Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuzuula
8. pro 2010

@bredmax no ja to presne takto potrebujem pocut, kamaratka ma concord a povedala ze ked bude mat druhe uz by ten kocik nechcela, tak preto ma trosku odradila, ale mne sa strasne paci... uvidim este mam par mesiacikov 🙂

bredmax
8. pro 2010

@zuzuula ono je to fakt těžký,co mamina to názor,zkušenost,někdo reklamoval už víckrát,někomu padá stříška,někomu trhá potah,někdo bez problémů,já mám vše ok a šla bych do něj zase i za ty šílený prachy co jsem za něj dala 😝 nelituju,plánovat další,tak si ho nechám,ale dvě dětičky stačí až až 😀

magnolia
8. pro 2010

Ahoj děvčátka. Chtěla jsem se zeptat, jestli některá neuvažujete o prodeji kočárku. My sháníme tento https://www.modrykonik.cz/fotoblog/magnolia/alb.... Pokud uvažujete o prodeji tohoto kočárku, prosím ozvěte se. Děkuji.

mmacko
8. pro 2010

@jankasim ja by som isla do fusionu opat, podla mna super kocik, jedine, co sa tu kritizovalo bola nekvalitna latka, ale to je individualne. Teutonia je ovela uzsia a ma nizku strechu, ako som pozerala vonku, tak rok a pol dieta ju malo tesne nad hlavou.
Takze nepasuje sportova cast Neo na podvozok Fusion ☹ , bola som v predeti a taka velmi mila predavacka, ze ved vyskusame a neslo, dokelu ☹. Nechcem teraz kupovat, chcela som pre druhe ako prechod do sportaka (sice este necakame, ale uz sa rozkukavam).

orovka
8. pro 2010

@mmacko ako to že nesedí??? Je užšia tá neo sedačka, alebo prečo? 😕

mmacko
8. pro 2010

@orovka nie, nie je uzsia, ale je tam ina poistka ☹. Skoda, to by bol ideal, keby sa dalo striedat sedacky, lebo podla mna fusion je lepsi podvozok a sportova cast je pre vacsie dieta, pri prechode do sportaka z vanicky by bola zas super neova sedacka.

orovka
8. pro 2010

@mmacko tak to je škoda, že nesedí, 😠 lebo na prechod z vaničky na šporťák by to bolo fakt super.

orovka
9. pro 2010

@mmacko ešte ma napadlo.....nechápem ako potom môže sedieť tá istá autosedačka aj vanička na neo aj na fusion. 😕 Veď to športové neo sa dáva do tých istých dier ako vanička aj sedačka???

sakura77
9. pro 2010

@bredmax a ved cosmo je stvorkolka 😉

mmacko
9. pro 2010

@orovka no vsak to, ani mne to nejde do hlavy. Ale asi podvozok neo ma v tej dierke nejaku strbinku naviac, co nevadi vanicke, ale sportak tam zapadne a tuto strbinku nema podvozok fusion, takze tam nezapadne. Je to velka skoda, to by sa im podla mna aj lepsie predavalo, keby sa dali kombinovat podvozky a sedacky.

renisco
9. pro 2010

@mmacko sportovní část z concordu neo se dá dát na podvozek nomad. ale nejde buď ´úplně do lehu nebo sedu (teď si nejsem jistá)

mmacko
9. pro 2010

@renisco tak to je potom divne, preco nejde na podvozok fusion, som z toho jelen. Malo by to byt vsetko kompatibilne.

orovka
9. pro 2010

@mmacko veď to! Keď to ide na nomad tak by to malo ísť aj na fusion. Je to fakt divné. A dobre ste to tam dávali v tom obchode? 😅

mmacko
9. pro 2010

@orovka no uz zacinam pochybovat, ta teta to skusala velmi opatrne, mozno keby sa to tam trosku pritlacilo...neviem

bredmax
10. pro 2010

@sakura77 jo to jo,známá má trojkolku 😉

onellyo
10. pro 2010

ahojte 🙂
no chcem dat info o nanozniku
kupovala som prvy s prievidzi jednej predajni
bola som spokojna ale vadilo mi ze ked fuka tak
nemalo tam ziadnu zabranu tak som objednala
z mimibazaru jedna v cechach sije
tak som objednala a baby poviem vam z 🙂 je perfektny 🙂
material super vysite mam auticko no
vralo odporucam 🙂 🙂 🙂 🙂

zuziatko
12. pro 2010

@onellyo máš link na tú pani ?? Aj ja mám z prievidze nánožník a zatiaľ mi to nevadilo.

onellyo
12. pro 2010

@zuziatko 🙂
je sto krat lepsi ako s prievidze 🙂
darint ma meno na mimibazare 🙂

lucula73
12. pro 2010

@onellyo aj ja mám od nej...ale bez autíčka 😉 ..a je super,naozaj

bredmax
13. pro 2010

@onellyo máme ho od ní taky a super 🙂

kvetinkatn
13. pro 2010

Ahojte baby, no musím napísať, dnes som videla dieťa vo fusaku, také rok až rok a pol v Concord Neo, no nech mi nikto nehovorí, že sa tam v pohode zmestí, veď to dieťa vyzeralo, že každú chvíľu vypadne, polovica ho trčala z kočíku 😖
no zlatý fusion 🙂
Neo je fakt dobré len na preklenutie obdobia, keď ešte nesedí a už chce vidieť, vtedy to vyzerá skvelo, ale toto bolo divné a pritom to dieťa nebolo nejaké prerastené....

mmacko
13. pro 2010

@kvetinkatn presne s tebou suhlasim, Neo na preklenutie ked ma babo polroka a potom fusion, ja si tu priestrannost neviem vynachvalit, mala tam ma krasne vela miesta, preto by bolo ideal, keby sa dala dat sportova cast z nea na podvozok fusion.

jankasim
13. pro 2010

@mmacko Môžem mať ešte pár otázok? Máš aj športovú časť CONCORD FUSION? Čo hovoríš na tú lietajúcu strech, nedrží pevne tvar, ale na druhej strane sa dá prisbôsobiť, aby dieťatku nesvietilo slniečko. Čo hovoríš na plastové kolesá? Nehrkajú ti? Ja budem väčšinu času kočík využívať na dedine. Tá strecha je len z látky, nepremoká, neprefučí? Čo v lete nepraží moc na to slniečko? Je tam len tenký nánožník využívala si ho?

mmacko
13. pro 2010

@jankasim mam len sportovu cast fusion🙂. Je super, priestranny, strecha je super, ked ju mas obtocenu okolo konstrukcie len raz, tak ide az k madlu, ked je kocik v sede alebo v pololahu a to je super vec, to som v lete mala ako slnecnu clonu a teraz proti vetru. Kolieska nehrkaju, kocik je odpruzeny, ale nie tak "hojdacio", ale kazde koliesko sa prisposobuje terenu (mala som predtym cam s plastovymi a to bola dost "hrkalka"), takze ide super. Ja mam v okoli same kocky a v pohode. Stieska neprefuci, nepremokne a slniecko na nu moc neprazi (pouzivali sme kocik cele leto). Nanoznik ten tenky vyuzivam, ked mala spi a fuka, tak ho natiahnem na fusak, ked je moc zima, tak na fusak deku a na to nanoznik a tiez ho vyuzivam, ked prsi a nemam nahodou plastenku, tak dam strechu k madlu, nanoznik a mala nezmokne. Ja som max spokojna, jedine, co mi vadi, ze sa neda otocik ku mne, ale to by zas potom nemal tieto dalsie vychytavky.
Dufam,z e som ti pomohla 😉...uf, ale som sa rozpisala

kvetinkatn
14. pro 2010

@jankasim no presne ako mnacko, strecha nepremokne, ani slnko na ňu nepraží, je to neoprén, super materiál. Ja ho ale musím mať obtočený 2krát okolo konštrukcie, keď som to mala 1krát ako mnacko padala mi strieška, inak drží krásne a má aj pekný tvar. Nánožník som ja osobne ešte nevyužila, ale je z materiálu, ktorý nepremokne, tak by to malo byť v pohode, ja používam zatiaľ len fusak 🙂 kolieska sú v pohode, dokonca aj v snehu sa s ním chodí ok a to ich nemám ani zaistené, teda predné myslím.

jankasim
14. pro 2010

Dakujem za rady. Moc mi pomohli.

k8y
14. pro 2010

Ahojte baby, potrebovala by som od vas radu. Pouzivate na sportovej casti nanoznik? Ak ano, kde sa to da zohnat a kolko asi stoji? A myslite, ze ho vobec potrebujem? Maly ma necelych 5 mesiacov a planujem ho mat cez zimu v sportovej casti, v kombineze a fusaku Hug.. len sa bojim, aby mu takto nebolo zima. Najradsej by som ho mala este vo vanicke, ta je super tepla, ale uz sa do nej velmi nevmesti 😒 Dakujem!

kvetinkatn
14. pro 2010

@k8y ahoj, tak ja používam iba fusak, mala som hug ale malá má rok a už sa do neho nezmestí. Keď tak tak dám ešte ten tenký nánožník na ňu, mne sa nezdá, že by potrebovala ešte aj hrubý nánožník, ale baby to tu tak používajú, lebo majú dokúpené také teplé nánožníky.

k8y
14. pro 2010

@kvetinkatn dakujem. Tak podla toho, co pises, by som ten nanoznik ani nemusela zhanat (nemam ziadny, ani ten tenky). Inak mojmu malemu je vacsinou dost teplo, obliekam ho omnoho menej ako kamosky svoje deti. Len neviem, ci je to iba kvoli tej teplej vanicke alebo je to jeho telickom.

bredmax
14. pro 2010

@k8y ten tenký musíš mít v tom madle 😕 ? my teď používáme už ten teplej,mám lepší pocit,ale když máš fusak hug,tak by to s tím tenkým mohlo stačit 😉
@kvetinkatn je fakt pidi neo,zlatej fusion,místa hafo,by se tam snad vešel i můj tříletý syn 😀 😀 😀