Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mravvcek
30. kvě 2012

ja ho budem chciet kupovat urcite,ale pohladam najprv v bazarikoch nejaky zachovaly 🙂 normalne ma chytil za srdce 😀

mmacko
30. kvě 2012

@veronka ked chces najpriestrannejsi, tak urcite fusion, ma bezkonkurencne najdlhsiu loznu plochu a pritom aj s 3 rocnym dietatom sa lahko karuje. Najlacnejsi je ako pisala tilly v predeti, sice starsia kolekcie, ale za cca 320 e.
Ja mam 3 rocnu a sem tam este vyzenie malicku z kocika 😀

tanija133
30. kvě 2012

@veronka co viem, tak naj cena momentalne je tuto... http://www.miminkovo.sk/kocik-concord-fusion-20... je to aj s taskou....alebo aj Brendon ma vzdy najsuper ceny...Ale mozno na tovjom mieste ked je maly uz taky velky, mozno aj zaanovny ojazdeny by ti stacil...ale ja chcem vzdy tiez vsetko nove.... 😉

veronka
30. kvě 2012

@tanija133
@mmacko v predeti maju za tu cenu uz iba vo farbe apple, chcem kupit novy, lebo uz by som ho chcela nechat aj pre druhe ked bude, a ta apple sa mi nehodi pre dievca

mmacko
30. kvě 2012

@veronka ta apple je podla mna univerzalna, pre dievca das na nu ruzovu podlozku a bude super. Ale ked chces nechat aj pre druhe, tak nova kolekcia je za naj cenu v tom miminkove aj s taskou, aj ked ta taska nestoji za vela.

renisco
30. kvě 2012

@mmacko já ten svůj šoupla do prodeje, ale pořád přemýšlím, že ho stahnu.
stejně nikoho ten kočar nezajímá, jen se všichni ptají, kde jsem vzala tu boudu 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
30. kvě 2012

@veronka tak potom ten concord asi,ak ti tolko spáva,ak by mu viseli v gt dve hodiny nohy,asi by to nebolo moc príjemné....a pozri,ak kúpiš nový,máš naň dva roky záruku,takže nakoniec žiade problém.... 😉

moka
30. kvě 2012

@veronka ja mam farbu bamboo, r. 2011. Kupovala som v predeti v NR a trojkombinacia (vanicka, vajicko ION, sportova cast) stala dokopy 660,- e.

lucula73
30. kvě 2012

@renisco 😀 😀 ..........tá buda musí zabrať,či nie...je super vymyslená 😉

@mmacko no mne sa teda do toho zeleného nehodí ružová podložka absolutne............akože farba može byť kludne pre dievčatko,ale by som dala iné doplnky....ale neviem aké 😀 😕

renisco
30. kvě 2012

@veronka pokusím se. já si právě myslím, že ten GT už by mohl úplně stačit, ale ty tři kola mi vadí....

renisco
30. kvě 2012

@lucula73 ta nezabírá, každý chce tu boudu samotnou...

moka
30. kvě 2012

Mam na vas prosbu. Ja som momentalne s mojim Concordom spokojna, lenze... Jakubko bude mat surodenca. Vychadza to na koniec novembra, t.j. rozdiel medzi drobcami bude cca 19-20 mesiacov. Myslim, ze starsi este bude v tom veku potrebovat kocik. Neviem, co teraz urobit. Kupovat surodenecky kocik sa mi zda na tych par mesiacov zbytocne (aj tak v zime nebudeme chodit na nejake dlhe prechadzky). Rozmyslam nad pridavnym sedatkom, ale neviem, ci je to kompatibilne s Concordom. Co poradite?? S Concordom sa mi teda vobec nechce rozlucit ☹

veronka
30. kvě 2012

@lucula73
@mmacko
@moka nasla som este tento eshop http://www.poruke.sk/produkt/sportove/concord_d...

Niekde som citala, ze na concordoch moc blednu potahy od slnka, je to pravda? Ak to tak nie je, tak by som brala urcite graphite

lucula73
30. kvě 2012

@veronka ten je tiež pekný,tam sa ti hodí ružové všetko 🙂
ja si nemyslím,že bledne poťah...aspoň ja som nemala........... 😉

mmacko
30. kvě 2012

@veronka no to sa ti viac oplati za 399 e v miminkove aj s taskou. No praveze podla mna potah nebledne. O tom som este nepocula a to mame asi 3-4 kamosky fusion a nikomu nebledol.
@moka u nas mala jedna to pridavne sedatko na fusione, takze bude sediet. Ja mam skejt a aj to je fajn, ale ja mam vacsi rozdiel, pre 1,5 rocne dieta to asi nebude stacit....hmm, neviem co ti poradit, jedine asi to sedatko, ale ked ti aj starsie bude chciet spat, tak to neriesi.... 😢

moka
30. kvě 2012

@veronka ja by som tiez brala ten graphite. Do toho lahko zladis aj doplnky pre dievcatko. Ked sme kupovali kocik my, tak mali uz iba bamboo a chilly 2010. Aha, teraz pozeram, ze som Ti zle napisala, mame r. 2010.

veronka
30. kvě 2012

@moka ja som si domyslela 🙂
@mmacko
@lucula73 takze farbu už máme vybratú, už len predať ten, čo mám, trošku došetriť a kúpiť fusion 🙂

veronka
30. kvě 2012
moka
30. kvě 2012

@mmacko budem musiet porozmyslat, co na tych par mesiacov. Je pravda, ze v pridavnom sedatku sa nevyspi, iba zvezie, ked nebude vladat. Fusionu sa vzdat nechcem, dufam, ze aj pre druhe babo este posluzi 🙂

tanija133
30. kvě 2012

@veronka mne sa viac paci s tou ciernou konstrukciou, je to take zaujimave.......
@moka mne to sedatko pride nepohodlne, ale chapem ze chces iba Fusion...nejake kamaratky spominali ze surodenecke su super Baby jogger city select...a da sa z toho spravit aj mono.... 😉

lucula73
31. kvě 2012

@moka ja som tiež videla to prídavné sedátko,mne to teda moc pohodlné neprišlo,ale na zvezenie isto postačí.......
a @tanija133 dobre poradila,ten city select pre dve deti je super kočík,je fakt priestranný,nie sú tam stlačení a keď nepotrebuješ ,tak z neho urobíš jeen kočík,kamoška ho mala a nevedela si vynachváliť 😉

mmacko
31. kvě 2012

@moka este z tych surodeneckych su Britax b dual, to je z tych lacnejsich a z tych drahych je to bugaboo donkey....oba sa daju aj ako mono potom pouzit

moka
31. kvě 2012

@tanija133
@lucula73
@mmacko dakujem vam baby za rady. Pocula som, ze Baby jogger city select je dobry. Videla som zatial iba na foto, nazivo nie. Musime to popozerat a vyskusat niekde. Pridavne sedatko je asi fakt krajne riesenie... Ale co ja viem, ci mi maly bude chciet v zime este vobec chciet sediet v kociku? To sa asi ukaze, ked zacne samostatne behat, co ocakavame kazdu chvilu. Mozno keby sa mi podaril ten surodenecky kupit v bazari, Fusion by som si nechala a potom sa k nemu opat vratila.

mmacko
31. kvě 2012

@moka no popozeraj bazare, kamoske sa tak podarilo kupit surodenecky phil and teds za 50 e a este jej ho aj doviezli 😀 ,,,niekedy aj motyka vystreli....asi budes potrebovat surodenecky, ale zalezi na dietati, moja 3 rocna by sa doteraz vozila keby nemala sestricku 😀

bamarama82
31. kvě 2012

Kocky-stalice z temy fusion, tak len davam info, ze dnes som dostala novy potah a aj striesku z Nemecka v ramci reklamacie tej dierky co sa mi predrala na 2010 zo such.zipsu. AGS sport servisuje len u nich zakupene takze som mala u nich smolu, a z Nemecka mi bezplatne poslali vseeeetko nove!!!! tak som happy grapy

tanija133
31. kvě 2012

@moka mas cas, ale tiez si mylsim ze budes potrebovat surodencky.....moj ma 19 mes, ked nevedel chodit nechcel byt v kociku, a odkedy chodi aj v kociku posedi, a v zime uplne najradsej, ked je taky zababuseny....a ked budes chodit kocikovat mimi, starsi sa urcite rad povozi v pohodlcku....este bude dost maly... 😉 ale jasne je to na tebe..... 😉

@bamarama82 super , dorbe vediet..a akej farby mas novy potah?

karinka2105
31. kvě 2012

noo nasa od 20 chodi bez kocika a vsade,iked niekedy to bolo odrzkuu,ale tak vydrzali smee...
ale s dvomo detmi bych si netruflaa a ten surodenecky riesila

renisco
31. kvě 2012

BJ city mini GT mě vůbec nenadchnul 😠

veronka
31. kvě 2012

@renisco ako je to možné? 😀 veď je taký vychvaľovaný 😠

renisco
31. kvě 2012

@veronka ta bouda je nedořešená - sice krásně kryje, ale když se sklopí k opěrce, tak už malé dere hlavu, a to nemá ještě ani 2 roky. je celkově posazený hodně vysoko, i sezení je výš a na to já nějak nejsem zvyklá... narovinu - gesslein F4 buggy je pro mě lepší...