Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

jajkar
17. dub 2009

Sabi, dakujem.....uz som ho objednala, tak dufam ze to klapne. 🙂

irine
23. dub 2009

Ahojte kocky, ja mam termin az v septembri a tak sa chcem spytat, ci niektora dovtedy nebudete predavat CF 2009 cely set - farba polar, liquid alebo cely tyrkysovy (pripadne aj nejaku jeho cast a ostatne by som si dokupila nove)...dakujem vam, vsetko dobre zelam

jajkar
23. dub 2009

Ahoj Irine, kup si cely novy set 2009 za 19tis. z Madarsa, www.price-killers.com! Najlacnejsi aky aj baby tu z MK zohnali a mas ho novy. Fakt sa oplati....prekny dnik.

miruliacik
27. dub 2009

Ahojte. Chcem sa spytat ci mate niektora skusenost s kombinaciou spotrovy kocik concord Fusion - prenosna taska. Ja potrebujem prenosnu tasku, lebo byvame na 3 poschodi bez vytahu. Dakujem.

kika3
29. dub 2009

ahojte kocky chcem sa opýtat ako ste spokojne s týmto kocikom teda hlavne s kolieskami ci sa s nim da aj do snehu a tak dakujem velmi pekne za odpoved

evicka1
29. dub 2009

kocky a ja by som potrebovala radu- uz som sa rozhodla pre concord fusion chilli ale docela ma zaujal aj ten starsi model radon. mate s nim skusenosti? ci tie kolecka su tvrdy plast alebo mekceny?
diky diky diky
kika3 do snehu si myslim,z e to bude docela boj. lebo predne kolieska su male. a ked bude takto tuha zima ako bola tato tak boze chran... ale aj tak ho chcem 😀

minniee
30. dub 2009

Evicka, ja mám od minulého týždňa doma celý set Concord fusion 2009 chilli a je naozaj skvelý. Ľahučký, dobre ovládateľný, proste paráda. A čo sa týka koliesok, prejdeš s nimi aj po zákopoch. Ja som bola prekvapená, že v skutočnosti sú oveľa masívnejšie, ako vyzerajú na foto. V snehu to určite nebude žiaden problém. A pokiaľ môžem poradiť, vyberte si radšej model 2009, vylepšili tam kopu vecí.

miskinadamko
30. dub 2009

evicka , kika prave naopak,ja som mala uz 9 kocikov a cez tuto zimu som mala CF apple a v snehu, isiel 100% zablokovala som predne kolesa a isli sme,dokonca aj v tej "kasi" ked sa uz sneh topi isiel perfektne. takze na zimu je praveze idealny

jahodas01
30. dub 2009

evicka - so snehom neni žiadny problem... 🙂

baby mam na predaj čisto novu vaničku proton - farba argon a autosedačku ion - argon, malo používanú... kto by mal zaujem, píšte do ip, cena dohodou...

duplicka
30. dub 2009

ahojte ja mam concord neo a tiez som ho skusala v snehovej kasi, po zaaretovani, uplna pohoda. concordy su fakt super.

majka79
5. kvě 2009

Ahoj stejně jako miruliacik bych se ráda dozvěděla něco o přenosné tašce Snug na CF. Neví někdo pro jak staré mimi ji lze používat. U sportovního kočárku jsem se dočetla, že je od 6 měsíců. Myslíte, že s vložnou taškou bych sporťák mohla začít používat dřív? Díky moc za odpověď. Budu ráda i za jakýkoli názor i Vás, kteří tašku nemáte.

katyl
5. kvě 2009

majka, ja som snug nemala, ja som vozila v Proton, hore schodmi som si odklikla a odniesla vanicku a potom podvozok zvlast. Ta taska zavisi asi aj od pocasia aj od dietata, moj syn sa rad rozvaluje a marad priestor, ine deti su radsej stiesnene. Ja osobne by som dala vanicku. Pozeram, ze mas 2 mesacne babo, na leto v teplej taske neviem...asi by sa potila hlavicka.A este vlastne v concorde fusion by bolo taketo mele dietatko obratene smerom von, od mamy a ty by si na neho tiez nevidela, takze asi nie, neodporucam
😉

majka79
5. kvě 2009

Díky katyl, každý postřeh se hodí vaničku Proton mám, jen malému se v ní přestalo líbit chce se dívat ven, ale budou mu za deset dní teprve 3 měsíce. Tašku jsem nikdy neviděla a tak nevím jak moc by byla teplá.

katyl
5. kvě 2009

majka, tak mu daj dole striesku a zdvihni mu trochu chbatik, na tej vanicke sa to da.
Aj ja som to synacikovi tak robila a trochu ho to uspokojilo 😉 . alebo som ho otocila na bok, a dala som mu tam hracku, na ktrou sa mohol divat, aj to zabralo, 😀

majka79
5. kvě 2009

Vyzkouším ráda cokoli, dokud nepozoroval okolí byl v korbičce spokojený. Teď s ním nemohu jet téměř nikam křičí a křičí. Tak vymýšlím co s tím někdo už mi radil dát ho do sporťáku ať si pozoruje, ale já se bojím jestli na něj není brzo a neměl by spíš ležet rovně.Vyzkouším dát ho na bok to mě nenapadlo. A zádíčka mám úplně nejníž, zkusím to změnit. Díky díky.

katyl
5. kvě 2009

😉 majka, ako?? Zabralo??

majka79
6. kvě 2009

Ahoj Katyl, včera u nás skoro celý den pršelo a tak jsme byli venku jen chvíli nakoupit pečivo a jeli jsme zpět Lukyho jsem položila na bok a dala mu přímo dovnitř korbičky barevnou žirafu a on usnul dřív než jsme vyjeli. Uvidím jestli to nebyla jen náhoda. Pak napíšu.

majka79
6. kvě 2009

Ahoj katyl dnes jsme venku zase plakali no teda spíš zlobili se. Budu to zkoušet dál, třeba to Lukáška přejde. 🙂

katyl
6. kvě 2009

majka, aj my sme si tym presli, tak som skusala, raz jedna strana na boku, potom druha strana, potom hracky, natiahla som take tri htacky na snurke co to byva na kociky, potom sme skusali slonika, co sa natiahol a hral melodiu.....casom ho to preslo...ale aj teraz, aj ked uz je v sportaku mava take obdobia, ked sa hneva... 😝
tak mu striedam polohy, pripadne cumlik zaberie...uz aby sedel a videl dobre okolie

garfie
6. kvě 2009
irine
8. kvě 2009

garfie: dakujem 😉

evicka1
8. kvě 2009

ahojte
garfie: no blbe ale ja som kupila ten starsi model za sestku a novy je za 9tku aj so starov vanickou cez nemecke stranky... tak podla mna je tych 13nast hodne

garfie
9. kvě 2009

No jo, ale tohle je model novy....stary se da taky sehnat levneji. Ale kazdopadne mas pravdu, kdyby se irine mrkla nekam za hranice, sezene ho stopro za lepsi cenu.

irine
11. kvě 2009

evicka1...ja viem, ze v zahranici su lacnejsie,ale ako ho doveziem z nemecka alebo anglicka? (tam vychdza cely travle set 09 za cca 18tis.) Zda sa mi blbe otravovat ludi, aby mi trepali taku dialku sportak, vanicku aj autosedacku...

evicka1
11. kvě 2009

irine: ja som to objednala cez nemecke stranky a normos prisel postou. nic zlozite 😅
a reklamace cez nich alebo autorizovany obchod v cr

irine
12. kvě 2009

evicka1...dala som na tvoju radu a zacala som zhanat 🙂 snad sa to podari...dik

slavkicek
14. kvě 2009

ahojte,

baby mate niektora skusenosti s touto strankou?
http://www.kidsroom.de/cgi-bin/kidsroom.shop/4a...

rozmyslame, ze by sme od nich objednali kocik CF ale nevieme ako to tam funguje 😒 dakujem

belinkaa
15. kvě 2009

Ahoj,jsem tu poprvé.Píšu teprve první příspěvek,ale tyto stránky pročítám dost často a jsem za ně moc ráda.V červenci čekáme přírůstek do rodiny a neumíme se shodnout s manželem na kočárku.Chtěla bych,aby nám v hluboké korbičce vydržel alespoň do jara.Snad nebude nějaký velikán,myslím mimi.Líbil se mi casualplay,odradila mně malá korbička,manželovi se líbí chicco S3.Mi se pak líbil perperego a tam nás odradila jen ruční brzda a teď se mi líbí concord Fusion,ale neumím se pořád rozhodnout.Asi každý kočárek má své pro a proti.Takže jste fakt 100% spokojené s CF? 🙂

katyl
15. kvě 2009

ahoj belinka, tak ja som mala CF 2009, pouzivala som vanicku 5 mesiacov, sportak 1 mesiac, bol celkom ok, ale na 100% urcite nie. Vanicka spolu s babom bola tazka a hrkotala po kockach, musela som chodit opatrne. Potom ked sa tam nezmestil, tak som vytiahla sportak, ten sa nedal otocit smerom k mame, ale to by nevadilo, ale nema ani okienko v strieske, tak som musela stale behat okolo a nakukat na babo 😝 Taska na rukovati mi po tyzdni pouzivania predrala opierku tam kde sa dvihala a polohovala. nakupny kosik je robeny tak, ze sa da donho tazko dostat, ked je vanicka, alebo sklopeny sportak, tak vobec, len minimum miesta.. 😠 nanoznik je tenucky, neplni ziadnu funkciu, iba ak prichytit deku.
Takze teraz mam PP GT3 a 100% spokojnost, babo ma dost miesta, velky, dobre pristupny kosik, nafukovacie kolesa nehrkaju, okienko v strieske, strieska je velka, babo je dobre chranene....nevyhody su ze je velky a tazko skladny do auta....ale nam sa zmesti, tak to zas az tak nevadi.
Prajem pevne nervy pri rozhodovani 😉

belinkaa
16. kvě 2009

katyl,moc díky za rady.Tak ještě uvidíme.Kouknem znova po obchodech a snad něco konečně vyberem nebo si asi budu muset hrát na indiánskou babičku a nosit mimi v šátku 😉