Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
13. črc 2010

@mmacko a keby sa tá strieška 2008 nechala len tak volne pod tou chrbtovou opierkou,to by nešlo?však sa to nemusí zapínať....mne to in ak nevadí,keď chcem ,tak sa kuknem,ale začal hundrať moj mm 😠 ,hoci ide s malým von tak raz do týždňa 😝

mmacko
13. črc 2010

Lucula neviem, ako by to vyzeralo. Lebo ta 2008 strecha mala aj kopec cvokov na pripnutie. A aby malemu nefukalo keby nemal tu strechu na konci loznej plochy pripnutu. A to nehovorim, ze to bola uplne ina latka, tak neviem, ako by to vyzeralo 😕
Naozaj, podla mna skus pohladat sikovnu krajcirku, zvlec svoju strechu z konstrukcie a daj podla toho usit taku istu strechu s oknom.

Kupodivu, mojmu manzelovi to nevadi, ale to bude tym, ze malo chodi s kocikom a ked, tak mala uz stale sedi, takze stale o nej vieme 😉

orovka
13. črc 2010

Baby ako tak čítam, zase riešite tie striešky 😀 😀 😀
Lucula podľa mňa by tá strieška mohla byť len voľne spustená pod chrbtovou opierkou, ale problém je v tom, že tá opierka 2010 je dlhšia o 12cm ako tu už niekto písal.Tak neviem či by to sedelo na dĺžku.

mmacko
14. črc 2010

tanija133, este som nasla super cenu na farbu zltu a tmavu na obaby.de
Dovoz maju zevraj za 10 eur (ale dala by som si to prelozit niekym, kto vie po nemecky), dovoz zevraj tyzden a stoji tam cely set fusion 638 eur.

mmacko
14. črc 2010

Tanija133, a ta zlta je nadherna, videla som ju nazivo, krasa, aj ta vanicka 😀

lucula73
14. črc 2010

ja som si dnes objednala podložku-opičkovú 😀 ,keď príde,odfotím 😉

adulik76
14. črc 2010

čaute, ja mám doma tiež kočík concord fusion travel set, kupovala som si ho cez net na www.avapro.sk, dali mi zľavu 40 eur a ani poštovné som neplatila. Fakt super.

mmacko
14. črc 2010

Lucula, aku farbu si si objednala tej podlozky? Ta opickova je krasna, stale ju obdivujem v nasom kociku.

Adulik, kolko ta nakoniec vysiel?

talinka
14. črc 2010

@lucula73 este raz...tu podlozku si si objednavala cez MMB ,,,cez tu teaterku? ci zle si pamatam? viem , ze som sa to tu uz pytala, no nechce sa mi hladat a mam ulozeny len link na nu,ale tam opicku nevidim 😅

evicka1
14. črc 2010

ahoj kocky
predavam skvel kociarik concord tak kuk do albika. na cene sa vieme dohodnut 😉

adulik76
15. črc 2010

@mmacko platila som 760 eur, doviezli mi to priamo domov a mala som pokoj.

lucula73
15. črc 2010

@talinka ,ano objednla som cez mmb...teaterka sa volá...ale má ju v albume na českom mmb...platila som normálne na SK na účet v Tatrabanke

@mmacko -také ako máš ty,už nebude mať,lebo že sú veľmi náročné na výrobu...teraz sú opičky všety čierne a podklad si možeš vybrať.....ja som vybrala zelenkavý 😉

lucula73
15. črc 2010

@talinka otvor si ju tu na SK,tam má aj uvedené ID na českom mmb..podľa toho ju nájdeš...a opičku pridala len včera,lebo neboli,tak ak si aj kukala,nemohla si ju vidieť 😉

ludmilka
15. črc 2010

Baby, prosim, zhanam pre kamosku korbu Proton z kolekcie 2008 v oranzovej farbe za rozumnu cenu a v dobrom stave, kludne v CR alebo SR. Nebudete niekto predavat? Termin ma v decembri, takze nie je to nejak akutne, ale ak by niekto v tom case mal v plane predavat, tak mi prosim napiste do IP. Dakujem 🙂

talinka
15. črc 2010

@lucula73 dakujem krasne 😉

ludmilka
15. črc 2010

@mmacko dakujem 😵

tanija133
15. črc 2010

@mmacko ahoj, no nasla som to an obaby, ta cena je fakt zaujimva, ale ta zlta je taka ostra, ja by som aj tak najradsej tu bezovu, je taky univerzalny a elegos....ja skusim toho madara, a ked to nevyjde , tak aj to je zaujimave co pisala adulik 76 na www.avapro.sk za 760, alebo Brendon za 770, a bude pokoj

mmacko
15. črc 2010

Tanija, ta zlta je nadherna, ja som najma do tej vanicky paf. A aj sportak je krasny, ten ma tusim tu aj Lucula aj Talinka. A ja som minule videla nazivo tu vanicku, je nadherna. Ale je to samozrejme na tebe 😉

talinka
15. črc 2010

@tanija133 ano aj ja si myslim, to co mmacko 🙂 zlta resp. leaf je krasny,lebo je zivy, pre mna je ten bezovy taky nudny a nevyrazny,ale tak je to zas vec vkusu, ved by to aj bolo strasne,keby sme mali vsetky rovnake kociky 😀 😀 vyber si taky, po ktorom ti srdiecko pisti a ten bude ten spravny 😉

zrzuska
18. črc 2010

ahojte.

ja spekulujem nad condordom. uz sme vyskusali viac kocikov a stale hladam nieco podobne k jane slalom. toto podla videi na nette mi pride presne ten styl. samozrejme je to ine ale mi to pripomina. do jane uz nechcem ist lebo naposledy som kupila novy a nejaky vadny bol. tak sa bojim uz.
ale concord sa mi vzdy pacil 🙂

len prosim vas tie farby ma zaujimaju tychto novych kocikov. ja rozmyslam nad tou zelenou. nemate ho niekto, ze by som videla real fotku??? 😅

lucula73
18. črc 2010

@zrzuska ja ho mám..ak chceš,pošli mi do IP mail a pošlem ti foto,alebo ak ti stačí,možem hodiť aj sem takú malú foto.. 😉

lucula73
18. črc 2010

zrzuska - ale ja mám len šporťák,neviem čo si chcela 😉

zrzuska
18. črc 2010

@lucula73 mas IP 😉 hej sportak aj ja chcem iba 🙂 vanicku by som si dokupovala az ked budeme dakedy cakat druhe a to uz podla pohlavia aj vajicko. cize teraz ma zaujima iba sportak lebo ten mi mala este vyuzije.
a este ma zaujima ta strieska. mozes mi to nejako detailne odfotit? ak sa ti chce. kamoska mi vravela zevraj tieto nove concordy maju nejaku tu striesku tenucku. ze nevie ako sa to sprava ked fuka vetrisko. 😕 aka je ta strieska?

lucula73
18. črc 2010

@zrzuska pošlem ti keď malý zaspí,nedá sa mi teraz 😉

zrzuska
18. črc 2010

@lucula73 dikes luci.
a mas vlastne tento? :
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/... ten leaf?

lucula73
18. črc 2010

@zrzuska ano,už som ti to poslala... 😉

zrzuska
18. črc 2010

@lucula73 dakujem ti. odpisala som ti cez mail 😉 🙂

tanija133
18. črc 2010

@talinka ja predsa len ten bezovy, s ami paci najviac, ale hned druhy by bol ten zlty.... 😉

talinka
19. črc 2010

@tanija133 🙂