Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

manila421
16. kvě 2012

@lucula73 mne to robilo od zaciatku ze ma prehadzuje so slovenskeho do ceskeho a musim login heslo zadavat ak chcem odpisat

lucula73
16. kvě 2012

@mmacko a zháňaš niečo?však čo sa bude malá voziť dva roky furt v tom istom?? 😀 😀

lucula73
16. kvě 2012

@manila421 no neviem odkedy to robí,ja som už na koníku od roku 2008 a nikdy to nerobilo,len teraaz posledný čas...

renisco
16. kvě 2012

@lucula73 jsem tu taky dlouho a začalo mi to dělat tak 3-4 týdny

manila421
16. kvě 2012

@renisco mne az teraz doslo ze to ty predavas, vsak? by som ju kupila od teba.

renisco
16. kvě 2012

@manila421 to není problém, jen nevím, jak se řeší platby. já jen jednou jedinkrát brala ze slovenska kočárek, ale měli jsme s paní stejnou banku, tak byl poplatek jen 6,-Kč.

mmacko
16. kvě 2012

@lucula73 hehe, vtipna 😉....no teraz pomaham vyberat kocik asi 3 kamoskam, tak mi vselico chodi hlavou, len neviem, ci by mi za fusionom nebolo luto. Paci sa mi aj ten jane muum, ale nevidela som ho nazivo, je aj super cena, okolo 290 e sportak....tak neviem. Sestru som teraz ukecala, nech preda svoj slalom reverse s vanickou tou malou a kupuje novy sportak novy nomad 😉
A celkom sa mi paci aj ten novy cam, ale tie sa aj tak nepredavaju len sportaky......vymyslania by bolo vela, ale asi zatial ostavam pri fusione

manila421
16. kvě 2012

@renisco aku mas banku ? ja mam CSOB

tilly
16. kvě 2012

@mmacko a sestra si nenechala vipa?

este jednu otazku baby... prejde do takeho toho minivytahu? lebo ja to nepotrebujem, ale ked davam maleho mame, ked som v robote, tak ho brava k mojej babke a ta byva v starom tehlaku s takym tym malinkym vytahom.... to boli prve vytahy v BA v sirsom centre...

renisco
16. kvě 2012

@manila421 SUPER - já taky!!!!!!!!!!! takže to bude bez velkého poplatku - jen klasických 6Kč u mě, nevím jak tu tebe

mmacko
16. kvě 2012

@tilly aaale, prosim ta, zamilovala sa do slaloma reverse, ako pekny, ale vana malinkata, v sportaku je uz teraz 10 mesacny bez fusaku LTT, v zime by musela aj tak menit a ona je nejak namotana na znacku Jane, tak nomad to isti.....ja jej ale stale hovorim, ze VIPko bol najlepsi....co uz

S vytahom ti neporadim, my nemam pre istotu ziadny vytah 😀

mmacko
16. kvě 2012

@manila421
@renisco co kupujes/predavas?

lucula73
16. kvě 2012

@tilly ako ťa tu sledujem a vidím,že koľko si mala kočíkov,tak,neviem,či stihne tvoja mama s fusionom tú babku aj ísť kuknúť 😀 😀 😀

lucula73
16. kvě 2012

@tilly ale vážne...zadné kolieska majú šírku 62cm...najlepšie odmerať 😉

manila421
16. kvě 2012

@mmacko renisco ma naviac doma tu tasku na kocik a tasku na plastenku, tak robime biznis 😅

tilly
16. kvě 2012

@lucula73 😀 😀 😀 😀 ale aaanoooo, ona je s nim casto, ked idem do prace, tak ho ma.... a vlastne ona ma nakopla hladat nieco ine, lebo s plikom sa jej zle chodi... ona je malicka (hlavne, ze ja mam 178cm), je jej to vysoko a nevie s golfkami manevrovat...

zmeriam pliko kolko ma

mmacko
16. kvě 2012

@tilly ty co mas vlastne aktualne doma? Pytam sa len zo zvedavosti 😉

tilly
16. kvě 2012

@mmacko len pliko a chariot... a kvoli chariotu nechcem drahy kocik, lebo ten stal vyse tisicky...

renisco
17. kvě 2012

@manila421 čoveče, já se tak bojím, aby se ti to líbilo 🤐 🤐
já pořád hledala nějaký organizer, který by se mi líbil... nakonec jsem narazila na tento, který by byl podle mých představ http://www.korunka.cz/tasky-prebalovaci/brio-or... ale je podle mě hodně drahý, tak jsem vyšpekulovala ten, co jsem ti poslala

manila421
17. kvě 2012

@renisco som si pozrela este raz fotky, vyzera skvelo, preco sa bojis, vsak je pekna ta taska...

evik13
18. kvě 2012

ahoj ma niekto na predaj slnečník concord vo farbe krypton?

mmacko
18. kvě 2012

ahojte baby, kamoska mi dala chrobaka do hlavy, ona je velmi narocna na vsetko a ze videla Jane muum nazivo a vyzera dobre....hmmm, musim ho ist kuk, ci sa neoplati vymenit za fusion, ma aj super cenu sportak okolo 290 e. Co si o tom myslite? Pisu, ze sirka sedacky je taka akurat, menej ako slalom (co je siroky ako fusion), ale urcite viac ako slalom reverse/unlimit..ale aj tak musim okuknut, ako nazivo a ze dlzka celeho sportaka 98, co je dost. Len ze strieska v lahu tiez malo kryje...hmmm.....musim ho ist kuk

renisco
18. kvě 2012

@mmacko znám zase holky, co je muum děsně zklamal 😀 😀

mmacko
18. kvě 2012

@renisco ach jo, hrozne s tebou 😀...oki, tak dam na teba, ale pozriet ho niekedy pojdem zo zvedavosti 😝
A v com sklamal? Na fore si ho chvalili, ale zas zatial ho ma malicko ludi. A nevies, preco je taky lacny? Ze sportak 290 e, ked napr nomad, slalom, fusion stoja cez 400?

renisco
18. kvě 2012

@mmacko já už nevím, v čem je zklamal. pro mě je nezajímavý, tak to jedním uchem tam a druhým ven...

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=399...
mě se na něm vůbec nelíbí bouda, ta je šílená...

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lawine/album...

mmacko
18. kvě 2012

@renisco fuha, to ma taku malu budu v lahu?????? Aj ta sedacka s 22 mesacnym nic moc....Ninka bola takto vo fusione a to ma o rok viac....takze fusion to isti....

renisco
18. kvě 2012

@mmacko co jsem vyčetla, tak sedačka na šířku 26cm a zádovka jen 42cm.
právě, ta bouda v lehu vůbec nekryje, taková vachlatá se mi zdá...

ale oproti fusionu bude malé všechno ...

mmacko
18. kvě 2012

@renisco Ako sedacka vyzera v pohode, ale ta strecha je fakt hrozna. A kolesa asi horsie ako na fusione, po prvej jazde ked su spinave vyzeraju ako 100 rocne....pozriet ho raz pojdem, ale za vymenu asi nestoji, uz len kvoli tej streche

mmacko
18. kvě 2012

@renisco Som zvedava na ten novy nomad, ale segra musi najprv predat svoj, az potom ma dovolene kupit ho 😀

renisco
18. kvě 2012

@mmacko já už sportáky moc nesleduju, jen sem tam, když na určitý přijde řeč