Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
13. srp 2011

@mmacko nechápu to a ani to chápat nechci, protože s tou stříškou se řadím mezi ty, kterým padá a jsem tááááák vytočená, když někdo napíše, že mu nepadá 😀 😀 😀 😀 prostě ZÁVIDÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM

s buggym se jezdí dobře, a v zimě určitě projede, ale já celkově (skrz tu sedačku) s ním v zimě jezdit nechci... na léto mi ta sedačka nevadí, ale v zimě jo... a vision (s tou otočnou sedajdou) právě prodávám, tak budu muset zimu brázdit s concordem

lucula73
13. srp 2011

@mmacko 🙂 ,presne to si myslím,čo už renisco napísala,proste taký drahý kočík a má na h...strechu a poťah 😠
sory .... 😀
Som zvedavá na teba,ako zareaguješ,ak vyjde malá z vaničky 🙂
A teraz používam len bjcm,tento stojí v izbe,malý v nom spáva,ale už ho dávam do postielky,chcem ho naučiť spať cez deň v postielke,kočík idem predať 😝 ..........zimu riešiť nebudem,ak sa predá,predá,ak nie tak si ho nechám aj na zimu 😉

matpaj
13. srp 2011

@sesilia ahojky, ja som kupovala kocik v Ziline Predeti.......no ja teda kocik so zaplatou nepreberiem.....je predsa nejaky reklamacny zakon, nie?to ked sa mi zacne parat napr topanka, tak mi nasiju na miesto zaplatu a vybavene??????nechapem ako si nieco take mozu dovolit......ja chcem novy potah a pokial sa mi roztrha po 3x.....mam narok na vratenie penazi za cely kocik a na tom budem trvat...pripadne, nech mi daju kocik uplne novy......kludne aj novsi model ak nemaju 2010......je mi to jedno, ja ten kocik chcem raz predat a zo zaplatami ho nekupi nik a taktiez ho nebudem predavat total pod cenu kvoli tomu 😠 😠 😠

lucula73
13. srp 2011

@matpaj ak nájdeš niečo,s čím by sa dalo ohradiť..myslím z toho reklamačného zákona,tak daj sem vedieť.....ja normálne rozmýšľam,že či im nedať na mmb hoddnotenie....akože za nevhodne vybavenú reklamáciu............inak kamoška čo reklamovalaa kočík u nic ešte v zime,dostalaa komplet nový poťah,v apríli to už nebolo možné,len záplaty... 😝

matpaj
13. srp 2011

@lucula73 no to mi je jedno ze to nie je mozne, to je ich problem, chcem to mat naporiadok urobene...a zakon predsa hovori, ze mi musia reklamovany tovar opravit na povodny stav......som si kupila ten kocik bez zaplaty tak ho chcem bez zaplaty!!!!!!!!ja sa nedam, pojdem sa stazovat pokial ma nevybavia normalne....

mmacko
13. srp 2011

@renisco
@lucula73
jasne, ja s Vami suhlasim, keby mi strieska padala, uz davno ide z domu. Ja len nechapem, ved to sa nevyraba strojom, ze jedna strieska je kratsia, druha dlhsia. A ked sa im trhal potah uz na 2009, preco to nejak nespevnili v dalsich kolekciach. To je chyba vyrobcu, ze uz neinvestuje do inovacii a zlepseni, co by mal pri tak drahom kociku.

A aj ja som zvedava, ci to prezijem, ze na malu neuvidim ked vyjde z vanicky, je mozne, ze potom ho vymenim za nieco otocne, len netusim co 😉

renisco
13. srp 2011

@mmacko spevnili to - v roce 2010 dali do dolního rohu vyztužení, ale stejně se to dere i tam, kam to nedali. měli to vyztužení dát na celou opěrku, když věděli, že jsou reklamace i pod zipem... to tady ale nevyřešíme... 🤐

adrianmama
13. srp 2011

tak to ma teda trochu hneva, ze maju concordy problemy s potahom.ja sice este kocik nemam, mame ist pon tento tyzden, je z druhej ruky, udajne iba pol roka pouzivany, ale teda som zvedava v akej bude kondiciii....a nie je to problem iba niektoreho rocnika? ved ak o tom vyrobca vie, mal by zlepsit kvalitu potahu....toto bude kocik pre nase druhe babo, co sa nam ma narodit....prvy syncek mal sportovy icoo, a teda s nim som nemala ziadne problemy, ani s potahom, ani s vyblednutim, ani s kolieskami....len som ho uz predala....tak len dufam, ze tento nas fusion bude v pohode a co najmenej trapeni nam bude prinasat....este som rozmyslala aj nad casualplay s4, ale som sa nakoniec rozhodla pre fusion, navyse to uz nechcem stornovat....;(

mmacko
13. srp 2011

@renisco presne, ako pises, mali to cele spevnit, pripadne nejak tu dosku olemovat niecim makkym zvnutra, nech to nederie ten potah. No co uz, len je skoda, ze do tak fajneho kocika vyrobca neinvestuje a ze nereaguje na tie reklamacie, ktorych je na ten potah urcite vela a ani od roku 2009 neriesil ziadne inovanie ako ine kociky (aj Jane aj CP dali aj moznost otocenia sedacky napr.).

matpaj
13. srp 2011

@adrianmama no ja by som ten kocik ak nema platny este zarucny list urcite nekupila...asi by som sa bala....riadne si kukni na nom tu opierku, ci ten potah nie je uz oslabeny.....

mmacko
13. srp 2011

@adrianmama ono kazdy kocik ma nieco, ten spominany CP s4 zas mal problemy s prednym kolieskom, ze kmitalo a aj bledli farby na streche. Concord je super, ale u viacerych ako sa tu pisalo sa predieral potah na chrbte z vonkajsej strany a niektorym kusom padala strieska v tom zmysle, ze ked si dal na lezato, tak skocila o 1 stupen spat, cize pekne nekryla. Ja napr s kocikom nemam ziadny problem, ale vacsina nejaky ma, takze uvidis.

adrianmama
13. srp 2011

@matpaj este je v zaruke, inak by som naozaj do toho nesla

lucula73
13. srp 2011

@matpaj nepoznám reklamačný zákon,nemala som ešte možnosť ani príležitosť to študovať...fakt je taam napísané,že musia vec dať do povodného stavu?potom by som mohla vlastne reklamovať zlú opraavu?bože,budem si to musieť zistiť,za pokus mi to stojí 😝

@adrianmama a ty si ho akože nevidela?ktorý je to ročník?inak minule som na mmb videla jeden chili,na fotke to bolo pekn evidno,ako je ten poťah preslabený,neboli ešte úplne diery,ale v texte nebolo o tom ani pol slova.

adrianmama
13. srp 2011

@mmacko je mi jasne , ze je vsetko vec pohladu, ale potah na kociku by mal pri normalnom pouzivani, ked sa s kociarom zaobchadza v ramci normy, vydrzate minimalne dva roky uplne bez poskodenia, nepoviem po dvoch detoch, unava materialu a pod, ale toto mam naozaj nahnevalo......este sa chcem spytat, da sa dat ten potah uplne dole s konstrukcie kociara?

mmacko
13. srp 2011

@adrianmama urcite treba kocik pred prevzatim vidiet a nielen fusion, ale kazdy jeden. Ja som tak mala zlu skusenost s gessleinom ☹

mmacko
13. srp 2011

@adrianmama jasne, ja suhlasim, ze je to chyba vyrobcu, ked prisli na trh s novym modelom v 2009 a zistili, ze sa potah prediera, mali s tym spravit nieco...sa cudujem, ze nie, kedze nemci su pedanti.
Potah sa da dat cely dole, odsrobujes len to polohovanie a vies vybrat dosku z chrbtovej casti aj zo sedacej a aj potah vyprat.

adrianmama
13. srp 2011

@lucula73 vyslovene som sa pytala, ci ma poskodenia, lebo viem, ze ak sa neopytam, nik o tom ani necekne, ja som z pk a kociar je v trencine, tak sme si len pisali, ale chcem si ist pon osobne, nech ho preklepnem...udajne ho kupili teraz v januari, tak predpokladam, ze pouzivali hlavne vanicku...je to cierna kombinacia, takze na fotkach by som aj tak nic nevidela

mmacko
13. srp 2011

@adrianmama a za kolko ho kupujes, to celu 3 kombi?

adrianmama
13. srp 2011

@mmacko tak aspon jedna dobra sprava, ak bude potah OK, ja sa ho doma nejako pokusim spevnit....;) este tu striesku dako vymysliet

adrianmama
13. srp 2011

@mmacko 420...

lucula73
13. srp 2011

@adrianmama ,tak ok,tú športovú časť si popozeraj 🙂 .
Možno by pomohlo tú dosku,čo derie poťah,nejak molitanom obaliť alebo niečím takým..... 😕

mmacko
13. srp 2011

@adrianmama nie za 420? nasla som na bazosi, ale aj toto http://deti.bazos.sk/inzerat/9398300/Predam-koc...

matpaj
13. srp 2011

@lucula73 no neviem ci ked uz si ho po reklamacke prebrala sa da reklamovat zla oprava....nemala si suhlasit pri preberani s opravou....a ako som pisala, reklamovany tovar ti musia opravit do povodneho stavu, nechapem, ze tu vsetky suhlasia s tym presivanim.....a so zaplatami...som davala priklad, to je to iste ako keby si reklamovala napr topanku ktora sa para a oni by ti na to miesto nasili zaplatu...to by si prebrala????????

lucula73
13. srp 2011

@matpaj teraz som zbežne prezrela rekalmačný poriadok a tam je napísané,že tovar musia opraviť do použiteľného stavu,alebo tak aby bola závada odstránená......nie povodného 😕
Daj potom vedieť,ako si pochodila...kedy ho pojdeš reklamovať?

adrianmama
13. srp 2011

@mmacko fiha, to je u nas, a nemusel aby som ani cestovat...ale ja som reagovala na tento http://deti.bazos.sk/inzerat/9282754/Concord-Fu...

lucula73
13. srp 2011

@mmacko to je neskutočná cena inak,za trojkomb.,total pod cenu,nie? 😕

mmacko
13. srp 2011

@adrianmama no vsak to, ze je to z Pezinka. Viem, aj ten tvoj som nasla, nevies to este zmenit? Predsa len nemusis cestovat a aj je to lacnejsie. Lebo tych 385 je super cena, aj ked cierne nemam rada, ale pekna podlozka to spravi ;)

mmacko
13. srp 2011

@lucula73 presne, je to super cena, za to by som to aj ja riskla kupit a ked je to z pezinka odkial je aj adrianmama, tak to by mala super.

adrianmama
13. srp 2011

@mmacko no je to tazko, uz som tej pani dala slovo, tak to nechcem uz menit, navyse som jej uz poslala aj zalohu...mno co uz, bude vylet...ale ta cena je naozaj neskutocna, skoda ze som to nenasla skor...

mmacko
13. srp 2011

@adrianmama to ma mrzi, aj ked ten za 420 vyzera, ze ma menej pouzivane kolieska, aj ked to moze byt klamlive a ten od vas ich ma len spinave a neumyte. Tak vela zdaru pri kupe, daj vedeit, ako si dopadla. Kedy tam idete? A kedy vlastne cakas druhe, nemas tu info o tehu 😉