Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tanija133
25. kvě 2012

@tilly no super, a ako sa ti karuje nove faro? uz si ho bola vyvetrat?

tilly
26. kvě 2012

@tanija133 ano bola, je super, paci sa mi, aj malemu, ma kopec miesta, normalne, ze 4cm nad hlavou...

tanija133
26. kvě 2012

@tilly Tak tak, je to super kocik, skusam nejake kociky popri Fusione, a aj tak skoncim vzdy iba s Fusionom, koli priestoru a fajn madlu....Nech sluzi Concordik 😉

lucula73
26. kvě 2012

@tanija133 a čo mc,už si si zvykla?
@tilly ak budeš predávať,tak ma prvú kontaktuj 😀 😀 😀

tilly
26. kvě 2012

@lucula73 😀 😀 uz ti chyba?

manila421
28. kvě 2012

@tilly mame Sharana a kocik neskladam vobec 😀 namakana vec.

tilly
28. kvě 2012

myslite, ze by tieto kolieska pasli na fusion? https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/p17e/pre...

@manila421 ano, to je super, netreba nic riesit, len dvihnes a ides 😀

renisco
28. kvě 2012

@manila421 tak jak organizer? dá se to?

renisco
28. kvě 2012

@tilly to ti tady nikdo přesně nepoví. záleží, jaký mají celkový rozměr, jak velké jsou ty zoubky (aby se tam vlezla ta brzdová tyčka), jak velký je středový rozměr, aby se tam vlezla oska... to není tak jednoduché 😀 😀 😀

tilly
28. kvě 2012

@renisco hmmm, to by sa muselo vyskusat... nejdem riskovat... dik

manila421
28. kvě 2012

@renisco ahoj, je paradny super, nemala som cas odfotit ale sedi super, akurat maly ked spi nemozem otvarat ten suchy zips, vzdy sa mi nato zobudi. 😎

tanija133
28. kvě 2012

@lucula73 moc som si nezvykla, asi pojde prec uz velmi rychlo.....Aj dost tazko sa mi tlaci, striesku aj tak nechceme mat stiahnutu....Necham si predsa tie dva co som mala doteraz....A ty , pohodka?

renisco
28. kvě 2012

@manila421 vidíš, to mě nenapadlo, protože malou to nebudilo 😀 😀
ale jak jinak to udělat... ho odpárej 😀 😀

manila421
28. kvě 2012

@renisco si to neuzatvarm ze uplne ten zips , nie nejdem to parat som rada ze sa to da uzatvorit.

renisco
28. kvě 2012

@manila421 za chvíli si zvykne 😀 😀 😀 😀 - doufám...
jinak jsem moc ráda 😅

lucula73
28. kvě 2012

@tilly myslím,že by nepasovali,ako na ne kukám 😕 🙂

renisco
29. kvě 2012

objednala jsem Baby Jogger city mini GT 😀 😀 😀 Tři kola nesnáším, ale mrknout na něj můžu. Třeba se mi taky zalíbí 😀 😀

mmacko
29. kvě 2012

@renisco fiha, ty sa nezdas.....daj potom vediet, ci ta BJCM mania teraz je opodstatnena a ten kocik stoji za to 😉
A moja sestra uz je concordacka, po telefone sme dnes skladali kocik 😀, uz sa tesim sa spolocne kocikovanie

renisco
29. kvě 2012

@mmacko přiznám se, že se na něj teda nějak netěším.
já chtěla něco co auta. britax b-agile byl super, ale vůbec se mi s ním dobře nejelo, tak jsem si říkala - prubnu tento a když by byl ok, byl by do auta a na zimu taky. concord mám na prodej, ale vím, že mi zůstane 😀 😀 😀 aspoň budu mít lepší rozhodování, až dojde BJ, který z těch dvou si nechám.

tanija133
29. kvě 2012

@renisco Tak som zvedava, ako sa ti bude pacit a soferovat....kupujes aj madlo alebo pultik? kamaratka ho mala, a zdal sa mi priestranny dost..len sa stazovala ze to maldo alebo pultik maly krpec rovno pred nosom, aj ked uz mal skoro 2 roky....Na tomto GT je tusim uz aj polohovatelna rucka a aj nozicky ze?

renisco
29. kvě 2012

@tanija133 budu brát madlo. no zdá se mi vysoko, tak uvidím...
je tam polohovací ručka, ale nožičky ne. ty zůstaly stejné jako u starých typů, jen to jde trošku vyboulit na druhou stranu.

tanija133
29. kvě 2012

@renisco no to jej vadilo ze je to tak hrozne vysoko, a mal to rovno pred nosom, ale priestrannost ma prekvapila fakt super.....a este su tam novinka nafukovacky, ci nie? Ale ina karovanie v pohodke.... 😉 a ma super nosnost.....skoda tych noziciek este....

renisco
29. kvě 2012

@tanija133 nejsou přímo nafukovací, ale plněné gelem.
nemám ráda trojkolky, ale jsem si říkala, že ho aspoň prubnu. poslat ho můžu zpátky do 14cti dnů bez řečí...
super byl britax agile, prostorný, madlo v super výšce i vzdálenosti, ale jízda děsná. a to madlo mě u tohoto asi bude štvát....

moka
29. kvě 2012

ahojte, tak my mame kocik z reklamacie doma. Potah nam presili, ale musim povedat, ze velmi pekne. Mame bezovy - bamboo, tak to presili takou bezovou latkou. Ked budem mat cas, nafotim. Mali sme dieru na opierke chrbta a aj zospodu, ako je kosik, ale na tu zabudli! No co uz, kocik sme si vzali a ked sa to prederavi este viac, opat im ho tam odnesieme.
Chcem sa spytat, ci ste nejako poriesili tie slnecne clony, ktora je teda najlepsia? Ja este rozmyslam, ze si necham usit na opierku noziciek potah, aby som to mohla vyprat a tiez rozmyslam nad vlozkou do kocika a nejakou ochranou na madlo. Inak budem kocik prat min. kazdy tyzden 🙂

tanija133
29. kvě 2012

@renisco Tak super, ze ho mozes do 14 dni vratit, a to aj pouzivany vonku? to kde sa tak da kupit?

tanija133
29. kvě 2012

@moka ja mam podlozku do kocika klasiku EMitex..... a je super.... za tie peniaze , super chrani kocik.... jamam tu bezovu, ale ta Agua je nova farba a ta je peeeeekna....... http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s... , clonu nemam, lebo ked dieta sedi tak strieska ide fest dolu.....a potah na madlo nemam, ale periem sem tam.... 😉 konecne som teraz aj oprala prvy krat cely potah, takmam cistucky koick.....
a super, ze VAm to takto zreklamovali....

renisco
29. kvě 2012

@tanija133 nene. nesmí být venku jetý... ale když ho vybalím tak poznám, jestli bude ok nebo ne.
u vás není takový zákon, že můžeš zboží v původním stavu vrátit BEZ UDÁNÍ DŮVODU do 14cti dnů?

tanija133
29. kvě 2012

@renisco to ano, len to nie je ono, to vyksusanie, bez toho aby si nesla von....ale ok, jasne ze sa da vyskusat aj doma.....kedy ho budes mat?

renisco
29. kvě 2012

@tanija133 prej by ho měli zítra poslat, tak možná ve čtvrtek.
tak není to ono, ale já nikdy nepotřebovala kočárek projet venku abych věděla, že mi nesedne 😀 😀 😀

tanija133
29. kvě 2012

@renisco tak potom sa pochval z tvojich dojmov.... 😉