Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

wolfskinka
29. lis 2010

nafukvacie kolieska na concord .. neviete mi poradit kde by sa dali zohnat ? dik

lucula73
29. lis 2010

@wolfskinka však ty máš,nie?
mne povedal ten p. Šiller,čo je v PD na predajni,že mi zoženie aj čierne ak chcem....tak sa skús informovať,možno ti povie.....lebo na nete núkajú len so stirebornými diskami. 🙂

renisco
29. lis 2010

@lucula73 černé jdou prej z nomadu air. jedno stojí 1000,-, takže téměř stejná cena jako janéčkové

lucula73
29. lis 2010

@renisco mne povedal,že to sú concordácke,ale nezdá sa mi to 😒

lucinka13
29. lis 2010

@renisco
nafukovacie kolesa na nomada stoja 30eur 2kusy. kupovala som pred 3 týždnami. teda ak vam pasujú na concord

renisco
29. lis 2010

@lucinka13 a mě bylo řečeno, že za nafukovací nomád si účtují 1000/ks + poštovné. že by v čr byly o tolik dražší???

lucula73
29. lis 2010

@lucinka13 to fakt? a kde si ich kúpila?

lucinka13
29. lis 2010

@renisco
to asi podla toho kde .... ja som kupila v babylande.

lucinka13
29. lis 2010

@lucula73
ale na nete som ich nenašla, ja som rovno zavolala do predajne, pani povedala že nemajú, ale o chvílu som volala znovu lebo som niečo iné zabudla a iná pani povedala že majú takže objednavka rovno cez telefon. vyskusajte

renisco
29. lis 2010

@lucinka13 na netě nejsou - to vím... my zjišťovaly v Handy praha

mmacko
29. lis 2010

@lucinka13 to je super napad, tie z NOmadu air, urcite nad tym popremyslam a pojdem niekedy zistit, ci pasuju aj na fusion. Lebo mne sa nepaci, ked su tie strieborne zadne a cierne predne

renisco
29. lis 2010

@mmacko taky se mi nelíbí ty stříbrné z jane... 😢

mmacko
29. lis 2010

@renisco mne by strieborne nevadili, keby aj predne boli, ale ked je to kombinovane, tak je to divne. Ale tento napad sa mi paci, ze z Nomadu Air, tie su urcite cierne.

renisco
29. lis 2010

@mmacko jj - z nomadu air jsou černé . máš pravdu - kdyby byly oboje v jedné barvě - přední i zadní, tak by mi to nevadilo. no leda to černě přestříkat, protože ony jsou stejné tvarově jako ty ze slalomu....

mmacko
29. lis 2010

@renisco napisala som do babylandu, ci pasuju a ci ich maju a za co, uvidime, co odpisu,
@lucinka13 ty si ich mala z babylandu za 30 eur? To je aj fajn cena, tak som zvedava, co napisu mne 😉

lucinka13
29. lis 2010

@mmacko
32,50 ...aby som bola presna. a predné maš aké kolieska?

mmacko
29. lis 2010

@lucinka13 cierne

lucinka13
29. lis 2010

@mmacko
ale umelé, že?

kvetinkatn
29. lis 2010

@lucula73 juuj my dva týždne a bohato stačilo 😢

lucula73
29. lis 2010

@kvetinkatn ani my nehovor,,nikdy viac do tn,...to je nadlho,čo mi tam s ním dorobili ☹

haffynka
30. lis 2010

@renisco no Fialovi ,to by bylo jak kdybys to hodila do koše 😵 myslela jsme do Německa,já to asi zkusím,uvidím jak dopadnu podruhý rekalmaci.Oni mají na svých stránkách dotazy a připomínky,tak jenom sehnat někoho kdo mi to přeloží,němčina není moje silná stránka.

renisco
30. lis 2010

@haffynka ono by bylo stejně nejlepší, kdyby dali na potah jinou látku... to by jim ubylo reklamací a nemusel by nikdo přemýšlet, čím to vycpat 😢

haffynka
30. lis 2010

@renisco jojo to máš pravdu,souhlasím s tebou 😵 jinak tě obdivuji,za ušití té nové boudičky,já mám ruce obě levý.

kvetinkatn
30. lis 2010

@renisco šikula ja z teba umrem 🙂 a to je tá látka čo si objednávala? ja som si neviem prečo myslela, že to bude neoprén. takže splnila očakávania? vyzerá to fajn, pekne si to zladila 🙂 ja som síce za ten neoprén veď vieš ale klobúk dolu pred tebou fakt super, môžeš ich začať šiť za menej peňazí ako tá pani v CZ a budeš milionárka? máš tam aj to okienko?

renisco
30. lis 2010

@haffynka hele, já v tom taky nejsem nejlepší - jsem samouk - takže jsou věci, které se mi nedaří ušít

renisco
30. lis 2010

@kvetinkatn s těma látkama to je horší 😀 jsem objednala dva druhy - jeden na horní díl, druhý jako podšívku. ale ten na horní díl byl vhodný tak maximálně na svařování - látka strašně tlustá, neohebná a stroj by mi to ani nepřešil. tak jsem to ušila jen z té podšívkoviny. no ale nechala jsem si poslat vzorník a včera jsem objednala látku podle vzorníku (ta by se mi na tu boudu hodila víc, ale už na to kašlu) a z té budu šít ten gesslein.
a šít je v žádném případě nebudu - takové nervy teda nemám.
okýnko tam mám, ale jiné. na "originálu" je oblouček s igelitem a síťkou, a já, jelikož jsem síťku neměla, tak jsem tam dala jen igelit a mám přes to látku na odkrytí... (na té fotce nahoře to růžové). ale není tam našitý ještě ani suchý zip, se mi do toho už zas nechce 😀 😀 😀 došiju to jindy...

renisco
30. lis 2010

@kvetinkatn měla jsem v úmyslu ušít tu boudu úplně jinak, ale netroufla jsem si a taky na pokusy té látky bylo málo

kamilakd
1. pro 2010
gabika3105
1. pro 2010

baby uz ste videla niektora nazivo concord fusion 2011?

kamilakd
1. pro 2010

tak toto je ten nanoznik je tam len tak narychlo nahodeny ale ked sa pekne popripina vyzera to dobre tak ako na tej druhej fotke da sa aj cez madlo aj na madlo sak kuknite