Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

orovka
18. kvě 2010

Talinka vidno to, len ja ten horný nemám zapnutý. Ale ja neviem či to tak má byť....to som si len domyslela. Načo by potom v tej strieške boli tie dva otvory??? 😕

talinka
18. kvě 2010

orovka, uz sme to s drahym pozreli to zapinanie...ukazal mi to, videla som tie diery v strieske,ale nejak som na ne zabudla a som ani nevedela, ze naco tam su..ale ked mi to tak zapol nesla mi strieska tak dole ako mi ide...takze nechavam si to zapnute takto a nie cez striesku, uz som tak zvyknuta... 😉

talinka
18. kvě 2010

orovka,tak to teda ani ja neviem ako to teda ma byt spravne 😅

talinka
18. kvě 2010

ale ked sme zapli cez striesku...nesla mi tak dole myslim dopredu..,lebo mi to ten pas drzal...neviem co horne nemas zapnute,prosim objasnit ... 😀

orovka
18. kvě 2010

😀 😀 😀 myslela som ten horný cvok, že nemám zapnutý. A ja som sa čudovala, že ako tebe môže ísť tá strieška tak dopredu a mne nie, keď máme rovnaký model 2010. 😕 🙂 A ty si to nemala zapnuté cez striešku. A ja som stále narábala s tými cvokmi......odopínala, štelovala ,zapínala. Teraz to spravím tak ako ty a bude to OK. 😉

lucula73
18. kvě 2010

no babenky,ale ste toho popísali....no ak si ho ja raz kúpim,kto mi poradí s tými vášmi vylepšovákmi? 😀

talinka - pochopila som ako,síce som si skoro vykrútila krk,ale dalo sa 😀 😀

jajulaa
18. kvě 2010

Baby, no vraj po správnosti by to malo byť tak zapnuté ako to má Talinka, ale ked som sa pozerala na predajni, tak každý kočík to má inak.
Ja to mám tiež pretiahnuté cez tú striešku a preto mi nejde moc do ľahu, pretože mne sa to takto moc nepáčilo a aj tá strieška sa mi zdala taká labilná, tak rozstrasená. Malý síce nie je v ľahu, ale nevadí mu to a vyspí mi tam aj dve hoďky.
Ja som si inak kúpila tiež 2010 pred 3 týždňami, tiež ten leaf a dokúpila som si do neho podložku z casual play. Pretože sa mi zdal taký smutný, takto je to v pohode.
A prišla mi už aj tá slnečná clona a super je. Nafotím a hodím to sem, len neviete mi poradiť aké majú byť veľké fotky, ešte som tu žiadne nevkladala.

lucula73
18. kvě 2010

jajula ahoj..
fotky by ti malo zobrať akekolvek....a nemala si ty chilli?či to ti vymenili z tej reklamácie....

talinka
18. kvě 2010

orovka, 😀 😀 😀 no vidis a nakoniec sme to zmakli....no daj si to tak ,mne to tak vyhovuje viac...aspon si myslim, sice nie je ta strieska potom taka napnuta,ale mne to neva,lebo bud ju mam uplne stiahnutu alebo danu dole..

lucula,nemboj,poradime so zlepsovakmi 😉

jajulaa, zeby som to mala ja dobre zapnute? neverim 😀 prisiel ti taky smutny? ☹ mne ani nie, ved tie zlte pasy ho ozivuju a to krasne dieta v nom, nie? 🙂 ale mohla by si odfotit tu funny podlozku,nech sa aj my pokochame,ako to vyzera....mozno aj ja prikoupiiim 😉 a fotky mozes sem pridat k prispevku ake chces,uz netreba zmensovat nastastieeee 🙂

bredmax
18. kvě 2010

teda vy jste toho nakecaly 😀

když jsem kupovala ,taky jsem se rozmíšlela jestli 2008 či 2009,ale mě se zdála lepší,hezčí barevně 2009 a zatím spokojenost,cena sice velká (mám celý set) ale nelituju 🙂

do sporťáku brzo půjde,tak jsem zvědavá,jak ho dáme dohromady 😀 a už mám objednanou taky vložku,tak až jí budem mít a postavím sporťák,hodím foto 🙂
já se nějak nemůžu rozlouči s hlub korbou,ale Adrianka se mi na ní brzo už vyprdne 😝

deina
19. kvě 2010

Baby, ze Concord nevyraba alebo teda nedava k vanickam sietku proti hmyzu?

lucula73
19. kvě 2010

a to aké podložky myslíte,nejaké farebné? 😕

jajulaa
19. kvě 2010

No kočík sa ešte reklamuje, ešte sa čaká na nové kolesá.
A potom ho predám, ak by mal niekto záujem, tak za 320 eur, ale vlastne predávam celý komplet, nová vanička a autosedačka ion vo farbe lotus a ešte mamabag 😉 . Vlastne športová časť používaná 3 týždne, kolesá nové a konštrukcia používaná 7 mesiacov.
No a my sme kúpili nový 😀 😀 😀 , nemali sme náhradný kočík, len taký požičaný a to bola hrôza, tak sme sa takto rozhodli.
Už by som si v živote nekúpila nič väčšie v Poľsku, úplne hrozný prístup a nič nemôžme, katastrofa ☹ ☹ .
No a po 3 týždňovom hrabaní sa po nete som zistila, že concord je fakt bezkonkurečný, tak preto sme išli do neho znova.
Poobede skúsim odfotiť a potom hodím foto.

talinka
19. kvě 2010

deina, my mame sice len sportak,ale sietku nie, ale sak kupim nejaku univerzalnu, stoji par eur 😉

mmacko
19. kvě 2010

V Alltoys maju fajnu sietku, dost velku na vsetky kociky, stoji do 5 eur 😉

deina
19. kvě 2010

Ja len, ci neexistuje nejaka specialna na vanicku, lebo som nedavno predala vanicku a ze sietka tam chyba. Tak som sa hned sla kuknut na ich stranku, ze aka sietka, ze oni sietku nevyrabaju...

talinka
19. kvě 2010

aha, tak asi mali mylne informacie 😉 napr. v JANE som mala zabudovanu vo vanicke hore na strieske sietku proti hmyzu

talinka
19. kvě 2010

mmacko, ja som kupovala v Peg Perego v Auparku minuly rok este a stala mozno 4 eura...tiez univerzalna

talinka
19. kvě 2010

jajulaaa, ostala verna concordu 😉 a predavas za super cenu,ked celu kombinaciu 😉

deina
19. kvě 2010

Ano, potom mi volal ten chlapik, ze v Jane to tak je, ze preto sa pomylil.

A mne prislo taaak luto, ked som tu vanicku odovzdala, obe deticky mi v nej vyrastli, uz nemam doma male babatko. 😔 🙂

jajulaa
19. kvě 2010

Talinka, to len za šporťák 😀 😀 😀 .
To by som riadne prerobila 🙂 .
Inak ja som si kúpila originál concord, je nádherná, fakt to vyzerá veľmi super, ale stála 30 éééčiek, au-au.

talinka
19. kvě 2010

jajulaaaa, tak je to, sami to veru nezdalo, to by si riadne prerobila...ale aj za sportak fajn cena ...co sietka proti hmyzu za 30??? au au a naco? co moze byt na sietke nadherne ? 😀

talinka
19. kvě 2010

"sami" je samozrejme oddelene ... 😀

jajulaa
19. kvě 2010

Počkaj ked hodím foto chi-chi-chi.
No tiež teraz nato pozerám, že som to asi prehnala, ale čo už.

mmacko
19. kvě 2010

Baby, chcela by som kupit tasku concord mamabag, pripadne casualplay maxi bag. Nepredavate niektora za rozumnu cenu?

talinka
19. kvě 2010

jajulaaa, tak to som zvedava 😀 😀 😀 no ja som radsej ticho, ja som tiez uz neraz vselico prehnala co sa tyka nakupov 😝

orovka
19. kvě 2010

Uff jajula, tiež som sa zľakla, že za akú cenu predávaš komplet 😀 .
bredmax, tak to ti tam malá dosť dlho vydržala v tej vaničke, veď čo som čítala, tak všade baby písali, že tak do 4 mes. 😉
Ja som tiež pozerala sieťky na kočík a natrafila som na bumbleride s takými včielkami, ale sa mi to tiež zdalo veľa za sieťku dať 12eur, keď obyčajnú kúpim za 4.

talinka
19. kvě 2010

booooze, co uz oni nevymyslia sietku s vcielkami 😀

cerkris
19. kvě 2010

baby ja som tu pýtala radu lebo mi opierka padala mám concord 2008 , ale nakoniec mi bolo poradené, a zistili sme, že mám zle upevnené tie pásy na opierke takže nič nepadá,
bobket, my sme si písali cez Ip jané slalom trojkolka je super aj v zime to mám checknuté, len concord nemám tak som zvedavá na budúcu zimu, inak baba čo mi predávala concord mi povedala, že v zime proste išla po snehhu a ani si nevšimla, že predné kolieska sa jej kvôli snehu netočia, ale kočík išiel tak neviem čo to bude za haluz v zime

talinka
19. kvě 2010

cerkris, concord je aj v snehu v pohodicke 😉 aj ked som sice moc nepochopila, ako to ta baba myslela...