Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lulii
13. říj 2009

Ahoj ivela, tak až přejdeš na sporťáček, tak sem prosím hoď, jak ti vyhovuje. Mě se taky moc líbí ta kolekce 2009, ale nestačím se divit, že prý moc povedený není, tak mě zajímá i tvůj názor. Děkuji a ať jsi mooooc spokojená.

ivana999
13. říj 2009

ahojte maminky, my sme tiez velmi zvazovali sportovy fusion, ale hned som ho zavrhla ked som videla nazivo tu zo zadu zazipsovatelnu budicku ku kociaru, ako by som cez zadnu stenu sedadla prehodila fusak, aby sa nesmykal dole a mala pohodlne v teplucku sedela? ako to budete cez zimu riesit maminky, ktore ho mate?

ivela
13. říj 2009

tak se mi podarilo sehnat snad posledni chilli fusak na netu. slava. do vanoc malou prestehujeme do sportaku a napisu. uvazujeme jeste o jednom sportaku, snadno slozitelny do auta, pohodlny pro pulrocni mimi, vhodny do prazskeho terenu. doporucite mi nejaky? diky

zuschaho
14. říj 2009

Ahojte, ja som myslim uz tu pisala chvalu na C. F. 2009, no teraz po par mesiacoch pouzivania odporucam kupit si iny kocik. Na sportovej casti uplne odisli plasty, ktore drzia opierku chrbta. Upevnili sme ich zelenymi lankami, esteze v tych plastoch vykonstruovali v strede dieru 🙂. Cely ten system polohovania opierky pomocou utahovania ciernych pasov sa nejako uvolnil. Citala som tu, ze deti sedia v kociku nakrivo..., aj nas maly bol stale pokriveny na jednu stranu, kym nezacal sediet sam a poriadne. Sportova sedacka je na konstrukcii pripevnena len cvokami a pasmi. Ja mam pocit, ze sa to cele nejako zdeformovalo, vysedelo.. cele nam to tak spadlo nadol. Sportova cast je sice velmi velka, ale je sklonena dozadu nadol. Nas maly ma 11 mesiacov, ale opierku noh sme este ani nespustili, pretoze si tam nevie sadnut tak, aby mal nozicky nadol. Myslim, ze take 5 rocne dieta by sa citilo pohodlne a malo dobry vyhlad, ale nie dieta, ktore ten kocik naozaj potrebuje. My to skusime reklamovat.. uvidime..

katyl
15. říj 2009

tak ja som sa po roznych kocikoch opat vratila ku CF, ale kupila som si model 2008 xenon,
uz som bola aj trikrat vonku, takze doplnam info:
kocik sa suprer manevruje, je skvely lahucky, babo je vo fusaku uz a miesta ma dost, madlo je v dobrej vyske ani vysoko ani nizko. Cez preisvitnu striesku ho dobre vidim, opierka chrbta drzi dobre,nakrivo nie je. Ale ja s nou ani moc nemanipulujem, maly stale sedi a nespi tam, takze je stale v jednej polohe. Ale zacal strasne vrzgat, hned ako novy, tak prosim muzicka, aby mi ho premazal. Ako ho poznam, dostane sa k tomu tak na jar... 😝
Inak som spokojna, uvidim ako dalej 😉

marion
15. říj 2009

Mile mamicky, prosim budete niektora taka zlata a odvazite mi kolko vazi kocik concord fusion sportovy, nie len konstrukciu, ale cely ako sportak. Dakujem Vam vopred. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

noricka
15. říj 2009

ahojte,tak ja som mala od narodenia maleho concord fusion 2009,vanička super,nemá chybu,boli sme s ním spokojní ale prišiel čas ho dat do športového a opierka sa nedá dat do vodorovnej polohy.Nám syn totiž velmi rád spaval v kočíku na brušku.Tak sme ho predali a kupili si Jané slalom.No už je synček vačší a na brušku už nespáva,ale som rada že sme ho predali kedže som sa tu dočítala vela negatív čo sa týka športovej časti. Ináč na design je velmi pekný a dlho mi bolo za ním smutno...A čo sa týka váhy,bol lahký,myslím že mal okolo 11 kg.

catlady
15. říj 2009

Ahojte, takže dnes mi prišiel kočík z reklamačky, už som písala predtým že poťah sa predral, malý sedel nakrivo a vypadol nám ten plast na aretáciu z kolesa, no a brzda sa po zabrzdení nedala dobre odbrzdiť. Dopadlo to tak, že mi prišiel kočík podľa mojich predstáv, mením teda svoje hodnotenie a som s ním maximálne spokojná. Treba len skombinovať kolekciu 2008 a 2009 a kočík nemá chybu 😀 😀 Poťah som si vyžiadala zo starej kolekcie, farbu sme mali Liquid a tomu sa mi podobala farba Radon z minuloročnej kolekcie. Ten materiál sa nedá s tým z kolekcie 2009 ani porovnať. Je úplne perfektný, som nadšená. Nie len materiálom, ale aj funkčne, nakoľko poťah v tohtoročnej kolekcii mal obnaženú konštrukciu na boku, a malý sa tam stále držal rúčkami a mal ich od tej kovovej konštrukcie vkuse zamrznuté. Teraz je tá konštrukcia zakrytá poťahom. Tým že mi vymenili poťah, menili aj celú sedaciu časť a na kolekcii 2008 je to teda úplne o inom, malý mi konečne sedí rovno a nie je tam vzadu toľko motúzov ako na kolekcii 2009. Strecha z kolekcie 2008 sa mi nepáčila, takže mi tam nechali moju neoprénovú z kolekcie 2009. Brzdu premazali a plast na aretáciu doplnili .... takže konečne mám super kočík 🙂 🙂 🙂

katyl
15. říj 2009

catlady, blahozelam 😉
concord je fakt super,len keby vychytali vsetky nedostatky, za tie peniaze by mohol byt fakt dokonaly
este mi povedz ako mas tu neoprenovu strechu prichytenu k 2008ke?.
marion, neviem ako by som ti ho odvazila, ale uvadza sa 11,5 kg a myslim, ze tolko aj ma.

catlady
15. říj 2009

katyl, tie striešky sú kompatibilné, takže rovnako ako bola na poťahu z kolekcie 2009

katyl
15. říj 2009

catlady, ale strieska 2008 sa pripinala takymi cvockami a ta neoprenova z 2009 sa prizipsovavala, tak si to neviem predstavit 😕

tessie
18. říj 2009

Ahojte, ja mám kočík Concord Fusion 2008 vo farbe krypton. K nemu aj slnečník. Ak má niekto záujem, ideme ho predávať. Už používame len golfáče. Športový kočík bol používaný pol roka. Boli sme s ním maximálne spokojní, aj sme si ho chceli nechať na druhé dieťa, no to je zatiaľ v nedohľadne 🙂 Ak by mal niekto záujem, kľudne mi hoďte otázky do IP.

Pekný večer

juju
20. říj 2009

baby funguje Vam ta stranka concord.de? - mne sa tam vsetko nezobrazuje 😒 (myslite, ze je to uz kolekcia 2010?) ja som sa zamilovala do NEO+proton+ion, lebo ako sami tvrdite, ze vam na fusion vadi ked male nevidite, tak neo je mozne otocit v oboch smeroch 😵 vela z vas ma fusion ale tie co maju neo, mohli by ste tiez napisat postrehy, pripadne kritiku, aby som vedela co ocakavat. a kedze som neskusena, o akom nanozniku hovorite? nieco z kocika visi - to nestaci? 😅 sorry za blbu otazku, ale som total novacik

inak ako som citala mnohe kritiky, tak concord je na tom celkom dobre, nemyslite?

juju
21. říj 2009

este sa chcem opytat ako je to s polohovanim NEO. citala som ze je polohovatelny, ale niekde som tu citala ze nie uplne.

duplicka
21. říj 2009

ahoj juju. ja mam neo a som spokojna, krasne sa da otocit a na dietatko vidim. jednoducho sa manevruje, pod sedadlom ma vo vrecku plastenku a v madle je tenky nanoznik,ten odporucam skor ked fuka vietor, pripadne ked je v kociariku fusak, tak na prekrytie. neo sa polohuje tlacidlom, ktore je na sedacke za chrbtom, ma tri polohy v oboch smeroch. asi ak niekto pisal, ze nie uplne, tak tym myslel, ze nie do roviny, ale nozky su trocha do hora. mojmu malemu to nevadi a zaspava mi v nom kde tu aj cez den a je spokojny. jednoducho sa naklikava autosedacka a odpaja tlacidlom na rucke, cize fakt super, vanicka sa da malinko vo vnutri polohovat a da sa aj uchytit v aute, ale na auto skor odporucam ion, predsa ak by narazilo auto, tak podla mna je v ione vo vacsom bezpeci, sice vo vanicke je taky pas na uchytenie, ale predsa.. mam aj foto, tak mi posli cez ip adresu a poslem ti zopar, urcite pomozu, ked som si ho ja isla kupit, nasla som len klasicke fotky, tak som to riskla a oplatilo sa🙂

juju
21. říj 2009

dakujem duplicka, ja som do toho kociarika zamilovana, podla mna je super a aj to sa mi paci, ze vanicka je ako autosedacka, lebo ked bude mat babo 2 mesiace, tak pojdeme na SK co je 1500 km, tak v sedacke by sa len trapilo. 😕 aj ked to urcite nie je take bezpecne, ale netreba s tym ist, ze sa nieco stane 😉 len som chcela vediet to polohovanie, lebo ak mam vysolit cca 1000 eur tak ho chcem mat naozaj na cca 3 roky.Inak na stranke som nasla 2 fusaky - ion a fusion - ktory z nich je vacsi? nevies ci pasuju aj do neo? ten kocik je made in DE alebo China? dik za odpovede. 🙂

miskinadamko
21. říj 2009

juju ja som mala aj neo aj fusion-len sportove casti takze s ostaným neporadim, ale urcite zalezi aj v akom terene chces s kocikom chodit lebo neo urcite nie je na nejake velmi nerovne tereny, inak je velmi pekný dizajnovo a prakticke je ze aj ked nevyzera je vhodny aj pre vacsie dieta,nie ako niektore ine kociky, ako duplicka pisala, velmi jednoducho ide prehodit sedacka do protismeru, dokonca aj ked je v nej dietatko, lahko sa s nim manipuluje,mne trosku vadilo ze tam nie je nejaky stupienok kde by si dieta vylozilo nohy leboich ma na sedacke a velmi rýchlo sa to zaspini, ja som ho mala v lete a stale som to musela cistit takze v zime to bude asi horsie.... na tvojom mieste by som este nekupovala ziadny kocik, popozeraj, prestuduj rady a nazory a potom sa rozhodni, kazdopadne by som urcite pockala do r. 2010 lebo budu nove kolekcie, uz som videla par nových modelov nie konkretne concord a su krasne. concord s tým fusionom teda nic moc 😒

juju
21. říj 2009

dakujem, urcite nechcem este kupovat, ale kedze som doma na PN tak citam pozeram. Mne ta nova kolekcia Concord farebne nevadi a chcem kupit dobry a z toho co citam mi tento vychadza ako naj, teda okrem stokke ale ten stoji uz fakt nehorazne prachy 😅 a co fusaky, mali ste concord?

lucia411
21. říj 2009

ahojte dievcata, pridam sa aj ja k tejto teme ohladom kocika CONCORD.....vo februari cakame babätko, boli sme pevne rozhodnuty, ze berieme Concord Fussion alebo Concord Neo 2009...no po pozerani a haldani kocika na SK, v DE a u nas vo Svajciarsku, sme skonstatovali, ze tento kociarik si urcite nekupime...opytali sme sa aj odbronikov, ktory boli uprminy a povedali z coho som bola velmi skovana, ze Concord je aj imitacia, hlavne co sa tyka celej kupy kociara....v Nemecku a vo Svajciarsku nam povedali, ze cely set Concord Fussion vyjde cez 1100 eur(original) co na SK bolo 680 eur, dalej Concord Neo vyjde okolo 1300 eur(original,momentalne v akcii!!!!), na Sk je v predaji po 750 eur...co je nemozne....uz je v predaji aj novy Concord Neo Carbon a ten vyjde cez 2500 eur!!!!vyzera superacky, ale su to strasne peniaze za kociar!v Zurichu nam predavacka povedala, ze to je druhy brat kociarika Bugaboo....aj ked Concord je super po tej stranke, ze sa da super zlozit, rychle a jednoducho oprat, no a bugaboo poviem Vam, bola som velmi milo prekvapena, tiez sikovny kociar, hlavne co sa tyka prechadzok po meste, do terenu nie je vobec, tiez uplne jednoduchy(vela ludi sama chvala na ten kociar)...a predavacka nam popravde povedala, ze aj na bugaboo maju vela reklamacii....takze baby, ja mam dilemu, lebo neviem aky mam kupit....ale som jedneho nazoru, ze vsetky su dnes skoro rovanke!!ale vybrat treba 1 ktory bude pohodlny hlavne pre babo a nie pre mamicku!!!!tak sa drzte a zelam krasne kocikovanie

katyl
21. říj 2009

lucia, to sa mi zda dobra blbost 😅
a kto by imitaciu vyrabal a balil do concordovych skatul a predaval pod znackou? 😲 😝
na slovensku je vyhradny dovozca AGS sport, tusim aj pre cechy, tych mi odporucila aj pani priamo z concord.de.
A oni maju teda zarucene concord. Ja sommala aj zo slovenska aj z nemecka a za dobru cenu a urcite original 😅 😅

miskinadamko
21. říj 2009

lucia ja by som sa hlavne nedrzala na to co povedala predavacka, tie hovoria vzdy to co hovorit musia a chcu a co je pre ne prospesne...urcite by som dala radsej na prakticke rady mamiciek kt. kocik realne vyskusali, a myslim si ze vacsina kocikov je pre dieta pohodlných...ide o to vybrat kocik podla potrieb,vyuzitia a moznosti kazdej maminy

duplicka
21. říj 2009

no tiez sa mi to zda hlupost s kopiami, ozaj miskinadamko teraz mas aky kociarik? tusim aj buzz si mala aj neo aj fusion?

juju
21. říj 2009

mne sa to zda tiez dobra somarina 😀 sorry, ved dokonca na original stranke su manualy v roznych jazykoch, co predpoklada, ze sa budu dovazat tam a urcite si to concord overi aby to bolo ich a nie made in china. to ze su ine ceny je rozdiel v tom, ci sa predavaju na webe, kde su prevadzkove naklady minimalne a v obchode vzdy drahsie vyjdu. Prevadzkove naklady a dane su tiez v kazdom state ine. A samoska starsie modely alebo farby, ktore nie su preferovane sa davaju v akcii. 😵

a keby malo ist o pohodlie baby, tak by som asi vytiahla z povaly este moj origos v ktorom ma kocikovali 😀 😀 , lebo tie boli super priestranne a vzdusne. Samoska, ze baby sa tam musi citit fajn, ale treba pozerat aj na potreby rodicov a v sucasnosti tie kociky su uplne ine, vyrabane ako spotrebny material na par rokov a vsetky maju chybicky

baby a co tie fusaky, ved je zima, ake pouzivate, mate skusenosti s concord? Inam mojmu manzelovi sa strasne paci ten novy oranzovy 😅 mne zase limetkovy, aj ked je cierny, ale v nasom velkomeste je aj tak vsetko hned spinave a zaprasene ☹

fidka79
21. říj 2009

sa aj ja pridam juju..mame concord neo proton plus ion...ako s dizajnom a lahkostou som spokojna,ako uz bolo pisane neo sportak mozes nakliknut v oboch smeroch..len brzdny system je tam trosku asi nevychyteny..sme dali reklamovat koli brzdam tak nam poslali uplne novu konstrukciu,len akosi aj natej uz brzdovy system zacina haprovat a brzdi iba jedno koleso ☹ inak by som aj bola spokojna..ja som ho kupovala tu v irsku v mothercare tak neverim ze by to bol podvrh...ved by si to hadam nedovolili v mothercare...

miskinadamko
22. říj 2009

duplicka hej mala 😀 ,a aj kopu iných ale nechcem to tu rozpisovat aby ste si nemysleli ze som nejaka trafena 😅 .no myslim si ze buzz je z neom neporovnatelný, na prvý pohlad mozu vyzerat podobne ale buzz by som neodporucila ani nepriatelovi, mali sme ho ked mal maly osem mesiacov, ten kocik je strasne plytky,pomaly ako keby tam stal, bol mu uz vtedy maly,ramena mal uplne stiahnute co tam bol taky natlacený a ked som stretla niiekoho starsieho tak mi hovoril ze uz by som aj vacsi kocik potrebovala, ze sak maly mi uz z neho vyrastol atd..mala som uz dost kocikov ale buzz bol jednoznacne najhorsi aky som mala, tým samozrejme nechcem robit zlu reklamu, len vyjadrujem svoju skusenost. neo je neporovnatelne lepsi ,praktickejsi a krajsi kocik

miskinadamko
22. říj 2009

a co sa tyka fusaku, momentalne mame lodger bunker a som snim spokojna najviac na svete, je to genialny fusak, da sa vyuzivat 4 rocne obdobia, ked je zima pripne sa taka tepla vrstva, na jar sa to poodopina, alebo sluzi len ako podlozka-deka, je makky a dieta sa v nom moze kludne hybat, je teplucky,makky,nepremokne, ide doneho schovat aj hlava takze dietatko je naozaj kryte a uz nepotrebujete ani nanoznik. je vhodny aj do hlbokeho aj sportoveho kocika a hlavne ma v nom dostatok miesta aj vacsie baby,nas bude mat zachvilu 2 roky a ma este kopu miesta.

juju
22. říj 2009

fidka a kolko ta vysiel? v Belg stoji vo velkom obchodnom baby retazci 1000eur neo, proton a ion. Na nete som nasla lacnejsie, ale v obchode je uz kolekcia 2010 a na nete 2009. Mate tusenie niekto ake su zmeny pri Neo, ci iba farebne?

fidka79
22. říj 2009

juju ale ja mam kolekciu 2008 🙂 inak ked sme ho 1x pozerali sme sa don hned zamilovali 😀 tak stal vanicka proton plus neon sport 860e a autosedacka ion zvlast tusim 150-170e.to som si povedala ze tolko penazi za kocik nedama este som mala cas to bolo v auguste🙂)a v oktobri ked som sa zasa bola kukat na kociky v mothercare tak uz mali znizenu cenu a to len preto ze neo aj proton mali posledny kus a to bol vystavny cize nezabaleny vystaveny v predajni takze aj so sedackou ion ma vysla cela zostava do 600e.inak ako som uz pisala spokojna az na ten brzdovy system alebo to len mi mame taku smolu.inak my sme ho kupili bez nakupneho kosika ten som si potom dokupila cez ebay.. 😉

juju
22. říj 2009

baby a ten proton - hlboka korbicka je dost velka? Viem ze sucasne kociky su male, ale nakolko to asi vydrzi?

fidka79
22. říj 2009

juju vanicka je dost hlboka..keby sa maly nezacal dvihat a byt nespokojny nalezato(ani opierka chrbta nestacila🙂))tak by som vyuzila aj dlhsie.inak 5mesiacov som pouzivala a aj miesto na fusak v pohode bolo kedze sa narodil v januari..