Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
2. únor 2012

@karinka2105 zhrnutie celeho fora:
nevyhoda: na starsich kolekciach sa trhal potah vzadu, od 2011 neviem, to este nemame niktora vyskusane a na niektorych "padala" strecha v lahu o jeden diel.
vyhody: skladnost, lahulinke karovanie, najvacsia lozna plocha (najsirsia aj najdlhsia)

ja by som si ho kupila znovu 😉

manila421
2. únor 2012

@mmacko dakujem si zlata, snad vsetko pojde ako ma, a drobec bude krasny velky fesacisko, si videla to brusisko co si nosim? 😀 😀

mmacko
2. únor 2012

@karinka2105 nad casualom aj ja poskulujem dlho, ale podla mna to bude trosku horsie v tom, ze kedze ma vpredu dvojkoleso, tak sa bude tazsie karovat a ma dost kratku chrbatikovu opierku na sportaku, ale inak teoreticky dobry a krasny kocik, ked aj teraz vymysleli reverse, ale prakticky nemam odskusane 😉

mmacko
2. únor 2012

@manila421 krasna si, vsak som ti pisala 😉. Aj ked viem, ze to tie posledne dni/tyzdne nie je med lizat...ty mas mrazy, ja som mala posledne 2 tt horko skoro 40 stupnov...krasa 😉
Tesime sa na fotky malickeho

manila421
2. únor 2012

@mmacko
@karinka2105 ja budem slecny testovat 2011 😉

manila421
2. únor 2012

@mmacko hej, manzel kupil uz kadeake prislusenstvo na nasu zrkadlovku, tak fotit bude o dusu 😀 40 stupnov, tak to si neviem predstavit 😕

mmacko
2. únor 2012

@manila421 super, tesime sa na fotky 😉
nooo 40stupnov a ja kazde poobede 2-3 hodky vonku so starsou...vecer som nevedela ani chodit, uz mesiac pred porodom som myslela, ze sa rozpadnem 😉...

...a zelam Ti taky porod, aky som ja mala tento druhy...naadhera 😉

renisco
2. únor 2012

@manila421 je pravda, že ten černý se dá dobře kombinovat... hlavně ať to dobře dopadne a už ho máš konečně doma

renisco
2. únor 2012

@karinka2105 není odpružený a ani nevím, jaké kola má nová kolekce (po zkušenostech s loňskou, kdy inzerované byly vzorované a prodával se se starými). bývají pěnové, ale je možné dokoupit si nafukovací.
po pár jízdách ty pěnové kola vypadají, jako by se s ním jezdilo měsíc, ale třeba mě osobně na kolech až tak nesešlo. minusem byla u starých kolekcí ta bouda a nešel do úplného lehu, ale spíš pololehu.
a klady tu už zmiňované byly.

ten casu má krátkou zádovku, bouda dost šisuje (neboli šisovala) a je taková dost otevřená. Ale to je u concordu taky. má lepší odpružení...

karinka2105
2. únor 2012

dakujem kocky krasnee,takze concordd 🙂 ale este mame kopu casuuu

tanija133
2. únor 2012

@manila421 super, ved aj cierny je pekny...Mne sa paci aj ten modry, aj hnedy, a aj bezovy, ten samozrejme mam....vsetky su pekne, len zelenu moc nemusim..Do toho Lodgera kupis nejaky farebny booster a bude to tiez pekne.....Ano ja som mala plastenku na hlboky z DM a bolo som spokojna....Plastenku davaju iba na sportak.... 😉 Drzim palce, nech to uz dobre dopadne.... 😉

av
3. únor 2012

@mmacko
@manila421 tak ta plastenka , je vazne iba na sportovu cast ,esteze ste tu o tom pisali , mna by to ani nenapadlo

manila421
3. únor 2012

@av hej ja som bola tiez prekvapena, ked som to tu citala, a vcera ma to napadlo v DMke tak som to rovno kupila. uvidim ci mne vobec pribalia na sportovu cast plastenku. ale tak to by asi malo byt v tom komplete, ale nie som si ista.

manila421
3. únor 2012

@tanija133 Dakujem...

av
3. únor 2012

@manila421 ja ked som ho kupovala tak ma to tiez nenapadlo sa spytat ale pozerali sme vystaveny a dali nam druhy v krabici a ten sme videli 1krat az doma a tam bola(ta na sportak), tak si myslim ,ze urcite je to sucastou. ale myslim , ze s nou este budem dobre maturovat 😀 , lebo vcera ked som ju rozbalila tak som nemala potuchy kde je vrch a kde spodok 😀

manila421
3. únor 2012

@av no len ja som si nie asi dobry obchod na kupu zvolila, takze mne sa moze stat ze plastenka tam nebude a namiesto Dark Night pride fialovy 😀 no neviem sa dockat pondelku 😅

av
3. únor 2012

@manila421 to ti hadam neurobia , a cez co si ho kupovala ?

manila421
3. únor 2012

@av miminkovo, bola dobra cena nan a maju aj kamenny obchod , tak ma to tak ukecalo ze keby aj reklamaciu bolo treba riesit, no ale z objednaneho (3 tyzdne sme cakali) Graphite pride Dark Night. lebo im neprisla kompletna objednavka, a ja uz nemozem cakat, takze sme zobrali Dark night.

manila421
3. únor 2012

Baby na akej konstrukcii mate vas Concord? ta pani z obchodu uz Treti krat pise ze kocik bude na striebornej konstrukcii, az teraz som si vsimla ze teda byvaju aj na ciernej konstrukcii, Ste si mohli vybrat, ked ste kupovali ?

a goood news- Stav objednavky: ODOSLANA 😅

av
3. únor 2012

@manila421 moja to ma tesi ze uz ODOSLANA 😉 , ja mam na ciernej a vyberat som nemohla

av
3. únor 2012

@manila421 ty ja som aka blba , teraz kukam na foto co mam v albume a tam mam striebornu 😅

manila421
3. únor 2012

@av to nic :D tiez som sa ti isla pozriet do albumu sa mi zdalo ze mas na triebornej 😉

mmacko
3. únor 2012

@manila421
@av kocky, su 2 konstrukcie, strieborna je standard, ta cierna je seria quantum, ta je vacsinou drahsia a na nej sa vacsinou robi len cierny a bezovy potah (teda apson doteraz to tak bolo, neviem, ako je to v kolekcii 2012).

....aaaaa, dnes mi volali, ze potah mam na predajni...neveriiim, aj ked nie moj fialovy ☹....no co uz...len mi je zahadou, ze len v stredu som im nahlasila farbu a zrazu tam uz je, mohol prist od stredy z nemecka?

manila421
3. únor 2012

@mmacko tak dnes mame stastny den, tebe prisiel potah skoda ze nie ten fialovy, a ja mam kocik na ceste. tazko povedat ze ci od stredy mohol prist z Nemecka. a nakoniec ktory prisiel? pepper?

renisco
3. únor 2012

@mmacko za 2 dny pochybuju....

mmacko
3. únor 2012

@manila421 hej, budem mat pepper...
@renisco vsak to, ved sa ich na to spytam 😉

mmacko
3. únor 2012

@manila421 pocuj, Sasi (alebo ako sa ti paci, aby som ta volala? 😉 ), napadlo ma, preco si vlastne tak neskoro objednavala kocik? Nevedela si sa rozhodnut, ci ako? ....vies, ozvala sa vo mne kocikomaniacka, co by si najradsej kupila kazdeho polroka novy kocik 😉

manila421
3. únor 2012

@mmacko Alex ma volaju doma, ale Sasa mi nevadi tiez. no v obchode pre deti mi povedali ze ked zacnu brat novu kolekciu 2012 tak kolekcia 2011 pojde do akcie, tak aj bolo, len pre mna kus stres.ale nakoniec sa dockam, 2 dni pred terminom

renisco
3. únor 2012

@mmacko každého půlroku? neblázni - každé 2 týdny, jak to dělají i jiné maminky 😀 😀

takže pepper? a předtím jsi vlastně měla jaký? já se v tom normálně úplně ztrácím...

mmacko
3. únor 2012

@manila421 jasne, chapem 😉...

@renisco zlatko, ten polrok len kvoli "obmedzeniam" (nepochopenie mm hlavne) 😉
ale zas kazde 2 t, nie, tak kazde 3 m by bolo idealne, aj ked neviem, ake kociky by to boli, tolko ich nechcem vyskusat (chcela by som vyskusat CP, gessik f4 s tou otocnou korbou, teutonku, a ani neviem, ci este nieco, mozno este take 2-3 by sa nasli, ale to je tak na rok striedania, potom co??? 😀

mala som liquid predtym, velmi sa mi pacil, ale ked uz mam menit, uz nie modry, ja som mala 3 z 5 kocikov modre a to mam 2 baby 😉