Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tilly
6. led 2013

@tanija133 ja vozim maleho v elite bezne so zatiahnutou strechou... ved si videla... a miesto tam este ma...

lucula73
6. led 2013

@tilly vy sa ešte vozíte? 🙂

tanija133
6. led 2013

@tilly veru ten tvoj som videla, fakt vela miesta....lebo @veronka sa pytala, inac ako si sa rozhodla, fusion alebo GT?

tanija133
6. led 2013

@lucula73 aj vy sa este vozite v maclarene?

lucula73
6. led 2013

@tanija133 asi mesiac sa nevozíme,predtým tiež len občas sme sa odviezli......malý je ťažký a bývame na riadnom kopci,nechce sa mi tlačiť kočík s ním,tak musí chlapec šľapať 😀

tilly
6. led 2013

@lucula73 jasneee, denne...

svistik
9. led 2013

@bambulka814 Bambulka prosim Ta podarilo sa Ti to najst na tom vajicku? Ja tam nic take nemam....

bambulka814
9. led 2013

@svistik nie, bohuzial, naozaj tam ta spona nie je, je to zvarene dokopy 😒

zebra41
9. led 2013

ahojte, da sa na concord fusion s vanickou proton pripevnit taky ten skejtik pre vacsie dieta?

mmacko
9. led 2013

@zebra41 jasne, da sa, ja mam skejt lascal, co sa pripina len na stred (ako mas na tycke pod brzdou taky gumenny stred, tak na neho sa pripne skejt), je to super vec. Ja som to velmi vyuzila.

zebra41
11. led 2013

@mmacko a ked je este babo vo vanicke, tak ma starsi surodenec dost miesta?

mmacko
11. led 2013

@zebra41 hodim Ti sem foto, ja som mala vanicku scout, ale ta je tusim aj dlhsia ako protonka. Ono ked mas skejt s vanickou je tam viac miesta ako napr ked uz mas sportak, hlavne v lahu to je tam potom natesno. Ale s vanickou uplne v pohode

zebra41
11. led 2013

@mmacko vdaka 🙂

katkakostkova
11. led 2013

@mmacko prosím ťa kde zozeniem taky skejt? A do akého veku alebo váhy to je?

mmacko
11. led 2013

@katkakostkova ja som ho kupila v kamennom obchode v brendone, ale uz ho tam tusim nemaju. Treba vygooglit.
POdla mna do tych 4 rokov sa na nom dietko vyvozi v pohode

renisco
11. led 2013

@mmacko obě jsou stejně dlouhé, jen protonka se rozšiřuje, kdežto scout je rovný... a co mamas papas? nebo máš něco nového?

mmacko
11. led 2013

@renisco mam stale Solu, je skvela 😉. Ale fusion caka v pivnici zas na svoj cas, ktory urcite pride 😉

tilly
11. led 2013

@lucula73 vy sa este zmestite do xlr? my teraz pouzivame len chariota, tak uvazujem, ze dam elite prec (uz som ho dala na bazar) a kupim len zalozne golfky keby nieco...

lucula73
11. led 2013

@tilly už sa nevozíme,kočík máme síce na verande,ale vytiahnem ho fakt výnimočne,ako je sneh,sme s ním vobec neboli....ale posadiť sa zmestí v pohode,včera som krpca merala,má 102cm 😉

evaii
12. led 2013

Holky prosím nejste některá z Pardubic a okolí, která by jste měla doma kočárek concord nebo Jané, volně stojící??? Potřebovala bych půjčit pouze podvozek cca na 14 dní. Jsem opravdu zoufalá. Prosím moc............

svistik
12. led 2013

Dievčatá, neviete či sa dá samostatne kúpiť strieška na vaničku concord proton? Neviem kde som ju oškrela a ostali mi tam normálne diery... ☹

mmacko
12. led 2013

@svistik a mas ho z obchodu ci z bazariku? Ak z obchodu, tak tam zbehni, nech ti ju zozenu ako nahradny diel. A ak mas z bazarika, napis na ags sport senica, alebo napis do Pre deti, oni by mohli vediet zohnat nahradny diel.

svistik
12. led 2013

@mmacko mám ho z obchodu Pre deti v Ziline, dakujem skusim sa tam spytat 🙂

mmacko
13. led 2013

@svistik urcite ti budu vediet objednat nahradny diel.

@lucula73
@tanija133
@renisco
baby, rozmyslam nad navratom k fusionu, nejak mi zacal chybat. Predsa len s fusakom je asi najpohodlnejsi. Len neviem, ci solu predat, alebo na jar ju este nechat, fakt je super, len nie je taka preistranna ako fusion.
...esteze som ho nepredala 😀

renisco
13. led 2013

@mmacko ono je to těžko. mě se třeba hrozně na zimu líbí to mé GT. polohování nožek už nepotřebujeme, ale je prostorný a na zimu i léto je super. už jsem si zvykla i na ty tři kola.... concord je na zimu super díky prostornosti, sola je zas lepší na jaro léto... já fakt nevím.

tanija133
13. led 2013

@mmacko nepredavaj,nechaj si aj aj,mozes si ich striedat podĺa nalady.este na djar budes mat zasa naladu na solu.
Hocikedy ju mozes predat. Ja som svojho casu mala az 3 kochky a stale som menila. A fusion stale na zímu no.1

mmacko
13. led 2013

@tanija133
@renisco uz mam spojazdneny fusion, tesim sa na zajtra...to je proste moja srdcovka. Ale ako pise Tanicka, solu necham na jar, za par mesiacov budem mat zas naladu na zmenu a Sola je uzasna 😉

sisal161
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucula73
14. led 2013

@tanija133 ahoj a vy čo máte momentálne?v čom sa vozíte? 😉

mmacko
14. led 2013

@lucula73
@tanija133
@renisco tak dnes som sa vratila k fusionu (sola caka na leto v pivnici) a je to super, sola je super, ale ten priestor na sedenie pre dieta vo fusaku je vo fusione bezkonkurencny. Uzas, esteze som ho nepredala 😀