Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

bredmax
13. dub 2010

pajlin přirovnavala bych jí jako vložná taška co je v kočárkách typu patron,hoco apod 😉 jen má boudu,já jí moc nezkoumala,viděla jsem jí v obchodě,na první pohled hezká,ale fakt mi přišla pidi,tak jsem hned věděla,že tu nechci 😕
zkus zjistit jestli jí nemají k vidění někdě v blízkosti a raděj si jí prohlídni 😕

a nebo se tu najde nějaká mamča co vlastní scout,???a napíše svůj názor a zkušenost?? 😕

marselitta
13. dub 2010

Cerkris dá sa to vyriešiť aj Eska páskou, neviem ako sa to ešte volá, ale keď to povieš manželovi, tak bude vedieť. zatiahneš to cez ten plast, čo ti padá a už to nespadne vôbec. Tiež som to tak mala a bolo po probléme.

cerkris
14. dub 2010

ok dakujem tak aspoň vidím , že som nekúpila len ja nejaký nepodarok, nieže by ma to tešilo, ale dakujem zistím tú eska pásku 🙂

surviver
14. dub 2010

pajlin my mame okrem vaničky proton aj scout,mne sa nezda mala,lepšie sa nosi v ruke ako proton,ale nema polohovatelnu ležaciu čast,čo ma proton a tiež sa neda pripevnit bezpečnostnymi pasmi v aute,ale inač som spokojna,lahko sa posklada a ked niekde ideš ,tak v aute nezaberie vela miesta 😉

pajlin
14. dub 2010

Holky díky.Surviver a jak se ti zdá na zimu,je tam dost místa i na fusak?Mohla bych tě poprosit o změření vnitřních rozměrů.A stříška není moc krátká?Bredmax a tobě se ten potah na kolekci 2009 netrhá?Já se naotravuju 🙂

bredmax
14. dub 2010

pajlin myslíš přesně co??? jestli myslíš na sporťáku,tak ten ještě nepoužíváme 😕
neotravuješ,je jasný,že nechceš koupit "zajíce v pytli"tak chceš co nejvíc info 🙂

surviver
15. dub 2010

pajlin vnutro 72cm a 30cm,podla mna je strieška taka normalna 😉

cutce
15. dub 2010

Ahojky holky,

mohla bych se zeptat na tento kocarek? premyslime nad nim a hrozne se nam libil Concord Patron set 2009

pajlin
16. dub 2010

Bredmax,ano myslela jsem sport´ák,protože to už tady někdo psal.Surviver děkuji.

jajulaa
16. dub 2010

Dievčatá, predávam úplne novú vaničku proton na concord vo farbe chilli.
Ak by mal niekto záujem, tak bližšie info cez ip.

jajulaa
16. dub 2010

Ešte som sa chcela zapojiť do debaty ohľadne toho jané unlimit, tak dnes som bola skúšať tú sedačku, tak je fakt strašne malá, sedačka je široká 31 cm a opierka chrbátika len 27 cm.
Ja som premýšľala, že vymením concord fusion za jané, ale som sa rozhodla že v žiadnom prípade, nakoľko chcem šporťák využiť ešte budúcu zimu. Concord je široký 38 cm a dlhý 97 cm. Takže fakt je to jeden z najväčších šporťákov a teda musím povedať, že ľahšie ovládateľný kočík som nedržala. Ja som ho chcela vymeniť hlavne preto, že som na malého nevidela, ale zvyknem si.

ninul
16. dub 2010

ahojte,
ja mam concord fusion a podla mna je super, jedine, co by som mu vytkla je, ze pri sportovej casti sa babo neda otocit ku mne, iba tak, ze sa pozera okolo seba. podla mna fusion je lepsi ako neo, ten neo sa mi zda strasne uzucky, ta vanicka. ale inak fusion je super, super sa sklada, ma velky kosik. ja som mala predtym quinny buzz a to bola hotova katastrofa, musela som ho predat. teraz si kamoska ide kupit teutoniu, aj tie vyzeraju super, aj prakticke, tak aj tie kuknite 🙂

talinka
16. dub 2010

jajulaaa. to fakt? s tym unlimit? ma to troska sklamalo, lebo aj ja by som chcela este mat mozno sportak v zime, aj ked uz bude mat maly dva roky...tak sa mi tam asi nezmesti,co? Preco to robia take male? sak to je neprakticke 😖
opierka chrbatika iba 27? a concord 97? To je nejaky sakra rozdiel nie? to sa mi nezda nejak...
A ja mam zas pocit, ze Jane sa mi lepsie ovladalo mylsim Nomad ako tento concord aj ked aj concord sa lahucko ovlada,ale prvy bol jane tak je aj moja srdcovka 😉

jajulaa
16. dub 2010

Talinka, dĺžka na concorde je 97 cm.
Šírka na concorde 38 cm u jané je to tých 30 cm, ale širka opierky chrbátika je 27 cm.
Ja som tiež hrozne sklamaná, som sa naň tešila. Ja som to skúšala na tom jané slalom 2010, lebo unlimit ešte nie je na SK, ale tá športová časť aj vanička je taká istá ako na unlimit.
No však uvidíš.

jajulaa
16. dub 2010

Ešte som chcela v žiadnom prípade si nekupuj na blink, určite vyskúšaj najskôr.

talinka
16. dub 2010

jajulaaa, ja urcite na blink nekupim, pocula som ze uz je na sk ... www.babetkovo.sk tam ho maju...jedna baba uz skusala...ale v babylande by ho mali mat najskor, skusim tam napisat mail...jane slalom ma rovnaku vanicku aj sportak? to su mi novinky, no som nanho zvedava, mozno mi aj postaci,moj maly je drobec 🙂

bredmax
16. dub 2010

pajlin my máme ještě hl.korbu 🙂

já měla na Ondráška sporťák,kde šla přehazovat rukojeť a stejně většinou čučel před sebe,co taky pořád čučet na mamču 😀 takže tohle mi vadi určo nebude 😉

janec79
16. dub 2010

ahojte,
ja sa len nakratko chcem podelit o moju skusenost s concordom fusion 2010. Kupovala som sportovu verziu, a velmi som zostala sklamana zo striesky, totiz, ked sa kocik da do polohy lezma, tak strieska ledva zakryje hlavu dietata a taktiez sa mi moc nepacilo, ze to "vodorovne" lezmo nebolo ani zdaleka vodorovne. Kamoska ma 2008 a ta ma uplne inu striesku super velku, ci lezi, ci sedi...no skoda, ze rocnik 2010 je taky aky je. Nakoniec u nas vyhrala teutonia cosmo, zatial velka spokojnost (klop klop)

janec79
16. dub 2010

este podotknem, ze u nas to zohravalo dost velku rolu, popozerat sportak v lezme, lebo mala hroozne rada este aj teraz spava v kociku

talinka
17. dub 2010

janec, no to najprv zarazilo aj mna, ze strieska tym padom sa neda dat az tak pekne dole, ze kryje pred slnkom ako ked je v sede,ale inak ide pekne do lahu si myslim a ak trosku nadvihnes opierku , ze nie je nadoraz dole aj strieska sa da preklopit ako v sede, ja to tak vyuzivam,dobre sa mu spinka, aj ked je troska zdvihnuty... 😉 ma to ako ked bol malinky a spaval vo vyvysenej polohe,aby negrckal 😉

talinka
17. dub 2010

mne sa teutonie zdaju take tazsie a moc mohutne..aspon moj dojem z nich

jajulaa
18. dub 2010

Teutonie majú okolo 17 kg. Sú inak veľmi kvalitné kočíky, ale mne sa moc nepáčia dizajnovo.
Možno tá teutonia cosmo.
Talinka a ty máš, ktorý concord, myslím ročník. Mne sa zdá, že 2009 sa im najmenej vydarila.

janec79
18. dub 2010

je jasne, ze kazdy ma iny nazor a kazdemu vyhovuje nieco ine. Ja som musela hladat kocik, ktory sa da dat uplne vodorovno, lebo s malou sme chodievali rehabilitovat odmalicka...Ja viem, ze ked nelezi uplne v lahu,tym padom ta concordova strieska sa posunie a zakryje hlavku. Ja preferujem malu davat uplne narovno ked spinka. Sa vyjadrujem jak tatar, no ale snad chapete 😉

lucula73
18. dub 2010

ahojte
a aký je rozdiek medzi 2009 a 2010?mne sa zdajú rovnaké,či nie? 😕

talinka
18. dub 2010

jajulaa, ano teutonie su fakt kvalitne,aspon som pocula,ale takisto sa mi nepacia dizajnovo..ale tak kvalita je asi dolezitejsia... 🙂
Ja mam concord fusion 2010 😉 Tiez si myslim, ze je trosku prepracovanejsi ako 2009 a mozno aj ta 2008 je lepsia ako 2009

talinka
18. dub 2010

janec, presne ako pises, kazdy ma iny nazor a iny vkus, ine poziadavkya tak je aj dobre,aspon nemame vsetky rovnake kociky 😀 V poohode, pochopila som...tiez sa tak vyjadrujem 😀 kazdopadne mas kvalitny kocik 😉

talinka
18. dub 2010

lucula , rozdiel medzi 2009 a2010...no aspon moj nazor co som postrehla, frajerova svagrina ho ma 2009 ona ma apple a ja leaf naoko uplne identicke,...ale jej ide menej do lahu a aj ta strieska sa jej neda dat tak dopredu inak asi to iste....spokojne sme obe 😉 a mozno aj nakupny kosik je trosku odlisny uz si napamatam..

cerkris
18. dub 2010

baby tak nakoniec som nekúpila nepodarok len sme zle nasadili tie držiaky na konštrukciu preto námpadala, dakujem dajdulke ona mi to poradila 🙂
a ešte k tým rozdielom, jedna známa mala 2009 concord a vraj je to najreklamovanejší ročník, teda, že sa kazí a trhá všetko čo sa dá, tak ona ho mala v záruke, vymenili jej poťah aj všetko čo sa jej trhalo na ročník 2008

marselitta
18. dub 2010

Ahojte baby, tak už aj ja mám športovú časť 2010. mala som aj 2008, ale predala som ju, aj keď bol dobrý, ale malá bola ešte malá, a vadila mi tá priesvitná strieška a to, že som ju nemala otočenú ku mne, tak som kúpila Teutoniu Cosmo. je to fajn kočík, kvalitný, ale mne sa zdá užší a je menší ako Fusiou, tak som sa bála, že malú už ďalšiu zimu, nezmestím, tak som ju predala a kúpila Fusiom 2010. sú to krásne kočíky, ale tiež si musím zvyknúť na tú striešku. Je fakt, že 2008ka išla určite viac do ľahu a bola tam lepšia tá strieška. Ale je to asi o zvyku. Dokúpila som si nafukovacie kolesá a je to super. Hádam už neobjavím žiadne nedostatky, lebo je to už môj 6ty kočík.

jajulaa
18. dub 2010

No ja som zvedavá ako pochodíme, lebo ja som dala šporťák reklamovať, ale v poľsku.
Každopádne 2009 nechcem ak tak 2010 alebo nech mi vrátia peniaze. Tak uvidíme 🙂 .