Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

michaelaamartin
30. dub 2012

@renisco Ďakujem moc

mmacko
30. dub 2012

@michaelaamartin este maju celkovo concord vanicky aj vajicka vyhodu, ze z konstrukcie ich das dole jednou rukou, len jednym gombickom, co ine kociky maju dvomi a je to na houby 😉

@renisco valcime dobre....ziadny iny kocik na obzore...ja uz dobojujem s fusionom 😉
Kolesa mm vymyslel, ze nechame az ked budeme kocik predavat o 2 roky, aby sa tym zvysila cena 😉
Ty si dobra s tym gessikom 😀

renisco
30. dub 2012

@mmacko jj už si vzpomínám, že jsi to psala - nějak jsem na to pozapomněla. a myslíš, že ti to bude k něčemu? já bych ty kola buĎ nasadila, nebo prodala 😀

ani mi nemluv - už mi ten kočar fakt leze krkem... a to mi před chvílí vyfllusnul noťas. budu muset prodat další kočar 😀 😀 😀

mmacko
30. dub 2012

@renisco vies co, neviem, neriesim...nech je mm spokojny a je aj nieco "podla neho" na nasich kocikoch 😉

Snad rychlo predas ten britax...ja uz som sa zbavila vsetkeho, dnes som poslala este casual vajco a uz mam len fusion a golfac a finito...mm je happy, aj ked ideme s fusionom, tak si pochvaluje, ze toto je naj kocik 😀

...minule som bola s kamoskou pozerat kociky....taka som bola "premudrela"...ten predavac musel mat zo mna trosku nervy....ja by som takych zakaznikov nechcela, len takych, co "zeru" co ja poviem 😀 ...ale zas niektore veci som vedela lepsie ako on..co uz...mania sa prejavila 😀 😀 😀

blondi2
30. dub 2012

baby poradte prosim, chcem si kupit do fusiona podlozku pinkie, je lepsia s bocnicami alebo bez? viac sa mi paci s bocnicami. a aka farba by sa mi hodila do cerveno-cierneho fusiona? mame chlapceka, tak nejake chalanske alebo neutralne farby.

lucula73
30. dub 2012

@blondi2 ja mám s bočnicami vo fusione a je dobrá 😉

lucula73
30. dub 2012

@mmacko .ty si predala casual?som prehliadla,však na leto si ho chcela

renisco
30. dub 2012

@mmacko britax už nemám, paní si pro něj přijela v pátek a v neděli jsme se potkali v ZOO 😀 😀

blondi2
1. kvě 2012

@lucula73 tak objednam aj ja s bocnicami. a aku mas farbu? cierna sa mi paci, ale na leto asi nebude velmi vhodna. uvazujem o bezovej. no fakt neviem. zda sa mi, ze tam maju lepsi vyber pre dievcatka ako pre chalanov.

cutce
1. kvě 2012

@blondi2
@lucula73 holky to je super napad ta podlozka, o jakych bocnicich mluvite? Ja jsem nic takoveho nenasla 😖

pardon, uz jsem to nasla

lucula73
1. kvě 2012

@blondi2 neviem aký máš kočík,ja mám takú zelenkavú 😉
@cutce tu na foto to vidno,že tá podpožka je s takými bokmi po okrajoch 😉

manila421
2. kvě 2012

@renisco
@mnacko Ahojte kocky, potrebujem radu, boli sme s kocikom v Tatrach a sa mi zda ze kolieska su prilis tvrde na taky nerovny teren. Nebudu lepsie nafukovacie?ak hej, kde by som ich kupila? a to vsetky 4 sa daju vymenit ? tie zadne sa asi len naklikaju, tam to ide jednoducho to robim furt ked do auta pcham konstrukciu ale tie predne?

a este jedna otazka. vytaha slnko strechu na kociku?

manila421
2. kvě 2012

@lucula73 Ahoj, a nezavadzaju tam tie bocnice? lebo da sa kupit aj bez bocnic tato podlozka, tiez nad tym rozmyslam.

manila421
2. kvě 2012

@blondi2 presne maju lepsi vyber pre dievcata, neviem aku vyberiem ..ja celkom rozmyslam este nad touto: https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/69e7/pod... len neviem ze ci biela je dobry napad

lucula73
2. kvě 2012

@manila421 mne to nevadilo,ja som preto chcela bočnice,že ak malý zaspal a mal hlavu opretú o bok,tak aby sa opieral o podložku,nie poťah,tú ľahšie vyperiem 😉

lucula73
2. kvě 2012

@manila421 je krásna tá biela,ale teda absolut nepraktická 😒

manila421
2. kvě 2012

@lucula73 vidis to ma nenapadlo,ze sa o to moze opriet

manila421
2. kvě 2012

@lucula73
@renisco
@mnacko
Ja som dnes otrava co? potrebujem poradit, kedy ste deticky dai do sportiaku? maly je vo vanicke uz natesno akoze este mesiac a je nam mala vanicka, skoda tak dbre si tam pospinka, Som myslela ze Concord ma akoze velke vanicky neprerdpoklada som ze nam bude tak skoro mala.A le ked ho dam do sportiaku nebude tam utopeny? on nesedi, hlavku este poriadne nedrzi, no nezda sa mi to, no skusim co najdlhsie vydrzat v tej vanicke

lucula73
2. kvě 2012

@manila421 fúha,to koľko ti malý meria?
akurát kamoška chválila,že aká veľká jje tá vanička,malá mala 8 mesiacov a týždeň,keď preššli do šporťáka,ale tak závisí to od veľkosti mimi.....
ale myslím,že ešte zo 2 mesiace by ste mohli vydržať......to by bolo skoro na šporťák.....on ten šporťák je dosť široký a také malé dieťa čo nevie sedieť,tak sa ti može šmýkať po tej chrbtovej opierke do bokov,v zime je to lepšie,lebo aj malé dieťa ti fusak trochu pribrzdí,ale v lete nie.....
moj šiel ako 7 mesačný,na tej zmenšovacej podložke sa to celkom dalo,keď sa zošuchol tak som ho napravila 😀

renisco
2. kvě 2012

@manila421 nafukovací jdou jen zadní, přední vůbec.
já nevím - můj názor je ten, že kola na terén moc nepomůžou, že je na terén spíše potřeba odpružení. ten kočar bude drncat tak i tak, protože odpružení ty otřesy tlumí 100x víc.
nevím, jak se dodávají - jestli i s tou středovou osou, ale podle mě by měly... ta tyčka je zvlášť na obrázcích, ta se tam musí dosadit, ale jinak fakt nevím.
já už jsem nejednou slyšela, že ten neopren bledne (bylo to v několika inzerátech, že je stříška vybledlá), tak bych se bála, že vybledne. ale osobní zkušenost nemám a ani jsem žádný takový kočárek nepotkala...
ty máš vaničku transporter a ta je bohužel menší než třeba proton. já mezitím měla více kočárků, takže já malou dala do concordu sportáku dost pozdě, ale jestli nepostačí ta zmenšovací vložka, co je v kočárku, tak nevím, já bych si ušila dle svých představ - ha ha

manila421
2. kvě 2012

@lucula73 no maly mal naposledy 63 cm to bolo pred 3 tydnami, na bud tyzden uvidim kolko narastol, on sa narodil uz mal 55 cm 🙂
ale kaurat tu vravi renisco ze vanicka transporter a ta je bohužel menší než třeba proton
neviem aku vanicku ma tvoja kamoska, do 8 mesiacov bez sance v nej vydrzat ... a podla mna je aj uzka ta vanicka

lucula73
2. kvě 2012

@manila421 ona má proton 2010 😉
tak to ste fakt veľký od narodenia 😉

karlanov
2. kvě 2012

@manila421 my máme zadní nafukovací kola - kupovali jsme je před dovolenou na horách a jsme s nimi spokojení (i za tu cenu) - měli jsme je i s osičkami, ale myslím, že se prodávají i bez nich
je jasné, že odpružení by bylo lepší, ale i ty kola pomohou, přijde mi, že je ta jízda s kočárkem trochu "měkčí"

mmacko
2. kvě 2012

@manila421 ahoj, no je to este skoro na sportak, bude tam utopeny tym, ze je taky siroky. Aj sestra mala tuto trasporter a vydrzali do 3 mesiacov, ale to mali fusak a overal a aj v sportaku bol vo fusaku, cize bol v pohode a to ona ma jane sportak reverse, takze uzky. Protonky su lepsie, ze su velke. Ak bude malemu mala vanicka, mozno by som uvazovala o nejakej lacnej bazarovej protonke na 2-3 mesiace.....co myslis?
Podlozky su super vec, aj ked biela neviem neviem 😀

@lucula73 hej, casual som predala, mm na neho stale nadaval, tak som sa nastvala a do tyzdna bol prec...fusion je fusion 😀

manila421
2. kvě 2012

@karlanov kolko stoja take kolesa? ja by som ich chcela aj s osami to je to co vopcham do tej konstrukcie ak to spravne chapem.. a mas original Concord? ci to ake sa kupuju

@mnacko mne sa zda ze ty si tu spominala ze mas nafukovacie kolieska, kde si ich prosim ta kupila?

manila421
2. kvě 2012

@mmacko hej skoda tej farby bielej, maju ju aj ciernu ale tak ja mam cierny kocik takze to by som si nepomohla.
https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/5j4b/pod...

https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/nybs/pod...
a nasla som aj pekne farebne , ale zas sa mi zdaju drahe
http://www.originalbabyshop.eu/index.php?action...

no neviem uvidim :D

manila421
2. kvě 2012

@mmacko nemozem kupit novu vanicku, vsak ma manzel zachlosti :D vsak uvidim, Gregor rastie a rastie ale ak by sa nam podarilo aspon do jula vydrzat s tou vanickou. August uz som chcela dat sportak, lebo September ideme na dovolenku a to chcem aby siel uz v sportiaku tak aby si trochu nan aj zvykol.

mmacko
2. kvě 2012

@manila421 vsak nie novu, ale z bazaru som myslela tu vanicku, da sa aj za 60 e kupit protonka.
Tie farebne su fajn, ale velmi drahe, ja som za pinkie 😉

tanija133
2. kvě 2012

@manila421 skus vydrzat vo vanicke co najdlhsie....aj ked tam uz bude natesno, napriek tomu....Ja som mala tiez proton 2010 a maly bol velky a bol tam od oktobra do aprila....aj ked natesno vo fusaku, spinkal tam celu zimu najlepsie..... Ved ke duz bud euplne zle prejdi do sportaku, som zvedava co nan budes hovorit, lebo ja som dost nadavala od 6 do 12 mesiaca maleho, ako sa mi tam smykal, bol mu velky.....ved tam budes mat aj tu novorodenecku vlozku...a podlozk a sa mi paci aj ta biela...aj ked je citliva, ale maly ti aspon pol roke este nebude papat v sportaku a nezaspini sa ti az tak....Ja mam bezovy Fusion a a bezovu podlozku , a zacal mi ho az terza spinit maly v roku a pol... 😉

blondi2
2. kvě 2012

@manila421 ta biela podlozka nie je moc prakticka, ale ako pise @tanija133 maly ti v kociku zacne papat az tak o pol roka, tak zatial by to uslo. a ta cierna podlozka zase podla mna nie je vhodna na leto, ked aj kocik mas cierny, tak by to dost tahalo slnko.
My sme presli do sportaku, ked mal maly skoro 5 mesiacov a strasne som nan nadavala, lebo napriek tomu, ze nas maly bol vzdy vacsi ako ostatne deti v jeho veku, ale v tom kociku bol taky strateny. a este som na neho aj nevidela, no proste cele zle!!! 😠 ale teraz si uz velmi pochvalujem, ze je taky priestranny. este keby bol viac odpruzeny, tak je skoro dokonaly.

@lucula73 uplne krasny je ten kocik s tou podlozkou, aj bez nej samozrejme 🙂 ale ta podlozka to tak ozivi. ja mam kocik cierno cerveny, najviac by sa mi tam hodila cervena (aby to bolo tak dokonale zladene ako to mas ty), ale cervenu nechcem, lebo mam chlapceka, tak aby to uz nevyzeralo moc babsky. rozmyslam ze mozno bezova... co povies? alebo oranzova...ale to uz je asi zase babske 😒