi furt padá,ale to idem poriešiť suchým zipsom,inak čo sa týka miesta je super,ja mám čiernu 😉

l81
12. říj 2011

Ahojte, prosim, neviete mi poradit niekoho, kto sije striesky na Concord?Myslim , ze par stran do zadu ste niektora vesali tento link : http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=16196 na jednu kocku z Mimibazaru. Viete este nahodou aj o niekom dalsom, kto sije taketo veci?

iplusr
12. říj 2011

babule, aj napriek vsetkym vasim zlym skusenostiam som si objednala concord fusion. uz je doma a zatial som maximalne spokojna. a zohnala som novy za bezkonkurencnu cenu £200 (z uk) + fusaky concord tiez za super ceny. nechcem sem pisat link, ak ma niektora zaujem, piste ip. maju aj autosedacku a hlboke vanicky teraz za polovicne ceny...+ samozrejme postovne, ale stale sa to oplati

renisco
12. říj 2011

a to je právě to! viz příspěvek iplusr (není to bráno ve špatném !!!!!)
i přesto, že má kočárek spoustu nedostatků, tak se kupuje. tak proč za ty roky něco měnit?
vemme si jen třeba kočárek baby jogger city mini - rok se u nás prodává (možná 2, tolik poznatků nemám), ale snaží se alespoň vylepšovat... v roce 2012 vyjde nová kolekde, kde vylepšili to, že kočárek můžou používat i menší maminky (přidali kloubovou rukojeť), zpevnily sedací část a přidali nafukovací kola!!!
co udělal concord? nabídl pouze jiné odstíny potahu, jinak se nezměnilo nic....

adrianmama
12. říj 2011

@mexx ja som si kupila pred troma rokmi prebalovaciu tasku Skip Hop, a este ju budem v pohode pouzivat pri dalsom babe....u mna spokojnost, aj ked mi nahodou zmokla, vnutri ostala sucha
http://www.kocikomania.sk/kocikomania/eshop/1-1...
teraz som pozerala, ze ju maju vo velmi sirokom vybere...ja som si vtedy mohla tusim vybrat medzi ciernou, modrou a cervenou..;)

iplusr
12. říj 2011

@renisco ja som povodne chcela kupit lacnejsi sportovy kocik a kazdy mal nieco 😒 , pri kazdom sa nieco lamalo trhalo, nedrzalo... a ked som nasla concord za takuto cenu, tak som si povedala, ze budem mat aspon nieco, co dobre vyzera 😵 a zmesti sa tam aj vacsie dieta s fusakom

renisco
12. říj 2011

@iplusr on je jako jinak super, některé negativa se přejít dají, protože je pravda, že každý kočárek má něco.... ale kočárek bez střechy je fakt k ničemu, bez toho se člvoěk bohužel neobejde 🤐

iplusr
12. říj 2011

@renisco bez strechy? moja drzi celkom dobre 😕

renisco
12. říj 2011

@iplusr celkom? to je široký pojem 😀 😀
někomu drží, někomu ne, ale i tak nejde do největšího lehu. a máte kolekci kterou, 2011?

l81
12. říj 2011

No mne teda nedrzi vobec a mam kolekciu 2010, ale nenasla som ziaden iny dobry sportak, tak preto to chcem riesit inou strechou... 😒

l81
12. říj 2011

@renisco dakujem, pozrem

renisco
12. říj 2011

@l81 taky mám 2010 - lava - a nedrží absolutně, i když je pásek omotaný 2x... BĚĚĚĚĚS

iplusr
12. říj 2011

@renisco ako zistim, ktora je to kolekcia? asi 2011, ked som to kupovala teraz v akcii, ci? A ze neide dat do uplneho lahu - no,uplna rovina to nie je, ale podla mna staci...
@l81 ved to, ziaden iny lepsi sportak som nenasla

renisco
12. říj 2011

@iplusr rok 2009

renisco
12. říj 2011

@iplusr sundej prosím ten fusak a hoď mi foto té podnožky na nohy ...

iplusr
12. říj 2011

@renisco pridane

renisco
12. říj 2011

@iplusr tak to máš rok 2009
a přiznám, že se mi víc líbí rok 2009 - má po stranách delší boudu, v košíku máš suchý zip, takže můžeš vytahnout tu výstuhu a košík vyprat v pračce. potah opěrky se škube na obou kolekcích, tak tam je to jedno. akorát si dávej pozor na ty aretační cuplíky u předních kol, ty vypadnou, když se o ně zavadí

iplusr
12. říj 2011

@renisco fiha. a to podla coho?

iplusr
12. říj 2011

tie cudliky mam nahradne. kocik mi prisiel v krabici s jednym odlomenym, tak mi potom poslali 2 nahradne 😅

renisco
12. říj 2011

@iplusr podle boudy, podvozku, potahu a podnožky... nová kolekce 2011 nemá v nabídce takto zářivou červenou (chilli barvu), ale protože se můžou barvy na monitorech lišit, potřebovala jsem ještě nějaké "důkazy". já jsem někde o hodně stran dopředu dávala rozdíly mezi kolekcí 2009 a 2010

a s těma čuplíkama závidím

renisco
12. říj 2011

@renisco jo - na straně 83 jsou fotky s rozdíly v kolekci 2009 a 2010. rozdíl s kolekcí 2011 je ve zpracování potahu, barvách a nápisech

iplusr
12. říj 2011

@renisco aha, asi ano. aj kosik nie je roztahovaci ako pri dalsich rokoch. ale farba nie je az taka cervena, to len moj fotak vsade pridava cervenu.
a tie cudliky sa nedaju niekde objednat? priamo u vyrobcu? lebo ten material nevyzera moc pevny a neviem, ci nam bude 1 nahradny stacit?