Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

veronka
29. čer 2012

@mmacko neblednu vam potahy? lebo na bazaroch su niektore hrozne vyblednute

koniarova
30. čer 2012

@veronka Od kolekcie 2009, ja mám smolu, musím to celé oprať vo vani. Inak to nepôjde. 😉

orovka
30. čer 2012

@veronka mne vybledol 😠

lucula73
30. čer 2012

@orovka fakt?ale ty ho používaš už dosť dlho asi,lebo ja som ho vobec nemala vyblednutý,ale je pravda,že v lete som ho takmer nepoužívala 🙂

manila421
30. čer 2012

Myslite ze je este maluy do sportiaku? skoda toho pololahu, vsak? 😖

orovka
30. čer 2012

@lucula73 hej vybledol. Ja ho používam vkuse 2roky a 4mesiace. No vybledla mi hlavne tá časť pod nožičkami a poťah na madlo, kde je nánožník, ale to som dala dole a teraz to už nepoužívam.

orovka
30. čer 2012

@manila421 vôbec nieje malý do šporťáku. Ja malého tiež už vozím v šporťáku, lebo do vaničky mi nevojde a má tak isto mesiačikov ako tvoj. 😉

vesmot
1. črc 2012

Ahoj holky, poradte prosim, jestli ke sportaku Concord Fusion pasuje jiny nez tento originalni stupinek http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1192. DIky moc.

manila421
1. črc 2012

@orovka Ahoj, prosim ta , dnes sme boli na dlhej prechadzke uz v sportiaku, ale mne sa zdaz e malemu sa tam zle spi, ze je taky zlmeny, pada mu hlavka. nevies mi poradit daku podlozku co by pomohla ze by si hlavku oprel, ten vch je vemi siroky, aj ked tam mam akoze tu novorodenecku vlozku , tak to vlaju sa mi zda.

@renisco
@mnacko -ahojte neviete mi prosim nahodou poradit ako vyriesim tu padajucu hlavku?

orovka
1. črc 2012

@manila421 ahoj, to ti asi neporadím. Ja tam mám malého len doma, lebo von chodím so súrodeneckým a keď idem do mesta, tak ešte sedí vo vajíčku. Mne sa tam šúcha celý ako keby do boku, ale je spokojný. Ale ja ho nepripútavam ešte. Teraz ma napadlo že či by si nemala skúsiť nejaký vankúšik ako do autosedačky, aby nepadala hlávka. 😉

orovka
1. črc 2012

@vesmot myslím, že @mmacko tu raz písala,že má tento http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/1020... takže mal by sedieť a aj cena je lepšia

manila421
2. črc 2012

@orovka no mne skor toto padlo do oka http://www.originalbabyshop.eu/snuzzler-ochrann...
len ci sa nebude jedovat ze hlavku na bok nebude moct otocit.

lulaband
2. črc 2012

Vcera mi dosiel kocik Concord Fusion Travel set 2012....Len ta vanicka sa mi zda velmi mala a uzka..ake mate skusenosti s touto vanickou?
Dakujem krasne

mmacko
2. črc 2012

@manila421 ahoj Alex, daj kocik do uplneho lahu.....ten popruh, s ktorym sa polohuje len zapni na ten cvok a na na to pripni tie cvoky a tym pojde kocik do lahu a malemu nebude padat hlavka. Len tym, ze mas este 2011 (2012 to uz nerobi), tak ti asi strieska skoci o 1 stupen dozadu, ale ty mas tusim clonu, tak to je ok......ALEBo poriesit neo 😉
V tom vankusiku sa ti bude potit v tychto horkach a bude nervozny.

@lulaband no dobra sprava je,ze sportak 2012 je superny, to co mali do 2011 chyby, tak to uz ma opravene (padajuca strecha), ale ta vanicka nic moc....segra ju mala a vydrzali do 3 mesiacov tam ked je fusak, v lete ti vydrzi tak do 4-5 tich mesiacov, podla velkosti babetka.....ja vsetkym odporucam, aby si kupili sportak uz 2012 a dokupili vanicku este proton zo starej kolekcie (su aj na bazaroch aj nove) alebo jane capazo vanicku, co je to iste....

orovka
2. črc 2012

@manila421 zdá sa mi že to by mu už bolo malé, lebo tvoj je riadne veľký. 🙂

lulaband
2. črc 2012

dakujem...len skoda, ze uz mam vanicku doma :( v predajni ma presvedcili ze to vsetky su take male a ze maly sa v pohode zmesti...tak len duat, ze sa nejak zmestime a rychlo prejdeme na sportak....no najhorsie je, ze maly sa narodi na konca augusta, t.j. budem ho musiet strcit aj do fusaku :( este raz dakujem...resp. mam este jednu otazku, co s tymi popruhmi co su tam namontovane, ze sa vanicka da vyuzivat aj ako autosedacka....sa mi zda ze aj ked to schovam, maleho to bude tlacit

mmacko
2. črc 2012

@lulaband daj do vanicky nejaku podlozku, alebo bavlnenu decku, nebude ho to tlacit. No predtym boli concordove vanicky velke, ale tieto spravili hrozne malicke, neviem, preco ked uz sportak je perfektny.....
Nevyhoda je, ze ked je mala vanicka, tak ide babo skoro do sportaku a vo fusione na neho nevidis....

Baby, segra asi bude predavat fusion 3 kombi: Sportak 2012 zeleny aj s taskou pouzivany necely mesiac na striedacku s dalsimi dvoma kocikmi, takze skoro vobec, ma uz tie nove krasne kolesa, ide do uplneho lahu a strecha nepada. Vanicka je nova, este zabalena Jane capazo ( to je taka ako protonka velka, o dost vacsia ako su tieto nove) v riflovom dizajne, ma dokonca aj zabudovanu hudbu a
vajicko je jane strata zelene pouzite asi 5 krat. Je k tomu aj taska origos zelena concordova......segre nesadol, ona tuzi po bgb, len ja som ju ukecala na fusiona 😕
Info dam v IP 😉

lulaband
2. črc 2012

@mmacko - dakujem za radu..sa aj trosku hnevam za to, bo bol dost drahy ten kocik...nieco vymyslim..hlavne aby sa malemu pacilo a nebola mu zima..
a neviete mi poradit nejaku podlozku do tejto konkretnej vanicky?

lulaband
2. črc 2012

Neviete ktora podlozka pasuje do vanicky concord sleeper 2012....som na stranke pinkie.cz a neviem si vybrat..dakujeeeeeeeeeeeeeeeem

patuska2011
2. črc 2012

@lulaband ...čo sa týka tých popruhov ja som to mala zastrčené na boku po oboch stranách....tiež som sa bála aby to malú netlačilo...

renisco
2. črc 2012

@manila421 mě toho moc nenapadá, ale tu vložku v tom odkazu bych nekupovala. to mi připadne pro menší děti než je tvůj drobek.
ono by stačilo pouze něco pod hlavičku - podhlavníček, nebo vložku s podhlavníčkem ...
toho tučnáka ne, ten by ho pod hlavičkou tlačil, myslím spíše něco takového - pohledám na ukázku odkaz....

luna13
2. črc 2012

ja mam concord fusion a nedam dopustit na neho bol to uzastny kocik hlboka vanicka super lahucky krasne manipulovatelny skladny do auta krasne drzal teplucko a to sa v hlbokej vanicke nasa mala vozila do sedem mesiacov potom sme presli na sportovu cast co nam sluzi doteraz a je to super na spinkanie pohodlne strieska odopinatelna slnecna clona super akurat co nam nestacilo bpol ten zabudovany nanoznik ale to som vyriesila kupila som nanoznik na jane a ten pasuje super 🙂inak spokojnost nadovsetko 🙂

luna13
2. črc 2012

No este podotykam my mame model 2010 2011 novy sa mi zdal moc maluskavy co sa tyka vanicky neviem mozno ocny klam🙂

manila421
2. črc 2012

@luna13 ahoj aku clonu slnecnu mas? a chcelo ti babo spinkat v tom pololahu? maly sa vozi druhy den v sportiaku a dako sa mi nezda ten pololah.
a mas pravdu ta vanicka 2011 je dost mala, mam ju doma 😖 a nanoznik si kde objednala prosim ta.

manila421
2. črc 2012

@mmacko ahoj ja ti nerozumiem co mam spravit, nevies mi to nafotit a podla fotky to zmontujem? no potrebovala by som to nizsie, maly je tam velmi pokruteny, skoda keby som bola vedela ze 2012 ide do lahu kupila by som ten, vsak v tom case to bol rozdiel 100 eur a vanicku som mohla 2010 kupit, to nic 😅 teraz to len domysliet aby to bolo v lahu.
ja som sa pozrela tebe na fotky, a ty to mas uplne inak zapojene aj na boku, nemas to prevlecene tie 2 popruhy cez strechu. neviem ci sa spravne vyjadrim ty mas tu vnutornu vlozku cez striesku ja opacne.

manila421
2. črc 2012

@mmacko
vidis ako mam ten bok, mam to zle?

manila421
2. črc 2012

@renisco dakujem, no mnacko vravi ze ak to dako premontujem mozno by to slo aj do lahu dat. 😕
ozaj a kupila som tu slnecnu clonu dooky, a som spokojna, sa mi to pacilo najviac. a ked buba komplet to zrolujem a maly ma klud a nesvieti nanho.

orovka
2. črc 2012

@manila421 ja som ti to odfotila ako to mám ja, len som odopla cvoky, aby to bolo lepšie vidieť. myslím, že aj mmacko to tak má.