Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

orovka
23. črc 2012

@renisco práveže padala aj tá, ale možno nie všetkým, lebo tú čiernu čo mám, som kúpila od baby, čo mala peacock.

mona1505
24. črc 2012

maminky chcem sa vas opytat ked dam na konstrukciu vanicku sa mi hybe:O(aj vam sa tak hybe ☹ ze nedrzi uplne pevne?

tanija133
24. črc 2012

@mona1505 Ano aj mne to robilo, ale musis to podlozit, to vecou ,tou konstrukciou, co bude na nozicky, kde bude sportak...

moka
24. črc 2012

@mona1505 ako pise @tanija133, treba to podlozit opierkou na nozicky, zdvihnut ju hore.

mojinecka
27. črc 2012

Ahojte chcela by som sa poradiť pre kamarátku. Nahovorila som ju na Concord Fusion športový a chce si teraz dokúpiť vaničku cez bazár. Na tú konštrukciu jej pôjde Protonka, to jej mi jasné. Ale máte niektorá skúsenosť aj s vaničkou od Jané, či sa dá nakliknúť? Mne sa zdá, že by to aj šlo. Ďakujem veľmi pekne
@renisco ty by si náhodou nevedela? Zatiaľ si mi vždy dobre poradila 🙂

renisco
27. črc 2012

@mojinecka samozřejmě jde na to vanička i od Jane.
jen ať nekupuje žádnou starou - tím myslím, že se dříve dělaly i adaptérové (tuším do roku 2005 nebo 2006) a ty ji sedět nebudou...

mojinecka
27. črc 2012

@renisco ďakujem krásne, odkážem

mmacko
27. črc 2012

Baby, idem predat to Neo, inzerat este nemam, pridam najblizsie dni, ak by ste niektora chcela. Stav dobry, jedine kolieska su osuchane od kamienkov, potah krasny, je odpruzeny.

tanija133
27. črc 2012

@mmacko co???? Uz????? Preco? Ja som dnes predala Beecko za pol dna za 400 E...super tesim sa...bola bitka.... Inac aj ta home1 ho tiez chcela... 😉

renisco
28. črc 2012

@mmacko cooooooooooooooooooo???????????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
28. črc 2012

@mmacko a čože sa stalo?????? 😕 😀

diki444
29. črc 2012

Ahojte, neviem či to tu už niekedy nebolo, ale... našla som stránku kde sa Concordom "pýšia" rôzne české osobnosti. Ja zvedavá som si to s radosťou obzrela 😀
Tu je to: http://www.agssport.cz/concord na stránke sa prerolujte trochu nižšie a tam sú jednotlivé správy 🙂

mona1505
29. črc 2012
mona1505
29. črc 2012

@moka vies aj tak sa to mi to hybe

mona1505
29. črc 2012

maminkz neviete prosim vas poradte mi.neviete preco mi tak vrzga rucka na kociku ked ju zniziim nizsie?co mam s tym urobit

lucula73
29. črc 2012

@mona1505 skús nastriekať do tých klbov spray WD40,tuším tak sa volá.......aj na kolieska sa dá použiť,malo by to pomocť.......ale určitú volu tá rukovať má...
a tá korba neviem,ja som nemala korbu,ale zdvihnutie tých nožičiek a pokiaľ to dobre zaistíš,by malo pomocť....dnešné kočíky majú takmer všetky korbu,čo sa trochu hompála,proste to uchytenie v dvoch bodoch nemože byť tak stabilné,ako majú klasické hlboké kočíky 😉

mona1505
29. črc 2012

@lucula73 ten sprej kde kupim prosim ta ?

veruveverka
29. črc 2012

Ahojky mamči, dostala jsem tip na tuto diskuzi, tak určo poradíte..potřebuji radu. Máme trojkombinaci Concorda fusion. Malej zatím jezdí v hluboké korbě, ale předpokládám, že po létě, možná uáří-říjen už půjde do sporťáku. A jedná se mi o to, že přemýšlím, jestli nemám vyměnit náš fusion za neo?? Kvůli tomu, abych na něj viděla, fusion jde jen po směru jízdy a neo jde i proti směru..ale zase nevím, jestli se mi s neo nebude špatně jezdit v zimě??? Jezdíme převážně město, ale nasněžený bude i tam..poraďte, nechali byste si fusion, nebo koupili neo? Mám obětovat pohled na něj před lepšíma kolečkama? Vůbec nevím, ale moc bych na něj chtěla vidět..tak se to ve mě bije.. děkujii

veruveverka
29. črc 2012

Jde na podvozek od fusionu přidělat sporťák z nea?? Aby byl v protisměru jízdy??

lucula73
29. črc 2012

@veruveverka @mmacko to tak mala,isto to pasuje 😉

@mona1505 tuším aj v tescu ho majú.....ak nie,tak v dákom možno bicyklovom obchode 😕

veruveverka
29. črc 2012

lucula73 : tak to je paráda, fakt i do protisměru, joo? Tak super..jen ho někde sehnat..:(( to nevím, kde koupím jen sporťák bez podvozku..

renisco
30. črc 2012

@veruveverka pokud nebude dítku (nebo Vám) vadit, že je to NEO styl kolíbky... na fusionu to sedí, jen to nejde dát úplně do sedu, takže je to pořád pololeh nebo leh...

mmacko
30. črc 2012

@veruveverka ja som to tak mala, neo sedacku na fusione, je to fajn, ja som mala malu v zime, takze uz v necelych 5 mesiacoch sa nezmestila do vanicky. Podarilo sa mi kupit lacne neo nove, ale ja tava som ho predala, teraz som si zas neo kupila, je to fajn kocik. Ono je naj mat aj fusion a aj neo, aspon tu sedacku, ideal cele 😉.
Ak by si chcela predavam jedno neo, ale nie len sedacku, ale cele. Mala uz ma rok a viac jej vyhovuje fusion.

janawi
30. črc 2012

@alzbetkaz Betka,tak to je pravda,mne ked vnucka skoro prepaddla cez zadne operadlo ani mi neslo uveril,ze kocik ma skutocne velku chybu.Mam vela vyhrad k nemu napr.kolecka vyzeraju po par metroch hrozne zaprasene a spinave. Strieska je malicka,pri slniecku chyba nieco na jednoduche povytiahnuteakoby tienidla.Velmi hrka,stracaju sa krytky proti aretacii.Ani farebne si firma neuvedonila ze je to pre det ia neozivila ho.Rozhodne by stacila aj polovocna cela za tu kratkodobu kvalitu.Pekny den jana

janawi
30. črc 2012

@diki444 Ceske osobnosti co maju Concord maju to dobre spocitane.Aj Karel Gott vozil,no a ten si mohol kupit aj ovela lepsi kociarik ako neo.Ale biznis je biznik.To je ta realita a nie kvalita.

mimi321
31. črc 2012

Babyyy urcite sa to tu uz niekde pisalo len nemam cas tolko stran precitat do zadu... mam fusiona 2010 a sportak sa da ci neda dat do lahu ci ako?

lucula73
31. črc 2012

@mimi321 nedá,iba tak do pololahu...........teoreticky ho možeš dať do lahu úplne,tým že odmotáš tie pásky čo sú po bokoch rukovate,ale bude ti padať strecha.....jedine clonu potom 😒

mimi321
31. črc 2012

@lucula73 zvazujem neo... ze nakliknut na fusiona aby siel aj v protismere len neviem ci to ide... vsade mi tvrdia ze nie.

lucula73
31. črc 2012

@mimi321 pár riadkov vyššie,na tejto strane to kočky riešili,to neo.............skús si prečítať 🙂

mimi321
31. črc 2012

@lucula73 uz som precitala... 😉 len by som este chcela vidiet ako to vypada...