Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

manila421
11. kvě 2012

@laloona a na concorde pekne sedi ta Teutonia? ako sa tam dava? viaze sa?

tanija133
11. kvě 2012

Baby, da sa oprat cely potah zo sportaku? aj s tou chrbtovou vytvrdenou opierkou?Lebo ten moj bezovy teraz dostava zabrat..... 😉 A aj striesku periete? tak sami tiez nieco vylialo....

renisco
12. kvě 2012

@tanija133 Dá se oprat. Je jen potřeba vyšroubovat ty díly na polohování, vytáhnout desku i s těmi bočnicemi.
Stříšku jsem taky prala, jen jsem nepoužívala aviváž, aby stříška neztratila nepropustnost proti dešti.

mojinecka
12. kvě 2012

Ahojte, som tu opäť 🙂 chcela by som sa spýtať, či nemáte náhodou niektorá navyše jeden bezpečnostný adaptér na vaničku Proton (kolekcia Polar neviem aký rok to je). To je to, čím sa upína vanička pásmi v aute. Alebo poradiť, kde to zoženiemkúpiť resp keby niektorá chcela požičať od augusta do cca februára, tak aj zaplatím "požičovné" Ďakujem

tanija133
12. kvě 2012

@renisco dakujem za info....budem to musiet spravit....

barborkamar
13. kvě 2012

Ahojte baby kto by mal záujem o concord fusion 2011 tak predávam 😀 kludne mi napíšte dám bližšie infošky 😉

mickamicka
13. kvě 2012

Ahojte baby, prosím Vás dá sa na športovej časti Concord fusion 2012 strieška natiahnuť? Ak náhodou máte niektorá 2011 alebo 2012 mohli by ste mi prosím Vás poslať fotku ako sa tá strieška dá polohovať? moc krásne ďakujem
miroslava.valachova@centrum.sk

mmacko
13. kvě 2012

@tanija133 ahoj, presne ako pise renisco, ja som to prala, len rada, odfot si to ako to bolo spravene, lebo potom som silno musela rozmyslat, ako to cele zlozit spat 😉

karinka2105
13. kvě 2012

@barborkamar preco predavas?

barborkamar
13. kvě 2012

@karinka2105 lebo sme kúpili nový chcela som vyskúšať druhý inak voči concordu nemám žiadne výhrady je to perfektný kočiar a sa mi s ním bude aj ťažko lúčiť 😀

tanija133
13. kvě 2012

@mmacko dakujem za radu, dobre vediet, radsej to hodim na polovicku, nech to on da dolu, nech si to pamata, odfoti, a da naspat, lebo u mna hrozi, aj napriek fotke to nedam naspat.... 😉

karinka2105
14. kvě 2012

@barborkamar dakujem

renisco
14. kvě 2012

@tanija133 taky jsem si to natáčela, ale když jsem to sestavovala, tak nebylo potřeba - bylo to logické 😀 😀

tertery
14. kvě 2012

Holky, tak co ty kolečka máte plastová nebo jste si přikoupily ty nafukovací? Jdou jen na zadní, že? Jsou ta přední plastová velká nevýhoda? Chtěla jsem nafukovací, ale do kočárku jsem zamilovaná! Co ta korba Proton vydrží, tam mimi déle nebo je malá? Ve Sleepru snad ty deti nedaji ani rucicky k telu jak je úzký.

renisco
14. kvě 2012

tak snad už poslední úprava - nánožník v madle - víc už mě stejně nenapadá...

adrianmama
14. kvě 2012

@mmacko ahoj, tak uz mam odskusane korytko od nea.....musela som si trosku zvykat ze je to len korytko, okrem toho, ze mala mi este nesedi, je to pre nu uplne idealne, ze je tam pekne napasovana, skoro ako vo vajicku...nepaci sa mi, ako je korbicka cela otvorena, ked ju naklonim do lahu..neda sa ani strieska viac natiahnut, este som neskusala tu lilinku, aj ked ju mam uz doma.neviem si zvyknut na tu priehladnu cast striesky...;) zato mala si tak trosku hovie, ak nefuka a nie je zima, ze uz moze pekne pozerat na tento jej novy svet...este by som bola spokojnejsia, keby sa to nemuselo rozkladat zvlast pri nakladani do auta, inak plastenka original, je podla mna uplne naprd, tak pouzivam stale univerzal plastenku z dm /ka,,a tusim ju budem davat aj na fusion. a velmi sa mi paci to pomocne vrecko na chrbtovej opierke.

mmacko
14. kvě 2012

@adrianmama no super, podla mna praveze to neo ma dost velku strechu, ze babo je v pohode kryte. To okienko je fakt na zvykanie si, je velke, ja som ho prekryvala tou lilinkou. Tak super, ze sa malickej paci 😉

mmacko
14. kvě 2012

@tertery protonka je velka, do polroka urcite babo vydrzi. Ta sleeper tak do 3 mesiacov, je hrozne malicka. Predne plastove vobec nevadia, mne ani zadne, aj ked asi s nafukovackami je trosku pohodlenjsia ta jazda, ale hrozi defekt 😉....vsetko ma plusy aj minusy

tertery
15. kvě 2012

Ahoj, ráda bych se ještě zeptala....plánuju koupit concord fusion s korbičkou proton, je sporťák 2010, 2011 a 2012 stejný nebo se také v něčem liší?

renisco
15. kvě 2012

@tertery sporťáky se liší designem, jinak asi v ničem ... konstrukce je stejná, kola taky... jestli materiálem, to netuším.
jsou tam prostě trošku jinak nápisy, jiné barvy, lemování u podnožky.

jo, prej ve starších kolekcích je ten nánožník v madle vevnitř pogumovaný, u těch novějších (netuším ale, které to jsou) pogumování nemají...

patuska2011
15. kvě 2012

Ahojte, nemala by niektorá záujem o concord fusion? predávam ,..... ak by ste mali bližšie otázky rada odpoviem

manila421
16. kvě 2012

@mmacko
@tertery ja mam velke babo trojmesacne a este sme vo vanicke, ale uz je to LTT , jas om to tu dako preskocila tu temu vanicka, keby som bola vedela isto kupim Proton nie tu novu 😒 ale kto ma mensie babo tak je dobra, Gregor ma skoro 7 kg a 64 cm, to maju daktore pol rocne babatka...
by ma zaujimalo o kolko je dlhsia proton vanicka od sleeper (ci ako sa vola ta vanicka nova) ?

manila421
16. kvě 2012

baby kde by som zhnala na kocik takuto malu tasku. mam tu velku papabag, je skvela ale daco take prirucne by sa mi tiez bodlo. Mate niekto take daco dma?

mmacko
16. kvě 2012

@manila421 protonka nie je taka vypolstrovana, tym je tam tiez viac miesta. Rozmery neviem, ale kamoska ma dcerku, ktora ma necele 3 mesiace a tiez 7 kil a je v protonke v pohode, este ma krasne miesto.

mmacko
16. kvě 2012

@manila421 protonka nie je taka vypolstrovana, tym je tam tiez viac miesta. Rozmery neviem, ale kamoska ma dcerku, ktora ma necele 3 mesiace a tiez 7 kil a je v protonke v pohode, este ma krasne miesto.

taku tasku robi tiez lilinka, ja ju mam, je to fajn vecicka

manila421
16. kvě 2012

@mmacko hmmm no to nas uz nie 😒 cudne ked som sa v Predeti pytala aky je rozdiel medzi vanickami 2010 a 2011 tak mi povedali len ze design...

mmacko
16. kvě 2012

@mmacko a baby, videli ste toto?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13985189&tab=1

@manila421 pozeram, ze uz to lilinka nema v ponuke, tu tasticku ☹

manila421
16. kvě 2012

@mmacko pozriem u nej, dik

tilly
16. kvě 2012

@patuska2011 mas len sportiak alebo cely set? zhanam len sportovu cast...

baby, zmesti sa mi do fusionu aj skoro trojrocne dieta? cca. 95cm a 13kg? dik

necapcu sa tie zadne kolieska?

mmacko
16. kvě 2012

@manila421 nasla som ti pultik, ja mam takyto isty
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35983986&tab=2