Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tilly
6. čer 2012

@renisco gess mas F4? ten ma kratku opierku na nozky, ze?

svirky
6. čer 2012

prosim viete mi poradit,ako mam prat potahy z kociarika concord fusion...mozem kludne v pracke a s akym praskom najlepsie...velmi pekne dakujem 😉

renisco
6. čer 2012

@tilly má ji kratší, ale já si ji prodloužila, takže v poho...

renisco
6. čer 2012

@svirky vyšroubovat ze zad desku a bočnice a na šetrné praní na 30 - já peru v tekutých gelech, takže prášek neporadím

renisco
6. čer 2012

@fidac dá, napište si do AGS sport.

renisco
6. čer 2012

@veronka tak nebyla až tak špatná, ale první co mi děsně vadilo, tak ta pogumovaná rukojeť - je pro mě dost nepříjemná, mám raděj tu pěnovou. do zatáček je svižnější a na chodníky se najíždí lépe jako s britaxem agile, ale mohl by být celkově menší a ne tak vysoký...

svirky
6. čer 2012

@renisco ja to uz mam ,,vyzlecene,,len som nevedela,ci su nejake speci prasky a na aky program...a aj striesku,tak mozem preprat??? 😉 😉

tilly
6. čer 2012

@renisco ako si ju predlzila? porad... a co je lepsie gess alebo fusion?

fidac
6. čer 2012

@renisco díky moc 😉 , zkusíme...

mmacko
6. čer 2012

@veronka tak si pozri ten v predeti za 324 novy, ci to je vela?
ALe teraz je vela aj na bazaroch za dobre ceny, do 200 kupis v pohode. Len by som si ho urcite pozrela osobne, su rozny ludia, ja si napr kocik velmi sanujem, cistim skoro kazdy den, ale videla som uz aj ak zhumplovane fusiony, ze som zaplakala 😝

mmacko
6. čer 2012

@svirky treba dat dole sportak, potom odsrobovat to polohovanie (predtym si to odfot, aby si to vedela dat spat 😉 ) a vybrat dosky z chrbtovej aj sedacej casti. A sup do pracky na 30 tku, ja som prala vcera a je ako novy (aj ked on novy je, sportak je pouzivany asi nieco vyse mesiaca, ale mala stale papa, tak som ho supla do pracky 😉

renisco
6. čer 2012

@svirky stříšku taky, ale BEZ aviváže

moka
6. čer 2012

@veronka baby Ti to uz napisali a ja suhlasim. Na Tvojom mieste by som tiez na tu "chvilu" kupovala ojazdeny. Len teda musi sa Ti nieco dobre trafit. renisco ho ma vymakany 🙂

tilly
6. čer 2012

@renisco tie veci sijes ty sama? 😲 ta strieska je paradna... kebyze chcem taku ciernu, vies mi taku urobit? resp. predat? 😅 dik

veronka
6. čer 2012

@tilly ano, mam f4, aj opierka na nozky je kratka a aj chrbtova opierka, a je malo polstrovany, strasne tvrdy, ale jazdne vlastnosti super, maleho som posadila do concorda a tam mal este miesta nad hlavickou az, az 😉
@mmacko tam majú uz iba vo farbe apple

Baby a ktoru kolekciu mam pozerat a naco si dat pozor? @renisco nepredas strechu zvlast 😀

renisco
6. čer 2012

holky moje zlaté - střechu zvlášť neprodám a už jste 15ctí človíčkové, co chcou tu stříšku ušít - BOHUŽEL, ale byla to makačka a bez střihu si na to už netroufnu a ani na to nemám nervíky - takže BOHUŽEL 😒

tilly
6. čer 2012

@renisco 😢 tak jedine zobrat cely kocik od teba 😀

@veronka aha, cize F4 nam uz nepomoze...

veronka
6. čer 2012

@tilly spáva ti malý v kočíku ešte?

veronka
6. čer 2012

@renisco tvoj kočík je už po záruke?

tilly
7. čer 2012

@veronka ano, kazdy den... ja nechcem, aby spaval v postielke, chcem, aby bol na vzduchu... hlavne, ked je skaredo a neda sa moc ist von, tak som rada, ze je vonku aspon tu hodku a pol, co spinka... vzduch vela robi pre zdravie a imunitu, to vidim na mojom starsom, ze co chodi do skoly, chodia velmi malo von, na jar bol stale chory, stale mu nieco bolo, kym chodil do skolky, tam chodili kazdy den von aj doo aj poo, tak bol v pohodke... a to my sa snazime byt stale vonku, len niekedy to nejde...

@renisco a ta druha strieska je taka ista, len s ruzovym?

renisco
7. čer 2012

@tilly ta druhá stříška je originál co tam má být neoprenová...

renisco
7. čer 2012

@tilly počkej, nebo myslíš tu v inzerátech?
ne ne - ta je jako na těch starých typech concordů nebo janéček...

veselatka
7. čer 2012

Ahojky, jen jsem přišla oznámit, jak jsme dopadli s reklamací concorda v tom AGS, kde nám to nejdřív neuznali z důvodu nesprávné manipulace 😒 okamžitě jsme se odvolali, já tam volalatomu vedoucímu, a nakonec světe div se, uznali-sice nevyměnili, ale moc hezky to prošili pevnou látkou, my to měli prodřené jen maličko, cca 1 cm, ale i tak ,no tak tuhle peripetii máme za sebou! 🙂

veronka
7. čer 2012

@renisco ty si si šila nánožník na F4? lebo ja som si davala sit u Darint z českého MMB, nevieš či by pasoval na concord?

baby, čo poviete na tento kočík? https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ys1p/con...

renisco
7. čer 2012

@veronka já jsem si koupila za poštovné s rozbitými sponami od emitexu a ten jsem si přešila - dala jsem si tam zipy a sucháče... sedí na všechny kočárky. Na F4 nánožník nemám, protože s ním v zimě nejezdím.

mmacko
7. čer 2012

@veronka nevyzera zle, nevidno ale kolesa v akom su stave, ked tak si daj poslat foto umytych kolies, to ti dost povie o stave a pouzivani kocika. Ale je fajn, ze sportak je novy 😉

veronka
7. čer 2012

@mmacko pani mi pisala, ze je mesiace, je aj v zaruke ale nemoze najst zarucny, ze ho asi omylom vyhodila s krabicou, mam si povedal cenu za samotny sportiak

renisco
7. čer 2012

@mmacko na kolesa bych se vybodla. stejně po pár jízdách vypadají všechny stejně sjetě 😀 😀 😀 😀 😀

veronka
7. čer 2012

@mmacko
@renisco 4 mesiace pouzivany, iba vanicka a podvozok, sportak uplne novy

orovka
7. čer 2012

@veronka Kolieska by som tiež neriešila. Moje po týždni vyzerali rovnako. Hlavné že poťah je nový! 😉