Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

barboramarek
29. čer 2010

@orovka dakujeeeeem 😉
uz napodobnujem 🙂

lucula73
29. čer 2010

@bredmax - prosím ťa,odmerala by si mi na tej pásikavej podložke akú dlžku má tá chrbátiková časť,bez tej sedacej...?lebo idem si objednať ten nánožník aj podložku,no asi by som si ju dala spraviť trochu vačšiu......zdá sa krátka ...dakujem....

marselitta
29. čer 2010

tak už som aj ja prišla na to, prečo mi nešiel úplný ľah. mala som viackrát obkrútený ten popruh, tak mi to nešlo. tak super, že som konečne na to prišla, kde je zádrhel. a tá strieška sa dá naozaj bezproblémov vyriešiť s tou clonou a je to senzačný kočík. mala som aj 2008 verziu a teraz môžem zrovnať, že ten ľah bol asi rovnaký.

orovka
29. čer 2010

@barboramarek - neni začo. 😉 Neviem či to tak má byť, ale mne to tak vyhovuje. 🙂

lucula73
29. čer 2010

@marselitta ,tak super..ešte že je tu táto temička 😉
@orovka písala som tej babe na českom bazáre nech mi pošle foto nejakého concordu a poslala mi len 2008,že na tie to brali,takže nevie,či to bude pasovať aj na 2010...

orovka
29. čer 2010

@lucula73 pozri si toto video

https://www.youtube.com/watch?v=YgGUqgAs3Cg

podľa mňa v konštrukcii 2008 a 2010 nieje žiadny rozdiel. Ja vidím rozdiel len v tej strieške. Myslím, že tá plocha na ležanie je taká istá ako naša. Hoď to foto čo ti poslala. marselitta by to mohla porovnať, ona písala, že mala aj 2008.

lucula73
29. čer 2010

@orovka ,možno je to tak....neviem,však ak by si náhodou niekedy objednávala,hode sem info.... 😉

a tá baba mi poslala presne taký istý kočík ako je na tom videu len bledomodrý....nič viac....ani ten mail už nemám,som ho vyhodila kvoli mm,lebo keď zbadá,čo zase vymýšľam,asi ma vyhodí aj s kočíkom z domu 😀

marselitta
30. čer 2010

baby ja som veru mala aj 2008 kolekciu. určite sa mi viac pozdáva 2010, ale to kôli farbám a vadila mi tá priesvitná strieška, teda malej. čo sa týka chrbtovej opierky, tak mne sa zdá na 2010 dlhšia, neviem či je to len klam, ale zdá sa mi, že som ju na 2008 nemala až úplne ku strieške ako teraz. a tá strieška sa dá úplne vyriešiť tou clonou, takže podľa mňa je blbosť kupovať ďalšiu striešku. to je môj názor. clona je určite praktickejšia a viac využiteľná. ale ináč boli kočíky identické. strieška by určite pasovala aj z 2008, ale musela by byť dlhšia a nezazipsovala by sa. takže asi tak.

mmacko
30. čer 2010

Baby, urcite ma 2009 a 2010 trosku dlhsiu opierku ako 2008, ta ju nema az k strieske.

bredmax
30. čer 2010

@lucula73 jestli dobře chápu,chceš délku tý barevný podložky,ale jen záda?? tak to je 47cm 🙂

marselitta
30. čer 2010

Presne tak, teraz som to kukala aj na fotkách, čo som mala a pozerala som miery 2008 čo som písala mamičke keď kupovala kočík, tak je to presne 12cm rozdiel. celkom slušne. prikladám aj fotky z 2008, že je to viditeľné.

orovka
30. čer 2010

@marselitta tak to je riadny rozdiel, nemyslela som si, že to bude až 12cm. To si merala celkovú dĺžku až po nožičky, alebo len opierku chrbátika?

orovka
30. čer 2010

@marselitta na tejto fotke čo si sem dala to pekne vidieť, že tá opierka je zarovna s bokmi a na 2010 je tak do oblúčika vyššie.

marselitta
30. čer 2010

Je to rozdiel, hlavne keď máme veľké deti, tak každý cm je dobrý. je to len chrbtová opierka

bambi7
30. čer 2010

ahojte vie mi niekto poradit?mam kocik concord fusion 2010 a mam kupene predne kolieska ale ako sa menia neviete dako to nejdeeeeee
dakujem za info

marselitta
30. čer 2010

Tak to ja vôbec netuším, mala si to nechať na obchod, aj keď veľakrát vedia menej ako zákazník.

bambi7
30. čer 2010

no teda mam 2009 oprava a je kupov v trnave a nechce sa mi tam ist....jaj ale budem musiet tak dakujem

lucula73
30. čer 2010

@bredmax ,ano to som chcela,ďakujem.... 🙂

kocurko1
30. čer 2010

@bambi7 ja som tiez kupovala 2009tku v TT na Druzbe. Ja som na prednych kolieskach pretazila loziska, ked som na na nich prevazala kufre. Ta pani, co mi predala kocik ho zobrala do Senca a do 2dni ho doniesla spat opraveny. Este nam poradila, aby sme cez vikend neostali bez kocika

anajs
2. črc 2010

ahojky,prosím mohla by jste mi některá z Vás předat svoje zkušenosti s kočárkem CF,hlavně se mi jedná o jízdní vlastnosti např.sníh atd. kočárek se mi moc líbí, hlavně kvůli své velikosti. Díky

uzu17
3. črc 2010

Ahojte dievčatá.Neviete mi prosím poradiť,kde by som zohnala skoby na vaničku Proton?Tie o ktore sa uchytáva vanička v aute ked sa používa miesto sedačky.Prosím poradte mi.Jedna pani mi predala vaničku a nedodala mi
k nej tie skoby a ja som si to pri kúpe nevšimla.A ona mi už nedvíha tel.A mojho drahého porazí,ked sa dozvie,že som urobila nepodarený
obchod 😲

bredmax
3. črc 2010

@anajs zkus projet tuhle diskuzi a uděláš si obrázek,i jízda na sněhu se tu řešila 🙂
já osobně můžu říct,že líp ovladatelný kočárek jsem neviděla,je fakt děsně lehký,v poho jednou rukou,jezdíme s ním všude,zvládnul i hory 🙂
@uzu17 zkus napsat na oficiání dovozce a servis agssport ,snad pomůžou 😵

hviezda22
3. črc 2010

@uzu17 ja som kedysi mala concord fusion a podla mna su všetky bezadapterove, či nie baby? Netreba žiadne skoby, len nakliknut....treba dat dole madlo, ja mam teraz Jané Nomad a to je takmer rovnaké

bredmax
3. črc 2010

@hviezda22 uzu myslí,když chceš použít korbu jako autosedačku,tak po stranách se nacvakávají takový skoby kam provlíkneš ten pás 🙂 jinak máš pravdu na podvozek adaptér netřeba 🙂

uzu17
3. črc 2010

@bredmax dakujem za radu.snád mi odpíšu niečo pozitívne 😉

uzu17
6. črc 2010

@marselitta ahoj.môžem sa ťa opýtať,kde si kúpila tie nafukovacie kolieska?dakujem

marselitta
6. črc 2010

Aho uzu17, ja som ich kúpila v Za Pre deti. stáli 50 Eur obe.

lucula73
6. črc 2010

@uzu17 a ja čakám na čierne nafukovacie,majú dostať u nás v PD do obchodu s kočíkmi...len neviem kedy 😉

baby,asi ma vysmejete,ale...poraďte mi prosím,ako sa dáva na kočík tá plaštenka do dažďa...my sme to dnes nevedeli nahodiť,kamoška mi povedala,že to určite nie je z mojho kočíka.... 😒

pepsyna
6. črc 2010

@lucula73 nie su cierne nafukovacie iba na neo?ja mam neo a k nemu cierne nafukovacie kolieska ale ked sme boli v obchode Pre deti,tak tam mali na fusion take strieborne..a povedali,ze na fusion su iba take 😕

marselitta
6. črc 2010

ja som veru pláštenku ešte nepoužila, tak zajtra môžem pozrieť a uvidím. ale na 2008 sa dávala jednoducho, neviem či je tá istá. pozriem fotku a pridám.