Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

anastacia242
9. kvě 2013

@lupena dakujem, pozriem 😉

tanija133
10. kvě 2013

@lupena Ano, vzdy som to cele prala podla potreby, bez rozopnutia nanoznika, ale susila osm potom aj nanoznik, nic sa neznicilo..nanoznik som pouzila tak 5 x max za cele kocikovanie.... 😉

lupena
10. kvě 2013

@tanija133 no pekne. prečo si ho vôbec nepoužívala? mne sa zdá dobrý.. teda zatiaľ. možno prax ukáže niečo iné.. ale inak mám pocit, že aj ten nánožník aj pláštenka sú pre menšie deti.. dá sa to v pohode používať aj keď už majú nohy až dole? lebo pripadá mi to ako keby je to robené tak že sa to naťahuje na to polohovanie na nožičky.. v podstate sa to inde ani prichytiť nedá

tanija133
10. kvě 2013

nepouzivala, lebo som asi von nechodila, ked porpchalo,alebo prsalo....nanoznik som vytiahla, asi 5 krat hovorim, ale je to dobra vec, ze ked treba vytiahnes..Plastenku som vytiahla raz a maly ju nechcel, vzdy krical,ked ju videl....tak sme von nechodili ked prsi....a vonku spaval, tiez ked bol balkon kryty....na Hlbokom, som pouzivala, velmi aj nanoznik, aj plastenku....lebo maly bol zimne dieta....Moj kprec to doteraz nosi vyrovnane, tu opierku noziciek, nechce ju mat dole....ano prichytava sa to o tu opierku ten nanoznik.... 😉

renisco
13. kvě 2013

@mmacko já už jsem děsně bezradná... pořád si nemůžu vybrat barvu podložky...
je tahle až moc kontrastní? asi jo, že?

mmacko
14. kvě 2013

@renisco ahojky, mne sa paci tato ruzova, ja mam rada take kontrastne. Ja som za tuto 😉

mmacko
14. kvě 2013

@anastacia242 lilinka predava taky potah na tu nozkovu cast cierny, pozri na mmb, to by vyriesilo, ze mas vyblednutu tu nozkovu podlozku
@lupena ja ako mam ten nanoznik v kosiku, tak na to madle mam ten navlek s tymi stuzkami, najprv ho mala nechcela, ale teraz sa jej paci a je to take vesele

lupena
14. kvě 2013

@mmacko vyzerá to v pohode, ale hodí sa mi to skôr pre dievča.. neviem prečo

tanija133
14. kvě 2013

@renisco podlozka je pekna, vyrazna, nie je az moc kontrastna, je taka akurat vyrazna.... 😉

anastacia242
14. kvě 2013

@mmacko ano, uz mi baby poradili, dakujem 😉

romy31
15. kvě 2013

ahojte, kúpili sme trojkombi concord neo, malý sa nám má narodiť na začiatku októbra. Len z tej vaničky som trošku nešťastná, zdá sa mi veľmi malá...koľko vám tam vydržali bábätká? ja to vidím tak do konca roka a potom neviem :D viete mi niekto napísať rozmery tej staršej vaničky proton?

anastacia242
15. kvě 2013

@romy31 dlzka co som pomerala vanicky proton spodok je 71cm, sirka spodok 32cm, mam ciernu proton na predaj 😉 ak by si chcela, dohodneme sa na cene

mmacko
15. kvě 2013

@romy31 no hej, sleeper je malicka, tiez odporucam kupit protonku, ta je velika, kamoske sa narodila mala na konci augusta a vydrzala tam do aprila

romy31
15. kvě 2013

no tak to je proton o dosť väčšia...a to som sleeper dokupovala dodatočne 😀 ach jo....pri prvom synovi mi o dosť väčšia vanička vydržala len 4 mesiace, tak teraz mám vážne obavy, že to nedotiahneme ani do 2m 😖

romy31
15. kvě 2013

@anastacia242 ďakujem...ale ešte počkám...teraz mám kúpenú celú 3kombi neo, keď to bude aktuálne a bude treba väčšiu, tak potom asi dokúpim tú proton...keď tak sa ozvem 😉

romy31
15. kvě 2013

baby tak teraz som to bola zmerať a sleeper má len 63x 26cm! 😢

meganik
15. kvě 2013

@romy31 vyzera to male, ale urcite to nieje take hrozne, mne tam dcera vydrzala 6 mesiacov vratane fusaku 😉

romy31
15. kvě 2013

@meganik a koľko cm mala dcérka v polroku?

meganik
15. kvě 2013

@romy31 67 cm, ja som dost vyuzivala to polohovanie vanicky, dcera mala slabsi reflux

romy31
15. kvě 2013

@meganik tak to ste celkom dlho vydržali....no ja teda počkám a keď bude bábo dlhé, tak dokúpim tú staršiu protonku...

meganik
15. kvě 2013

@romy31 no ja som s vanickou nemala ziadny problem 😉 lepsie bude pockat a potom vymenis prip. za vacsiu 😉 inak nenamerala si nejako malo cm? Ja mam tento set 2012 ale fusion a tu pisu ine rozmery http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/kocik...

Mne sa tych 63 zda dost malo

renisco
15. kvě 2013

moje dvě vopice 😀

renisco
15. kvě 2013

@meganik oni většinou měří tu část nahoře, to by odpovídalo (ne u dna)

meganik
15. kvě 2013

@renisco mozne to je, mam vanicku este doma, ale uz vycistenu, zabalenu, nechce sa mi to merat, len ten udaj sa mi az tak nepozdava, skor som za 69 cm

renisco
15. kvě 2013

@meganik já ji neměla, takže se zdržuju hlasování 😀 😀

dzamela
15. kvě 2013

juuuuj tak novy fusion mam doma.... normalne mam vianoce 🙂)) len neviem na co su v tej neoprenovej strieske po bkoch take presite diery akoby tade malo nieco viest ale potah tade viest nemoze tak neviem a navod je samozrejme ku kociku z roku pana vobec ho neuploadli 🙂

dzamela
15. kvě 2013
dzamela
15. kvě 2013

Neviem preco mi to hadze tie fotky nalezato.... Ale uz sa tesim na dnesnu prvu jazdu 🙂

renisco
15. kvě 2013

@dzamela ty díry jsou tam k ničemu, stejně je používat nebudete... ale je to na to, aby se tama prostčily ty dva cvoky, co jsou na pásku na boku zádové opěrky. pak ale nejde moc manipulovat s boudou, tak to tam ani nedávejte. Hlavně si dávejte pozor na předních kolech na ty boční štuple, kterýma se aretují kola, protože stačí zavadit jen málo a máte je poztrácené...

to je který ročník, 2013?

dzamela
15. kvě 2013

hej 2013 ... a tie aretacne stuple o tom viem no aj to tak vyzera ze sa to da hocikedy stratit skoda ze to neurobili uz pevnejsie