Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

talinka
20. dub 2010

jajulaaaa, tak to gratulujem, ani sa tym padom nedivim, tesim s tebou !!!!!! 😵 😵 😵

jjahodka
21. dub 2010

Pajlin, ja som mala scout vaničku a celú zimu mi tam malý bol.

jajulaa
23. dub 2010

Talinka, pozri toto, tá sedačka bude rovnaká aj na jané unlimit.

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

talinka
23. dub 2010

jajulaa, dikes 🙂 celkom pozitivne

kocurko1
26. dub 2010

Caute baby. Ja mam CF kolekciu 2009, farbu chilli a som spokojna. Vanicku som pouzivala do novembra min roku a odvtedy sme v sportaku. Zatial sa nam nic netrha.
Chcela by som sa opytat, riesili ste uz niektora slnecnu clonu na striesku? Zapacila sa mi shade maker od Sunshine kids. Alebo kupit slnecnik? Budem rada, ak mi poradite. Dik

hilaris
26. dub 2010

Ahojte.. potrebujem poradit. Mam Concord Fusion 2008 sedu verziu a uz je aj po zaruke. Kupovany z druhej ruky a nemame k nemu ani ten stary zarucny list a na zadnych kolesach mi odpadli tie cierne krytky ktorymi sa uvolnuje koleso. Jedno koleso mi stale odpadava. Chcem kupit nove bud krytky alebo rovno cele kolesa ale nikde ich na webe neviem najst a po obchodoch behat nemam kedy. Poradite mi niekto kde sa daju zohnat? Na nete predavaju len nafukovacie pre Concord Neo. Dakujem.

manika77
26. dub 2010

skusala si v predeti?

hilaris
26. dub 2010

na webe nie je v ponuke. skusim tam zavolat. dufala som ze kliknem a bude toho plny web... a predeti je najdrahsi obchod co poznam tak zrovna tomu som sa chcela vyhnut :P

stanka33
26. dub 2010

Ahojte baby, namate niekdo na predaj skate na concord???

hilaris
26. dub 2010

UZASNE! Vraj chybajuca krytka nesposobuje vypadavanie kolesa. No a servis mi nikto neurobi lebo kocik nie je kupovany u nich. Mam ho z CR.

talinka
26. dub 2010

hilaris, cooo? sak niekto musi zabezpecovat servis aj na SK...sakris 😖 tak ako je to so spotrebicmi, mimo zaruky uz mozes dat do hocijakeho autorizovaneho servisu ...nechapem

hilaris
26. dub 2010

len ho najst... som sa nasrala a napisala im na concord.de... som zvedava ci sa ozvu. Snad tam niekto rozumie anglictine.. kuuuurnik. Dovozca tu na sk sa ukazuje agssport.sk... este skusim tam.

talinka
26. dub 2010

hilaris, drzim palce 😉

tonica
26. dub 2010

Hilaris - ja mam dovezeny Concord 2008 z Nemecka a servis u AGS sport v Praze jsem vyuzila. Byli moc ochotni, vse opravili. A to uz dvakrat a zadarmo. Krytky mi taky uz odpadly, kamaradce taky, ale vliv na funkci Concordu nemaji, tak uz to neresim.

lucula73
27. dub 2010

ahojte,
tak ja som si dnes bola okukať naživo CF,veľmi sa mi páčil najviac ten hnedooranžový aj ten zelený.....predavačka mi ho aj zložila,tá strieška je celkom fajn...tak si ho asi objednám niekedy v máji...
len neviem,dúfám,že sa bude zmestiť do fiata punto.....

jujka
27. dub 2010

ahoj prosím vedeli by ste mi odmerať vnútorný rozmer vaničky proton. v septembri sa nám narodí babo a som zvedavá či sa tam v zime ešte zmestí. ďakujem

ivika18
27. dub 2010

jujka: 74 x 31 cm u dna korbičky

jujka
27. dub 2010

ivka dakujem. tak je trošku vacsia ako scout tu som videla v akcii na www.brendon.sk za 100e, ale tak asi kupime proton.

kocurko1
27. dub 2010

Hilaris, servis tu na zap. SK je bud v Senici alebo Senci. Blizsie neviem povedat. My sme CF kupili v obchode a ten nam zabezpecil opravu. Za 2 dni sme mali kocik spat. Podotykam, ze sme sami pretazili lozisko na kolese, lebo sme casto cestovali na 6 hodinove trasy a podvozok bol pod kuframi a korbickou Proton.
Este moja stara otazocka, pouzivate niekto striesku proti slnku?
Dik

talinka
27. dub 2010

jujka, je to tak proton je vacsia ako scout 😉

tonica
27. dub 2010

Kocurko - pouzivam strisko univerzal od Emitexu

lucula73
27. dub 2010

kocurko,ja som dnes v tom obchode videla na CF slnečnú clonu od sunshine kids,vyzerala,akoby tam bola odjakživa,nebolo vobec skoro vidieť,že je tam pridaná... 😉

jajulaa
28. dub 2010

Lucula to vážne, som nad ňou veľmi rozmýšľala, ale zdala sa mi dosť veľká.
Som si objednala túto, tak som zvedavá, ak nebude pasovať, tak ma porazi, lebo to je už druhá čo som objednávala

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7466174&tab=0

lucula73
28. dub 2010

jajula - no tá tvoja je menšia,tá bola inak dosť veľká,ale mne to pripadalo ako predlžená buda 😉 ,myslím,že ti bude stačiť aj tá tvoja...

kocurko1
28. dub 2010

Dik baby, ja si ju pojdem vyskusat v sobotu. A som rada, ze je velka. Dufam, ze mi na malu pekne zatieni 😉 Doteraz som tajne zavidela maminam, co maju Casualplay ich dlhu striesku. Babena maju pod nou poschovavane za kazdeho pocasia.

jajulaa
1. kvě 2010

Kocurko, ak si tú clonu kúpiš, hodíš nám sem fotečku ako to vyzerá na kočíku, pls. 🙂

lucula73
1. kvě 2010

jajula,myslím,že to bolo niečo taketo...ttp://https://www.modrykonik.sk/bazar/golfky/uwbi/sln...

lucula73
1. kvě 2010

..sa mi vidí,že hore na strieške je tá značka sunshine kids... 😉

misacek009
1. kvě 2010

ahojky holky, před nedávnem jsem tu psala, že máme CF 2009 a že se nám ze spodu trhá potah a začala se párat stříška. Před 14 dni jsme ho odvezli na reklamaci. Včera nám ho přivezli, máme daný úplně nový potah 2010 (po domluvě se servisem, volali mi, že nemají naší barvu v 09, tak jestli nevadí, že dají 2010).Moc jsem se těšila, potah je super, ze spoda zesílenej, ale když dám malého dolehu, tak stačí malá nerovnost a stříška padá. 😒 nevim, jestli je to tím, že to napasovali na konstrukci 2009, ale já myslim, že ty konstrukce jsou stejné, nevíte někdo? Díky

jajulaa
1. kvě 2010

Misacek, musíš si ten popruh dva krát obtočiť okolo rúčky a zapnúť na ten nižšie položený cvok.
Síce, potom ide sklopiť len do polo ľahu, ale môj malý tak vyspí.
Pošlem ti link na youtube, tam tá pani dáva dole tú športovú časť, tak si to všimni, ale na 2009 mi to išlo nižšie a stačilo to raz obtočiť a strieška nepadala, tak možno baby ešte niečo poradia.

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A

je to ukázané na 2:20 minúte