Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
10. zář 2011

@renisco krásna,aj ja takú chceeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😝

renisco
10. zář 2011

@lucula73 si musíš ušít 😀

mmacko
10. zář 2011

@renisco krasna strecha, si sikovna 😉

Kocky, uz som doma z porodnice, mala je nadherna, porod skvely a rychly 😉
Akurat v utorok pred obedom mi volali, ze mam Neo uz na predajni, a o par hodin uz bola malicka na svete, tak si ho dam poslat kurierom a dam vediet.....

renisco
10. zář 2011

@mmacko jůůůůůů, tak k princezně OBR GRATULACE, ať ti dělá jen samou radost a hlavně zdravoučká !!!

lucula73
10. zář 2011

@mmacko gratulujem k maličkej,videla som fotočku,je nádherná 🙂

@renisco si fakt šikulka,ja by som to neušila ani keby neviem čo bolo 😝

adrianmama
10. zář 2011

@renisco super strecha, hmm, uplne ako od vyrobcu...tak aspon strich nam pozicaj..;)

adrianmama
10. zář 2011

@mmacko Gratulejeme k babetku, vela zdravia prajeme Vam obom..;) zavidim, ze to uz mas za sebou

renisco
10. zář 2011

@adrianmama já bohužel střih nemám... jsem prostě ustřihla kus látky, k tomu další, sešila a tvarovala a tvarovala a tvarovala a tvarovala... až jsem dotvarovala tuto boudu... jako má chyby, které jsem zjistila až když bylo pozdě, ale kryje, účel plní (nebo spíš doufám, že plnit bude). není krásně napnutá, protože nejsem profík, abych věděla, kde ubrat a kde přidat, ale když se přimhouří oči, tak se to ztratí... skusím nafotit pak venku......... a po tmě, ať ty nepodarky nejsou vidět 😀 😀 😀

tanija133
10. zář 2011

@mmacko Juj, Moni, to je krasna sprava, blahozelaaaame... 🙂

adrianmama
11. zář 2011

@renisco a ty si krajcirka?lebo na fotke je to fakt perfeknte, este aj ten skryty diel, na zazipsovanie, super...uvidim, ako budem spokojna s neoprenom....aku latku si pouzila? aj si ju niecim nainpregnovala proti vlhnutiu?...ale mozno ak by si ju uz sila druhy , treti krat, islo by to lahsie, ci?..;)

renisco
12. zář 2011

@adrianmama ne ne, krejčová nejsem vůbec - mám ekonomku 😀
látka je taková, jak se dělají nánožníky - hrubá batohovina s pogumovanou spodní úpravou. a OPRAVDU ji podruhé, potřetí ani po páté šít nebudu 😲 😲 😲 už toho mám plné brýle. podle střihu by se to dalo možná ušít ok, ale já žádný střih neměla a nemám

bbn
12. zář 2011

@adrianmama jestli chceš podobnou boudu jak má @renisco , tak tahle paní: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=16196
šije nové boudy na Jané, Concord,..... mám od ní boudu taky a je super, doporučuju.

renisco
12. zář 2011

@bbn já jsem sem holkám tento link už dávala. já tu její origo boudu mám, ale spokojená moc nejsem - proto jsem si šila další podle svých představ

mmacko
12. zář 2011

ahojte kocky, tak neo uz mam doma, dokonca som bola milo prekvapena, ze to krasne tyrkysove, aj ked mi hovorili, ze to uz nie je a ze bude oranzove. Tak sa velmi tesim, ze mam do serie modre (mam tu tyrkysovu aj vanicku scout a aj fusion mam tmavomodry). Este som ho neskusala na fusion podvozok, nebol cas, ale aj keby, tak pol roka "vydrzim" pouzivat aj neo podvozok, hlavne ked to bude jar/leto 😉. Vyskusam neskor, nechcem moc muza drazdit, ma teraz po porode dovcu, tak ked bude v praci 😉
Taka som bola prekvapena z tej farby a aj pristup obchodu bol nenormalne mily, rychly, pristupny, no krasa.
Takze uz nikdy ziadny kocik (dufam 😉 ), mam vsetko, co som chcela 😀

@renisco fiha, ty mas ekonomiku? To si sikovna, ked si vies takto usit, klobuk dole 🙂 , je omnoho lepsia ako v tom linku ta tvoja strecha, to rozzipsovanie je super vymyslene (tak to ma aj ten britax b smart co som nad nim rozmyslala).

renisco
12. zář 2011

@mmacko chápu dobře, že nemáš oranžový, ale ten světle modrý? to je super ne?
jasně - až bude čas, tak to vyzkoušej 😀 😀

ono to má víc těch kočárků. jen některé tam mají síťku, jiné látku, ale já síťku nechtěla skrz sluníčko a taky to mám naplánováno na zimu, tak až bude sněžit, aspoň síťkou nebudou kapat kapky. 😀 😀 😀 nějak podobně to mám i na tom gessleinu, jen jsem tam dala nakonec jiný materiál... mohla bych tam přidat i sítku, ale už se mi nechce. a dnes jsem s ním vyjela do školky a zjistila jsem, že budu muset zvětšit okýnko v boudě. já když jsem to šila, tak jsem měla pořád opěrku v lehu, tak mě to nenapadlo. ale dnes jak malá seděla, tak jsem na ni neviděla. to okýnko je dost vzadu a opěrka víc v předu - aaaaaaaach jo. se mi ale vůbec nechce. nejhorší je, že nemám žádnou síťku, tak budu muset zase shánět 🤐

mmacko
12. zář 2011

@renisco hej, dobre si pochopila, mam ten svetlo modry, rovnako ako vanicku, tak som sa potesila ked som to videla 😀

Ty si aka sikula, ja len tunning na kociky musim dokupovat, ty si ho vies spravit sama 😝

lucula73
12. zář 2011

@renisco a tá budička čo si kúpila ako prvú,tá sa k madlu nedá dať?

@mmacko teda,tak ťa isto potešila modrá farba 😉
A hviezdička poslúcha?? 😉

renisco
13. zář 2011

@lucula73 ne - nedá. ta je pevná. to je klasická bouda, jak má slalom nebo nomad v originálu, jen pozměněný matroš, barvy a igelit... akorát tam paní navíc našívala ten kšilt.

renisco
13. zář 2011

tady ještě fotka s ochranou proti větru. akorát to asi nevyužijem - si myslím, pro menší mimča super, ale my už budem přeci jen trošku přes limit 😀 😀

mmacko
13. zář 2011

@renisco no niet co dodat, si sikula. Ja si chcem objednat na vanicku scout a potom aj na tu neovu sedacku taku clonu z mmb, je aj nepremokava na zimu aj na leto proti slnku, aby to malej tienilo kedze som zvyknuta, ze mne fusion isiel az k madlu a velmi som to vyuzivala.

renisco
13. zář 2011

@mmacko těch clon je hodně. kterou myslíš?

mmacko
13. zář 2011

@renisco idem si kupit od tej LILINKY taku novu ma, ze zimna, nepremokava, ale ze sa da pouzit aj na leto proti slnku. Chcem to mat aj na zimu a ze tie origos slnecne letne premoknu a su trosku priesvitne.

lucula73
13. zář 2011

@mmacko hoď nám link,ktorá to je,tá clona 😉

mmacko
13. zář 2011

@lucula73 toto je ona, sa mi paci, ze je aj do zimy, budem to mat proti snehu a vetru
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9674816&tab=1

renisco
13. zář 2011

@mmacko pěkná pálka 😀

mmacko
13. zář 2011

@renisco myslis, ze je to drahe, ci ako? Urcite je vyrobna cena nizsia, ale ja si to neviem usit a chcem nepremokave na zimu.

lucula73
13. zář 2011

@mmacko a čo sa s tým dá spraviť,ak to akurát nepotrebujješ...dá sa to nejak zhrnúť alebo čo?lebo aj na šporotvý by sa mi také zišlo,ale pochybujem,že drobec bude cez to aj vidieť dopredu....či sa to dá posúvať,aby som sa vykoktala 😀

mmacko
13. zář 2011

@lucula73 co ja viem, ale podla mna to vies nejak preklopit, alebo ked tak posunies striesku viac dozadu. Ja len viem, ze som v zime velmi pouzivala strechu k madlu na fusione proti vetru, aj ked prsalo (prsiplast som pouzila asi raz) a kedze scout aj neo ma kratsiu strechu, tak viem, ze to vyuzijem, v lete tiez proti slnku.
Napr segra ma origos hartan, je v tom rovno aj sietka na hmyz, co sa da zhrnut, ale to stalo okolo 30 eur, tych 10 myslim , ze prezijem 😉

lucula73
13. zář 2011

@mmacko jasné,podla mňa to neni až tak veľa..pýtam sa lebo tá sunshine kids čo mám sa dá posúvať,no je taká dosť veľká,táto vyzerá šikovnejšie 😉

mmacko
13. zář 2011

@lucula73 mne sa prave ta sunshine nepaci, je to moc velke, kamoska ju mala a sice prakticke, ze sa posuva, ale nepaci sa mi to. chcem takuto "jednoduchsiu"