Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

slunecinecko
11. zář 2010

@onellyo to se mi stalo taky, musis to vyreklamovat a oni ti vymeni cely predni kolecko 😉

holky vy mate nejakej original nanoznik na concord? Jsem ho zatim nikde nesehnala ☹

lucula73
11. zář 2010

@slunecinecko original z obchodu nie je,len ušiť 😉 ..však u vás v čechách šije jedna p.,aj ja mám od nej

@barboramarek a neni tá bamboo stireška nahodou preto ok,lebo je 2009?lebo mne v jednom obchode povedali,že bamboo 2010 má stiešku nie čiernu,ale bežovú aj zvonka,aj v brožure to je tak nakreslené...neviem veru... 😒

orovka
11. zář 2010

@zuziatko kočík mi požičia sesternica. Má dva, takže jeden jej hádam na mesiac nebude chýbať. Aspoň nemusím zatiaľ kupovať druhý. 😉

orovka
11. zář 2010

@barboramarek tebe tú striešku vymenili? Alebo to len preto že si tam mala kamošku?

lucula73
11. zář 2010

@orovka pokiaľ si pamatám,tak jej ju oficiálne nevymenili,ale zohnala cez niekoho...ja som sa na to už pýtala....

inak ten niekto,kto by vedel zohnať takú striešku ,tak by mohol aj zarobiť 😀 ..toooolko by sa nás tu našlo,čo by ju kúpili,nie? 🙂

orovka
11. zář 2010

@lucula73 jasné my dve by sme boli asi prvé 😀 😀 😀

lucula73
11. zář 2010

@orovka 😀 😀
chcela som dať ušiť,ale nie je to jednoduché...lebo ten neopren je elastický. a ťažko podľa neho urobiť strih....iné je rozbaliť pevnú striešku a ušiť podša nej takú istú....a ani látku som nezohnala,ten šušťák je moc tenký.... 😒

orovka
11. zář 2010

@lucula73 škoda ☹ , tak budeme musieť chodiť s tou clonou aj cez zimu. 🙂

lucula73
11. zář 2010

@orovka clonu som dala dolu,a omotala som si tie pásy dva razy,takže mi to nepadá,nie je to síce ľah,ale lepšie ako padajúca strecha.... 😉

orovka
11. zář 2010

@lucula73 ja som dala opierku trošku vyššie a mám to omotané len raz. Malej nevadí, že nieje úplne na ležato. Myslím, že na 2009 je to omotané 2x na tom videu na youtube. (skúsim to aj ja čo to spraví 😅 ).

orovka
11. zář 2010

@lucula73 a teraz som vymyslela novú clonu. 😉 Tá strieška čo je na autosedačke ION. Dala som ju dole z autosedačky a nastrčila na striešku na kočíku. A je to super. Vyzerá to ako tá clona od emitexu. 😀

lucula73
11. zář 2010

@orovka ano,tam to je dvakrát......ja som to preto omotala dvakrát,lebo keď šiel s malým von mm,tak furt hundral,že mu nedrží strecha,darmo som mu vysvetlovala,že to musí vyššie,tak som zdvihla,nech tolko nehundre 😀
a ako si to tam pripevnila?

orovka
11. zář 2010

@lucula73 ach tí chlapi!!!
Zobrala som malej dve hračky 😀 , prevliekla cez tie diery na clone a nastrčila na striešku. Drží to super, len by sa hodili nejaké spony namiesto tých hračiek 🙂 (nič iné ma nenapadlo). Zajtra odfotím.

lucula73
11. zář 2010

@orovka odfoť,som veľmi zvedavá...no mne by sa nehodila tá moja clona,lebo kočík je zelený a tá clona modrá,čo tyrkysova,ani neviem...ale pre zaujímavosť 🙂

orovka
11. zář 2010

@lucula73 ja mám tú clonu čiernu.

renisco
12. zář 2010

@orovka mě by taky zajímalo, jak jsi to tak přidělala... si to nedokážu představit

přidávám na UKÁZKU fotky té boční stříšky. fota jsou pujčené, snad se na mě nikdo nebude zlobit. kolekce 2009 a 2010. rozdíl je to znatelný a fakt nechápu, jak tohle mohli pustit do prodeje. Já měla apple 2009 a stříška takhle vůbec nevypadala.... tahle je 2010

barboramarek
12. zář 2010

@lucula73
@orovka ja mam dve stiesky, som si musela dokupit a dala sa zohnat horko tazko len jedna aj to farba bamboo. je to urcite 2010 lebo je tam napis concord. su dve bamboo prevedenia 2010. tam kde je cela konstrukcia cierna tam je cela strieska bezova a tam kde je konstrukcia rovnaka ako ostatne, tam je strieska cierna a zvnutra bezova 😉

slunecinecko
12. zář 2010

holky tak ja tu strisku mam asi celou dobu spatne 😀 ja mam tu strisku jako kdyby dovitr...ze mi je po stranach videt ta potahova latka a strisku mam dovnitr....a teda vyhovuje mi to tak...

lucula73
12. zář 2010

@barboramarek ok,ale mňa by napr. zaujímalo,že keby som v servise povedala,že mám kočík bamboo a že som nedopatrením roztrhala striešku,ani tak by mi ju nepredali?veď im to može byť jedno,nie?ja by som si to rada zaplatila.... 😉

lucula73
12. zář 2010

@renisco ano,máš pravdu,ten zelený je moj 🙂

barboramarek
12. zář 2010

@lucula73 no to uvidis az ked ju roztrhnes a potom posles do servisu 😉 alene to je na telefonat, vsak tam zavolaj a zisti, povedz ze si roztrhla striesku ale ze to nespada pod reklamaciu ze ci sa da kupit nova, lebo inac nevies co mas robit...
a uvidis 🙂

renisco
12. zář 2010

@lucula73 tak snad se nezlobíš...
si nejsem jistá, ale asi by sis musela koupit komplet celý potah (sedák i stříšku), což u nás stojí nějakých 3490,-, ale opravdu nejlepší bude, když si tam zavoláš... a rozhodně bych neříkala, že sis ji SAMA rozervala - to jim může být přeci jedno a reklamaci by ti za této okolnosti rozhodně neuznali.
a proč chceš stříšku jim může být taky fuk, ne? u nás je hlavně problém s barvami - měli jen některé a jiné se sehnat už nedali - ale jak říkám, šlo o komplet potahy i se stříškou.

renisco
12. zář 2010

@lucula73 sem zapomněla, že ten komplet obsahuje stříšku, sedák a madlo! na to jsem zapomněla. u nás stojí těch 3490,- a mají jen určité barvy.

barboramarek
12. zář 2010

@renisco jasne ze nemoze povedat ze si ju sama roztrhla, len ze sa proste roztrhla, mna len strieska vysla 36eur. ☹

renisco
12. zář 2010

@barboramarek 900,- není zas taková hrůza, i když ........ za takový kousek "nepovedené" boudy je to hodně...

lucula73
12. zář 2010

dnes som zistila,že ten neopren sa mi fakt natiahol...prepla som to a skoro mi to drží aj v úplnom ľahu,len trošičku som to musela nadvihnuť,keby bola rovná cesta,tak mi to možno ani nebude skákať naspať......taak naťahujem ďalej 😀

didakuku
12. zář 2010

tak jsem kočárek otestovala a je suprovej. I manžel si ho moc pochvaluje. Stříška mi nepadá a jezdí super. Dnes jsem s ním jezdila venku po kostce a super. Ještě že jsem Casual prodala. Malej je v kočárku spokojenej. Jak mi přišel z obchodu, tak jsem to měla špatně nasazené tu stříšku, trochu jsem ten neopren na té stříšce natáhla na bocích a drží. A hlavně se mi líbí, že ho nepotkám ve městě na každém kroku jako Casual. Ani nevím jestli ty kolečka nafukovácí budu kupovat.

onellyo
12. zář 2010

@slunecinecko 🙂
a to budem bez kociara}} to si nemoyem dovolit 🙂

lucula73
12. zář 2010

@didakuku tak super,že si spokojná....veru,aj ja som zistila,že ten neopren sa dá naťahovať,len neviem,dokedy 😀

slunecinecko
13. zář 2010

@onellyo jj, to je naprd...my kvuli tomu kupovali golfky, i kdyz jsme je stejne chtela...
@didakuku je super, ze jsi spokojena 🙂

jinak ja ten neopren natahuju uplne brutalne 😀 teda kdyz potrebuju a zatim to drzi bez problemu...