Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

orovka
15. led 2011

@michaela2511 ja mám mamabag a je super 😉. Mala som už všelijaké, ale táto je najlepšia. 🙂

orovka
15. led 2011

@lucula73 to fakt??? Tak aj ty máš naň smolu 😠 . Potom daj vedieť ako si dopadla s reklamáciou. Ja tiež každú chvíľu pozerám, či sa mi to znovu netrhá, ale zatiaľ v pohode. Akurát včera ma nasrala tá strieška keď pršalo. Nemala som so sebou pláštenku. Tie kvapky mi vôbec nestekali, ale vsiakli do toho neoprénu. ☹ (teda ak to vlastne neoprén je!

jenny1988
15. led 2011

Môžete mi prosím poradiť, kde zoženiem novú strechu v béžovej farbe na ten starší typ fusion-u? Alebo niaku šikovnú krajčírku čo dá namiesto toho igelitu inú látku? Ďakujem 🙂

kvetinkatn
15. led 2011

@michaela2511 mne sa papabag zdá malá, aj predajca hovoril, že oproti mamabag je to nič moc. ja mám mamabag a teda nestačí mi 🙂 ja fakt neviem čo tam také nosím 🙂

triowax
16. led 2011

...holky tak koukam, ze mam spiš štěstí. Nic se netrhá, zatím.

mmacko
16. led 2011

@orovka podla mna mas tu strechu nejaku vadnu, ja som tiez isla bez plastenky a kvapky spadli dole, vobec sa nevsakovali.

@kvetinkatn nie si sama, co jej je kazda taska mala 😉. Ja mam dost velku nurse a to este vzdy dam navyse do podvozka nahradne oblecko, lebo sa nezmestilo do tasky a aj termosku s cajom 😉

kvetinkatn
16. led 2011

@mmacko asi tak 🙂 a gratulujem, aby všetko dobre dopadlo 😉

sakura77
16. led 2011

@orovka my sme tiez boli vlejaku,tak som len stiahla strechu k madlu a vytiahla na fusak ten nanoznik a ok,tiez sa mi take gulky robili a stiekli dole...to by neopren mal robit,to je divne ze ti to vsiaka... 😕

@jenny1988 par stran dozadu niekto hadzal link na nejaku pani,co to sije,popozeraj 😉

@mmacko gratulujem k // 🙂 🙂

mmacko
16. led 2011

@kvetinkatn
@sakura77
dakujem baby, drzte palce, nech to dotiahneme do uspesneho konca 😉

@orovka skus zavolat do obchodu, kde si kocik kupila, ci ti tu strechu nezreklamuju

kvetinkatn
16. led 2011

@orovka ty máš tú tehlovú farbu, že? sa mi zdá, ako keby len čierna bola taká nepremokavá, už sa tu niekto na farebnú sťažoval, že mu nestekajú kvapky, asi nejaký iný materiál... wrrrrr

triowax
17. led 2011

@kvetinkatn ano, ta kolekce 2010 ma tu neoprenovou stříšku a myslím, že ty neoprenové jsou jen černé.

triowax
17. led 2011

Holky, kdyby jste věděly o někom, kdo by concorda chtěl koupit, mám ho v bazárku.

orovka
17. led 2011

@kvetinkatn ja si myslím, že neoprénové by mali byť všetky. Tiež sa mi zdá že to tu už niekto písal, že mu premoká, len neviem kto to bol. Zdá sa mi že to bola tá bambo strecha). Myslíš, že by som ju mala reklamovať?

triowax
17. led 2011

@orovka treba má někdo tu starší kolekci, bez té černé neoprenové stříšky.
Za zeptání na reklamaci nic nedáš

kvetinkatn
17. led 2011

@orovka ja by som šla, píšu v popise, že je neoprénová? tak nemá premokať za reklamáciu nič nedáš, ja by som skúsila. Inak mne keď chcel vymeniť tú striešku, tak tá nová sa mi zdala úplne iná aj farba bola jak šedivá aj taký divný materiál, tak som si radšej nechala tú svoju.

orovka
17. led 2011

@kvetinkatn tak tam skúsim napísať mail, lebo ja som objednávala kočík z čiech. Ešte ho riadne popozerám, či sa mi náhodou niekde nepredral, keď im už budem písať.

didakuku
17. led 2011

@orovka já mám peacock a nepromoká ani potah se nedere

orovka
17. led 2011

@didakuku tak to máš šťastie 😉

neslusanka
18. led 2011

Ahoj holky. Sháním už pěkně dlouho nějaký super velký sporťák a v úzkém výběru skončil concord fusion. Ale po přečtení této diskuse zase nevím nevím. Nevěděla jsem, že nejde do úplného sedu, což mi hoooodně vadí a také ta látka jak se pořád trhá. A také je pro mě velice důležité normální zavíratelné okýnko ve stříšce, a to fusioni nemají, že? Dále se rozhoduji mezi Jané nomad, ale ten se mi moc nelíbí designově a nevím, jak je tam velké lůžko. Délka je myslím dostačující, ale šířka je myslím jen 31cm, což je strašně málo. Chci tam totiž vozit 2,5 lete dítě v zimě. Také přichází v úvahu Jané unlimit, ten se mi líbí více jak nomad, ale je zde stejný problém s šířkou lůžka, respektive sedáku. Můžete mi někdo říct, kdo se v těchto kočárcích vyzná, nebo je máte, jak je to s tou šířkou sedáku u janéček? A nebo mám jít raději do fusionu? Díky

triowax
18. led 2011

Neslu - unlimit a fusion jsou temer totozne (vyrání je jedna a tatá´ž firma.)
Mně okynko v boudičce nevadí, že není. vozím sklopenou.
A ten uplný leh, není to nic hrozného, že by spali jakoby v polosede, jen mírný sklon tam je. navíc dvouleté dítko už v kočárku tolik nespí ne???
Měla jsem i nomada a fusion mi vyhovoval víc.
Tak at dobře vybereš. Já se ted plácám ve výběru golfáčů.

Já jsem s funkcností kočárku neměla během pul roku žádný problém, ani trhání.....
Pokud bys kupovala kočárek ježděny a nebyla spokojená, většinou ho za téměř totožnou cenu prodáš...tak bys neměla tolik tratit.

neslusanka
18. led 2011

@triowax jde mi o úplný sed, ne leh. Ten mi nevadí. A prosím tě, když máš zkušenosti s nomadem....jak je to s tím vnitřním prostorem? Je to o moc užší než fusion?

triowax
18. led 2011

Neměla jsem je ted hned po sobe, ale prostorově mi prijdou stejny. jen v nomadovi mi maly docela sjizdel.
No on ten sed neni nijak hrozny, koukni mi do bazarku,mam ho tam a i fotky. na jedne je i dite, to je uplny sed.

triowax
18. led 2011

nomad uvádí šířku sedáku 29-35cm. teda nevim dle ceho je ten rozsah.

triowax
18. led 2011

nomad uvádí šířku sedáku 29-35cm, délku 27cm a výška opěrky 50x 29cm . a fusion 36cm, délku 27cm a výšku opěrky 102.

neslusanka
18. led 2011

Fusion vím rozměry, ale ten nomad jsem nevěděla, takže děkuji. 29cm bude asi šířka opěrky a 35cm šířka sedáku. No asi bude nejlepší to s mým synem vyzkoušet přímo

triowax
18. led 2011

ne ne pak tam uvadi dalsi rozmer na sirku a vysku operky. tech 29-35cm je jen sedak.

mmacko
18. led 2011

@neslusanka fusion je super siroky a oproti nomadu ma dlhsiu opierku chrbta, inak je rovnako siroky, len dlhsi. A unlimit je o dost uzsi, aj o 5 cm, tak tam 2,5 rocne dieta vo fusaku asi nenarves.
Ten uplny sed, ved ked je 80 stupnov, tak to staci, aj tak je 90 neprirodzene vystrene to babo.
Jedine to okieknko by mohlo byt teoreticky,ale prakticky asi nie, ten neopren sa natahuje, tak by sa potrhalo, ale ten neopen je super, nezmokne, kvapky z neho padaju dole....😉
Ja odporucam na zimu pre velke dieta

kvetinkatn
18. led 2011

@neslusanka no unlimit je stráááášne úzky, ja som sa rozhodovala medzi fusionom a unlimitom, keď mala malá 6 mesiacov a je to neporovnateľné, unlimit jej bol akurát v tých 6tich mesiacoch, som ju tam skúsila s fusakom a kočík nebolo vidieť 🙂 podľa mňa je fusion najširší na trhu, okienko nemá ale načo je ti okienko pri 2,5 ročnom dieťati? ja som spokojná, úplný ľah je tiež v poriadku, to mi vadilo, že nemá, keď bola malá maličká, teraz má rok a je to v pohode🙂

adulik76
19. led 2011

ahojte, občas sledujem vaše poznatky ohľadne concordu keďže tiež patrím do skupiny vlastníkov a užívateľov 🙂 . Chcela by som vás poprosiť o radu: chcem kúpiť nánožník na športovú časť, je to dobrá vec ? A máte tip, kde by som sa k takému nánožníku mohla dopracovať? ďakujem vopred za rady 🙂

triowax
19. led 2011

Adulík nechávala jsem si vyteplený nánožnk usšít. vypadá přesně jako originál, který je na jane nomada.