Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

katka512
2. čer 2010

ahoj luc194,ty si ten prsiplast nedostala ku kociku??ja som kupovala troj kombinaciu a bol tam aj prsiplast...mozno vyskusaj www.predeti.sk ale nie som si ista.... 😉

orovka
2. čer 2010

luc194 - ja som dostala pršiplášť k športovému kočíku automaticky. Vaničku som nemala, ale dávnejšie sa tu písalo, že sa hodí univerzálny pršiplášť (na vaničky).

mmacko
3. čer 2010

Aj ja som dostala prsiplast automaticky ku kociku. Ak nemas, skus este zistit v predajni, kde si kocik kupila, preco ho nemas, mozno len zabudli, alebo ho niekto vybral z krabice a nevratil. A ak nepochodis, kup normalne univerzalny, stoji do 10 eur.

mmacko
3. čer 2010

Baby, vcera som porovnavala verziu 2008 a 2009 a dost je teda rozdiel v dani opierky do lahu, 2008 ide skoro do lahu a 2009 menej, teraz mi to nevadi, ved mala je uz velka, ale ked tam dam potom druhe v 5-6 mesiacoch tak uvidim, nechapem ale preco to nejde nizsie, ved volu to ma, musim to pokukat.

talinka
3. čer 2010

@mmacko podla mna ten lah postaci aj 6 mesacnemu babatku, neboj 😉 a je aj lepsie ,ked maju hlavku vyvysenu aspon podla mna...

talinka
3. čer 2010

aj ke d2009 som neskusala, ale sudim podla 2010..

mmacko
3. čer 2010

Talinka, vsak hej, snad to bude ok. Len prakticky nechapem, preco to nejde viac, ked aj na bokoch aj na spodu by to teoreticky malo ist.

zorusik
3. čer 2010

🙂

luc194
6. čer 2010

dakujem baby🙂) a kde pri kociku ste mali ten prsiplast? 😅 lebo ja som ho zatial vytiahla len tak na 10 minut z krabice....a kedze som tam ten prsiplast necakala, tak som ho ani nejako nehladala... 😀

mmacko
7. čer 2010

Luc, mala som ho dole v kosiku

barboramarek
10. čer 2010

ahojte dievcata, chcem vas len upozornit ked si idete kupovat concord fusion z novej kolekcie pozor pri farbach oranzova a peacoc, tam padaju striesky ked ide opierka do lahu, ako keby boli male. urcite si to preskusajte na predajni . inac je ten kocik perfektny 🙂))

talinka
10. čer 2010

barboramarek, to je u vsetkych concordov..ked je v lahu ,nejde ta strieska tak dopredu ako ked je v sede... 😉 co je skoda,ale je to normalne,nie je to vada 🙂

mmacko
11. čer 2010

Talinka, ale u tych s farebnou strechou ti neostane ani hore, uplne sa stiahne ked das kocik do lahu. Aj ja som sa s tym uz stretla.

onellyo
11. čer 2010

ahojte,, pana baby,,mam koncord fusion,, 2009 🙄 🙄 🙄 🙄
katastrofa,,, hroza za take peniaze,,, vyuzivam zatial vanicku ,,,ale som v koncoch,
mam pocit ze ten posledny v polsku by bol lepsi,,,, 🤐

lucula73
11. čer 2010

onelyo a prečo????? 😕

papulka111
11. čer 2010

ahojte baby, my máme k fusionu dokúpené nafukovacie kolesá, je to super

papulka111
11. čer 2010

onelyo, ozaj prečo? Ja som teda ešte pohodlnejší kočík nemala v rukách..

talinka
11. čer 2010

@mmacko coze? a to co je za blbost? fuuha, to som veru netusila 😕

talinka
11. čer 2010

@onellyo no myslim, ze to nie je celkom pravda, asi si nemala moznost skusit si nejaky polsky kocik....concord je fakt jeden z naj koickov na trhu 😉 ale je pravda, ze tiez nie je idealny, taky totiz neexistuje,skoda... 😝

papulka111
11. čer 2010

talinka - úplny súhlas. Keď vyskúšam kočíky kamarátiek, tak sú buď ťažké alebo krátke, alebo sa s nimi ťažko manipuluje..
jasné že ani fusion nie je bez chyby, ale každý je iný a každému vyhovuje niečo iné.

bredmax
11. čer 2010

@onellyo a co Ti na něm tak vadí?? já mám taky 2009 a spokojenos,ttak lehký kočárek jsem ještě nezažila 🙂 jiný bych už nechtěla
a jak píšou holky,ideální kočík asi neexistuje,na každým se něco najde 😕

mmacko
11. čer 2010

Onellyo, ja mam tiez 2009 a super, najlepsi z kocikom,ktore mi presli pod rukou a nebolo ich malo...
Ako hovoria kocky, nie je dokonaly (taky neexistuje), ale splna vela poziadaviek (vlastne okem otocnej sedacky vsetky, ale to by zas nebola taka priestorna). Preco si nespokojna?
Talinka, hej, ta farebna strieska je akoby kratsia, aj sme to porovnali s mojou a aj na tych bokoch (kde ste riesili tu medzeru) je vidno na tej "tycke", ze je kratsia asi o 10 cm ☹

talinka
11. čer 2010

@papulka111 presne ani ja som este nenatrafila u kamosiek na lepsi kocik,inak by som ho uz mala... 😉 aj ked moze byt napr . imidzovo krajsi,ale nedokonalejsi 😅 a este mi vyhovoval aj Jane Nomad, ten je tiez super 🙂 ale presne tak, 100 ludi , 100 chuti 😉

talinka
11. čer 2010

@mmacko tak to je teda blbe, bohvie preco to tak spravili 😅

barboramarek
13. čer 2010

@talinka ahoj ale tento problem neni u vsetkych kocikov, je to moj druhy fusion, ale tu strieska pada az ku konstrukcii uz je v reklamacii ☹

barboramarek
13. čer 2010

@onellyo ahoj ja mam druhe dieta, a mozem povedat ze mojou rukou preslo naozaj mnozstvo kocikov, a fusion je naozaj na cele rebricka co sa tyka kladov kocika 🙂
je super, keby si mala moznost porovnavat, tak mas urcite podobny nazor 🙂

leteku
13. čer 2010

@barboramarek - to fakt už reklamuješ? Nestraš ma 😖.

onellyo
13. čer 2010

neviem porovnat ale hrozne sa mi zle s nim naraba,,,
kolieska hroza maly v nom skace jedna radost aj ked prechadzam po ☹
chodniku ☹
strieska velka slnko hned svieti do vnutra... poklop na kociku
nejde dole,, no neviem ci kazdy kociar je taky..
ked som sa rozhodovala aky kupit a to trvalo
cele tehotenstvo,, citala som vsetko a kazdy ho chvalil .
aleja som skamana!!!
to je moj nazor,,, 🤐

bredmax
13. čer 2010

@onellyo jasě,každý má svůj názor a svoje zkušenosti 😉 😉 já s ním teda naštěstí takový negativní jako ty nemám,poklop na kočárku Ti nejde dolů?? musíš oba zipy mít na jedný straně a jde to,někde jsem dokonce na to viděl i odkaz,já vždy mám oba zipy vlevo a pak jdou vytáhnout a sundat v poho "poklop" myslíš ten "nánožník" na korbě,že 😕

kocurko1
13. čer 2010

Ja mam tiez CF 2009 a som spokojna. A teraz ked uz pouzivam sportiak a dokupila som slnecnu striesku, nenachadzam lepsiu alternativu 😉 Moja rocna dcerka v nom krasne spinka aj naobed vonku a je cela zatienena 🙂