Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lusilia
26. kvě 2009

Aha a este tasku som si objednala s Malvika Casuplay maxi bag. je sice super velka, ale nepaci sa mi to uchytenie na nej...

dajdula
26. kvě 2009

Jo a jaště by jsem se chtěla zeptat jesli jste do autosadečky používali nejakou zavinovačku?
Mně se líbí od Emitexu,ale je na tří bodové uchycení a Ion má pěti bodové,tak si to neumím
představit...

deina
27. kvě 2009

ja som pouzivala tuto zavinovacku od Emitexu: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... 😉

jessiepu
27. kvě 2009

Ahoj maminy,
chcem sa opytat, neviete nahodou, ci pasuje aj autosedacka Concord Ion na kociarik Jane Slalom? Nikto mi to nevie stopercentne potvrdit, a mne strata vobec nevyhovuje, je strasne malicka.
Dakujem za vsetky rady.

duplicka
27. kvě 2009

concord a jane su kompatibilne, ja som skusala jane vanicku na concord neo a sedi, ked som to preverovala, tak som kdesi nasla, ze nejaka baba ma ion namiesto straty, najlepsie bude ked to najdes na malvikovi a spytas sa ich este

belinkaa
27. kvě 2009

Tak si tu neustále čtu diskuze na různé kočárky a každý chválí něco jiného,tak nevím,nevím,který kočárek vyberem. Jsem neustále na vážkách.Předtím jsme měli Cam cortinu a tu jsme prodali,nebyla jsem úplně spokojená se sportovní verzi.Takže bych fakt chtěla koupit nějaký solidní kočár.Hlavně prostorná korba.Chtěla bych tam mít mimi ještě v zimě,ale jak to tu čtu,většina měla malé pak už ve sporťáku,to se mi zdá dost brzo,né?

zuzujan
29. kvě 2009

ahojte, chcem vam dat tip na kupu lacnejsieho kocika concord fusion, cela 3 kombinacia:
Polsko, 2999 Zlotych, objednala som cez internet: http://www.4kids.com.pl/producent/35/DLA_DZIECI...

evicka1
29. kvě 2009

dobry den. ja cakam na concord fusion teda starsiu kolekciu. chcem vas len varovat pred servrom miminka-deti.cz.je to pani voriskova a dovaza kociare z nemecka za super ceny ale kociar som zaplatila 14teho a stale doma nic nemam.komunikacia no h...o, a este konecne kociar z nemecka poslali ale na zlu adresu takze sa ho asi nedockam.... 😠 ale inac kociar bezvadny boli sme na jukandu v obchode a parada

tedina
30. kvě 2009

Ahojte, chcem sa vas opytat na vas nazor, co si myslite, ktora kolekcia concordu je lepsia, starsia alebo nova s tou neoprenovou strieskou?

deina
2. čer 2009

Vcera som videla v obchode tie nove kolekcie Concordu - nie su mensie? Mne sa zdali akesi mensie oproti povodnemu... 😨

dajdula
2. čer 2009

ahojík,no ja neviem ako je na tom minuloročná verzia,ale proton má vnútorné rozmery asi 70x30.

deina
2. čer 2009

Len sportak som myslela, vanicky nove som nevidela - ale to len tak od oka mi prisli mensie, nemerala som to tam.

jahodas01
2. čer 2009

deina, ja si myslím, že to robí ta vložka, čo je vložená do sportáka... myslím,že je to rovnake... hm??? 😉

bambini
2. čer 2009

Ahojte, ak mozem poradit, vanicky z kolekcie 2008 a 2009 su rozmerovo rovnake... Mam mometnalne sportovy kocik Concord NEO s neoprenovou strieskou a som spokojna, pri starsej kolekcii boli dost problemy na sportovej casti so strieskami, praskali na nich priehľadné okienka na boku striesky, inak ako samotny kocik boli v pohode....

evicka1
3. čer 2009

hura konecne mame kocarek... mam teda tu starsiu verziu concord fusion radon ale je super. a mam len sportak no je bozi dokonaly.
tedina: no mne sa ten novy concord zda byt uzsi ako pise deina a asi tak to aj je. lebo v tom radone je Hugo rozlozeny a este ma kopu miesta a ked sme skusali ten novy v obchode tak v nom taky nebol-teda mal menej miesta...
a hlavne ta nova kolekce s tou neoprenkov sa mi velmi nepaci taka tmava 😅

bambini: ked sa o striesku staras a vycistis po prvom dazdi tak s nou problemi niesu. no vsetkemu treba venovat pozornost.

denisab32
3. čer 2009

evicka1
...nerada by som protirečila, ale bambini má pravdu, skelet vaničky minuloročnej a tohtoročnej je rovnaký, čiže aj rozmery...
....a takiež s tou strieškou, ten plast zvykne "pukať", súvisí to so zmenou teploty hlavne v zime, a preto sa v novej kolekcii rozhodli nahradiť ju neoprénovou....
...ak Concord, tak radšej kolekciu 2009....
...autosedačka ION sa dá upevniť aj na Jané...

deina
4. čer 2009

Mne nastastie nepopraskala strieska, ale poznam tu u nas jednu babu, ktorej popraskala - ale len jednu, kocik kupovala skor, tak neviem, ci tie skorsie praskaju a neskor striesku trosku vylepsili alebo praskaju nahodne, niektora praskne, niektora nie.

evicka1
4. čer 2009

no ja neviem. si myslim, ze striesku ti hned vymenia ked sa jej nieco stane to nieje az taky problem. a ten novy concord ma novu len tu striesku a pasy... si mylsim ,ze tam nic ine nieje
ja som teda spokojna s radonom. nemam ho dlho ale
denisa: nenapisala som ze je urcite mensi citaj vysie napisala som ze je uzsi aspon sa i tak zda... je to urcite tou mega vlozkou co je v novom. a ja som nepisala o vanicke ale o sportaku. ja nemam vanu.

norika1
4. čer 2009

Ahojte,my máme concord fusion 2009,farba polar a sme s nim maximálne spokojní.Vanička je síce menšia na akú som bola zvyknutá pri prvom dietati,ale to bol starší kočík.Náš trojmesačný syn už má 7kg a je už skoro do celej vaničky,ale ešteže je leto a nemusím ho dávat do fusaku.Ale vzhaldom na to aký je synček velký,už čoskoro prejdeme na športovú verziu

jahodas01
5. čer 2009

baby ja som minuly tyzden reklamovala popraskanu striesku a nebol problem... pani v obchode hovorila, ze vyrobca na to prisiel a zacali tam davat nejaku inu foliu...,,co nepraská,, tak uvidím...ja uz vlastne nie, lebo moj kocík je na predaj...myslím, že aj preto zacali davt tu neoprenovu... podla mna je to lepsie, aspn detom nepali na hlvicku...

fidka79
7. čer 2009

cauki,my tiez mame concord vanicka proton a som spokojna,este sa vojdeme ale myslim ze uz buduci mesiac asi zacneme so sportakom..mnoo ale po ceste lietadlom mame problem s brzdovym systemom-ked nam ho zlozili z lietadla pri schodoch nesiel vobec odbrzdit:((a konstrukcia je trosku ohnuta takze teraz ho treba otvarat manualne nie ako predtym sa krasne rozlozil...
a mne sikovnej sa mi podarilo natrhnut na rucke tu penu a teraz sa to pomalicky trha po celom obvode tak neviem co stym..
a s fusakom som pouzivala fusak ktory bol urceny do autosedacky ion ale bol v pohode aj vo vanicke..

miska1908
7. čer 2009

Ahojte...
Ja mám objednaný concord neo polar, trojkombinácia... Strieška je neoprénová a v obchode hovorili že je to lepšie... aj brio, joolz či gesslein vyrábajú kombináciu s neoprénom, je to vraj kvalitnejšie a odľahčuje to hmotnosť vaničky.. Dúfam, že budem spokojná...

jamesnr
8. čer 2009

Čaute baby...

prosim Vás kupil som pre svojho synčeka Kočík Concord Fusion + Proton . Keď Proton osadím do podvozku tak celá vanička sa hojda zhruba 2cm dopredu a 2cm dozadu ako staré váhy. Je to normálne? Bol som sa spýtať v predajni, a vraj je to ok. No ale nezdá sa mi.... Keď celá vanička lieta dopredu a dozadu 2cm. Nedá sa to ničím vyvážiť, alebo zafixovať? VDAKA MOOOOC čaukooo

majka79
8. čer 2009

pro jamesnr:
když dáš podpěrku pro nožičky do nejvyšší polohy korbička se zafixuje a nebude se houpat, já jezdím tak vadilo mi to, protože když jsem najížděla třeba na vyšší chodník nebo přes dva schody a naklopila kočárek víc a korbička se ještě zhoupla Lukášek mi zajel úplně dovnitř korby a zabrzdil se o nožičky
ptala jsem se na to a trrdili mi že se houpat má že to tlumí nárazy mě to ale vážně vadilo
vazkoušej obojí a uvidíš

alla03
9. čer 2009

Ahojte baby. Neviete niektorá rozmery lôžka športového Concord Fusion? Lebo sa rozhodujem medzi Concordom a X-lander XA 2009.

wanda198
10. čer 2009

Ahojte, nemá niekto na predaj vaničku proton z kolekcie 2009, alebo celý komplet fusion vo farbe 2009?

Ď

fidka79
10. čer 2009

my mame vanicku proton ale 2008..

evicka1
11. čer 2009

alla03: ked ti bude stacit concord fusion radon to je minulorcna kolekce tak ti to mozem zmerat

tedina
11. čer 2009

Aj ja zhanam vanicku proton, nema niekto na predaj?

majka79
11. čer 2009

pro tedina:
za čas budeme prodávat vaničku Proton z kolekce 2008 v modré barvě Xenon. Záleží jen na tom jakou barvičku nebo kolekci by sis přála a kdy? Ještě chvilku bych tam malého chtěla nechat, ale je velky kluk a brzy se mi tam už nevejde. Zároveň prodávam novou autosedačku Ion ve stené barvě koupili jsme si kvůli výhodné ceně Travel set, ale nemáme auto.