Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

talinka
16. čer 2010

no baby, ak je toto ten orbit, tak neviem ako dlho bude onellyo spokojna 😝 mne sa ani nepaci ani mi nepride prakticky...no ale ako sme uz pisali 100 ludi, 100 chuti,aj tak zelam vela stastnych kilometrov... 😉

kocurko1
16. čer 2010

@cherryblossomgirl pri nafukovacich kolieskach sa stavaju defekty. Ani rovnako drahy casualplay to neobislo. Tiez to spravili v obchode s bicyklami 😉

cherryblossomgirl
16. čer 2010

@kocurko1 dakujem... tak zajtra nabehnem do obchodu s bicyklami 😠

onellyo
17. čer 2010

talinka 🙂 🙂
daj si do yooutube ...babyorbit a uvidis 😵 😵

talinka
17. čer 2010

@onellyo pozrela som si...kazdopadne daj vediet potom ako sa ti paci naozaj , som zvedava a kolko stoji vlastne? beries celu kombinaciu?

barboramarek
17. čer 2010

@talinka no kukala som aj ja ale nechapem co je na nom fasa, ked to tlacia celebrity tak nechapem ako ma vysoko rucky, ja mam 183, no a ked sa dieta kuka na teba, tak neviem kam da nohy aked sa kuka dopredu, tak neviem ako sa polohuje, mne sa teda paci vela kocikov, aj bugaboo aj vsetko mozne ale toto by som teda rada videla v akcii live
ale prajem nech su vsetci spokojny 🙂)) viem ze ne talinka ale nejako davam sem tu odpoved 🙂

barboramarek
17. čer 2010

@onellyo a aka je sirka a dlzka sed. casti ?

kocurko1
17. čer 2010

Pozrela som si to na youtube. Imidzovo by aj mohlo byt. Co ma zaujima je bezna situacia v terene. Ked prechadzam s kocikom cez svetelnu krizovatku a potrebujem rychlo vylozit kocik na 15cm vysoky ostrovcek. S mojim madlom to ide jednou rukou zatlacit a predne kolesa mam uz hore. Ako tento Orbit? Nepisem otazku ako provokaciu, ale chcem vediet z praxe 🙂

verculka99
21. čer 2010

Dievcata a ma z vas niektora od Emitexu univerzalny nanoznik na sportak CF? Mne sa zda byt na sirku maly. Pisu ze sirka je 42 cm, ja som namerala na kociku 50. Je tam sice vyska boku 25 cm, ale bude to sediet?

lucula73
21. čer 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28918918&tab=1
neviem,či mi to dobre skopirovalo,ale na českom mmb ponúka jedna pani nanožníky presne na CF..

lucula73
21. čer 2010

@verculka99 - to bolo pre teba - tie nanožníky - našla si?

bredmax
22. čer 2010

holky od thle paní mám,včera jsem dokonce nafotila,zítra hodím foto 🙂

kocurko1
23. čer 2010

@verculka99 ja mam ten nanoznik. podla mna je dostatocne velky s stahuje sa na snurku aby to sedelo presne. Potom to treba pekne pozatlacat okolo bokov a vyzera to, akoby nanoznik patril ku kociku. Na druhej strane viem si predstavit, ze by bol z kvalitnejsieho materialu, napriklad ako ma casuaplay (povodne sa mi kocik velmi pacil, ale podla mna sa horsie ovlada a teraz im pohorela autosedacka na testoch).
A este som si v zime vsimla na nasom CF, ze tam kde ma babo v kociku boky mam na potahu vsite cierne elasticke cipy na tom ohybe. Prefukuje cez ne. Hoci som mala fusak kvalitny Kaiser, musela som davat pozor na tie 2 miesta.

kocurko1
23. čer 2010

Dajte vediet, ked kupite nanoznik od tej panej a hodte foto. Aky je to matros atd. Zda sa mi, ze lepsie zakryje kocik nez emitex.

mmacko
23. čer 2010

Baby, ja nad tymto nanoznikom od tejto tety rozmyslam, len neviem, ci ho bude treba pre 1,5 rocne babo. Asi az pre druhe 😉. Len ma zmiatlo, nie je z kvalitneho materialu? Je nepremokavy?
Mne ma kazdu chvilu prist podlozka do kocika, tak som zvedava, dufam, ze pekne sadne

lucula73
23. čer 2010

@mmacko a akú si si objednala?inak tá pani tam má strašne veľa fotiek tých nánožníkov,aj presne taký istý kočík ako máš ty, 😉 .....ja moj stále nemám,ten brendom sme zrušili,mm sa nas... a objednali sme u nás v klasickom obchode ten zelenkavý,už tu dávno mal byť,je zaplatený,ale nikde v sklade na SK ho nemajú,že total vypredaná farba,tak má prísť tento týždeň z čiech,dúfam,že sa konečne dočkám... 😠

mmacko
23. čer 2010

Lucula, taku smiesnu som si objednala, s velkou opicou. Skoda, ze teraz nie su tie kociky skladom. Vidim, ze som mala stastie, ze hned na predajni mali na sklade ked som ja kupovala. Je to super kocik. A este rozmyslam, ze si dam usit druhu strechu pre druhe babo s okienkom 😉. Ale to je este daleko.
Ten zelenkavy sa aj mne pacil,ale v podstate mne sa pacia vsetky farby kolekcie 2009 aj 2010, takze u mna rozhodla cena. Hod potom foto kocika a aj tvoje dojmy. Ja som stale velmi spokojna a kazdy, kto ho dostane do ruk ho chvali, ako lahulinko sa ovlada a tak 😉

bredmax
23. čer 2010

tak jsem stáhla fotky nánožníku,tak můžete juknout,jen příště ho líp připnu,nevěděla jsem přesně jak,ale už jsem to vyzkoumala,materiál je super,zateplený a určitě i nějaký déšť či sníh vydrží.
tu barevnou vložku jsem tam jen položila,nechtělo se mi provlíkat pásy,ale sedí perfektně 😀

lucula73
23. čer 2010

@bredmax krásny,aj ja si taký dám ušiť,len nech mi príde kočík konečne....a tú podložku ti šila tiež tá pani?
len či posiela aj na slovensko,to musím zistiť...

bredmax
23. čer 2010

@lucula73 jojo i tu podložku mám od ní i s tím fusakem na madlo 🙂 zda posílá na slovensko nevím,zkus se k ní podívat,ale musím říct,že to byla práce něco vybrat,má tam toho fakt hodně 😅

kocurko1
23. čer 2010

Je to prekrasne. Uvazujem, ze na jesen si dam to vsetko usit 🙂

lucula73
23. čer 2010

@bredmax a kolko trvalo,kým ti to spravila?dnes jej napíšem a opýtam sa,či by poslala aj na SK.....mne by sa páčilo presne to isté čo máš ty,aj tá podložka,lebo mám objednaný tiež zelený CF...

bredmax
23. čer 2010

@lucula73 docela rychle,až jsem koukala,ani ne tři týdny a měla jsem to doma 😀
tak držím palce,ať posílá i na slovensko 🙂

lucula73
23. čer 2010

@bredmax a neposlala by si mi tie fotky aj na mail?aby som jej vedela ukázať,akú chcem farbu a j ten nánožník....napíslaa by som ti do IP...

talinka
23. čer 2010

@bredmax das sem link na tu tetulu sikovnu? 😉 Urcite tu uz bol,ale nechce sa mi hladat 😅 Fotky su super, vlozka aj nanoznik vyzeraju velmi fajn 😉

bredmax
23. čer 2010

@talinka http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28918918&tab=1 je tu už na začátku týhle stránky 🙂
@lucula73 klidně hoď mi mail do IP,ale paní je hodně šikovná,stačí napsat na concord 😉

talinka
23. čer 2010

@bredmax dakujem!!! 😉

talinka
23. čer 2010

@bredmax a tie vlozky do kocika? lebo v tom linku je len nanoznik 😕

lucula73
23. čer 2010

@talinka ,klikni si na nick tej panej a potom na všetky jej fotky,alebo fotoalbum a tam máš aj podložky aj milion roznych nánožníkov... 😉

talinka
23. čer 2010

@lucula73 oukeeej dikes 😉