Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
2. led 2012

@manila421 hej, je to super cena. Podla mna to bude na ten peper. Aj mne sa paci pre chlapceka cerveny kocik.
A v predeti su velmi ferovi, ja mam od nich tiez jeden kocik, aj lehatko aj kopu mensich veciciek

mmacko
2. led 2012

@manila421 a suhlasim s tebou, mne sa tiez dost nepacia vsetky tie polske kociky, ja som na nemecke, este z talianskych perega su fajn 😉.
Ja mam fusion rok a pol a stale sa prichytim, ze na neho pozeram, ze aky pekny a super kocik 😉
Keby kupujem nanovo 3 kombi ako prvotehotna, tak zas bud fusion, alebo este mozno hartan, ten mala segra a tiez super.

manila421
2. led 2012

@mmacko som im tam volala, ta cena bolsa na ten leaf, ale aj tak ho uz nemaju, ze z kolekcie 2011 maju poslednych 6 kusov- farba peper ale za cenu 787 Eur, dost ma uz tlaci cas termin mam 8 feb., budem musiet nejaky uz kupit, ked som cakala ze pojdu s cenou este dole kedze uz ide na trh 2012, len maju prazdne sklady na model 2011. Ja som chcela ten Graphite...hmmmm.

manila421
2. led 2012

@mmacko ja som ani ine nepozerala od zaciatku som chcela Concord, Manzel sa mi rehoce ze Verso kocik isto v polsku na mna caka :D to je velmi oblubeny kocik tu na Spisi...:D

mmacko
2. led 2012

@manila421 tu mas za super cenu 2011, farbu indigo, tmavo modru
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3455...
podla mna super 😉

mmacko
2. led 2012

@manila421 to mas super, ze si mala jasno, ja som pri prvej nemala, vyskusala som 4-5 kocikov a ostala pri fusione 😉
Brrrr take kociky na styl verso 😉

manila421
2. led 2012

@mmacko Nemaju ho, tiez som im tam volala, nemaju uz ziadny, ze idu dovazat 2012 kolekciu uz...

mmacko
2. led 2012

@manila421 dokelu

mmacko
2. led 2012

@manila421 zle som adresovala, pozri o prispevok vyssie

mmacko
2. led 2012

@manila421 nikde nie je akcia na proton, stoji okolo 250 najlacnejsia
http://www.svetkocikov.sk/kociky-concord/406-co...
ta proton je vacsia ako ta od kolekcie 2011, ta je malicka, sestra ju ma a skusala som ju, ja mam teda scout a ta je vacsia ako ta 2011 concord
Ale je zas krasna ta nova kolekcia, o tom potom 😉

manila421
2. led 2012

@mmacko akurat pozeram ze za 799 maju uz kolekciu 2012 a ta tmavozelena e tiez velmi pekna, som im napisala ze ci uz maju na sklade, tak uvidim.http://www.miminkovo.sk/kocik-concord-fu....

Ta proton vanicka co si mi poslala bola z kolekcie 2010? podla striesky, to rozoznam, tak? som to mala vedla seba v obchoe a zdali sa mi rovnake. ale rozdiel medzi 2011 a 2012 nevidim teda ziadny, asi aj tazko nieco nacitam, kedze malo kto ho ma uz kupeny

manila421
2. led 2012

@mmacko n to nie je zly napad takto to nakombinovat, ked nezozeniem cely set, tak to skusim takto...aky je rozdiel medzi vajickom Ion a Intense, nevies nahodou? ci je to jedno aku kupim, su sety aj s tou aj s tou

mmacko
2. led 2012

@manila421 hej, proton je 2011, maju iny tvar ako maju od kolekcie 2011. No je to rozdiel, ale zas ty nebudes mat fusak ked bude mat babo par mesiacov, tak by to malo byt v pohode 😉
Neslo mi otvorit ten tvoj link. Ale to je ako tak v pohode cena 😉
Ja budem mat tiez 2012 potah, tak som zvedava, velmi sa tesim, ze dali konecne aj dievcensku farbu 😉

mmacko
2. led 2012

@manila421 takto nakombinovane vyjde najlacnejsie a podla mna je aj lepsie nemat vsetko v jednej farbe, aspon trosku zmena 😉
Neviem rozdiel, ja mam ion, kamoska intense , ale ta ho este nepouziva, TP ma az na konci feb.

manila421
2. led 2012

@mmacko ten Candy potah ides mat? tomu nie velmi rozumiem, to len potah si objednas? to sa da?

mmacko
2. led 2012

@manila421 moja, nie, ale moj sa mi trosku dral, tak som skusila reklamovat kym je v zaruke a ja pouzivam vanicku a uznali a kedze uz moju farbu nemaju, tak mi ponukli si vybrat potah z novej kolekcie 😉

manila421
3. led 2012

@mmacko Dobry pristup od nich, pekne.

mmacko
3. led 2012

@manila421 pristup super, aj velmi mily, len concord z nemecka si dava nacas, reklamovala som koncom augusta, uznali reklamaciu do tyzdna, potom 2 mesiace nic, v novembri volali, ze teda nemaju uz stare kolekcie, ze si mame vybrat z novej a odvtedy zas nic. Ako obchod za to nemoze, ja tam sem tam zavolam, oni cakaju na odpoved z nemecka. Esteze sme stale vo vanicke a aj tak, ja medzi 6-12 mesiacmi mam ine riesenie, takze mi to neponahla 😉
Daj potom vediet, ako si si vybrala, som zvedava

manila421
3. led 2012

@mmacko oki dam vediet, sama som zvedava co nakoniec kupime...:D

mmacko
3. led 2012

@manila421 pozri, keby si chcela skladat trojkombi
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/0zq9/van...

mimco
3. led 2012

Ahoj holky,
měla bych prosím dotaz. Včera nám konečně dorazil kočárek. Chci se zeptat, jestli se prodává a jestli je vůbec nutná pláštěnka na hlubokou korbu? Nikde jsem ji nenašla. Máme korbu proton. Na sporťák máme, byla v ceně.
Jinak kočárek byl můj vysněný a splňuje všechny moje požadavky a mám z něj šílenou radost 🙂.
Děkuji.

tanija133
3. led 2012

@mimco Ano , uricte budes potrebovat plasenku aj na hlboku vanicku....ked bude snezit , ci prsat....a ty pojdes von....Sedia hocijake univerzalne, ja som mala konkretne z DM ky univezalnu plastenku na hlboky kocik....za 5 E a posluzila pefektne 😉 A na sportak automaticky davaju v cene..... na nom som plastenku nemala ani raz....Nech sluzi kocarik....

azalka5
3. led 2012

@mimco ja používam proton vaničku už pri druhom dieťati a ešte ani raz som nepotrebovala pláštenku 😅 a to chodíme von denne 😉

mimco
3. led 2012

Díky za odpovědi, oni vlastně v DM prodávají univerzální za pár korun, úplně jsem zapomněla.
Když zjistim, že je potřeba, přikoupim 🙂.

manila421
4. led 2012

@mmacko Dakujem za link, uz som objednala, nakoniec mi odpovedali z jedneho obchodu miminkovo, ze mi ho vedia dorucit do 3 tyzdnov, vo farbe Graphite, aky som chcela...Tak dufam ze sa Gregor nepopyta skor na svet 😖
Tesim sa nan, Lodger uz pripraveny, tiez v sivej farbe, daku eknu farebnu deku zozeniem a bude to super, dnes som bola v HM na shoping, tak pekne veci maju, no nemozem tam casto chodit 😅

manila421
4. led 2012

@mimco aky si kupila, fusion ci neo? 2011? v akej farbe? ja uz mam tiez objednany, sa nan tesiiiiim, kde si ho kupila?

mmacko
4. led 2012

@manila421 super, tesim sa, potom daj info ked ti pride 😉
Snad malicky vydrzi este chvilku v brusku, aj ked uz by to bolo v podstate v pohode...musis sa s nim dohodnut, ze nech pocka na kocik 🙂