Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zrzuska
21. pro 2011

@tasha12 no vsak ta sedacka na neo a buzz je asi podobna. a teraz ked som prehodila maleho do fusionu tak ty kks riadna zmena, vela miesta tam ma zda sa mi ze je mu tam pohodlnejsie. i ked on ma rad ked spi s nohami hore.
@lucula73 pouzivam fusion teraz. super sa s nim jazdi aj na snehu a v terene. aj po nasich hrbatych krivych cestach v dedine. to som asi zo dva tyzdne skusala buzz. neviem ci tam nie su uz pobabrane zadne kolesa. mali by byt rovno alebo na kocikoch este byvaju tak ako na sportovych vozikoch ale tu su naopak, hore su dalej od seba a dolu kde sa dotykaju zeme su blizsie ku sebe a idu tazko. ked bol kocik prazdny ked som ho skusala siel lahko ale dam tam maleho a uz to inak citit. keby som tam kupila nove kolesa neviem ci to pomoze 😕

mmacko
21. pro 2011

@zrzuska moja, ja mam tak "vystlane" aj vajicko, ze pod tou podlozkou mam uterak, do nea dam pod to osusku a bude skoro uplna rovina, uz som to skusala. nevypadne, neboj 😉

Baby, drzim palce s reklamaciami, ja som zvedava, kedy mi pride moj potah, je tam od konca augusta ...esteze ho este nepotrebujem a aj keby, mam stary...uvidime

zrzuska
21. pro 2011

@mmacko jezis to tak dlho trva? vsak si vravela ze sa to da posurit.
no skusim asi tiez daco podlozit trosku v buzze co to spravi 🙂

mmacko
21. pro 2011

@zrzuska no oni ti nechaju cely kocik, ten sa ti vrati tak za tyzden ked uznaju reklamaciu, tak dlho cakame na potah, totiz najprv hovorili, ze vymenia za rovnaku farbu, po 2 m volali, ze im concord odpisal, ze uz tu farbu nemaju, ze nech si vyberiem z novej kolekcie a to bolo tak pred mesiacom. Ako kocik budes mat svoj doma, len je otazka, kedy poslu z nemecka novy potah...aj ked podla mna uz ked tieto nase reklamacie poriesia, tak tie dalsie pojdu rychlo 😉
Ja ako som skusala podlozit to neo, dala som pod tu vlozku (v neu je taka ako aj vo fusione) najvacsiu osusku a je to skoro v rovine. Neo sa na podvozku neo da polohovat do 3 poloh, lezato, polosed a sed v oboch smeroch, napodvozku fusion som skusala len otocene ku mne a to ide do uplneho lahu a do 2 polosedov, uplne kolmy sed nejde, ale to podla mna nie je potrebne, ved ktore dieta sedi uplne rovno 😉

zrzuska
21. pro 2011

@mmacko no idem este po malu do skolky tak este oskusam ten buzz. ale nejde mi to do hlavy ze by sa s nim malo tak zle jazdit.
skoda ze som radsej nekupila tu sedacku neo. lebo podvozok fusion je genialny. fakt este aj teraz v snehu som ho tlacila skoro len prstami. ze uplne lahucko ide.

mmacko
21. pro 2011

@zrzuska presne, preto som ja to neo kupila, je to idealne riesenie. Fusion ma vela much, ale ja ne neho nedam dopustit, kazdy kto ho karuje si nevie tu lahkost riadenia vynachvalit 😉
Podla mna mas na tom buzze nieco pokazene, ked ti to zle ide. A preco nemas fusion? Chces na maleho vidiet?

zrzuska
21. pro 2011

@mmacko ano chcem na neho vidiet. strasne mi vadi ze na neho nevidim ☹
este som skusila jednu jazdu dnes s buzzom ked som sla po malu do skolky. zaaretovala som predne koliesko a zazrak 😝 😝 😝 siel super lahucko. lebo mne to ohromne vadilo ze mi furt do jednej strany utekal. vsak mala som trojkolky: jane slalom, buggster a boli superrrrr, akurat bebe confort high trek bol otrasny. ale na tych dvoch trojkolkach som nikdy nemala zaaretovane koliesko a sli super aj tak.
no neviem. keby nebol na mna chlap nasraty ze som dovliekla kocik mozno by mi to aj kukol 😝

mmacko
21. pro 2011

@zrzuska hehe, tak nech sa drahy "odrazi" a pozrie sa na to, podla mna to je nejak uvolnene alebo tak nejak. A aj si vystlala ten buzz?

zrzuska
22. pro 2011

@mmacko skusala som dat vankusik pod ritku ale nejako divne tam potom sedel 😝

mmacko
22. pro 2011

@zrzuska hmm, mozno ma iny sklon buzz ako to neo, v neu to je v pohode, skoro uplna rovina. Hod foto

zrzuska
22. pro 2011

@mmacko mozno nejako inak to vystlat. ten vankusik ako si tam sadol tak sa zmensil tym padom a sedel tam nejako krivo. 😝
ak nezabudnem v tomto zhone a stihnem tak to nafotim 😅

mmacko
22. pro 2011

@zrzuska oki, som zvedava.
ani mi nehovor o vianocnom zhone, u nas sice zhon nie je, ale uz mesiac si cela family prelievame bacily, teraz to chyta najmladsiu a opat mna (pred 2 tt som brala atb)....takze sviatky asi stravime doma namiesto u svokrovcov a na druhy den u nasich (a to ma tatko okruhle narodky ☹ )....

hamilka
22. pro 2011

@tanija133 dakujem jezisko 😎 uz mam plastenku doma......pekne vianoce zelame 😅

tanija133
22. pro 2011

@hamilka Super, a to som vcera az vecer posielala obycajne....Dobra rychlost.... 😉 Nech sluzi 😉 To je ten DMkovy.... 😉

kubaka
22. pro 2011

Zdravím, Když budete potřebovat doplňky na fusion, obraťte se k nám. spousta jich pasuje i na tento typ a najdete u nás to, co v základní výbavě kočárku není. 🙂 Třeba kryt na to igelitové obří okénko.

zuzkakorienok
22. pro 2011

Concordacky tak dnes som nahodila prvy den len sportovu cast fusion, tesila som sa ako male decko ze Samkovi nevadilo ze na mna nevidi. Hajal ako zarezany aj ked na neho svietilo slnko, lebo strieska este nema tuning. A neskutooooooocne lahko sa keruje tento kocik. Este aj po snehu som v pohode jednou rukou soferovala. To sa asi chudak kocik chcel ukazat v dobrom svetle aby som ho po tolkom pyskovani nedaj Boh nepredala. 🙂

zuzkakorienok
22. pro 2011

Poradte prosim. Asi pred tyzdnom som si vsimla ze sme stratili to jedno koliecko na aretovanie koliesok prednych (mozno som dade suchla kocik a odlomilo sa) . Ako to mam riesit? Bez neho neviem ovladat aretovanie a nechce sa mi to furt preklikavat drotikom. Mam to nahlasit ako reklamaciu (Pre deti BA predajna), alebo zajst do servisu (kde?) alebo sa to da niekde kupit? Vopred dakujem za rady.

mmacko
23. pro 2011

@zuzkakorienok skus to nahlasit do predeti, oni by ti mali objednat nove to aretacne koliesko. A ty to vyuzivas? Ja som asi v zivote nezaaretovala kolieska 😉

Super, ze sa ti paci sportak, s nim sa este lahsie karuje ako s vanickou 😉

mmacko
23. pro 2011

Ahojte partacky concordacky, zelam Vam krasne sviatky, rozziarene ocka drobcov a uspesny Novy rok 2012

majame
25. pro 2011

Ahojte..ponukam na predaj fusion vo farbe cherry v zaruke, neoprenova strieska.....ak by ste mali niektora zaujem kontaktujte ma...krasne vianoce

tinka_dany
29. pro 2011

@renisco jj taky mám dojem, že jen slyší concord a naskakují mi pupínky... 🙂 jinak neříkal nic extra...ale byl uplně překvapenej...prý co..? jak jako poslali?? A když jsem mu řekla, že zadarmo, tak to úplně nechápal.... 🙂)

ivana2909
30. pro 2011

žienky, viete mi zmerať šírku sedacej časti Fusion? ďakujem

lucula73
30. pro 2011

@ivana2909 samotná sedacia časť má asi 35cm,ale po boch je ešte voľnosť,a v mieste kde sa upevnuje mandlo,medzi tými umelohmotnými kúskami má 37cm......podľa mňa 🙂

ivana2909
30. pro 2011

@lucula73 dakujem

manila421
1. led 2012

Ahojte, baby kuknite prosim tuto link http://www.predeti.sk/travel-set-fusion-intense...

co myslite to je 2011 model? Leaf je nazov farby? nevolaju to pepper ? nerozumiem tomu, ci su 2 druhy tych vajicok?Intense a Ion?

Dakujem

lucula73
1. led 2012

@manila421 ja mám leaf 2010 a je zelený..podľa mňa tam je chyba,to malo byť chili alebo ten peper.....
a ion a intense sú autosedačky,vajíčka,tá intense je novšia 😉

manila421
2. led 2012

@lucula73 dakujem, som si myslela ze chili a peper je to iste...pepper je viac cervensia a chili -ako bordova?

lucula73
2. led 2012

@manila421 podľa mňa to je to isté,len v roku 2010 to bol chili a v 2011 peper 😕 ,aspoň si myslím,lebo viaceré farby premenovali,hoci ostali povodné.....teda vzhľadovo 🙂

manila421
2. led 2012

@lila69 no ale to dopredu nemozes vediet ci maly bude chciet byt v kociku alebo nie, kupim daku ostaru lacnu, ktoru nebudem vediet ani do auta napratat , zle sa mi bude s nim manipulovat a budem sa len jedovat...

manila421
2. led 2012

@lucula73 aha dakujem, som im tam napisala, ze ci ta akciova cena je na pepper alebo na leaf? som zvedava ci odpisu, by sa mi mozno aj pacil ten cerveny pre chalana...a cena je teda skvelaaaa, taku som este nevidela na cely set 2011..