Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
27. říj 2011

Kocky, dnes som si bola pre ten fusak emitex combi 2011, je super, uz len ho vyprat a cez vikend ho nasadim. Pekne sadne aj do vanicky a je krasny 😉 tesim sa

renisco
27. říj 2011

@mmacko takže lodger bude nebo jsi spokojená?

tanija133
27. říj 2011

@mmacko fotos pleas....)))

tanija133
27. říj 2011

@renisco detto fotos pleas...ako to sedi.... 😉

mmacko
27. říj 2011

@renisco ste som ho nepouzivala, ale asi budem spokojna, lodger sa nekona.

@tanija133 dam foto, zajtra ho vyperem a ked vyschne, "nainstalujem ho " 😉

renisco
27. říj 2011

@mmacko super - jenom pozor na aviváž 😀 😀

renisco
27. říj 2011

@tanija133 mám ho rozstříhaný a nevím, kdy všiju ten zip - snad o víkendu - vydržíš?

tanija133
27. říj 2011

@renisco tak snad ano 😉

mmacko
27. říj 2011

@renisco ja chcem dat iba lovelu a len na rychly program na 30 tku, moze byt?

renisco
27. říj 2011

@mmacko jasně 😀 na 30, bez sušičky 😀

mmacko
27. říj 2011

@renisco jasne, susicku este nemame ☹.

renisco
27. říj 2011

@mmacko to nevadí - ušetříš na lodgeru a dáš penízky bokem 😀 😀

mmacko
28. říj 2011

@renisco hej, uz ma lodger nelaka, tento vyzera super. Uz je vypraty, snad dnes vyschne ked je take sychrave pocasie. Susicka je super vec, len mame maly byt, nevosla by sa uz...sme zaplaveni hrackami 😉 (asi poznas)

renisco
28. říj 2011

@mmacko víš, my zaplavení hračkama nejsme, já to nějak nekupuju a nemáme nikoho, kdo by nás zásoboval, takže oproti jiným dětem nemají holky teoreticky nic...
víš, že ti ho závidím? já si koupila ten loňský, a zdá se mi tvrdší než ten předloňský 😀 😀 fakt by mě zajímalo, jaká je tato kolekce - jsem neměla možnost si nikde šáhnout. ale stejně jsem s ním nejspokojenější... má kapsičku, takže tam můžu dát kapesník nebo cokoliv, dá se u hlavy stáhnout, má spoustu poutek na přichycení do kočárku, je teplý... ale tvrdý.... ale stejně jsem se k němu vrátila...

mmacko
28. říj 2011

@renisco je fakt super, uz som s nim bola vonku, jedine minus mi pride ten hlavny zips (teda 2), ze su to tie s velkymi zubkami a nejde to uplne lahucko napnut. ALe inak je super, makulinky, krasny, bez toho spodku presne do vanicky.

manila421
28. říj 2011

ahojte, baby mate niektora skusenost concord fusion ta bamboo farba. spini sa velmi na tej sportovej casti? ci je to jedno?
Myslela som si ze mam jasno vo farbe Graphite ale tento tyzden rozmyslam, ze ci predsa len nepojdem do tej svetlej.

mmacko
28. říj 2011

@tanija133 pozeram, ze predavas lodger, co to? 😉. Ides aj ty do emitexu?
@manila421 ono zalezi od starostlivosti, ale podla mna ta bleda sa trosku viac spini ako ine. Ja by som sla do tej graphite, alebo krasna je cervena aj pre chlapca aj pre dievca 😉

lucula73
28. říj 2011

@tanija133 aj ja som videla inzerát,mne sa staršne páči ten fusak,keby som vedela že sa mi malý bude doňho zmestiť..uf...keby mal o rok menej,neváham ani chvílu....

@mmacko inak my máme ten eisbarchen no poviem ti ,narvať tam mojho 15 kg maca je fakt problém,sme skúšali a to nemal ani zimnú vetrovku...muž vraví že nejaký fusak na suchý zips...tak mu vravím daj mi 100 euro a kúpim 😀 .skoro mu oči vypadli 😝

manila421
28. říj 2011

@lucula73 no ani mojmu sa nechce dat 100 eur za fusak, ale sporim ja nan, a uz ho len postar donesie domov :D

manila421
28. říj 2011

@mmacko pojdem si ich este raz poprezerat dam si ich vedla seba a uvidim.fusak Lodger potom dopasujem farebne k tomu.

mmacko
28. říj 2011

@lucula73 ja som v tom na style eisbarchen mala malu minuly rok a v pohode, tento uz nebude. Ale je pravda, ze Ninka ma v 2 r a 4 m 12,5 kila takze tak 😉
Ale ani ten emitex mi nepride dlhsi, ale tanija pisala, ze ta napodobenina lodgeru emitex cocoon je velmi dlhy, skus kuk

mmacko
28. říj 2011

@manila421 to je ten sedy ten graphite? do neho pojdu vsetky farby aj fusakov aj podloziek, to sa super ladi 😉

renisco
28. říj 2011

@manila421 rozhodně bych šla do graphite... je to praktičtější barva jak na údržbu, tak na doplňky. viděla jsem bamboo, ale vypadal takový dost zašmudlaný 😀 😀

renisco
28. říj 2011

@mmacko ty obr zuby mi tam trošku pijí krev, to je fakt, ale zas se to nerozepíná co 5 minut, tak to musíme vydržet 😀 😀 ať už je teplo, co? to navlékání, přeslékání a vyslékání je šílené 😒

lucula73
28. říj 2011

@mmacko no kukla som ten emitex cocoon...veľmi sa podobá na lodger.ale tie nohy rozdelé neviem či je to lepšie alebo nie 😕 ...a cenú má tiež vysokú 😝

mmacko
28. říj 2011

@lucula73 no neviem aky je len tanija pisala, ze je obrovsky, takze pre velke dieta a v enikibeniki je za cca 60 eur v akcii

tanija133
28. říj 2011

@mmacko no ano predavam, lebo mam Fusion Bamboo, a tento bezovy fusak bol do neho strasna nuda, uz som sa na to nemohla pozerat, potrebujem sa teraz pozerat na nejaky kontrast 🙂 , nieco zivsie... tak teraz som si vymyslela ze chcem ten cerveny Lodger ten passion....tak uz sa neviem dockat..... 😉
@lucula73 tiez si myslim ze ten od Emitexu ten cocoon je tiez super, fleecovy a velmi dlhy.... a aj cena nie je az tak hrozna ... http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

@manila421 ja mam bamboo a ja som spokojna, jasne ze si nanho davam pozor a stale vypada ako novy, okrem madla...Mne sa ten sedy nepaci, to uz radsej ten cely cierny... 😉

mmacko
28. říj 2011

@tanija133 suhlasim s tebou, mne sa tiez pacia kontrasty napr moj silno ruzovy emitex v modrom kociku 😀.
Ta bamboo farba kocika, to je ako som pisala, zalezi od majitela, ako aj s celym kocikom, ja si tiez sanujem kociky, ale niekto na to kasle, mne sa celkom ten sedy paci, je skoro az cierny nazivo. Mne sa v podstate pacia vsetky farby fusionov, nie je ziadna ble, mozno ta hneda v 2011 je divna, ale ten sedy sa tiez pekne skombinuje 😉

tinka_dany
28. říj 2011

@renisco takže vyřešeno...z německa nám poslali nové madlo... a ZDARMA! Hned jsem to volala Fialovi do AGS a taky jsem mu zduraznila, že jsme si samozřejmě stěžovali na to, že on nám pomoct nechtěl... 🙂