Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

deina
29. zář 2008

Skusim ti to dnes odfotit, snad nezabudnem. 😉

deina
30. zář 2008

Katyl, odfotila som ho do albumu, pozri sa. 😉

katyl
30. zář 2008

kto je poklad?? teta deina!!! 😀
dakujem, prvy krat som to videla natiahnute. Myslim, ze je to v pohode, deku treba mat tak ci tak, aj pri hrubsich nanoznikoch. Toto sa aspon neda stratit a zabudnut 😀

viiila76
30. zář 2008

Ake mate skusenosti s perovanim? Da sa s kocikom aj hupat? 🙂

katyl
30. zář 2008

no hupat asi ani moc nie, ale kazde koliesko je zvlast odpruzene.Ja som ho jednej mamine na chvilu "uchmatla", aby som si vyskusala jazdu aj s babom po vonku, nielen prazdny kocik po predajni, tak na kockach peroval dobre.
Na vyslovene hupanie asi len klasicky hlboky kocik

beruska21
1. říj 2008

Ahoj, tak jsme si včera objednala Concordíka fusiona v tý lososový barvičce 🙂 Paní říkala, že už jich je na skladě jen pár a pak už bude jen nová kolekce, která se mi teda vůbec ale vůbec nelíbí 😖 Už takhle nemají v barvě autosedačku tak musíme vybrat jinou...No v pátek by měl dorazit, tak se těším jak malá holka...Tak pak dám info 😉 Nemáte některá tu oranžovou verzi v albumku???

certica
1. říj 2008

beruska, ja som videla vsetky farba z povodnej serie nazivo a ta oranzova je taka dost tmava a syta, myslela som, ze bude ziarivejsia, je to taky strasne tmavy pomaranc

katyl
1. říj 2008

beruska, mne sa z 2008 serie pacil iba ten bezovy a bledomodry. Ale ked som zbadala nove kolekciu, hned som si ju zamilovala. 😀 ale viem si predstavit tvoju radost z kociarika, na ktory cakate: tak potom nafot a daj vediet

deina
1. říj 2008

Nemas za co, Katyl. 🙂 Hupat sa neda, ale zvyknem maleho uspavat vonku tak (ked sme na kavicke a on by aj spal, ale neprechadzame sa, tak mu to nejde), ze chytim to madlo a s tym kocik hojdam do boku. Takto ho mozno dooobre rozhegam, ale uhojda ho to a zaspi.

tonica
2. říj 2008

Ahoj vsem.

Katyl a ostatni - prosim, mate zkusenosti s objednamim Concordu ze stranek kiddies24.de? Je to spolehlive?
Posilaji do CR a nabizi i platbu bankovnim prevodem.
Diky

emfi
2. říj 2008

ahojte, kamoška ho má , už používa športovú verziu, je s ním spokojná, len čo jej vadí je to , že časť striešky na športovej verzii je presvetlená, malému v lete svietilo slnko do kočíka a nánožník - nič moc, vraj by mohol byť hrubší, je to skôr proti dažďu ako proti chladu...

katyl
2. říj 2008

tonica, ja som si tam este nic neobjednala, len som ho tam mala vyhliadnuty, ale potom som sa docitala v teme kociky na s 70, ze niektore dievcata s nimi mali zla skusenosti:konkretne jednej sa neozvali a druhej poslali flakaty kocik a mala problemy s reklamaciou..ja som s nimi komunikovala vpohode, aj mi slubili zlavu, ale teraz maju ceny ny ru novu kolekciu vyssie, asi tak ako aj u nas, takze si ho kupim tu.Osobne si myslim, ze by nemal byt problem v dodavke, mozno v pripade reklamacie je to zldhavejsie. Ale aj nasi predajcovia maju na reklamaciu 30 dni, tak potom je to jedine o stasti. 🙂

certica
2. říj 2008

emfi, ten nanoznik je naozej len taky provizorny, sustak v podstate

katyl
2. říj 2008

to som sa zaujimala aj ja, ci ste niektora pouzili na fusion nanoznik inej znacky, napr Jane, Emitex...

certica
2. říj 2008

ja zatial riesim len dekou, v zime asi fusakom

tonica
2. říj 2008

Katyl - moc moc diky za informace. Ja naopak koukala jeste na tu starou kolekci 2008 a cena 700 eur za komplet mi prijde slusna. Na nejlevnejsim i-obchode v CR se da koupit za 21.900 a v kramech kolem 24.000, takze nejaka uspora by s Nemcema byla.
Dnes mi napsali, ze mozna je i platba bank.prevodem. Ale mam trochu strach, abych neodeslala penize a vubec mi prisel kocarek. Dodavku mi slibili do CR 3-5 dni.
Ale pokud resili reklamaci, snad by to mohlo byt v pohode a ty holciny proste mely jen smulu.

Holky, budu mit lednove miminko - myslite. ze velikost korby je OK?

Jeste jsem slysela, ze narozdil od jinych kocarku, lze u Concorda pripevnit korbicku v aute na zadni sedacce pasem. Tzn. ze neni nutne mimco budit a davat z korbicky do autosedacky. Je to tak?

tonica
2. říj 2008

A jeste dotaz? Jsem se ze severu, v zime dost snehu. Je to s Concordem v pohode? Co jizda po horach - samozrejme po stezkach, zadne sjizdeni korenu.... Diky.

certica
2. říj 2008

korbicka sa da naozaj pouzit namiesto autosedacky, je riadne autorizovana na prepravu deti, len mi sme ju tak velmi nevyuzili, kedze mame dve deti, t.j. 1 riadna autosedacka vzadu + ta korbicka (je predsa len dlhsia, kedze sa dava nalezato a bol problem ju nastelovat tak, aby sme mohli zatvorit dvere na aute. a to mame octavku

deina
2. říj 2008

My sme pouzivali vanicku ako autosedacku, ked bol maly este velmi malinky. Nemala som dobry pocit z toho, zeby mal ist hned do vajicka.

Sneh sme asi minulu zimu nezazili, nepamatam sa, ale bola som s nim uz vselikde - lenze u nas dake extra hory nie su, sla som cez travu, mensie kopce, hrbolate polne cesty a pod.

certica
2. říj 2008

mi sme = my sme 😲

beruska21
2. říj 2008

No to by mě taky zajímalo s tou hlubokou korbou, že se dá použít místo autosedačky...já si to nějak neumím představit 😅 To je tam děcko nečím připevněné, myslím nějakými pásy ještě v korbičce???Jinak z toho přece může vylétnout, při nedejbože nehodě či nárazu...

certica
2. říj 2008

vanicka je pripevnena normalne bezpecnostnym pasom a babo je v tej vanicke uchytene zhruba v oblasti okolo hrudnika/bruska takymi dvoma pasmi na suchy zips.

certica
2. říj 2008

teda tie dva pasy po stranach sa zapnu suchacom okolo bruska a je z toho jeden pas, inac je dost siroky a je sucastou tej vanicky samozrejme

majina
4. říj 2008

Ahojky.... koukala jste už některá na novou kolekci???? Podle mě je supééér!

http://www.kocarky-shop.eu/nova-kolekce-kocarku...

beruska21
4. říj 2008

Mě se ta nová kolekce právě vůbec nelíbí...ty barvy jsou takové ponuré...Proto jsem si objednala už teď ještě tu starou 2008 verzi. Neboť ji už nebudou vyrábět a jen doprodávat...

Jinak nám dnes přišel náš oranžový concord kompletek 😀 Jé žůžovej...Vychytanej, teď ještě aby se v něm líbilo tý naši mršce malý 😀 Furt ho zkoumám a zkouším a ták.Potom přidám fotky.

katyl
4. říj 2008

Ja zasa cakam len na tuto novu, ta je skvela, aj co sa tyka farieb aj co sa tyka vylepseni. najlepsie je , ze nikto este presne nevie, kedy bude v predají, snad do konca oktobra bude 😉
Ale taska 2009 sa mi nepaci, asi si kupim Mamabag 2008, alebo Maxibag od Casualplay

tonica
6. říj 2008

Ahoj hoky. Tak hlasim, ze po Vasich radach jsem sla do toho a objednala Concord Fusion. Objednavam z toho nemeckeho portalu kiddies24, tak mi drzte palce, at vse klapne. Zatim komunikuji na 100% na vschny me dotazy. Jinak celkova cena u nich : 732 EUR (sportak + korba + autosedacka + mamabag + postovne).
Jen jeste uvadim, ze jsem objednala kolekci 2008, ta nova je o 150 Eur drazsi a u stare uz jim pomalu dochazi barvy skladem. Az prijde, podam dalsi hlaseni. 😉

beruska21
6. říj 2008

Jo jo mě taky paní říkala, že nová kolekce bude dražší...Ale objednávat se už snad dají teď...

katyl
6. říj 2008

tonica, super, drzim palce, ta cena je super,
nova kolekcia stoji 849 EUR za sportak plus korba plus autosedacka, teda bez tasky a postovneho, tuto na SK to bude zhruba za tu istu cenu plus minus samozrejme. Tak ja si ju objednavam doma 🙂 mala by stat cca 27000

lennis
6. říj 2008

včera jsem ho viděla na vlastní oči, vypadá luxusně 😉