Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

dlugatorka
23. říj 2009

Trosku prispejem do diskusie ohladne Concordu Fusion. Pouzivam ho dost dlho t.j. kupovala som ho na jar 2007 vo farbe neon, hned ako sa zacal dovazat do SR vtedy to bola len spotrova verzia a syn mal uz 1 rok tak nam to nevadilo a nedam nam dopustit. V sucastnosti pri druhom synovi som len dokupila vanicku Proton. No a na to za ho pouzivam uz dlho a vobec ho nesetrim je v skvelom stave. Jedine co ma hnevalo boli umelohmotne kolecka ale aj tie som uz vymenila za nafukovacie. Ak niektora uvazujete tiez nad vymenou koleciek tak original neexistuje ale daju sa tam dat kolecka z Jane Slalom, kedze sa jedna o jednu spolocnost ktora tieto kociky vyraba.

sabinazv
23. říj 2009

dlugatorka, zdielam podobny nazor ako ty... ja mam verziu 2009 celu 3-kombinaciu a na par zanedbatelnych drobnosti, ktore prekazaju som velmi spokojna... dokonca mi ani tie kolieska nevadia... vlastne ked som ho kupovala vedela som, ze ma take kolesa, aj ze sa neda dat sportak do protismeru a pod.... na to vsetko sa da zvyknut... Toto je moj prvy a jediny kocik, ktory som mala a ani raz ma nenapadlo, ze by som chcela iny...
Dokonca aj moj partner je velmi spokojny, lebo kocik je naozaj kvalitny, lahko ovladatelny a aj lahko sa sklada...
Planujeme ho vyuzivat aj pri dalsom bejby ... potom by som mozno tie kolieska poriesila (diky za tip 😉 )

tonica
23. říj 2009

Dluga - vymena kolecek, jak jsi popisovala, mne moc zajima. To se ti podarilo vymenit i ty mensi predni? Budu rada za tuto informaci. Hned bych taky zvazovala... 😉

juju
23. říj 2009

baby neviete ako je to s neo? Lebo ked som pozerala na webe neo travel set aj s doplnkami, tak tam bola pumpa, ale bez koliesok - to znamena, ze sa teraz uz dodavaju s nafukovacimi (lebo naco by tam bola pumpa, ked su kolieka gumene alebo plastove)? Inak aky je v tom rozdiel? Co je lepsie do mesta na kockate a nerovne chodniky?

dlugatorka
23. říj 2009

Tonica predne sa nedaju vymenit ale ani mi to nevadi ved cela zataz je aj tak na zadnych a nase chodniky su v prisernom stave.
Juju na neo sa daju v pohode dokupit original od Concordu pozi sa napr na stranku www.predeti.sk konkretne sa to vola Pneumatic set - zadné kolieska + pumpička. A rozdiel je velky hlavne ak su kockate chodniky pri plastovych je to "tvrde" nafukovacie lepsie peruju.

katkabec
24. říj 2009

Caute kocky.....musim sa pridat, ja mam kocik CF 2008, Neon-oranzovy....pouzivam ho doteraz, maly ma uz 28 mesiacov, a v pohodke mi v nom spi aj teraz. Precestovala som s nim uz krizom krazom, od USA, Kanarske....Taliansko atd....maly ho uplne miluje...mam ho v rezerve v aute stale. Lepsie ako ho vlacit na rukach, jedinu chybu co sme s nim mali, bola ta popraskana strieska, ale tu mi vymenili, presili..teraz je super. A stratili sme umelohmotny stupel ked sme cestovali v metre v NYC. TAkze mozem povedat, ze ten kocik prezil vselico...predtym som mala hartan, kupovany v Rakusku, ale ten vobec neodporucam 😠 , vanicka bola strasne mala a o vahe kocika ani nehovorim...skoro som dusu vyplula ked som ho nakladala do auta. Teraz cakame druhe, a dokupujeme len vanicku a autosedacku, aby som ju vedela nakliknut na kocik. Golfac sme vobec nepouzivali, maly sa mi v nom nevedel ani vyspat...
Nasla som ale na nete celkom zaujimavu stranku, madarsku a citala som predchadzajuce clanky.....baby co kupovali uz cez nich www.price-killers.com
A jedinu velku nevyhodu ma ta strieska, ze je priesvitna, ale vyriesili sme to slnecnikom.
Takze z vlastnej skusenosti kocik Fusion odporucam....to je moj nazor 😉

erika15
25. říj 2009

Ahojky, mali ste niektora problem s vyblednutim tohto typu?

noricka
26. říj 2009

ahoj erika,2008 neviem či bledne ale 2009 určite nie,behala som s nim cele leto po slnku a žiadna zmena farby.

duplicka
1. lis 2009

ahojte, zistujem ci mi neviete poradit je konstrukcia concord neo 2008 rovnaka ako 2009 alebo na 2009 je nejake vylepsenie, pripadne ci sa niecim lisi. dakujeem

keiko
1. lis 2009

Erika my sme mali problém s vyblednutím 2008, dali sme na reklamačku... 😉
Kúpili iný a nakoniec sme sa znova vrátili ku concordu2008, pre nás naj kočík... 😵

duplicka
1. lis 2009

ahoj keiko a ktora farba ti vybledla, lebo ja mam neo argon a vobec nevybledla

juju
1. lis 2009

duplicka mna to tiez zaujima, najma aky je rozdiel v novej kolekcii na rok 2010 - viem ze 2008 a 2009 baby pisali nejake zmeny, ale asi len pri fusion, nie neo

duplicka
1. lis 2009

keiko asi ti vybledla ta radon? lebo tie ostatne boli svetle farby. tak snad nevybledne 😉

keiko
1. lis 2009

Joj mne vybledla tá zelenkavá...

odrobinka
2. lis 2009

Ahojte, nás čaká krásny a milý malý ježiško, máme pre neho CF2008 apple...no chcem sa spýtať, ak si nacvaknete korbičku na konštrukciu, má sa hýbať ako na húpačke? Ďakujem za odpoveď.

mariangela
2. lis 2009

Kupovali ste si niekto túto značku aj cez net?

ludmilka
2. lis 2009

Nam sa korbicka hybala na konstrukcii, ale pri kocikovani to nerobilo vobec ziaden problem...

juju
2. lis 2009

odrobinka, ked som citala tuto diskusiu, tak niekde bolo spomenute ze babaam sa to hybalo,ale to bolo zle nainstalovane - niekto pisal aj postup ako sa to ma spravne aby sa to nehybalo. Ja dnes idem pozerat do obchodu novu concord neo, uz sa tesim

keiko
2. lis 2009

Tá vanička sa nemá húpať treba dať hore taký strieborný oblúk, no neviem ako to lepšie napísať... 😀

marselitta
2. lis 2009

dlugatorka a z ktorého roku pasujú tie koliečka na Fusion, lebo je starsí a novší typ, tak neviem. Ale asi tie staršie. A sú tiež čierne?

odrobinka
3. lis 2009

Ďakujem za nápovedy, budeme maturovať ... ale nemenila by som už za žiadny ...

dlugatorka
5. lis 2009

Marselitta ja mam starsi typ ale pokial viem tak sa konstrukcia nemenila tak by mali pasovat aj na novsi typ. Ja mam kolecka strieborne ale viem ze su aj v ciernom.

katherine
6. lis 2009

Ahojte,
chcem sa vas opytat na vanicku Scout, je to vhodne podla vas aj na zimu?

duplicka
6. lis 2009

ahojky, ja si myslim, ze je vhodna aj na zimu, mam aj fotky vanicky ak nahodou, staci napisat mail cez ip a mozem poslat pre realnejsiu predstavu🙂. podla mna je velmi prakticka lebo nezabera miesto a ked sa cestuje napr. autom, tak sa krasne zlozi. proton je tiez ok,ale nesklada sa a sice sa uvadza, ze sa mozem pouzivat aj v aute,a le ja skor odporucam dieta davat do autosedacky.

katherine
6. lis 2009

diky Duplicka, vanicku Scout som uz bola pozriet v obchode, velmi sa mi paci a cenovo je ovela lacnejsia ako Proton, ale je taka otvorenejsia ako Proton, tak preto sa pytam... a tak celkovo si spokojna s kocikom?

duplicka
6. lis 2009

ja mam cocnord neo a som max. spokojna, urcite som to tu uz v diskusii pisala🙂, je to lahkomanevrovatelny kociarik, mini po zlozeni a pohodlny pre dieta🙂

ema.nz
9. lis 2009

baby uz je v predaji kolekcia 2010 😉 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7087186

juju
9. lis 2009

inak je brutal cenovy rozdiel vo fusion a neo a v kolekcii 2009 a 2010 pritom sa mi nevidi, ze by tam bol nejaky extra rozdiel. 😖

potworka19
13. lis 2009

ahojte ja mam concord 2008 argon a nikde neviem zohnet fusat a prebalovaciu tasku v tej istej farbe pomoze mi niekto

duplicka
13. lis 2009

ahoj ja mam concord neo argon a tiez som mala ten isty problem, nakoniec som pozhanala fusak vo farbe radon a je ok do kociarika, je uplne tmavomodry takze celkom ladia🙂,kupovala som dva,jeden predavam mam ho v inzercii